Safet Susic ostaje DA / NE ?!

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,insider,TaRgEt_

Avatar
Juve-TZ
Postovi: 487
Pridružen/a: 09 maj 2011, 18:44
Kontakt:

Re: Safet Susic ostaje DA / NE ?!

Post Postao/la Juve-TZ » 16 nov 2011, 17:21

blazz je napisao/la:
Fanfara je napisao/la:Nakon svega ovoga najviše mi bude krivo što su glupi Bosanci još uvijek uz Papeta(a razloga nema).Nacija i igrači Turske u jednom danu protjeraše s klupe GUSA HIDINKA zbog iste stvari koju smo mi doživjeli i za koju je isključivo Safet kriv !
jedino bosanci od poraza prave pobjede od neuspjesnih prave uspjesne....zadovoljavamo se sitnicama Hrvati su Bilića razvukli zato što nisu izborili direktan plasman kod nas je sve super od igrača koji se nazivaju zmajevi do trenera iako se nikad nigdje nismo plasirali
Sušić je u ovom dvomeču pokazao da pojma nema bez obzira što smo slabiji od Portugala nismo niti smijemo biti kanta za nabijanje čak u Zenici smo imali sreće, da su oni zabili gol u prvom poluvremenu nakon onih silnih prilika i tamo bi doživjeli debakl zato što smo igrali katastrofalno
eh ovo je odlicno receno...dok ima ove zemlje sve smo izgubili, a pravimo se da smo profitirali

a sve smo od 1992 izgubili...

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11836
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Safet Susic ostaje DA / NE ?!

Post Postao/la AllGunsBlazing » 16 nov 2011, 17:28

Mislim da bi Abdulah Ibrakovic bio pravo rjesenje, imali bi igru kratkih pasova, i definitivno najljepseg selektora :lol: :lol: Cuj Amar Osim ili jos bolje Barbarez :lol: :lol: :lol:
Hajmo malo biti realni, nema trenera(da je bolji od Papeta) koji bi radio prvo za nas, drugo za ove pare, mozda ako se ikako moze naci Halilhodzic ili neko slican, ali sumnjam, ostaviti onda Papeta, jer boljeg nemamo..
Celik!3,2,2.

bubakar
Postovi: 82
Pridružen/a: 23 avg 2011, 15:53
Kontakt:

Re: Safet Susic ostaje DA / NE ?!

Post Postao/la bubakar » 16 nov 2011, 17:28

arnes86 je napisao/la:
mozak je napisao/la:Ovo nije pitanje, već anketa!
Safet nije ispunio cilj, i zna se šta treba da uslijedi!
Ako su alternative bajević, baždarević, hadžibegić..nevidim razloga da na ovu anketu ne odgovorim negativno!
Srednja Skola
Anketa se sastoji uglavnom od Pitanja i ponudjenih odgovora
Covjek je rekAo da je pitanje glupo a ne kompletna anketa ? kontas ?

Definitivno covjek da ostane ipak je on najboljih BH igrac svih vremena ;)
Pape oprosti nam ;)
jeste sigurno najbolji igrac ali trener NE nikako, sinoc je postavio kukavicki ekipu
AMAR AMAR OSIM OSIM

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: Safet Susic ostaje DA / NE ?!

Post Postao/la VolimTz » 16 nov 2011, 17:35

DA

Ako on ode ko će biti selektor? Jedino Barbarez ali to je čovjek koji igra sa srcem i emocijama ne s taktikom. Sušić jedino logično rješenje, a Barbarezu sva moguća priznanja za sve što je uradio nemoze mu se "a" reci !!! ;)
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
Megamon
Postovi: 4944
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:28
Lokacija: Izmedju planina u srcu doline
Kontakt:

Re: Safet Susic ostaje DA / NE ?!

Post Postao/la Megamon » 16 nov 2011, 17:39

Cuj Osim junior zvani khaj phice ili od milja vodena glava :lol: .Da mi covjek poredi stadione sa svojim kafanama,neka hvala.

Pape je pokazao da zna zanat i nadam se da ce ostati dugi niz godina na selektorskoj klupi. 8-)
Kada dodje sudnji dan, kad' dusa napusti tijelo Bog ce da nam kaze da je krep'o Zeljo, na taj dan sve plave boje se gase, a ostat ce BORDO da lijepi Dzenet krase!

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 8093
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Safet Susic ostaje DA / NE ?!

Post Postao/la *p!p!t@* » 16 nov 2011, 17:42

Megamon je napisao/la:Cuj Osim junior zvani khaj phice ili od milja vodena glava :lol: .Da mi covjek poredi stadione sa svojim kafanama,neka hvala.

Pape je pokazao da zna zanat i nadam se da ce ostati dugi niz godina na selektorskoj klupi. 8-)
Što prije ovo shvatimo, manje ćemo se mrziti između sebe ...

Il' ćemo i njemu podvaliti neku aferu k'o i Ćiri pa da fraer ode :oops:
Red Army prestati neće nikada!

Fanfara
Postovi: 148
Pridružen/a: 26 jan 2011, 23:31
Kontakt:

Re: Safet Susic ostaje DA / NE ?!

Post Postao/la Fanfara » 16 nov 2011, 17:46

Čuj ovog , nema Barbarez iskustva .Pa ni Mourinho ga nije im'o prije 8 godina pa osvoji u dvije godine sa prosječnom ekipom Kup Uefa i LP .. treba osjetiti menađera a većina vas to očigledno ne zna.. Sušić nije napravio nikakav pomak otkako je došao iako su igrači napredovali i plus smo dobili Begovića,Mujdžu,Lulića i na kraju Papca! Ćiro ih nije imao,ne zaboravite ! Hajde ovako .. ovi što su za nek naredaju valjane argumente za svoju tvrdnju .. Pustite ih molim vas vi koji djelite moje mišljenje da se isprovaljuju.. sad gledaj prvi odma , Spaha rek'o da treba ostat hahahahahaha

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: Safet Susic ostaje DA / NE ?!

Post Postao/la Scof1eld » 16 nov 2011, 17:58

Fanfara je napisao/la:Čuj ovog , nema Barbarez iskustva .Pa ni Mourinho ga nije im'o prije 8 godina pa osvoji u dvije godine sa prosječnom ekipom Kup Uefa i LP .. treba osjetiti menađera a većina vas to očigledno ne zna..
eto nas 10 000 ga ne osjeca.. igraci ga ne osjecaju... komitet ga ne osjeca... ali bitno je da ga ti osjetis.. u guzici
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
flash
Postovi: 560
Pridružen/a: 31 mar 2009, 18:02
Lokacija: downtown
Kontakt:

Re: Safet Susic ostaje DA / NE ?!

Post Postao/la flash » 16 nov 2011, 18:02

blazz je napisao/la:
Fanfara je napisao/la:Nakon svega ovoga najviše mi bude krivo što su glupi Bosanci još uvijek uz Papeta(a razloga nema).Nacija i igrači Turske u jednom danu protjeraše s klupe GUSA HIDINKA zbog iste stvari koju smo mi doživjeli i za koju je isključivo Safet kriv !
jedino bosanci od poraza prave pobjede od neuspjesnih prave uspjesne....zadovoljavamo se sitnicama Hrvati su Bilića razvukli zato što nisu izborili direktan plasman kod nas je sve super od igrača koji se nazivaju zmajevi do trenera iako se nikad nigdje nismo plasirali
Sušić je u ovom dvomeču pokazao da pojma nema bez obzira što smo slabiji od Portugala nismo niti smijemo biti kanta za nabijanje čak u Zenici smo imali sreće, da su oni zabili gol u prvom poluvremenu nakon onih silnih prilika i tamo bi doživjeli debakl zato što smo igrali katastrofalno
S vama dvojicom se u potpunosti slazem.Susic je sinoc upropastio Dzeku stavivsi ga samog u napad i nas najjaci adut je bio onesposobljen.Drugo Zahirovica je stavio na beka a da se malo informisao vidio bi da Zaha tu poziciju u Celiku nije mogao adekvatno pokrivati.Po meni jos jedna greska Subasica uopste nije zvao za tekmu a momak je brz,ima dobar sut i sto je najvaznije ima agresivnost sto je nama falilo.Vjerujem da ga nije zvao jer ni jedan medij u BiH nije smatrao da bi ga trebao pozvati pa tako i Pape prestao razmisljat o njemu.Za mene on bi bio idealan da igra beka u sinocnjoj utakmici.Sta smo dobili s Papetom???Sramotu protiv Francuza u Sarajevu gdje osim suta iz slobodnog Pajnica s 35 metara nismo prisli golu,sramotan poraz u Rumuniji gdje je samo cudo sprijecilo Rumuniju da utrpa jos 3 komada pa da se vec susretnemo s sesticom prije Portugala,sinocnju tekmu gdje smo igrali kao p.i.c.i.c.i i jos dobili 6 golova.SRAMOTA!!! Gubili smo mi i od Spanije 5:2 ali igrali smo fudbal to vecer dok sinoc nismo igrali nista.Papetu zelim sretan put u Tursku pa da opet pokusa voditi neki klub iz Kurdskog dijela Turske.Ako cemo vec davati amaterima trenerima priliku svakako bolje je i dat Kodri ili Barbarezu nego jednom Susicu koji nije zelio cuti za reprezentaciju dok se nisu pojavili Dzeko,Pjanic,Medunjanin.....
Nema vise :P

Avatar
Johnyx95
Postovi: 2844
Pridružen/a: 21 jul 2009, 13:02
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: Safet Susic ostaje DA / NE ?!

Post Postao/la Johnyx95 » 16 nov 2011, 18:05

Ja mislim da će Sušić otići sam iako bih volio da ostane. U tom slučaju Barba je za mene jedini pravi kandidat (osim ako tu ne upadnu neka jača imena tipa Bajević ili Vaha).
Zola in, Zola passes, Zola scores !

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: Safet Susic ostaje DA / NE ?!

Post Postao/la VolimTz » 16 nov 2011, 18:05

Fanfara je napisao/la:Čuj ovog , nema Barbarez iskustva .Pa ni Mourinho ga nije im'o prije 8 godina pa osvoji u dvije godine sa prosječnom ekipom Kup Uefa i LP .. treba osjetiti menađera a većina vas to očigledno ne zna.. Sušić nije napravio nikakav pomak otkako je došao iako su igrači napredovali i plus smo dobili Begovića,Mujdžu,Lulića i na kraju Papca! Ćiro ih nije imao,ne zaboravite ! Hajde ovako .. ovi što su za nek naredaju valjane argumente za svoju tvrdnju .. Pustite ih molim vas vi koji djelite moje mišljenje da se isprovaljuju.. sad gledaj prvi odma , Spaha rek'o da treba ostat hahahahahaha
Kako ono se kaze, bolje kakav-takav Susic u ruci nego Barbarez sumnjive trenerske kvalitete na grani. Mozda je genije ali mozda je i duduk.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: Safet Susic ostaje DA / NE ?!

Post Postao/la Scof1eld » 16 nov 2011, 18:06

flash je napisao/la:Drugo Zahirovica je stavio na beka a da se malo informisao vidio bi da Zaha tu poziciju u Celiku nije mogao adekvatno pokrivati.
kakav kontrast u jednom danu :lol: 3 dana se hvali kako je zaustavio ronalda, kako je igrac utakmice, kako je pape pogodio sto ga je stavio na beka ali kad se izgubi onda je pape kriv :lol: :lol: koja djeca ovi pljuvaci u pm, ne isplati se ovdje raspravljat' :roll:
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
flash
Postovi: 560
Pridružen/a: 31 mar 2009, 18:02
Lokacija: downtown
Kontakt:

Re: Safet Susic ostaje DA / NE ?!

Post Postao/la flash » 16 nov 2011, 18:07

Scof1eld je napisao/la:
flash je napisao/la:Drugo Zahirovica je stavio na beka a da se malo informisao vidio bi da Zaha tu poziciju u Celiku nije mogao adekvatno pokrivati.
kakav kontrast u jednom danu :lol: 3 dana se hvali kako je zaustavio ronalda, kako je igrac utakmice, kako je pape pogodio sto ga je stavio na beka ali kad se izgubi onda je pape kriv :lol: :lol: koja djeca ovi pljuvaci u pm, ne isplati se ovdje raspravljat' :roll:
Hajd sad nadji mi post gdje sam to napisao!!!!Hajde!!!

P.S

To djeca mozes sebi pripisati ili nesto drugo jer ocito pises gluposti stavljajuci mi u usta rijeci koje nisam napisao.
Zadnja izmjena: flash, dana/u 16 nov 2011, 18:09, ukupno mijenjano 1 put.
Nema vise :P

Fanfara
Postovi: 148
Pridružen/a: 26 jan 2011, 23:31
Kontakt:

Re: Safet Susic ostaje DA / NE ?!

Post Postao/la Fanfara » 16 nov 2011, 18:09

tako je flash .. i bojao sam se da će ovi 'papetovci' uzeti kao argument poraz od Španije (2-5) , ali u toj utakmici mi smo pored dva gola stvorili još bar 5 stopostotnih prilika , Casillas je nemoguće branio ! Nemate šta reći vi koji volite neznalicu iz Zavidovića !

p.s. ne bih ga ovako zvao da ne tura nos gdje mu nije mjesto !

Avatar
Juve-TZ
Postovi: 487
Pridružen/a: 09 maj 2011, 18:44
Kontakt:

Re: Safet Susic ostaje DA / NE ?!

Post Postao/la Juve-TZ » 16 nov 2011, 18:13

kod nas sve naopako...

pape poslije poraza od 6:2 postade junak!

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: Safet Susic ostaje DA / NE ?!

Post Postao/la VolimTz » 16 nov 2011, 18:14

Fanfara je napisao/la:tako je flash .. i bojao sam se da će ovi 'papetovci' uzeti kao argument poraz od Španije (2-5) , ali u toj utakmici mi smo pored dva gola stvorili još bar 5 stopostotnih prilika , Casillas je nemoguće branio ! Nemate šta reći vi koji volite neznalicu iz Zavidovića !

p.s. ne bih ga ovako zvao da ne tura nos gdje mu nije mjesto !
Je*ote Pape jesil cuo, nikad nisam bio za njega nisam ni sada ali nema zamjene čovječe Božji :!:
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3240
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: Safet Susic ostaje DA / NE ?!

Post Postao/la skyisthelimit » 16 nov 2011, 18:15

Fanfara je napisao/la:tako je flash .. i bojao sam se da će ovi 'papetovci' uzeti kao argument poraz od Španije (2-5) , ali u toj utakmici mi smo pored dva gola stvorili još bar 5 stopostotnih prilika , Casillas je nemoguće branio ! Nemate šta reći vi koji volite neznalicu iz Zavidovića !

p.s. ne bih ga ovako zvao da ne tura nos gdje mu nije mjesto !
neznalica-.....Eto nek si ti znalac, garant nam pises iz dijaspore i solis nama pravim bosancima pamet sta je i kako trebalo biti...


JEL TE STID imalo, SRAMI SE
15.10 - 15.06 ...

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: Safet Susic ostaje DA / NE ?!

Post Postao/la Nimla_RZ » 16 nov 2011, 18:16

VolimTz je napisao/la: Je*ote Pape jesil cuo, nikad nisam bio za njega nisam ni sada ali nema zamjene čovječe Božji :!:
Kako kume nema zamjene, onog pustinjskog lisca bi trebalo dovest...
Čelik Zenica 1945

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: Safet Susic ostaje DA / NE ?!

Post Postao/la Scof1eld » 16 nov 2011, 18:16

flash je napisao/la:Hajd sad nadji mi post gdje sam to napisao!!!!Hajde!!!

P.S

To djeca mozes sebi pripisati ili nesto drugo jer ocito pises gluposti stavljajuci mi u usta rijeci koje nisam napisao.
ajd reci mi zasto nisi pisao poslije prve tekme da je zaha uzasan i da ne moze igrati desnog beka ? ..lako je sad nakon poraza kritikovati... zasto nisi odmah rekao poslije dobre partije ? ... lako je kritikovati sada taktiku ali ona je ista i igraci su isti kao iz francuske uz jednu promjenu.. zasto tada nisi rekao da je uzasno i da treba otici ? ..lako je sada pametovati ;)
ser del barça es el millor que hi ha !

MostaracVelezovac
Postovi: 2504
Pridružen/a: 27 okt 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Safet Susic ostaje DA / NE ?!

Post Postao/la MostaracVelezovac » 16 nov 2011, 18:17

AllGunsBlazing je napisao/la:Mislim da bi Abdulah Ibrakovic bio pravo rjesenje, imali bi igru kratkih pasova, i definitivno najljepseg selektora :lol: :lol: Cuj Amar Osim ili jos bolje Barbarez :lol: :lol: :lol:
Hajmo malo biti realni, nema trenera(da je bolji od Papeta) koji bi radio prvo za nas, drugo za ove pare, mozda ako se ikako moze naci Halilhodzic ili neko slican, ali sumnjam, ostaviti onda Papeta, jer boljeg nemamo..

Bas tako.

Ako slucajno ikad Vaha Halilhodzic dodje ili Dusan Bajevic - onda bi tek rekao da se zahvalimo Papetu.

Sad za sad poredit Amara Osima, Ibrakovica ili Barbareza - nerealno.

Mada, ako Barba krene sa trenerskom karijerom mislim da bi mozda za 5-10 godina on i imao sansu. Ali ne sada.
http://www.heroji.ba/midhat-hujdur/

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: HariTz, Imajednabrigada i 19 gostiju.