Borussia Monchengladbach

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Koliko mogu u Ligi Evrope 2014/15

1.Mogu do samog kraja
7
11%
2.Bice zaustavljeni negdje pred kraj
21
32%
3.Rana nokaut faza
10
15%
4.Grupa
7
11%
5.Ma kakvi, ispadaju oni od Sarajeva.
20
31%
 
Ukupno glasova: 65

Avatar
Semir bvb
Postovi: 2946
Pridružen/a: 21 maj 2011, 22:02
Lokacija: Silver City
Kontakt:

Re: Borussia Monchengladbach

Post Postao/la Semir bvb » 08 feb 2012, 21:46

Nimla_RZ je napisao/la:
Nimla_RZ je napisao/la: Ne mislim ja da će biti tako lako, i ova će utakmica biti tvrda s jedva kojim golom... Vidjećemo ko će potrefit :mrgreen:
K'o što i rekoh :P
Semir bvb je napisao/la:Ne sumnjam u prolaz Gladbacha u kupu. Hertha ima velikih problema s odbranom (Franz,Janker,Lell) a ovo što je spremno je ionako za penzije (Mijatović,Kobiashvili). Očekujem pobjedu s više golova razlike ;) .
Pogodio sam i ja na neki način. Iako su bili produžeci, opet su na kraju 2 gola razlike :D
Und wenn du, das spiel gewinnst, ganz oben stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia Borussia bvb!
Und wenn du, das spiel verlierst, ganz unten stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia, Borussia bvb!

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: Borussia Monchengladbach

Post Postao/la Nimla_RZ » 08 feb 2012, 21:51

E jesi i potrefio :lol:
Čelik Zenica 1945

Pale_Companion
Postovi: 4372
Pridružen/a: 04 maj 2011, 17:30
Lokacija: Blashyrkh
Kontakt:

Re: Borussia Monchengladbach

Post Postao/la Pale_Companion » 08 feb 2012, 22:39

ne baš blistava partija ali zaslužen prolaz !!! :D
Agieren statt reagieren

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8237
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: Borussia Monchengladbach

Post Postao/la geronimo » 08 feb 2012, 23:46

Pale_Companion je napisao/la:ne baš blistava partija ali zaslužen prolaz !!! :D
Kako Pale, pobogu brate?
Objasni mi onaj penal (i crveni karton) i ja ti skidam kapu (ako ti je glava celava :D ).
Vom Jäger zum Gejagten

Pale_Companion
Postovi: 4372
Pridružen/a: 04 maj 2011, 17:30
Lokacija: Blashyrkh
Kontakt:

Re: Borussia Monchengladbach

Post Postao/la Pale_Companion » 09 feb 2012, 04:45

geronimo je napisao/la:
Pale_Companion je napisao/la:ne baš blistava partija ali zaslužen prolaz !!! :D
Kako Pale, pobogu brate?
Objasni mi onaj penal (i crveni karton) i ja ti skidam kapu (ako ti je glava celava :D ).

nisam ćelav :D

bio sam veoma p'jan kad sam ovo pisao, yebiga rakija je učinila svoje, nisam ni do poluvremena izdržao...

iskren da budem, ni sam ne znam za onaj penal šta je bilo, gledao sam preko streama i taman tada mi je zaštopalo, no na replayu sam vidio da je to bila nenormalnp glupa sudijska odluka... sta reci, de camargo je maestralno to iznudio :mrgreen: ....

no i dalje koliko se sjećam mislim da nismo nezasluženo prošli, naravno kada bi izuzeli tu scenu oko penala :mrgreen:
Agieren statt reagieren

Avatar
Semir bvb
Postovi: 2946
Pridružen/a: 21 maj 2011, 22:02
Lokacija: Silver City
Kontakt:

Re: Borussia Monchengladbach

Post Postao/la Semir bvb » 09 feb 2012, 14:53

Arango proglašen najboljim igračem svih vremena u Venezueli :arrow: (po anketi u najčitanijim domaćim novinama)
Und wenn du, das spiel gewinnst, ganz oben stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia Borussia bvb!
Und wenn du, das spiel verlierst, ganz unten stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia, Borussia bvb!

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Borussia Monchengladbach

Post Postao/la Devil » 09 feb 2012, 15:44

Semir bvb je napisao/la:Arango proglašen najboljim igračem svih vremena u Venezueli :arrow: (po anketi u najčitanijim domaćim novinama)
To je onako cisto da ima neki materijalni dokaz.
Zna se odavno da je on najbolji svih vremena u Venezueli,niko mu ni blizu ne moze doci,istina po ucinku u reprezentaciji Maldonado mu tu "puse",ali je na klupskom nivou daleko iza Aranga.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Pale_Companion
Postovi: 4372
Pridružen/a: 04 maj 2011, 17:30
Lokacija: Blashyrkh
Kontakt:

Re: Borussia Monchengladbach

Post Postao/la Pale_Companion » 09 feb 2012, 16:39

bravo za Aranga !!


[youtube][/youtube]
Agieren statt reagieren

Hare_BvB
Postovi: 3697
Pridružen/a: 31 mar 2010, 00:55
Kontakt:

Re: Borussia Monchengladbach

Post Postao/la Hare_BvB » 09 feb 2012, 20:02

Prvi penal u historiji napravljen nosom. :lol: E moj Brychu i tebi izgleda poledilo u ćehri. :oops:
Der Mann für die entscheidenden Tore.

Pale_Companion
Postovi: 4372
Pridružen/a: 04 maj 2011, 17:30
Lokacija: Blashyrkh
Kontakt:

Re: Borussia Monchengladbach

Post Postao/la Pale_Companion » 10 feb 2012, 15:00

Arango produžio ugovor do juna 2014 !!!! Odlične vijesti !!!! Kako se dalje šuška i piše slijedeće sedmice trebali bi produžiti Favre i Dante, već su izgleda ušli u pregovore .... Svaka čast Maxi !!!! Ove pare od kupa što su sjele su odmah proslijeđene dalje na prave adrese ;)


Sutra velika utakmica, veoma značajna za nas !!! Rekao sam već da je ova sedmica krucijalna za nas. Kup smo apsolvirali 8-) , slijedi Schalke !!! Nek se ponovi ono kao i u kupu što smo ih naprašili i ja prezadovoljan :D ... Evo prilike da direktnog rivala malo maknemo od vrha, a da se mi tu dublje ukorjenimo ... Sumnjam da će Bayern i Dortmund sutra da kiksaju, tako da nema potrebe nadati se nekoj pomoći od K'lauterna i Kusena ....

Što se tiče zdravstvenog biltena sve je ok, Stranzl se oporavio od fibre, trebali bi svi da konkurišu za početni sastav...


I već sam sam sebi dosadan, ali Favre molim te daj priliku malom Ringu, makar zadnjih 20 minuta, mali je to defintivno zaslužio,imam stvarno dobar predosjećaj kad je ovaj finac u pitanju... Mani se Marxa, on je svoje dao....


Sutra vjerujem da ćemo pobijediti, nemam nimalo sumnje, a do sada sam većinom sezone što se Borussie tiče bio dosta uspješan što se prognoziranja konačnog ishoda tiče...
Agieren statt reagieren

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: Borussia Monchengladbach

Post Postao/la Nimla_RZ » 10 feb 2012, 15:04

Ono što sam vidio od Schalkea protiv Mainza prošle sedmice je nula, ako budu onako igrali protiv BMG-a loše im se piše...
Čelik Zenica 1945

Pale_Companion
Postovi: 4372
Pridružen/a: 04 maj 2011, 17:30
Lokacija: Blashyrkh
Kontakt:

Re: Borussia Monchengladbach

Post Postao/la Pale_Companion » 10 feb 2012, 15:27

Nimla_RZ je napisao/la:Ono što sam vidio od Schalkea protiv Mainza prošle sedmice je nula, ako budu onako igrali protiv BMG-a loše im se piše...
zato i vjerujem da ćemo ih i dobiti, mainz je sa onakvom ekipom bez problema parirao Schalkeu, zašto ih onda mi ne bi mogli dobiti, i to pogotovo što kući igramo... Igrali smo sad za redom tri tekme vani, publika se zaželjela fudbala, bit će gromoglasna podrška, što bi moglo biti na kraju i presudno....

Schalke ima pun racku ofanzivnih veznih/krlinih igrača kojih Huub Stevens natrapa u prvih jedanaest i onda nastane belaj po njih... Nema niko da za njih radi, da krade lopte, da dobija duele na sredini i duele u skok igri, jer ova gospoda se slabo vraća u obranu kada se naprijed izgubi lopta ( barem je tako bilo protiv Mainza), a mi smo poznati po svojim munjevitim kontrama, te nam se tako otvara prostor da im se lako nadavamo golova. tako ih i jesmo u kupu dobili... još će biti plus ako onaj živčo papadopulos bude igrao, ima kod nas ko da ga isprovocira, vidjeli smo sad i protiv Herthe u kupu da ima kandidata :lol:


No ne treba se zavaravati, Schalke ima strašnu ekipu po imenima, jednu od jačih u ligi, a kada imaju svoj dan i kad im se neke stvari poklope tada mogu nastradati i mnogo jače ekipe nego li je Gladbach. Schalke igra po meni najbolji fudbal u ligi kada su oni pravi, vidjeli smo samo ono drugo poluvrijeme protiv Koelna...


Taj manjak zalaganja Schalkeovih ofanzivaca u defanzivnim zadacima upravo vidim kao našu najveću šansu, šansu da uspijemo razviti onu našu kratku pas igru sa dupliranjem i ostavljanjem prostora za krlia i Hanke/Reus da ih kontrama uspijemo dokrajčiti...

Protiv ekipe koje kompaktno stoji na čitavom terenu i koje obiluje velika trka i zalganje nam je jako teško igrati, to se i vidjelo protiv Wolfsburga u prošom kolu. Na našu sreću Schalke nije takav tip ekipe i tu vidim našu šansu !!!
Agieren statt reagieren

Avatar
Shanks
Postovi: 1113
Pridružen/a: 05 sep 2011, 22:52
Lokacija: Sarajevo, Republika BiH
Kontakt:

Re: Borussia Monchengladbach

Post Postao/la Shanks » 10 feb 2012, 19:49

Pale_Companion je napisao/la:
Protiv ekipe koje kompaktno stoji na čitavom terenu i koje obiluje velika trka i zalganje nam je jako teško igrati, to se i vidjelo protiv Wolfsburga u prošom kolu. Na našu sreću Schalke nije takav tip ekipe i tu vidim našu šansu !!!
Ovo je kljucni dio :D sutra tipujem na Gladbach.Nisam ih gledao proslog vikenda, ali sam cvrsto odlucio da necu propustiti dvije zaredom :mrgreen:
Divovi 1946

You'll Never Walk Alone

Pale_Companion
Postovi: 4372
Pridružen/a: 04 maj 2011, 17:30
Lokacija: Blashyrkh
Kontakt:

Re: Borussia Monchengladbach

Post Postao/la Pale_Companion » 10 feb 2012, 20:09

bit će sutra prijenos na eurosportu2, pa se može fino i u miru pogledat ;)
Agieren statt reagieren

Pale_Companion
Postovi: 4372
Pridružen/a: 04 maj 2011, 17:30
Lokacija: Blashyrkh
Kontakt:

Re: Borussia Monchengladbach

Post Postao/la Pale_Companion » 11 feb 2012, 14:57

danas pokazati snagu !!!

Auf gehts Gladbach, kämpfen und Siegen :!:
Agieren statt reagieren

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: Borussia Monchengladbach

Post Postao/la Nimla_RZ » 11 feb 2012, 16:44

slika

Još 2 sata :mrgreen:
Čelik Zenica 1945

Avatar
Semir bvb
Postovi: 2946
Pridružen/a: 21 maj 2011, 22:02
Lokacija: Silver City
Kontakt:

Re: Borussia Monchengladbach

Post Postao/la Semir bvb » 11 feb 2012, 18:48

Ovde je već sve gotovo. BMG vodi s 2:0 :arrow: a vjerujem da će do kraja rezultat biti i veći.
REUS :D :D i Hanke 8-)

EDIT: 3:0 Arango
Und wenn du, das spiel gewinnst, ganz oben stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia Borussia bvb!
Und wenn du, das spiel verlierst, ganz unten stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia, Borussia bvb!

Pale_Companion
Postovi: 4372
Pridružen/a: 04 maj 2011, 17:30
Lokacija: Blashyrkh
Kontakt:

Re: Borussia Monchengladbach

Post Postao/la Pale_Companion » 11 feb 2012, 19:22

sta reći, riječi su suvišne, igramo prelijepo, svaka čast momcima, kapa do poda, pokazali smo snagu !!!! :)


samo derite, lijepa su vremena pred nama...... 8-)

nemam koga da istaknem, svi su genijalni, Favre opet po ko zna koji put sve to odlično pripremio i posložio....
Agieren statt reagieren

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Borussia Monchengladbach

Post Postao/la Monolog » 11 feb 2012, 19:36

Kakva akcija kod 2. gola. :o
Razmijeniti 2 dupla pasa na onako malom prostoru = umjetnost. 8-)
Hanke uvali svojim. Izgleda da za razliku od Schalkea, Borusija ne posustaje. U stvari, Borusije ne posustaju. :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Hare_BvB
Postovi: 3697
Pridružen/a: 31 mar 2010, 00:55
Kontakt:

Re: Borussia Monchengladbach

Post Postao/la Hare_BvB » 11 feb 2012, 19:38

Strasno!!! :mrgreen: Kakva dominacija i potpuno demoliranje direktnog konkurenta u borbi za sami vrh. :D Briljantna akcija kod drugog gol (dupli dupli pas). :mrgreen: Ova ekipa nece popustati do kraja sezone. 8-)
Der Mann für die entscheidenden Tore.

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.