Moj sportski idol-priča

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
muXmania
Postovi: 2538
Pridružen/a: 17 jul 2009, 22:10
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Moj sportski idol-priča

Post Postao/la muXmania » 24 mar 2013, 23:45

Definitivno vecina nas koji smo djeca devedesetih smo, kao sto kaze NeToBoLa imali jednog idola, neponovljivog Batistutu, to je najmocni frajer u historiji planete, kakvi Supermeni, Betmeni I ostala buranija. Batigol kralj svemira!

Ne smijem se zakleti, ali ako ikad bude sin, bice Omar!

Sent from my SoftwinerEvb using Tapatalk 2
-1945/46, 1971/72, 1997/98, 2000/01, 2001/02, 2009/10, 2011/12, 2012/13-

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24551
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Moj sportski idol-priča

Post Postao/la Goalgetter » 20 maj 2013, 00:54

Veliki covjek, jos veci sportista!

Otkad znam da pratim fudbal gotivio sam Shevchenka. Kao dijete, poceo sam navijati za Milan upravo zbog njega. Imao je sve sto je jedan golgetter trebao imati, kroz citavu karijeru je bio fer i korektan.

Krunisao je karijeru jos sa svoja dva gola na EP prosle godine u Poljskoj i Ukrajini protiv Svedske. Radovao sam se tim golovima kao da je Dzeko zabio, a ne tamo neki Ukrajinac :)

slika

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: Moj sportski idol-priča

Post Postao/la insider » 20 maj 2013, 01:48

Goalgetter je napisao/la:Veliki covjek, jos veci sportista!

Otkad znam da pratim fudbal gotivio sam Shevchenka. Kao dijete, poceo sam navijati za Milan upravo zbog njega. Imao je sve sto je jedan golgetter trebao imati, kroz citavu karijeru je bio fer i korektan.

Krunisao je karijeru jos sa svoja dva gola na EP prosle godine u Poljskoj i Ukrajini protiv Svedske. Radovao sam se tim golovima kao da je Dzeko zabio, a ne tamo neki Ukrajinac :)

slika
Ne priznajem druge.
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Moj sportski idol-priča

Post Postao/la zizu1991 » 20 maj 2013, 15:57

Jedan od igrača koji je bio moj sportski idol, je Zinedine Yazid Zidane. Igrač zbog kojega su se gledale utakmice, zbog kojega se uživalo u nogometu. Teško je biti objektivan u ocijenjivanju nekoga za koga misliš da je skoro pa savršen, mada isto ne postoji, ali sigurno je da je jedna od najboljih " desetki " ikada.


Sjajna pas igra, driblinzi, udarci, defanzivna disciplina, ofanzivna agresivnost, sve ono što je on u svoje vrijeme predstavljao je ono šta danas skauti nogometnih timova traže od modernih " desetki ".
Osim njegove igre na terenu koja je priča za sebe, njega je svakako krasila i profesionalnost koju je prenio sa terena u privatni život, odgovornost, rad, red, disciplina, talent. Sve se to spojilo u njemu i to ga svakako čini jednim od igrača koji su obilježili određeno nogometno razdoblje.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Celtic
Postovi: 3336
Pridružen/a: 12 dec 2012, 19:39
Kontakt:

Re: Moj sportski idol-priča

Post Postao/la Celtic » 20 maj 2013, 16:03

Neutralan88 je napisao/la:Ronaldo Luiz Nazario de Lima

Definitivno najveci uticaj po meni u svijetu nogometa od 1996 godine pa do 2011.

Koliko TEŠKIH povreda i kad ga svi otpišu on se vrati :D

Nikad necu zaboravit World Cup Japan/Korea 2002 i majestralne utakmice nakon povreda.
Potpis :D

Jednostavno milina ga je bilo gledati,i dan danas znam pogledati utakmice neke,kad je on igrao.
[youtube][/youtube]

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Beduin, boki86, FoSte95, Judd, Pensioner26, rio_Ferdy88, StevieG8 i 31 gost.