Josip Kvesić

Avatar
emir79
Postovi: 8773
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Josip Kvesić

Post Postao/la emir79 » 24 jan 2013, 20:08

Zanimljivo,selektor koji je doveo najvise igraca iz Zelje ili koji su bivsi igraci Zelje u reprezentaciju,je najvise popljuvan od navijaca Zelje.(cast izuzecima).Nejasnoca jos veca su Mostarci,zasto su se oni toliko naklatili na Papeta.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Josip Kvesić

Post Postao/la harishp » 24 jan 2013, 22:40

Majstor10 je napisao/la:
Josip je napisao/la:
Majstor10 je napisao/la: Dok ne dodje Kolasinac.
ti bgmu svakom postu spominjes veliku glavusu kole, sta imas ti sa njim, ili si zaljubljen ili ti je brat, sta je ovo, dosadio si vise...

hajde adió
Sta imas protiv glavonju? Momak je as bosanskog-hercegovackog fudbala i to ce dokazat kad tad. Inace mi je drug.
Jel predao za papire,mislim na glavonju???Ili je ''zaglavio''k'o i Izmet.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Josip Kvesić

Post Postao/la zizu1991 » 24 jan 2013, 22:47

emir79 je napisao/la:Nejasnoca jos veca su Mostarci,zasto su se oni toliko naklatili na Papeta.
Ja nisam, samo prozivam Papeta za ne pozivanje Burića koji sigurno može da bude drugi golman, odmah iza Begovića.
Ima tu još nekih igrača koji se mogu probati u prijateljskim utakmicama, nije prepreka papirologija, i zbog toga pišem protiv njega nekada, a u cilju općeg dobra.

Naravno da moje pisanje nema uticaja, al ono što mislim volim podjeliti sa ostalima, taman da nije ispravno, tu ste svi vi da me ispravite ako griješim.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

loko
Postovi: 30
Pridružen/a: 05 avg 2012, 18:02
Lokacija: Capljina
Kontakt:

Re: Josip Kvesić

Post Postao/la loko » 24 jan 2013, 22:55

emir79 je napisao/la:Zanimljivo,selektor koji je doveo najvise igraca iz Zelje ili koji su bivsi igraci Zelje u reprezentaciju,je najvise popljuvan od navijaca Zelje.(cast izuzecima).Nejasnoca jos veca su Mostarci,zasto su se oni toliko naklatili na Papeta.
Zato sto je "uzeo selektorsku fotelju" Barbarezu ispred nosa i zato sto se vec zna da ce ga naslijediti Bajevic na selektorskom mjestu...

Avatar
emir79
Postovi: 8773
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Josip Kvesić

Post Postao/la emir79 » 24 jan 2013, 23:01

loko je napisao/la:
emir79 je napisao/la:Zanimljivo,selektor koji je doveo najvise igraca iz Zelje ili koji su bivsi igraci Zelje u reprezentaciju,je najvise popljuvan od navijaca Zelje.(cast izuzecima).Nejasnoca jos veca su Mostarci,zasto su se oni toliko naklatili na Papeta.
Zato sto je "uzeo selektorsku fotelju" Barbarezu ispred nosa i zato sto se vec zna da ce ga naslijediti Bajevic na selektorskom mjestu...
Nije Susic nikom nista uzeo ispred nosa,nego je izabran,kao sto je to mogao biti i Sergej.Znaci sad da je Sergej izabran,navijaci Sarajeva bi trebali da ga popljuju?
Konacno ti nazovi navijaci bi trebali prestati s.rati sa tim klupskim glupostima. Boli me ona stvar iz kojeg kluba dolazi,selektor,igraci,kad je u pitanju reprezentacija. Ovdje se ne radi vise o podrsci reprezentacije,nego o nazovi navijacima,koji traze interes.Hvala Bogu pa postoje BHFanaticosi i ostale navijacke skupine,koje su odane samo reprezentaciji.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
emir79
Postovi: 8773
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Josip Kvesić

Post Postao/la emir79 » 24 jan 2013, 23:06

zizu1991 je napisao/la:
emir79 je napisao/la:Nejasnoca jos veca su Mostarci,zasto su se oni toliko naklatili na Papeta.
Ja nisam, samo prozivam Papeta za ne pozivanje Burića koji sigurno može da bude drugi golman, odmah iza Begovića.
Ima tu još nekih igrača koji se mogu probati u prijateljskim utakmicama, nije prepreka papirologija, i zbog toga pišem protiv njega nekada, a u cilju općeg dobra.

Naravno da moje pisanje nema uticaja, al ono što mislim volim podjeliti sa ostalima, taman da nije ispravno, tu ste svi vi da me ispravite ako griješim.
Ma to je OK @Zizu,ali fakat postoje tipovi koji dodju sa komentarima,koje apsolutno nemaju veze sa kritikama,nego iskljucivo vrijedjanjem. Da ne nabrajam,sigurno si ti to sve vec procitao. Opet kazem,cast izuzecima.
Sto se tice poziva igraca,ma uvijek ce biti razlicitih misljenja,svako ima neka svoja vidjenja po pitanju kadra ekipe. To je od vajkada tako.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

loko
Postovi: 30
Pridružen/a: 05 avg 2012, 18:02
Lokacija: Capljina
Kontakt:

Re: Josip Kvesić

Post Postao/la loko » 24 jan 2013, 23:08

emir79 je napisao/la:
loko je napisao/la:
emir79 je napisao/la:Zanimljivo,selektor koji je doveo najvise igraca iz Zelje ili koji su bivsi igraci Zelje u reprezentaciju,je najvise popljuvan od navijaca Zelje.(cast izuzecima).Nejasnoca jos veca su Mostarci,zasto su se oni toliko naklatili na Papeta.
Zato sto je "uzeo selektorsku fotelju" Barbarezu ispred nosa i zato sto se vec zna da ce ga naslijediti Bajevic na selektorskom mjestu...
Nije Susic nikom nista uzeo ispred nosa,nego je izabran,kao sto je to mogao biti i Sergej.Znaci sad da je Sergej izabran,navijaci Sarajeva bi trebali da ga popljuju?
Konacno ti nazovi navijaci bi trebali prestati s.rati sa tim klupskim glupostima. Boli me ona stvar iz kojeg kluba dolazi,selektor,igraci,kad je u pitanju reprezentacija. Ovdje se ne radi vise o podrsci reprezentacije,nego o nazovi navijacima,koji traze interes.Hvala Bogu pa postoje BHFanaticosi i ostale navijacke skupine,koje su odane samo reprezentaciji.
Zato sam i stavio pod navodnike "uzeo selektorsku fotelju". U svemu se slazem s tobom...

gruezi
Postovi: 3894
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Josip Kvesić

Post Postao/la gruezi » 24 jan 2013, 23:08

On je morao dobit poziv jos nakon 4 4 sa njemackom

Avatar
Barney Stinson
Postovi: 1646
Pridružen/a: 10 okt 2009, 17:01
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: Josip Kvesić

Post Postao/la Barney Stinson » 24 jan 2013, 23:14

Rosas7 je napisao/la:cestitam kvesa,
jbt selo Kočerin ima dva reprezentativca :D :D
Pogršna info. nije on sa Kočerina.. Al nebitno to, bitno da je dobio priliku i na njemu je da se dokaže a i svaki nastup u rep. diže cijenu igraču, tako da dobro njemu dobro Želji.. Sretno!!
19 - ђ - 11
HKK Široki - Sportski ponos Hercegovine

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Josip Kvesić

Post Postao/la Principatus » 02 feb 2013, 20:41

Ovo mi je bas zao za Kvesica, ukazala mu se veoma dobra prilika i sad takva povreda. Steta, rado bih vidio kako se drzi na toj poziciji protiv Slovenije.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Panda
Postovi: 455
Pridružen/a: 02 apr 2009, 16:24
Kontakt:

Re: Josip Kvesić

Post Postao/la Panda » 02 feb 2013, 20:43

Principatus je napisao/la:Ovo mi je bas zao za Kvesica, ukazala mu se veoma dobra prilika i sad takva povreda. Steta, rado bih vidio kako se drzi na toj poziciji protiv Slovenije.
jesi ga gledao protiv maribora
sve su pite pitice, samo burek pitac je

Avatar
ahmic
Postovi: 2664
Pridružen/a: 25 mar 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Josip Kvesić

Post Postao/la ahmic » 02 feb 2013, 20:43

pa jel sigurno povrwda ili ?

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Josip Kvesić

Post Postao/la Principatus » 02 feb 2013, 20:44

Panda je napisao/la:
Principatus je napisao/la:Ovo mi je bas zao za Kvesica, ukazala mu se veoma dobra prilika i sad takva povreda. Steta, rado bih vidio kako se drzi na toj poziciji protiv Slovenije.
jesi ga gledao protiv maribora
Nisam. :D Znam da je tu bio grozan, gledao sam ga u 2-3 U21 utakmice, ali ne protiv Njemacke. Veoma jaka fizicka predispozicija, da je treniran u nekoj jacoj ligi...
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Josip Kvesić

Post Postao/la harishp » 02 feb 2013, 23:23

Principatus je napisao/la:
Panda je napisao/la:
Principatus je napisao/la:Ovo mi je bas zao za Kvesica, ukazala mu se veoma dobra prilika i sad takva povreda. Steta, rado bih vidio kako se drzi na toj poziciji protiv Slovenije.
jesi ga gledao protiv maribora
Nisam. :D Znam da je tu bio grozan, gledao sam ga u 2-3 U21 utakmice, ali ne protiv Njemacke. Veoma jaka fizicka predispozicija, da je treniran u nekoj jacoj ligi...
E da si pogledao i tu protiv Njemacke.Ovo sto si napisao,nebi garant napisao.Ubjedljivo najslabija karika sa prepuno gresaka u inace odlicnoj igri mlade repke.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Cartman
Postovi: 29479
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Josip Kvesić

Post Postao/la Cartman » 03 feb 2013, 13:21

Hare, je li to fakat kritikujes Susicevu odluku da ga pozove? :o
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Josip Kvesić

Post Postao/la sajo10 » 03 feb 2013, 13:23

Cartman je napisao/la:Hare, je li to fakat kritikujes Susicevu odluku da ga pozove? :o
Pa mozda je ipak bolje forsirat Seju i Lulu na toj poziciji...
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
Baja_Zvjerka
Postovi: 4643
Pridružen/a: 09 jul 2009, 20:20
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: Josip Kvesić

Post Postao/la Baja_Zvjerka » 03 feb 2013, 13:25

Isfrustrirani pitari se ne uvazavaju...
Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !

ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM

Avatar
Cartman
Postovi: 29479
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Josip Kvesić

Post Postao/la Cartman » 03 feb 2013, 13:29

sajo10 je napisao/la:
Cartman je napisao/la:Hare, je li to fakat kritikujes Susicevu odluku da ga pozove? :o
Pa mozda je ipak bolje forsirat Seju i Lulu na toj poziciji...
Sigurno da je bolje protiv Grcke, ali Kvesic je talenat i ima potencijala. Samo ima i ocitih mana u defanzivi.

Nego je mene cudilo sto je Haris kritikovao Susica, to je nevidjeno. :D
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Josip Kvesić

Post Postao/la Elegant » 03 feb 2013, 13:34

Za Grcku smo uskraceni za Salihovica, Kvesica, sad nam preostaje Visca da cuva tu lijevu stranu.

I ne vidim razlog da se neko prepucava zato sto je neki igrac "zeljovac, pitar, ..." kao da je to vazno kad je reprezentacija u pitanju, taman da su iz Borca i Sirokog igraju nam za reprezentaciju domovine.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u 03 feb 2013, 13:35, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Josip Kvesić

Post Postao/la zizu1991 » 03 feb 2013, 13:35

Mješaš pojmove @Cartmane, @harishp je kritikovao Kvesića, ne Sušića :lol:
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.