GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Poljska i Ukrajina / 8. juni - 1. juli 2012.

Moderatori/ce: Monolog,_dreamer_,ribery,hammers,geronimo,Devil,dubrava

Ko je vaš favorit u grupi D?

Ukrajina
11
8%
Švedska
19
13%
Francuska
45
31%
Engleska
70
48%
 
Ukupno glasova: 145

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61935
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Post Postao/la Virtu4l » 07 jun 2012, 16:40

Toxicity je napisao/la: Meni samo nije kako je Hrvatska razbila ove Turke u baražu da im ljudi doslovno nisu šanse napravili, a evo Turci razbiše i Portugal i Ukrajinu :mrgreen:
Nije to ista Turska. Hrvati su im pomogli da shvate u čemu je problem i sad su Turci napravili remont. U narednom periodu možemo očekivati sjajne rezultate od njih.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18651
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 07 jun 2012, 17:09

Ukrajini najveci adut ce biti njihovi navijaci. Mada opet mislim da se nece fino provesti na ovom Euru. Po meni Francuska bi mogla proci dalje kao najbolji iz grupe. Mada Svedska i Engleska nisu out. Tesko je predvidjeti kakvo ce stanje biti na kraju. :?
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
IvanCro
Postovi: 136
Pridružen/a: 01 jun 2012, 10:40
Kontakt:

Re: GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Post Postao/la IvanCro » 08 jun 2012, 08:42

Bosniacum Lilium je napisao/la:Ukrajini najveci adut ce biti njihovi navijaci. Mada opet mislim da se nece fino provesti na ovom Euru. Po meni Francuska bi mogla proci dalje kao najbolji iz grupe. Mada Svedska i Engleska nisu out. Tesko je predvidjeti kakvo ce stanje biti na kraju. :?
Ovo je valjda najluđa grupa. Ako bi gledali po individualnoj kvaliteti onda bi Francuzi i Englezi bili uvjerljivo na prva dva mjesta, ali to tako neće biti. I jedni i drugi su očajni na velikim natjecanjima. Također su i jedni i drugi bili poprilično neuvjerljivi u kvalifikacijama. Englezi su izgubili Capella i dobili smiješnog Hodsgona, te s njim brdo igrača Liverpoola, a znamo o kakvim se igračima radi.

Avatar
Claus
Postovi: 6771
Pridružen/a: 10 feb 2011, 18:52
Kontakt:

Re: GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Post Postao/la Claus » 08 jun 2012, 10:58

Grupa u kojoj je teško bilo šta prognozirati, zar ne? :mrgreen:

Posrnuli giganti, Francuska i Engleska, predvode Grupu D. Moglu li konačno do nekog dobrog rezultata ili pak trofeja, vidjet ćemo as soon as possible. :mrgreen: Obadvije selekcije, Galski P(i)jetlovi i Gordi Albion, čekaju na osvajanje nekog velikog takmičenja; Francuzi još od 2000. i EP-a, a Englezi ne smijem ni reći otkad...1966 I jedni i drugi nemaju bajno stanje što se tiče ekipa i povreda, ali opet to mogu nadopuniti odličnim pojedincima iz najjačih liga svijeta. Englezi su nedavno, uoči EP-a promijenili trenera (imenovan je Roy Hodgson) od kojeg se dosta očekuje, ali je ujedno i na meti mnogobrojnih medija u Engleskoj i Britaniji. Recimo, pozvao je Kellyja umjesto jednog Ria Ferdinanda, na čemu je oštro osuđen od mnogih (Manchesterovskih) medija. Ja mu, naprimjer, zamjeram pozivanje previše igrača L'poola, a to je uradio iako je znao kako su igrali tijekom cijelog EPL-a. Vođe su, naravno, Terry, Gerrard i Rooney (po jedan iz svakog reda). Što se tiče Francuza, oni svog vođu imaju - to je Frank Bilal Ribery, ubitačno desno krilo od kojeg strepe sve odbrane na svijetu. Pored toga, Nasri, Benzema, Ben Arfa i ostali će željno čekati priliku, a među njima je i lucidni "domaći" napadač Montpelliera Giroud. Selektor je nama dobro poznati Laurent Blanc. :mrgreen: Očekuje se da kao 1. i 2. ekipa prođu dalje, ali da li će se to ostvariti i biti tako... Hmmm...

Dalje, tu su i Šveđani, za koje potajno navijam i koje iskreno favoriziram što se tiče EURA 2012. Ne znam, temperamentni su (možda im i Ibra to donosi :mrgreen: ) i dobro igraju, imaju odličnog stratega u vidu Erika Hamrena i s pravom se mogu nadati ako ništa prolasku grupe i zapaprenju sudbine glavnih favorita (barem) po spiskovima. :D Uglavnom, imam osjećaj da na krilima Zlatana, Elmandera, Toivonena, rutinera Isakssona na golu, stručnjaka za penale Majstorovića ( :mrgreen: ) mogu daleko. Mogli bi doživjeti pravu renesansu (procvat u svim segmentima) na ovom prvenstvu. Uzdam se u njih. :mrgreen:

Eh, što se tiče jednog od domaćina - Ukrajine..., po meni je njihov glavni i najveći adut domaći teren i navijači, te Andriy Shevchenko. :mrgreen: Tim im sačinjavaju većinom igrači iz ukrajinske prve lige i iz tamošnjih najjačih klubova tipa Dinamo Kyeva i Shakhtar Donetska, te Metalurga i šta ti je znam čega sve ne. :mrgreen: Predviđam im epizodnu avanturu, a neka budu zadovoljni i jednim povoljnim rezultatom. Pitanje je da li bi se uopće i plasirali da nisu dobili pravo na učešće kao domaćin. ;)

Avatar
M4kaveli
Postovi: 6547
Pridružen/a: 05 jun 2012, 21:26
Kontakt:

Re: GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Post Postao/la M4kaveli » 08 jun 2012, 11:26

Po meni u ovoj grupi dalje idu Francuska i Svedska.

.. moguce i Ukrajina al Englezima nesto ne dajem nikakve sanse :mrgreen:

Slaze li se neko sa mnom :?:
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.

Avatar
IvanCro
Postovi: 136
Pridružen/a: 01 jun 2012, 10:40
Kontakt:

Re: GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Post Postao/la IvanCro » 08 jun 2012, 11:30

M4kaveli je napisao/la:Po meni u ovoj grupi dalje idu Francuska i Svedska.

.. moguce i Ukrajina al Englezima nesto ne dajem nikakve sanse :mrgreen:

Slaze li se neko sa mnom :?:
Da.

Avatar
majestic24
Postovi: 17399
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Post Postao/la majestic24 » 08 jun 2012, 11:39

Zavisi sve od njihovog napada. Jer jbg,vidi obrane

------------------Hart--------------------
Johnson-----Lescot---Terry--------Cole

Ovo je jedna od najboljih obrana na prvenstvu bez obzira na sve.
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

ANTIFA !
Postovi: 6663
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Post Postao/la ANTIFA ! » 08 jun 2012, 11:56

Euro: I Ashley Cole upitan za Francuze

Nema kraja problemima u engleskoj nogometnoj reprezentaciji uoči početka Europskog prvenstva u Poljskoj i Ukrajini. Ashley Cole je najnoviji igrač sa zdravstvenim problemima u momčadi Roya Hodgsona...

Lijevi branič Chelseaja je u četvrtak propustio trening zbog želučane viroze, a očekuje se da ni u petak neće vježbati sa suigračima. Takvo ga stanje čini upitnim za nastup protiv Francuske u ponedjeljak u 1. kolu skupine D, a ukoliko bude potrebno, zamijenit će ga Evertonov branič Leighton Baines.

U četvrtak je, podsjetimo, kamp engleske reprezentacije privremeno napustio Jermain Defoe kojem je preminuo otac. Napadač Tottenhama je obećao da će se vratiti čim prije, tako da čak postoji mogućnost da će biti na raspolaganju Hodgsonu za nastup protiv "tricolora.
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
IvanCro
Postovi: 136
Pridružen/a: 01 jun 2012, 10:40
Kontakt:

Re: GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Post Postao/la IvanCro » 08 jun 2012, 11:59

majestic24 je napisao/la:Zavisi sve od njihovog napada. Jer jbg,vidi obrane

------------------Hart--------------------
Johnson-----Lescot---Terry--------Cole

Ovo je jedna od najboljih obrana na prvenstvu bez obzira na sve.
Slažem se. S tim da je Richards Cafu za Johnsona, a nije ni pozvan u reprezentaciju.
Dokaz koliki je Hodgson moron od čovjeka i koliko forsira igrače Liverpoola koji su malo je reći nikakvi...

Avatar
KB-TM87
Postovi: 2270
Pridružen/a: 09 jul 2010, 14:51
Lokacija: Republika Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Post Postao/la KB-TM87 » 08 jun 2012, 12:00

Samo vi otpisujte Engleze 8-)
Željezničar - kult glavnog grada

I nostri cuori non finiranno mai di battere - Forza Lazio!

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18651
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 08 jun 2012, 12:17

M4kaveli je napisao/la:Po meni u ovoj grupi dalje idu Francuska i Svedska.

.. moguce i Ukrajina al Englezima nesto ne dajem nikakve sanse :mrgreen:

Slaze li se neko sa mnom :?:
Pujdo ti si puko. Jesi ti vidio kako "igra" Ukrajina :roll: :lol:
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Post Postao/la DANTES » 08 jun 2012, 14:13

Francuzi su sjajni, tj ssjajan skup pojedinaca, tek treba ekipa da postanu.... Možda to bude baš sada.... Englezi imaju standardno dobar sastav, Ukrajinci su domaćini, a Svedii solidni.... Ko će dalje? Pa onaj ko zauzme jednu od prve dvije pozicije :lol:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
bambina
Postovi: 1319
Pridružen/a: 06 dec 2009, 18:14
Kontakt:

Re: GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Post Postao/la bambina » 08 jun 2012, 16:02

Švedska definitivno iznenađenje mislim da mogu daleko!Žuto plavi ;)
Ukrajna ok kao domaćini.
A velesile joj muka mi od ovih dvije ni jednu baš ne volim, ali rešpektprema njima, kod suđenja vidjet ćemo koji lobij! ;) nažalost kako kažu uvijek ista priča!

Avatar
NedozvoljenaPozicija
Postovi: 1437
Pridružen/a: 14 apr 2012, 19:21
Kontakt:

Re: GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Post Postao/la NedozvoljenaPozicija » 09 jun 2012, 01:12

Osim Engleske za koju navijam na ovom prvenstvu, u ovoj grupi ne simpatišem niti jednu reprezentaciju, najrađe bih da ispadnu sve tri, ali pošto mora jedna proći neka to bude domaćin.

Avatar
M4kaveli
Postovi: 6547
Pridružen/a: 05 jun 2012, 21:26
Kontakt:

Re: GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Post Postao/la M4kaveli » 09 jun 2012, 01:23

Nisam gledao Ukrajince al znam da imaju dosta odlicnih pojedinaca + domacini :D
..Englezi mi nisu nekako uvjerljivi kao prije a i povrede su ih ostetile vec dovoljno ..

Tako da : Francuska i Svedska idu dalje :mrgreen:
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.

Avatar
silenT
Postovi: 2149
Pridružen/a: 07 avg 2009, 14:38
Lokacija: Konohagakure
Kontakt:

Re: GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Post Postao/la silenT » 09 jun 2012, 17:15

ovdje će Švedska bit zadnja, a Ukrajinci prolaze 100%...
Inter, Zrinjski, Hajduk, NY Knicks, Medvešćak, NY Rangers, Andy Murray, Rafael Nadal, Fernando Alonso

Avatar
Bliss
Postovi: 1177
Pridružen/a: 21 jul 2011, 17:16
Kontakt:

Re: GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Post Postao/la Bliss » 09 jun 2012, 17:31

Monkey chants disrupted England's training session in Krakow yesterday ...
John Terry has been warned he'll be sent home if he does it again. :P

Nevertheless C'mon England
ROĐEN U MOSTARU U NAJLJEPŠE DOBA MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA

Avatar
Tuzla950
Postovi: 522
Pridružen/a: 24 maj 2012, 16:40
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Post Postao/la Tuzla950 » 09 jun 2012, 17:56

Ohoooo Milner i Kelly nisu trenirali :roll: ...

Avatar
Claus
Postovi: 6771
Pridružen/a: 10 feb 2011, 18:52
Kontakt:

Re: GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Post Postao/la Claus » 09 jun 2012, 18:32

Ja ne znam hoće li Englezi, kako ih ove povrede kose, moći uopće sastaviti (kvalitetnim) prvih 11 protiv Francuske. :roll:

Avatar
SiggiSmallz
Postovi: 584
Pridružen/a: 18 jan 2012, 00:52
Lokacija: Sarajevo/Frankfurt am Main
Kontakt:

Re: GRUPA D - Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska

Post Postao/la SiggiSmallz » 09 jun 2012, 18:33

Tuzla950 je napisao/la:Ohoooo Milner i Kelly nisu trenirali :roll: ...
Nista opasno Milner ima zuljeve na stopalu,dok je Kelly imao migrenu. ;)
Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.
Dostojevski

Zaključano

Natrag na “EURO 2012”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.