GNK Dinamo Zagreb

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,Devil,dubrava,Trigger,VanBasten

Tko je najbolji igrač Dinama

- Livakovic
3
9%
- Ademi
9
27%
- Ivanusec
4
12%
- Majer
0
Nema glasova.
- Orsic
15
45%
- Petkovic
2
6%
 
Ukupno glasova: 33

Avatar
Valencia
Postovi: 5410
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Dinamo i BBB

Post Postao/la Valencia » 27 dec 2008, 14:12

Eagles je napisao/la:
loptica je napisao/la:jako su loši,osim Ibaneza,Hrgovića,Mikića,Manđžukića ovo sve manikeni!
Katasrofa,stadion loš ništa ruglo grada,bio sam na zadnjoj tekmi,klinci sam i iz Dubrave šta pjevaju Bože sačuvaj!
Mamića boli glava od kazne velike,mijenjeu sam trenera kupuju neke tamo klince koji ništa ne vrijede , a imaju pogon talenata u klubovima.Vlak trener super sretno im dalje.Ali loše Bogami ! ;)
Nažalost huligani najveći problem!
Loptica nisu oni losi.Daleko su najbolji na Balkanu.Njihov je problem sto je slaba liga i igraci se nemogu kalit.
Ta politika o dovodjenju tamo nekih crnaca ne svidja se ni meni,a huligani su dinamov najveci plus.Jedino oni spasavaju dinamo svaka im cast trenutno boysi najjaci na Balkanu
Od ex ju klubova jedino Dinamo drzi prikljucak za europom dok ostali propadaju
Zar nije Partizan uradio vise u zadnjih 5 godina? Dinamo vec dugo sanja evropsko proljece, tako da ne znam o kakvom ti prikljucku govoris. Sve dok je onaj stakor Mamic glavni odgovorni nema njima napretka. Zato Boysi, samo prekidajte svaku tekmu, tako je najbolje... :mrgreen:
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Dinamo i BBB

Post Postao/la obannon » 27 dec 2008, 16:14

Posto vidim da se pisu gluposti o dinamu i igrama u evropi kao najbolji tim sa balkana,ex ju........
Jes da sam Delija ali ako iko od vas prati fudbal, statistiku ili sta vec sto uefa vodi vidjece da partizan najbolje gura u evropi sa ovih prostora
dinamo sanja proljece skoro 40 godina (neka me neko ispravi ako grijesim)
Iskreno bez ikakvog pretjerivanja ali ispitivajuci evropsko trziste slabo ko je cuo za dinamo i hajduk, dok se partizan i zvezda mnogo bolje kotiraju na evropskoj sceni(prepoznatljivosti u evropi)
Svi su oni daleko od vrha evropskog fudbala ali kad vec pisete pisite realno
- " $...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14594
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Dinamo i BBB

Post Postao/la alan_kardec » 27 dec 2008, 16:28

Potpuno se slažem,ali sad možeš očekivati već viđene komentare.... ;)
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
GoRaN
Postovi: 1139
Pridružen/a: 01 jul 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Dinamo i BBB

Post Postao/la GoRaN » 27 dec 2008, 16:54

Ma to su cetiri podjednaka tima.(Dinamo,Partizan,Hajduk,Zvezda)....Nekad ovi mrvicu bolji nekad oni ali tu je to...
E sad sto svako gura svoje... :roll:

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8238
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: Dinamo i BBB

Post Postao/la geronimo » 27 dec 2008, 17:12

Nekadasnja cuvena "velika cetvorka" nisu ni izbliza nekadasnje "slave".
Sada im uspjeh ako prezime u Evropi, a nekada su se vise "pitali", sto i nije cudo kada najbolji igraci idu vec sa 19,20 godina...a nekada se nije moglo vani prije 28-e godine.
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14594
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Dinamo i BBB

Post Postao/la alan_kardec » 27 dec 2008, 17:29

E zato je nekad čitava Evropa osim velike četvorke,strahovala od "malih" ekipa poput Želje,Radničkog,Veleža...
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Dinamo i BBB

Post Postao/la RK Gradacac » 27 dec 2008, 20:08

Rz88 je napisao/la:daima vise mamica hrvatska bi postalo medu 5 najjacim ligama u europi
E moj jarane plitak si da nisi svjestan toga :oops:
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
HOS
Postovi: 199
Pridružen/a: 28 nov 2008, 23:57
Kontakt:

Re: Dinamo i BBB

Post Postao/la HOS » 27 dec 2008, 20:22

Citav ex-Yu fudbal je davno otisao u ****. Partizan je trenutno najbolje ranziran na 94 mjestu na UEFA Team Ranking 2008, a ispred njega su "sile" poput Southamptona, Millwalla, Perugia, Strasbourg, Levski, Dinamo Bukurest itd itd :lol: . Jos da ne spominjem Zvezdu, Dinama i Hajduka i gdje se oni nalaze na toj listi, jad i tuga.
U inat svima.

Avatar
DinceManijak
Postovi: 500
Pridružen/a: 04 sep 2008, 19:16
Kontakt:

Re: Dinamo i BBB

Post Postao/la DinceManijak » 27 dec 2008, 20:36

alan_kardec je napisao/la:E zato je nekad čitava Evropa osim velike četvorke,strahovala od "malih" ekipa poput Želje,Radničkog,Veleža...
Nekada nazalost :cry:
Danas samo jad i cemer,jbg...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Who Dares Wins~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Avatar
HOS
Postovi: 199
Pridružen/a: 28 nov 2008, 23:57
Kontakt:

Re: Dinamo i BBB

Post Postao/la HOS » 27 dec 2008, 21:40

A Zeljo nas "najbolji" predstavnik na 203 mjestu :roll: .
U inat svima.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14594
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Dinamo i BBB

Post Postao/la alan_kardec » 28 dec 2008, 03:49

UEFA se žalila na sopstvenu kaznu Dinamu

Zagrebački Dinamo nije se žalio na kaznu od 200.000 evra zbog izgreda navijača na utakmicama Kupa UEFA, ali je to uradio disciplinski inspektor Evropske fudbalske unije.

U Maksimir je stiglo obaveštenje da je inspektor tražio od članova Disciplinske komisije da preispitaju odluku o kazni, ali za sada nije poznato da li je to uradio zbog toga što smatra da je kazna isuviše blaga ili previše stroga.

"Mi se nismo žalili, jer smo svesni svih pravnih posledica koje bi iz toga mogleda proiziđu, ali je to uradio disciplinski inspektor. On je tražio da se odluka preispita, ali to što se žalio može da znači i da smatra da je kazna od 200.000 evra prestroga. Ne bih, ipak, želeo da komentarišem nešto što nisam video", rekao je direktor Dinama Damir Vrbanović.

Mediji u Hrvatskoj plaše se da bi Dinamo mogao da prođe kao Fejenord i Partizan, koji su zbog divljanja navijača bili suspendovani iz evrokupova na godinu dana, ali generalni sekretar Hrvatskog nogometnog saveza Zorislav Srebrić kaže da je to malo verovatno.

"Teoretski je moguće da Dinamu bude izrečena i teža kazna, ali praktično ne, jer je i 200.000 evra izuzetno teška kazna", rekao je Srebrić.

http://www.icko1610.--- SPAM ---
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
HOS
Postovi: 199
Pridružen/a: 28 nov 2008, 23:57
Kontakt:

Re: Dinamo i BBB

Post Postao/la HOS » 28 dec 2008, 04:04

Ma nek se zale i UEFA i UEFIci koliko hoce, borba BBBa se nastavlja.
U inat svima.

Avatar
@tekk
Postovi: 70
Pridružen/a: 03 maj 2008, 18:22
Kontakt:

Re: Dinamo i BBB

Post Postao/la @tekk » 28 dec 2008, 10:45

Nisam kont'o nista piskarat na temu Dinamo jer su mi bez duše i nekog šmeka,al kakva ba borba?BBB-nemaju nista drugo,pa se furaju da su fol zajebani!!!Kome se ba vise dodvoravaju!!!Nek'odu do Beograda Istanbula,Dresdena itd.muski se najave,pa se malo furaju,ak hoce da se dokazuju!Istna da nema njih 1000-2000 Dinamo bi prop'o jer taj klub bas i nema mnogobrojne vjerne navijace i simpatizere kao ni Cibona,pa sad misle da su oni Dinamo!!!Pa mozda i jesu jer Dinamo kao klub sve sto je uspio napraviti prije i poslije rata moze zahvaliti samo tome sto dolazi iz grada Zagreba drugog po velicini u SFRJ i prvog u HR Da nema Dinama Zagreb ili neki treci bi ucinio isto!!!Prema tome bolje im je da im klub svaku tekmu igra pred 25.000 ljudi (sto vjerovatno jos dugo nece docekat),nego da majmuni po Pragu razbijaju izloge.Da su se dogovorili sa oniom Spartasima il'navijacima u Udinama da se mlate,pa se fino pomlate ja bi ih postovao!!!Ovako kome ba oni izloge razvaljuju!?Jesu zajebani u PM!!!
Jug je naša sveta strana,plavom bojom obasjana...!!!

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14594
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Dinamo i BBB

Post Postao/la alan_kardec » 28 dec 2008, 15:23

@tekk je napisao/la:Nisam kont'o nista piskarat na temu Dinamo jer su mi bez duše i nekog šmeka,al kakva ba borba?BBB-nemaju nista drugo,pa se furaju da su fol zajebani!!!Kome se ba vise dodvoravaju!!!Nek'odu do Beograda Istanbula,Dresdena itd.muski se najave,pa se malo furaju,ak hoce da se dokazuju!Istna da nema njih 1000-2000 Dinamo bi prop'o jer taj klub bas i nema mnogobrojne vjerne navijace i simpatizere kao ni Cibona,pa sad misle da su oni Dinamo!!!Pa mozda i jesu jer Dinamo kao klub sve sto je uspio napraviti prije i poslije rata moze zahvaliti samo tome sto dolazi iz grada Zagreba drugog po velicini u SFRJ i prvog u HR Da nema Dinama Zagreb ili neki treci bi ucinio isto!!!Prema tome bolje im je da im klub svaku tekmu igra pred 25.000 ljudi (sto vjerovatno jos dugo nece docekat),nego da majmuni po Pragu razbijaju izloge.Da su se dogovorili sa oniom Spartasima il'navijacima u Udinama da se mlate,pa se fino pomlate ja bi ih postovao!!!Ovako kome ba oni izloge razvaljuju!?Jesu zajebani u PM!!!
X
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
HOS
Postovi: 199
Pridružen/a: 28 nov 2008, 23:57
Kontakt:

Re: Dinamo i BBB

Post Postao/la HOS » 28 dec 2008, 16:24

Ljubomora je cudo :lol: :D .
U inat svima.

Avatar
RođeniMostar
Postovi: 230
Pridružen/a: 26 dec 2008, 17:08
Kontakt:

Re: Dinamo i BBB

Post Postao/la RođeniMostar » 29 dec 2008, 11:45

alan_kardec je napisao/la:E zato je nekad čitava Evropa osim velike četvorke,strahovala od "malih" ekipa poput Želje,Radničkog,Veleža...
Upravo tako !!!
...kraj Neretve rođeni,mi smo raja iz Mostara...

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Dinamo i BBB

Post Postao/la RK Gradacac » 29 dec 2008, 15:25

HOS je napisao/la:Ljubomora je cudo :lol: :D .
jess majkemi :)
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
HOS
Postovi: 199
Pridružen/a: 28 nov 2008, 23:57
Kontakt:

Re: Dinamo i BBB

Post Postao/la HOS » 01 jan 2009, 21:56

Ja zaboravio skroz, sretna nova svim purgerima.
U inat svima.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Dinamo i BBB

Post Postao/la High » 01 jan 2009, 22:06

I od mene.
Zadnja izmjena: High, dana/u 01 maj 2013, 02:27, ukupno mijenjano 2 puta.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

CelticFan
Postovi: 27
Pridružen/a: 01 jan 2009, 14:24
Kontakt:

Re: Dinamo i BBB

Post Postao/la CelticFan » 03 jan 2009, 23:32

Vidim puno gluposti napisano na ovoj temi, ljudi ako nemate pojma o nogometu idite na neke druge stranice i tamo baljezgajte, pogotovo onaj debil što napiše da Dinamo ima navijača kao Cibona. Za Dinamo navija pola Hrvatske i on je za većinu Hrvata puno više od kluba. U nogometnom svijetu se Dinamo može uspoređivati jedino sa Glasgow Celticom, svi znaju što tim ljudima znači taj klub, slično je i sa Dinamom. Zna se koja je utakmica bila početak rata u Hrvatskoj i što su BBB dali u obrani zemlje i zato je taj klub svetinja i nema mu ravna na planeti. Svaka čast Hajduku i Torcidi i njihovoj strasti, ali Dinamo je ipak puno nacionalističkiji i hrvatskiji klub. Mogu reći samo...Dinamo, moj Dinamo, ja volim tebe jakoo!
Muku muče da nas spriječe, spriječiti nas nitko neće! Dinamo-BBB-Zagreb

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.