UFC

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Tko je prema vašem mišljenju GOAT:

Khabib
88
63%
Jon Jones
39
28%
GSP
11
8%
neko drugi (navest tko)
2
1%
 
Ukupno glasova: 140

Avatar
BlueSharks
Postovi: 847
Pridružen/a: 12 nov 2009, 23:43
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la BlueSharks » 04 jan 2010, 23:56

Detalji koji su obilježili UFC 108

Iako je još jedan sjajan UFC-ov turnir iza nas, zanimljivo je posjetiti na neke detalje koji su ga obilježili. Vrlo izdašne bonuse od 50 hiljada dolara zaradili su Sam Stout, Joe Lauzon, Cole Miller i Paul Daley. Stout i Lauzon uzeli su bonus za borbu večeri, dok je Miller 50 hiljada zelembaća dobio na račun najbolje poluge.

Paul "Semtex" Daley neće biti previše nesretan zbog 10 posto plate koje mu je UFC uzeo zbog prekomjerne težine. Britanac je zaslužio titulu najboljeg nokautera večeri što je i njegov bankovni račun podebljalo za dodatnih 50 hiljadadolara.

Evans će ovaj UFC osim po sjajnoj pobjedi protiv Thiaga Silve pamtiti i po tome što je uoči izlaska u ring zaslužio crni pojas u BJJ-u. Njegov mentor Rolles Gracie odlučio mu je u svlačionici, netom prije izlaska u Arenu, uručiti ovu veliku čast. Trenutak je sa svijetom podijelio preko svog Facebook profila.

- Upravo sam svom velikom prijatelju Rashadu Evansu dodijelio zasluženi crni pojas. Dobrodošao u klub i samo nastavi rasturati, Rashad - , objavio je majstor BJJ-a.

Posljednja zanimljivost vezana je uz Duanea Ludwiga. Iako je zbog armbara morao tapkati Jimu Milleru, Ludwig zaslužuje posebno poštovanje zbog načina na koji je bio prisiljen pripremati se za borbu. Amerikanac je naime imao samo dvije sedmice da bi skinuo prekomjernu težinu, a ona je iznosila gotovo 15 kilograma. No, veliki profesionalac Ludwig je bez problema uspio skinuti dodatne kile i na službenom vaganju težio je ispod dozvoljene granice. Na njegovu žalost Miller mu je zadao deseti poraz u karijeri.
Strauss Junior

Avatar
BlueSharks
Postovi: 847
Pridružen/a: 12 nov 2009, 23:43
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la BlueSharks » 10 jan 2010, 16:52

Event - WEC® VARNER vs HENDERSON

Date: Jan-10-2010 6:30 PM ET
Event Type: Versus - Live Event
Location: ARCO Arena, CA


The long-awaited World Extreme Cagefighting® lightweight title unification bout between reigning champion Jamie Varner and interim champion Ben Henderson will take place on Sunday, Jan. 10 at ARCO Arena in Sacramento, Calif. If an explosive championship clash wasn’t enough, former featherweight titleholder Urijah Faber makes his return in his hometown of Sacramento to face top-ranked contender Raphael Assuncao.

Plus, featherweight Mike Brown returns to the cage to take on the powerful Anthony Morrison, while lightweights Dave Jansen and Kamal Shalorus lock horns in an intriguing 155-pound battle. In addition, Mackens Semerzier looks to continue his rise in the featherweight division when he battles the gritty Deividas Taurosevicius.
Strauss Junior

Avatar
BlueSharks
Postovi: 847
Pridružen/a: 12 nov 2009, 23:43
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la BlueSharks » 11 jan 2010, 13:39

Randleman: "Vraćam se u velikom stilu!"

slika

MMA veteran Kevin Randleman ne planira kraj karijere u skorašnje vrijeme. U posljednje je dvije borbe pretrpio dva poraza, a ništa bolji dojam ne dobiva se niti kada se zbroje njegovih sedam od devet izgubljenih borbi u posljednjih pet godina. No "zvijer" i dalje trenira, a nedavno je 38. godini zaslužio plavi pojase u BJJ-u.

- Nedavno sam dobio plavi pojas koji je zapravo najteže dobiti. Svi ostali su kasnije rutina. Za mene je to bio uzbudljiv događaj. U zadnje vrijeme se više koncentrišem na BJJ i hrvanje. - , objašnjava čovjek koji je nokautirao Mirka Filipovića.

Randleman se osvrnuo i na borbu njegovog velikog prijatelja Marka Colemana i još jedne MMA legende Randyja Couturea. - Mark je u sjajnoj formi i sumnjam da će Randy preživjeti prvu rundu. Coleman ima tako teške ruke, baš je pravi snagator sa sela. Uzbuđen je i smatram da će iznenaditi sve one koji ne znaju što očekivati od njegove borbe. -

Motiva za nastavak karijere unatoč lošijim rezultatima ne nedostaje.- Bio sam siromašan kao dijete, nisam imao novaca, a imao sa veliku obitelj. U mojoj obitelji nije bilo poklona za vrijeme Božića. Želio sam se baviti hrvanjem koje bi mi omogućilo obrazovanje. -

Randleman je priznao da oduvijek nije bio "dobar" dečko...- Prije šest godina sam upoznao svoju djevojku. Prije toga sam se zabavljao, partijao, ševio sam sve što je hodalo, uzimao sam droge, pušio travu. Kod mene u stanu su živjele lezbijke. Onda sam jedan dan upoznao djevojku i rekao sam sebi - ovo bi moglo biti lijepo. -

Na kraju je zamolio sve svoje poklonike da i dalje vjeruju u njegove mogućnosti...
- Molim sve moje fanove da budu uz mene. Ukoliko me netko nokautira, to će biti zbog toga što ostavljam apsolutno sve na ringu- Možda sam izgubio svoje posljednje dvije borbe, no osjećam da napredujem. Treniram jače i više, trčim puno više. Ovaj put radim sve dobro i nadam se da ću doći do neke titule. -
Strauss Junior

Avatar
BlueSharks
Postovi: 847
Pridružen/a: 12 nov 2009, 23:43
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la BlueSharks » 11 jan 2010, 13:52

WEC® VARNER vs HENDERSON

slika
Henderson slavio protiv Varnera

U glavnoj borbi večeri pred nešto više od 10.000 gledalaca Ben Henderson je uspješno ujedinio titule i postao prvak. Henderson je polugom u trećoj rundi porazio Jamiea Varnera. U sporednoj borbi večeri Urijah Faber je porazio Raphaela Assuncaa i time si otvorio mjesto u borbi za naslov prvaka protiv Jose Alda.

REZULTATI:
Ben Henderson DEF. Jamie Varner - Poluga, Guillotine R3 2:41
Urijah Faber DEF. Raphael Assuncao - Poluga, RNC R3 3:49
Kamal Shalorus DEF. Dave Jansen - Odluka R3 5:00
Mike Brown DEF. Anthony Morrison - Poluga, RNC R1 1:54
Deividas Taurosevicus DEF. Mackens Semerzier - Odluka R3 5:00
Charlie Valencia DEF. Akitoshi Tamura - Odluka R3 5:00
Wagnney Fabiano DEF. Clint Godfrey - Odluka R3 5:00
Mark Hominick DEF. Bryan Caraway - Poluga, Armbar R1 3:48
Edward Wineland DEF. George Roop - Odluka R3 5:00
Will Campuzano DEF. Coty Wheeler - Odluka R3
Strauss Junior

Avatar
BlueSharks
Postovi: 847
Pridružen/a: 12 nov 2009, 23:43
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la BlueSharks » 11 jan 2010, 17:53

SILVA PONOVNO TRENIRA

slika
Vitor Belfort sljedeći protivnik

Menadžer najboljeg svjetskog MMA borca u srednjoj kategoriji za MMAWeekly.com iznio planove za nadolazeće mjesece...

Anderson Silva godinama slovi za najboljeg i najjačeg borca u srednjoj kategoriji što je dokazao nebrojeno puta, obranivši čak pet puta naslov prvaka u srednjoj kategoriji. Kralj srednje kategorije UFC organizacije, se vratio treningu nakon što se uspješno oporavio od operacije lakta...

Ovaj borac bi trebao svoj sljedeći nastup imati u maju ili junu kada će ponovno branititi titulu prvaka. Njegov protivnik najvjerojatnije će biti njegov bivši sparing partner Vitor Belfort. Ed Soars je ljutit jer smatra da Belfort nije borac koji je zaslužio dobiti priliku za naslov prvaka.


slika
Vitor Belfort i Mike Tyson

Soars ističe da to neće biti borba na nivou kakvu zahtjevaju fanovi. Također je izjavio da bez obzira tko ušao u ring sa Silvom on je spreman za borbu.

Silva je u protekle četiri godine odradio 11 odličnih borbi iz kojih je svaki put izašao neporažen. Nisu to bili protivnici niže klase, bili su to top borci srednje kategorije poput Dana Hendersona, Travisa Lutthera, Forresta Griffina, Richa Franklina, Thalesa Leitesa...
Strauss Junior

Avatar
BlueSharks
Postovi: 847
Pridružen/a: 12 nov 2009, 23:43
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la BlueSharks » 11 jan 2010, 19:10

Pobjednik ide na titulu!!

Iako je pobjedio na UFC 105, Randy Couture nije zadovoljan svojim performansom ali najavljuje spektakl protiv Colemana...

Američka zvijezda UFC-a Randy Couture je obećao fanovima da će se ovoga puta više potruditi i priuštiti im mnogo više adrenalina. Nije zadovoljan kako je odradio UFC 105 ali upravo u sljedećoj borbi će pokazati pravo lice prvaka.

Randy Couture kaže da će borba sa Markom Colemanom izgledati puno bolje, jer mu Mark bolje „leži“, moći će više koristiti svoje background, hrvanje, što će biti jako zanimljivo.


slika

Osim najave odlične borbe protiv Colemana, Couture je izjavio kako bi pobjednik u glavnom meču UFC-a 109 mogao osigurati poziciju o kakvoj sanjaju svi borci, mogao bi postati prvi izazivač za titulu prvaka teške kategorije.

Samouvjereno Couture smatra da u ovoj borbi može puno pokazati stoga će se potruditi kako bi rasturio svog rivala i još jednom pokušao napasti titulu najboljeg.
Strauss Junior

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la rob do bagro » 11 jan 2010, 19:12

Jel bila borba izmedju Golubovica i Miladina???
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
BlueSharks
Postovi: 847
Pridružen/a: 12 nov 2009, 23:43
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la BlueSharks » 11 jan 2010, 19:16

rob do bagro je napisao/la:Jel bila borba izmedju Golubovica i Miladina???
Ma nije, trebala bi se održati u aprilu. Ibro se žestoko sprema akb dobiće onog kriminalca, ako ne izvadi utioku na sred meča :)
Strauss Junior

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la rob do bagro » 11 jan 2010, 19:18

BlueSharks je napisao/la:
rob do bagro je napisao/la:Jel bila borba izmedju Golubovica i Miladina???
Ma nije, trebala bi se održati u aprilu. Ibro se žestoko sprema akb dobiće onog kriminalca, ako ne izvadi utioku na sred meča :)
Volio bih i ja da ga Ibraga dobro izudara, znam da je bilo sranja da mu je zabranjen dolazak u Sa, kosto mu je bio zabranjen mec u Hrvatskoj,al eto nadam se da ce doci i da odgledam tu borbu, naravno ako bude prenosila ijedna nasa televizija. 8-)

p.s. izvadice stoljpi al na vodu :lol:
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
BlueSharks
Postovi: 847
Pridružen/a: 12 nov 2009, 23:43
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la BlueSharks » 11 jan 2010, 19:22

rob do bagro je napisao/la:
BlueSharks je napisao/la:
rob do bagro je napisao/la:Jel bila borba izmedju Golubovica i Miladina???
Ma nije, trebala bi se održati u aprilu. Ibro se žestoko sprema akb dobiće onog kriminalca, ako ne izvadi utioku na sred meča :)
Volio bih i ja da ga Ibraga dobro izudara, znam da je bilo sranja da mu je zabranjen dolazak u Sa, kosto mu je bio zabranjen mec u Hrvatskoj,al eto nadam se da ce doci i da odgledam tu borbu, naravno ako bude prenosila ijedna nasa televizija. 8-)

p.s. izvadice stoljpi al na vodu :lol:
ma kakva zabrana nismo mi Hrvati, kod nas đaba braniš, branili su Breni, pa je došla, tako će biti i s njim, jer je dobio poziv direktno od Stojnića, a i ovaj krimos, srediće to začas, ha ya ;)
Strauss Junior

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la rob do bagro » 11 jan 2010, 19:25

Hehe, upravu si, kad je ta "pevacica mogla doci, zasto se ne bi i omogucila ta borba izmedju njih dvojice.Bice krvi :)
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Devil » 11 jan 2010, 19:59

Je li ima neka UFC manifestacija u Sarajevu ove godine,nesta sam kao vidio?
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la The Game » 11 jan 2010, 20:03

Devil je napisao/la:Je li ima neka UFC manifestacija u Sarajevu ove godine,nesta sam kao vidio?
Ima krajem aprila majstore, o tome pisemo barem dvije stranice, malo prelistaj za detaljnije informacije ;)

Avatar
BlueSharks
Postovi: 847
Pridružen/a: 12 nov 2009, 23:43
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la BlueSharks » 11 jan 2010, 20:30

slika

Efrain Escudero vs Evan Dunham
Tom Lawlor vs Aaron Simpson
Amir Sadollah vs Brad Blackburn
Chris Leben vs Jay Silva
Rick Story vs Jesse Lennox
Thiago Tavares vs Nik Lentz
Mike Guymon vs Rory MacDonald
Kyle Bradley vs Rafael Dos Anjos
Gerald Harris vs John Salter
Nick Catone vs Jesse Forbes
Strauss Junior

Avatar
BlueSharks
Postovi: 847
Pridružen/a: 12 nov 2009, 23:43
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la BlueSharks » 12 jan 2010, 21:28

UFC Fight Night 20 : Maynard se osvetio Diazu

slika


Sinoć je u glavnoj borbi priredbe UFC Fight Night 20, Gray Maynard podijeljenom sudačkom odlukom svladao starog poznanika Natea Diaza.

Maynard je jedini poraz u karijeri doživio upravo od Diaza, 2007. godine u sklopu reality showa "The Ultimate Fighter", a sinoć je iskoristio priliku za osvetu i osigurao borbu za UFC titulu s prvakom B.J. Pennom.


Glavne borbe:
. Gray Maynard - Nate Diaz (2-1)
. Evan Dunham - Efrain Escudero (3R poluga)
. Aaron Simpson - Tom Lawlor (2-1)
. Amir Sadollah - Brad Blackburn (3-0)

Uvodne borbe:
. Chris Leben - Jay Silva (3-0)
. Ricky Story - Jesse Lennox (3-0)
. Thiago Tavares - Nik Lentz (Remi)
. Rory MacDonald - Mike Guymon (1R poluga)
. Rafael dos Anjos - Kyle Bradley (3-0)
. Gerald Harris - John Salter (3R TKO)
. Nick Catone - Steve Steinbeiss (2-1)


download
http://bitsnoop.com/torrent/ec2c5b2cfb2 ... -Diaz.html
Strauss Junior

Avatar
BlueSharks
Postovi: 847
Pridružen/a: 12 nov 2009, 23:43
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la BlueSharks » 12 jan 2010, 21:57

Dio UFC-a prodan kompaniji u UAE

slika

Prije nekoliko dana procurila je vijest o prodaji određenog postotka dionica UFC-a, a ta vijest je danas dobila i službenu potvrdu od strane Lorenza Fertitte koji je zajedno sa svojim bratom Frankom i Dana Whiteom prodao određen postotak dionica kompaniji Flash Entertainment, koja je u vlasništvu Abu Dhabija, glavnog grada Ujedinjenih Arapskih Emirata.

Jedna od naših inicijativa je širiti ovaj brand diljem svijeta. Oni će nam pomoći da rastemo brže na mjestima poput Bliskog Istoka, jugoistočne azije i Kine i kroz cijelu regiju - izjavio je Fertitta za Las Vegas Journal.

CEO Flash Entertainmenta Ossama Khoreibi je izjavio kako je kompanija impresionirana željom UFC-a za rastom i kako će ovo partnerstvo povećati vrijednost Abu Dhabija kao destinacije za zabavu.

Financijski detalji prodaje nisu poznati, kao ni tačan postotak prodanih dionica, ali šuška se da je bilo prodano 10% ukupnih dionica.

UFC planira svoj prvi turnir u Abu Dhabiju održati u martu, gdje će jedna od glavnih borbi biti između Matta Hughesa i Renza Graciea, koji je jako cijenjen tamo, a i bio je jedan od instruktora brazilske jiu jitse šeiku iz tog grada.
Strauss Junior

Avatar
BlueSharks
Postovi: 847
Pridružen/a: 12 nov 2009, 23:43
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la BlueSharks » 12 jan 2010, 22:02

Randy Couture: Lesnar se vraća ovog proljeća u oktagon

slika

Bivši prvak UFC-a i legenda sporta Randy Couture nedavno je izjavio za "Inside MMA" da je razgovarao s Brockom Lesnarom i da je s njim sve u redu. Ako je za vjerovati Coutureu, a on definitivno nije tip koji bi nešto izmišljao -ne samo da se Lesnaru stanje poboljšalo nego se on već vratio treninzima. - Njegova karijera nije još gotova, njegovo stanje je pod kontrolom i on se već vratio treninzima, mislim da ćemo ga vidjeti u oktagonu već ovog proljeća - izjavio je Couture.

Ako je istinita ova priča oko Lesnarova oporavka, čemu onda sva ta tajnovitost oko njegova navodnog oporavka i zašto nema službene potvrde od strane Lesnara ili nekog iz njegovog tima. Nadamo se da je Couture u pravu i da ćemo uskoro dobiti potvrdu njegove priče.
Strauss Junior

Avatar
BlueSharks
Postovi: 847
Pridružen/a: 12 nov 2009, 23:43
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la BlueSharks » 12 jan 2010, 22:10

Petorka čiji su dani odbrojani?

slika

Analizirajući trenutnu MMA scenu, petorica boraca čiji su dani odbrojani, koji su već dali sve ono što su imali, i koji bi trebali jednom za uvijek reći zbogom aktivnom sportu.

5. Mirko Filipović
Nije niti čudno što se Cro Cop osjećao tako jadno nakon poraza od Gonzage. Brazilac je kopirao njegovo najjače oružje, odnosno high-kick, brutalno ga nokautiravši. Još poraznija činjenica je ta da je Mirko trebao ostaviti dubok trag u UFC-u, a posrnuo je na najjadniji mogući način. Ukoliko izgubi od Rothwella, Filipović se mora povući, to nije opcija, to je impreativ. Barem nam je tokom svoje karijere pružio sjajne borbe.


4. Keith Jardine
Iako vjerojatno niti ne razmišlja o povlačenju, Jardin bi to trebao napraviti. Od posljednje prave pobjede prije tri godine protiv Forresta Griffina, nanizao je nekoliko očajnih partija. Doduše, pobijedio je Veru i Liddella podijeljenom odlukom sudaca, no nije to bila niti sjena nekadašnjeg borca. Zanimljivo, Jardine se tek nedavno počeo boriti protiv top imena, a čim je krenuo, krenuli su i porazi. Neka se bori dok pobjeđuje, a čim izgubi prvu borbu, vrijeme je za penziju kako bi napravio mjesta za mlade talente.


3. Mark Coleman
Čudno, no niko nikada glasno nije rekao da bi se Coleman trebao povući. Star je kao i Couture, ali i jednako spor. Iako je pobijedio Bonnara u posljednjoj borbi, imao je previše prilika završiti svog protivnika, no bio je sasvim nemoćan. Bit će prava noćna mora gledati njegov sljedeći okršaj protiv "Naturala". Jedini borci protiv kojih ima šanse su oni loši i tromi. Protiv mlađih, jednostavno izgleda smiješno. Povlačenje je imperativ prije nego što postane deda.


2. Chuck Liddell
Chuckov je vrhunac počeo dosta kasno, sa 34 godine. Postao je prvak i niko ga nekoliko godina nije mogao zaustaviti. Quinton je probio led i utabao stazu za sve ostale koji su se krenuli naslađivati. Iako je seriju zaustavio pobjedom protiv Silve, vrlo je brzo uslijedio brutalan povratak u stvarnost. Evans ga je doslovce uništio, a nakon njega i Rua. Stilom dosta podsjeća na Jardinea pa i za njega vrijedi ista poruka. Bori se dok ide, a kad prvi put izgubiš, vrijeme je za klin i rukavice.


1. Randy Couture
Nadao sam se da će ljudi shvatiti kako je Coutureovo vrijeme za povlačenje bilo kada je dva puta neugodno izgubio od Liddella. No Randy ima vrlo vjerne navijače koji su ga držali u akciji do dana današnjeg. Uopšte nije bitno ko će pobijediti u borbi protiv Colemana, obojici je vrijeme u staračkom domu. U posljednjoj borbi protiv Vere zorno je pokazao što godine čine. Nekoć vrhunski hrvač oslanja se na sumnjive odluke sudaca i uništava svoj ugled. Čak i sa relativno lošim omjerom od 17-10 oni nadobudni vjeruju da bi mogao priliku za naslov, čak i da bi mogao osvojiti pojas. Dajte, budite realni ljudi...
Strauss Junior

Avatar
BlueSharks
Postovi: 847
Pridružen/a: 12 nov 2009, 23:43
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la BlueSharks » 17 jan 2010, 14:00

Diaz: Oprostite mi, borio sam se očajno

slika

- Borio sam se poput zadnjeg smeća i zbog toga se izvinjavam ljudima koji me podupiru - , ovim se riječima Nate Diaz obratio javnosti nakon što je u ponedjeljak sudačkom odlukom poražen od Graya Maynarda na UFC Fight Night 20.

- Bio sam oprezan i oklijevao sam baciti jače udarce jer sam se konstantno bojao "takedowna". - , pokušao se opravdati Diaz dodavši da se u drugoj rundi poskliznuo:
- Izgledalo je da sam u drugoj rundi nokautiran, no istina je zapravo drugačija. Moj mi je protivnik stao na nogu, a kada sam se pokušao povući, poskliznuo sam se. -
Amerikanac je najavio i prelazak u težu kategoriju...

- Mislim da se više neću boriti do 71. kilograma. Jednostavno mi ne plaćaju dovoljno da bih skidao toliku težinu svaki put prije borbe. -

Ovo je Diazu čak treći poraz u posljednje četiri borbe, a kada bi se pitalo njega, onda bi suci njega proglasili pobjednikom, a ne Maynarda.
- Pogledajte samo moje lice i usporedite ga s njegovim. Jasno je tko je dobio više batina. No, ja ionako nikada nisam bio pre popularan kod sudaca - , zaključio je mladi Amerikanac.
Strauss Junior

Avatar
BlueSharks
Postovi: 847
Pridružen/a: 12 nov 2009, 23:43
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la BlueSharks » 17 jan 2010, 14:59

Golubović uhapšen u Beogradu

slika

Novopečeni MMA borac i glavni junak srpskog dokumentarca "Vidimo se u čitulji" Kristijan Golubović uhapšen je u srijedu u Beogradu kada ga je zbog rutinske kontrole zaustavila policija.

Prilikom kontrole policija je u automobilu kod suvozača S.F. pronašla 10 grama heroina, te su obojica privedeni. Golubović je kasnije pušten na slobodu a suvozač je zadržan u pritvoru.
Golubović je MMA karijeru počeo prošle godine, pobijedivši u Subotici Rumunja Mariana Rusua. U novembru prošle godine trebao je nastupiti na MFC turniru u Splitu, ali mu je Hrvatska zabranila ulazak u državu nakon čega je Golubović najavio tužbu Europskom sudu za ljudska prava. U međuvremenu je upisao još jednu pobjedu, 13. decembra u Nišu pobijedio je Bugarina Stanislava Drakova nakon što je potonji diskvalifikovan zbog ugriza za prst.
Strauss Junior

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.