Re: Chat

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Topa se pravi:

Anketa je završila: 08 apr 2024, 16:55.

1. Sa jajetom
31
47%
2. Bez jajeta
35
53%
 
Ukupno glasova: 66

Avatar
feniksptica
Postovi: 15701
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la feniksptica » 22 apr 2024, 13:00

Stoo ba
Pa sve je to vase
Nacete neki nacin da bude da je to srpsko
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
scholsey
Postovi: 1839
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la scholsey » 22 apr 2024, 13:01

numanumaye22 je napisao/la:
22 apr 2024, 12:29
Berlin je najbolji grad na svituu :kafa:
Što se tiče ljepote, malo ih je koji uopšte mogu u istu rečenicu sa Freiburgom, i nekim drugim manjim gradovima tipa Trier, Koblenz ili Heidelberg. Takve bih preporučio ljudima koji žele vidjeti i osjetiti istinsku ljepotu Njemačke.

Mislim, fino je ono svugdje, ima se šta vidjeti.. ali ove metropole prepune smeća, narkomana i migranata tim gradićima ne mogu pero odbit.
The saddest thing in life is wasted talent.

Avatar
feniksptica
Postovi: 15701
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la feniksptica » 22 apr 2024, 13:03

Judd je napisao/la:
22 apr 2024, 12:58
feniksptica je napisao/la:
22 apr 2024, 12:53
Vidi ne gledas to na oravi način.

Ima policija sve info. O svakome o kome treba. Budi siguran.

Jarana mi privodili na razgovor kad je uhvacen neki diler na benzinskoj..jaran svaki dan svraco i na kraju i njega pratili bili. Nije ni skonto uopste.
A da ove velike igrace ne prate.

Drugi je problem, kad ce te info iskoristiti tj. da li ce uopste iskoristit ...
Gordan Memija je dobio presudu protiv Avde zbog 'klevete'.

Gordan Memija je danas uhapšen. I neće biti jedini.

Ako imaju informacije, kako ti kažeš, šta je onda ovo?
A nece radi nekih privatnih tuzbi zbog nekih gradjana u tom trenutku drzava davat info. Kolateral u tom trenutku i to je to.

Pa ti licno znas sigurno jedno 5 dilera u tvom mjestu. Znas 2-3 svercera i jos par sumnjivih tipova ...eto ti i obican svijet zna a da Policija ne zna.

A koji je razlog zašto znaju za te ljude a ne poduzimaju ništa ne znam.

Mada ne bih policiju krivio, zsto bi sebe ugrozavali i pravili sebi neprijatelje kad ih u tome sto rade tužilaštvo i sud ne prate i podrzavaju.
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2322
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la numanumaye22 » 22 apr 2024, 13:28

scholsey je napisao/la:
22 apr 2024, 13:01
numanumaye22 je napisao/la:
22 apr 2024, 12:29
Berlin je najbolji grad na svituu :kafa:
Što se tiče ljepote, malo ih je koji uopšte mogu u istu rečenicu sa Freiburgom, i nekim drugim manjim gradovima tipa Trier, Koblenz ili Heidelberg. Takve bih preporučio ljudima koji žele vidjeti i osjetiti istinsku ljepotu Njemačke.

Mislim, fino je ono svugdje, ima se šta vidjeti.. ali ove metropole prepune smeća, narkomana i migranata tim gradićima ne mogu pero odbit.
Nije Berlin lijep...naprotiv, Berlin je jedan od najruznijih gradova u Njemackoj, bar tako kazu. :mrgreen:

Ali Berlin je jedina prava metropola u Njemackoj, povrsinski je 8 ili 9 puta veci od Pariza. Minhen je za njega obicna pudlica. Ima preko 2500 parkova :tokralju:

Otok muzeja, pa znamo svi kroz kakvu je historiju prolazio s Hitlerom i nacistima. Tehno scena je vjv najbolja na svijetu. Grad je jednostavno ogroman i ima za svakog po nesto, mislim da ima preko 150 muzeja. U Bayernu sve zatvoreno iza 8 sati, mrtvilo cak i u najvecim gradovima, u poredjenju s Berlinom je kao da si otisao u Amsterdam. :mrgreen:

Berlin nije lijep, ali jednostavno ima ono nesto. Ogromne mane su mu prelosa lokacija- bas daleko, jedino je Poljska blizu, ostalo nista u krugu od 200-300 km. Kod Minhena imas recimo alpe, Austriju, Cesku, Svicu, Luksemburg, sve na par sati udaljenosti. Zbog toga za mene Berlin nikad ne bi bio glavni grad. Jos mana su mu naravno da je prljaviji nego gradovi u Bavarskoj i mnogo migranata pa samim time ni sigurnost nije nesto. Ali dobro, svaka metropola kuburi s tim.

Btw u Berlinu ko je bio u Berhgainu (vjv najbolji i najpoznatiji klub na svijetu) nek napise iskustva, Sven iz John Wick 4 je izbacivac i glavna zvijezda. Teze upast nego na lotu dobit u klub, dosta zvijezda je dobilo odbionicu, cini mi se medju njima i Elon Musk i Britney Spears. U klubu je zabranjen mob, ili se nalijepi sticker na kameru tako da niko ne zna ko nije bio kako to izgleda unutra i zabranjeno je davati intervju. :rol:

Unutra kazu sodoma i gomora, gejcine, mracne sobe, partija se od petka do ponedjeljka bez prestanka. Nisam nikad pokusao uci, nije mi se dalo cekat 5 sati da bi nasumicno dobio ****.

Najljepsi grad je Rottenburg ob der Tauber. Grad pinokia, tu se snimao i Harry Potter, ko moze nek posjeti obavezno, satak je od Nurnberga.

slika

Avatar
donDondon
Postovi: 3690
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la donDondon » 22 apr 2024, 13:36

Judd je napisao/la:
22 apr 2024, 12:48
donDondon je napisao/la:
22 apr 2024, 12:33
cuj ufatili šefa specijalaca fupa ahhahahahaa
pa ako se on bavi drogom i narkokartelima sta onda reci za ove prasinare ahahaha

al ajd na sve to ali kako da u rs ili hercegovini nikad ne privedu ovako velike duznosnike,biznismene
ne kazem da branim nekog nego eto onako,jel to kriminal samo cvjeta po sarajevu
Tragičnije od toga je da Avdo Avdić ima pouzdanije informacije od SIPE, tužilaštva, sudova. Kad ikad je pisao o ovim likovima i njihovim vezama sa narkoticima :rol:
pa to ti govorim kao sto ovaj gore govori da imaju informacije
kakve informacije ko ima ,ko skuplja informacije
svaki inspektor koji hoce neko informaciju sa ulice mora da to plati iz svog dzepa samo SIPA ima svoj budzet za te stvari
pola uhljeba radi ,nemaju oni pojma dok neko ne prijavi i onda gledaj koga ce slucaj potrefit hocel ko u ladice sstavljati ili to ganjati do kraja

prijavi ili snimi kako neki sudija uzima pare za neku utakmicu,odmah ce hapsiti i sudije i savez i organizaciju,a do tad dok neko ne prijavi nece nikad nista poduzet povodom toga(samo jedan od primjera)

nece ljudi da trose svoje pare,svoj zivot,svoju porodicu zarad tamo nekih lopova,tu su da odrade svoje i odu u pemziju(vecina)
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Avatar
avenija
Postovi: 13870
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la avenija » 22 apr 2024, 13:42

Da nema EU i Američke ambasade Konakovic i sva njegova ekipa bi bila danas iza rešetaka. A i bolje nek ih ne diraju sada pred ovu rezoluciju dok se ne usvoji. Bila bi bruka da padne ministar VP..
06.10.2024 godine. 🆘⚠️

Posljednji pokušaj spašavanja grada Zenice iz ralja dželata Fuada Kasumovića useljenika u isti grad. 🆘⚠️

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2322
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la numanumaye22 » 22 apr 2024, 13:42

donDondon je napisao/la:
22 apr 2024, 12:33
cuj ufatili šefa specijalaca fupa ahhahahahaa
pa ako se on bavi drogom i narkokartelima sta onda reci za ove prasinare ahahaha

al ajd na sve to ali kako da u rs ili hercegovini nikad ne privedu ovako velike duznosnike,biznismene
ne kazem da branim nekog nego eto onako,jel to kriminal samo cvjeta po sarajevu


Sjecam se gostovanja, kako stalozen covjek, pristojan, a opet na tako vaznoj poziciji, sef detasmana FUP-a u Zenici, kontam u sebi treba odakvih vise, bukvalno su i komentari na to gostovanje bili super.

Kad ono Sky prepiska... :arrow:
Protiv Keljmendija i velike grupe njegovih saradnika Tužilaštvo BiH vodi veliku istragu. Keljmendi je proveo nekoliko mjeseci u pritvoru.
Dio iste narkogrupe bili su i Bešlija i Šehović, kao i još nekoliko visokopozicioniranih pripadnika FUP-a i OSA, kao što su Elvir Hubjer, te Bešlijini poslušnici Muhamed Ramić i Muamer Pašalić. Tu je i Muhamed Pekić, Osmicina desna ruka iz OSA, ali i Denis Stojnić, narkodiler, nasilnik, bombaš.


Lik suspendiran :rol: :tokralju:
Tužilaštvo Kantona Sarajevo će vrlo brzo otvoriti istragu protiv Nermina Šehovića, nedavno smijenjenog šefa Detašmana FUP-a u Zenici, kako bi se do kraja utvrdilo za šta mu je Ibrahim Hadžibajrić, sada već bivši načelnik Općine Stari Grad koji se nalazi u pritvoru u KPZ-u Zenica, uplaćivao novac.
Prema informacijama „Avaza“, istraga FUP-a za sada je pokazala da je osumnjičeni Hadžibajrić uplatio 1.000 KM Šehoviću, navodeći to kao neku vrstu donacije!?

Pitanje je za šta je Hadžibajrić platio policajcu Šehoviću, inače u to vrijeme uposleniku FUP-a u ZDK, i kakva je njihova povezna tačka. To jeste, da li je riječ o nekoj vrsti mita da se stopira istraga koju je vodio FUP, ili je možda Šehović ucjenjivao načelnika!?
U toku je i istraga o tome kako je Šehović zloupotrebljavao službeno vozilo i naknade za vrijeme dok je bio šef Detašmana u Zenici. Također, provodi se istraga, o kojoj je obaviješteno i Tužilaštvo ZDK, o tome zašto je promijenio hard disk na računaru u Detašmanu u Zenici.
I onda kako covjek da ne izgubi svaku nadu u bolje sutra na tim prostorima. Kontas normala lik, evo ga elokventan, dostojan pozicije i saznas da je u talu s narkodilerima i ko zna sta sve ne. :rol:

Avatar
donDondon
Postovi: 3690
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la donDondon » 22 apr 2024, 13:44

ahhahahahahahah ala ga ti okrenes vazda protiv drzave ahahhahahaha i ovim prostorima
pa zukan helez pijandura ima ti pristup sigurnosnim informacijama drzave ahahahah

zamisljam neko sijelo gdje se popije i krene pricat o dronovima i naoruzanju
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Avatar
scholsey
Postovi: 1839
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la scholsey » 22 apr 2024, 13:54

numanumaye22 je napisao/la:
22 apr 2024, 13:28
Nije Berlin lijep...naprotiv, Berlin je jedan od najruznijih gradova u Njemackoj, bar tako kazu. :mrgreen:

Ali Berlin je jedina prava metropola u Njemackoj, povrsinski je 8 ili 9 puta veci od Pariza. Minhen je za njega obicna pudlica. Ima preko 2500 parkova :tokralju:

Otok muzeja, pa znamo svi kroz kakvu je historiju prolazio s Hitlerom i nacistima. Tehno scena je vjv najbolja na svijetu. Grad je jednostavno ogroman i ima za svakog po nesto, mislim da ima preko 150 muzeja. U Bayernu sve zatvoreno iza 8 sati, mrtvilo cak i u najvecim gradovima, u poredjenju s Berlinom je kao da si otisao u Amsterdam. :mrgreen:

Berlin nije lijep, ali jednostavno ima ono nesto. Ogromne mane su mu prelosa lokacija- bas daleko, jedino je Poljska blizu, ostalo nista u krugu od 200-300 km. Kod Minhena imas recimo alpe, Austriju, Cesku, Svicu, Luksemburg, sve na par sati udaljenosti. Zbog toga za mene Berlin nikad ne bi bio glavni grad. Jos mana su mu naravno da je prljaviji nego gradovi u Bavarskoj i mnogo migranata pa samim time ni sigurnost nije nesto. Ali dobro, svaka metropola kuburi s tim.

Btw u Berlinu ko je bio u Berhgainu (vjv najbolji i najpoznatiji klub na svijetu) nek napise iskustva, Sven iz John Wick 4 je izbacivac i glavna zvijezda. Teze upast nego na lotu dobit u klub, dosta zvijezda je dobilo odbionicu, cini mi se medju njima i Elon Musk i Britney Spears. U klubu je zabranjen mob, ili se nalijepi sticker na kameru tako da niko ne zna ko nije bio kako to izgleda unutra i zabranjeno je davati intervju. :rol:

Unutra kazu sodoma i gomora, gejcine, mracne sobe, partija se od petka do ponedjeljka bez prestanka. Nisam nikad pokusao uci, nije mi se dalo cekat 5 sati da bi nasumicno dobio ****.

Najljepsi grad je Rottenburg ob der Tauber. Grad pinokia, tu se snimao i Harry Potter, ko moze nek posjeti obavezno, satak je od Nurnberga.
slika
Meni lično su veliki gradovi generalno totalno gej. Jasno da treba otići, prošetati, razgledati.. al vala daleko od toga da nešto slinim za tim - ništa specijalno, haman da su mi svi u pet deka. Dok se u ovim manjim gradićima redovno sj.ebem u život kad vidim kako to sve izgleda.

Recimo ovaj Rottenburg, totalni sjeb, kao da je pobjegao iz crtanog. Generalno mislim da je Baden-Württemberg jedna od najljepših regija Evrope.

De ba mani se kokuznih priča, j.ebo političke igrokaze za sirotinju. Da te nešto pitam, al da mi ono drugarski odgovoriš? Kakva su tvoja iskustva sa Puffovima? Mislim, jasno da sad ne furaš, al dok si bio ledig. :kafa:
The saddest thing in life is wasted talent.

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2322
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la numanumaye22 » 22 apr 2024, 14:00

donDondon je napisao/la:
22 apr 2024, 13:44
ahhahahahahahah ala ga ti okrenes vazda protiv drzave ahahhahahaha i ovim prostorima
pa zukan helez pijandura ima ti pristup sigurnosnim informacijama drzave ahahahah

zamisljam neko sijelo gdje se popije i krene pricat o dronovima i naoruzanju
Sama greska je staviti covjeka s takvim imenom na bilo kakvu poziciju, to ime dajes kravi a ne covjeku. Lik je osudjen 2 puta, prvo zbog tuce u kafani nakon sto je prebio lika dok je bio ministar za boracka pitanja, pa onda priznao da je dao lazni iskaz na sudu i tu naravno isto osudjen. Lik je obicni profesor geografije, pijandura i udarac zena i onda ga stave za ministra odbrane gdje lik svako malo o trosku naroda putuje London, New York, Washington. Kad ne radi to i kad se ne mlavi, onda obicno na TV baljezga polupijan.



Ovako on to radi u svom Bugojnu na dan izbora, izmedju mahmuranja i uzimanja nove ture zestokog alkohola, crno na bijelo. :rol:

Avatar
Judd
Postovi: 1156
Pridružen/a: 29 okt 2023, 21:16
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la Judd » 22 apr 2024, 14:09

donDondon je napisao/la:
22 apr 2024, 13:36
Judd je napisao/la:
22 apr 2024, 12:48
donDondon je napisao/la:
22 apr 2024, 12:33
cuj ufatili šefa specijalaca fupa ahhahahahaa
pa ako se on bavi drogom i narkokartelima sta onda reci za ove prasinare ahahaha

al ajd na sve to ali kako da u rs ili hercegovini nikad ne privedu ovako velike duznosnike,biznismene
ne kazem da branim nekog nego eto onako,jel to kriminal samo cvjeta po sarajevu
Tragičnije od toga je da Avdo Avdić ima pouzdanije informacije od SIPE, tužilaštva, sudova. Kad ikad je pisao o ovim likovima i njihovim vezama sa narkoticima :rol:
pa to ti govorim kao sto ovaj gore govori da imaju informacije
kakve informacije ko ima ,ko skuplja informacije
svaki inspektor koji hoce neko informaciju sa ulice mora da to plati iz svog dzepa samo SIPA ima svoj budzet za te stvari
pola uhljeba radi ,nemaju oni pojma dok neko ne prijavi i onda gledaj koga ce slucaj potrefit hocel ko u ladice sstavljati ili to ganjati do kraja

prijavi ili snimi kako neki sudija uzima pare za neku utakmicu,odmah ce hapsiti i sudije i savez i organizaciju,a do tad dok neko ne prijavi nece nikad nista poduzet povodom toga(samo jedan od primjera)

nece ljudi da trose svoje pare,svoj zivot,svoju porodicu zarad tamo nekih lopova,tu su da odrade svoje i odu u pemziju(vecina)
Država apsurda.

Evo Ramo kaže da je ovo neozbiljno i da se moralo prije reagovati. Čovjek bi rekao da on nije imao posla sa zakonom i policijom. Strašno. :rol:

Avatar
nerkolfc
Postovi: 13331
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la nerkolfc » 22 apr 2024, 14:10

Zašto Dino zeli da umre na ovom brdu? Pusti **** niz vodu nek ih istrazivaju, ako nisu krivi znat ce se
Âl-`Imrân / 118 : O vjernici, za prisne prijatelje uzimajte samo svoje, ostali vam samo propast žele: jedva čekaju da muka dopadnete, mržnja izbija iz njihovih usta, a još je gore ono što kriju njihova prsa. Mi vam iznosimo dokaze, ako pameti imate.

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2322
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la numanumaye22 » 22 apr 2024, 14:10

scholsey je napisao/la:
22 apr 2024, 13:54
numanumaye22 je napisao/la:
22 apr 2024, 13:28
Nije Berlin lijep...naprotiv, Berlin je jedan od najruznijih gradova u Njemackoj, bar tako kazu. :mrgreen:

Ali Berlin je jedina prava metropola u Njemackoj, povrsinski je 8 ili 9 puta veci od Pariza. Minhen je za njega obicna pudlica. Ima preko 2500 parkova :tokralju:

Otok muzeja, pa znamo svi kroz kakvu je historiju prolazio s Hitlerom i nacistima. Tehno scena je vjv najbolja na svijetu. Grad je jednostavno ogroman i ima za svakog po nesto, mislim da ima preko 150 muzeja. U Bayernu sve zatvoreno iza 8 sati, mrtvilo cak i u najvecim gradovima, u poredjenju s Berlinom je kao da si otisao u Amsterdam. :mrgreen:

Berlin nije lijep, ali jednostavno ima ono nesto. Ogromne mane su mu prelosa lokacija- bas daleko, jedino je Poljska blizu, ostalo nista u krugu od 200-300 km. Kod Minhena imas recimo alpe, Austriju, Cesku, Svicu, Luksemburg, sve na par sati udaljenosti. Zbog toga za mene Berlin nikad ne bi bio glavni grad. Jos mana su mu naravno da je prljaviji nego gradovi u Bavarskoj i mnogo migranata pa samim time ni sigurnost nije nesto. Ali dobro, svaka metropola kuburi s tim.

Btw u Berlinu ko je bio u Berhgainu (vjv najbolji i najpoznatiji klub na svijetu) nek napise iskustva, Sven iz John Wick 4 je izbacivac i glavna zvijezda. Teze upast nego na lotu dobit u klub, dosta zvijezda je dobilo odbionicu, cini mi se medju njima i Elon Musk i Britney Spears. U klubu je zabranjen mob, ili se nalijepi sticker na kameru tako da niko ne zna ko nije bio kako to izgleda unutra i zabranjeno je davati intervju. :rol:

Unutra kazu sodoma i gomora, gejcine, mracne sobe, partija se od petka do ponedjeljka bez prestanka. Nisam nikad pokusao uci, nije mi se dalo cekat 5 sati da bi nasumicno dobio ****.

Najljepsi grad je Rottenburg ob der Tauber. Grad pinokia, tu se snimao i Harry Potter, ko moze nek posjeti obavezno, satak je od Nurnberga.
slika
Meni lično su veliki gradovi generalno totalno gej. Jasno da treba otići, prošetati, razgledati.. al vala daleko od toga da nešto slinim za tim - ništa specijalno, haman da su mi svi u pet deka. Dok se u ovim manjim gradićima redovno sj.ebem u život kad vidim kako to sve izgleda.

Recimo ovaj Rottenburg, totalni sjeb, kao da je pobjegao iz crtanog. Generalno mislim da je Baden-Württemberg jedna od najljepših regija Evrope.

De ba mani se kokuznih priča, j.ebo političke igrokaze za sirotinju. Da te nešto pitam, al da mi ono drugarski odgovoriš? Kakva su tvoja iskustva sa Puffovima? Mislim, jasno da sad ne furaš, al dok si bio ledig. :kafa:
Iskreno nikad nisam zalazio u bordele, nema potrebe za tim, ali ko voli nek izvoli. :kafa:

Zivot u velikom i malom gradu ima i svoje minuse i pluseve. Veliki grad jeste ponekad smor, ali tu su sva desavanja i velika je sansa da se zaposlis u dobroj, pa i poznatoj firmi, dok to u gradicu kao sto je Rottenburg mozes samo da sanjas. U takvom gradu odes u market i vidis da normala nijemci rade jer je grad premal pa i oni moraju negdje da se zaposle i rade, nisu auslenderi sve. Zbog toga teze nadjes i posao, logicno. Mozes naci posao ali neko bolje radno mjesto tesko da tu dobijes. Dok samo satak dalje, potegnes do Nurnberga i u Lidlu vidis da radi 5 crnaca. :kafa:

Ljudi bjeze u velike gradove 90 % zbog posla, a iskreno mozes utrositi i slobodno vrijeme kvalitetnije. Ybg bajo u Minhenu je BMW, Bosch, Siemens, Allianz, Man, Sky, ARD, Intel, Microsoft, Apple i da sad ne nabrajam dalje.

Avatar
Pogba
Postovi: 19969
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la Pogba » 22 apr 2024, 14:13

numanumaye22 je napisao/la:
22 apr 2024, 13:42

Lik suspendiran :rol: :tokralju:
Nije li ovog Rumeni ili ko vec predlozio kao kandidata za clana predsjednistva pa kasnije povukli?
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2322
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la numanumaye22 » 22 apr 2024, 14:19

Pogba je napisao/la:
22 apr 2024, 14:13
numanumaye22 je napisao/la:
22 apr 2024, 13:42

Lik suspendiran :rol: :tokralju:
Nije li ovog Rumeni ili ko vec predlozio kao kandidata za clana predsjednistva pa kasnije povukli?
Nermin Šehović, kandidat je Stranke za Bosnu i Hercegovinu za člana Predsjedništva BiH. Šehović je federalni policijski inspektor koji je javnosti poznat zbog slučaja Dženan Memić.

Predsjednik Stranke za BiH Semir Efendić za N1 je kratko rekao da je njegova kandidatura podnesena.

Šehović je trenutno šef detašmana Federalne uprave policije i ranije se prijavio na konkurs Visokog sudskog i tužilačkog vijeća Bosne i Hercegovine za poziciju čelnika Tužilaštva Bosne i Hercegovines obzirom na to da je on doktor pravnih nauka.
Konekcija Keljmendi-Osmica-Sehovic-Stojnic radi godinama izgleda. TruHlost kao stanje uma i duse. :bih:

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2322
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la numanumaye22 » 22 apr 2024, 14:24

Konaković sumnja da "pravosudna mafija" pakuje procese njegovom prijatelju Gordanu Memiji i drugima
Kaze Konakovic ako se dokaze da ima veze sa narkokaretlom da ce napustit Bejha. :rol: :tokralju:

Inace, Dino vjerovatno zna da ovu akciju danas inace podrzavaju Interpol, DEA i FBI, tesko da bi mi ikako ovo sami ista pokrenuli. Yebote kad skontas nema osobe da je politicar na vaznoj poziciji i da nije upetljana nekako u neku vrstu kriminala, nakon ovog svega i baba od 80 godina komsinica preko puta, sumnjiva. :rol: Dobro mi opstajemo s njima ikako bgm.

Ovi Sarajevski bizMismeni su najjaci, ljubi vas Facko nemojte se ljutit. :rol:

Avatar
scholsey
Postovi: 1839
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la scholsey » 22 apr 2024, 14:26

numanumaye22 je napisao/la:
22 apr 2024, 14:10
Iskreno nikad nisam zalazio u bordele, nema potrebe za tim, ali ko voli nek izvoli. :kafa:

Zivot u velikom i malom gradu ima i svoje minuse i pluseve. Veliki grad jeste ponekad smor, ali tu su sva desavanja i velika je sansa da se zaposlis u dobroj, pa i poznatoj firmi, dok to u gradicu kao sto je Rottenburg mozes samo da sanjas. U takvom gradu odes u market i vidis da normala nijemci rade jer je grad premal pa i oni moraju negdje da se zaposle i rade, nisu auslenderi sve. Zbog toga teze nadjes i posao, logicno. Mozes naci posao ali neko bolje radno mjesto tesko da tu dobijes. Dok samo satak dalje, potegnes do Nurnberga i u Lidlu vidis da radi 5 crnaca. :kafa:

Ljudi bjeze u velike gradove 90 % zbog posla, a iskreno mozes utrositi i slobodno vrijeme kvalitetnije. Ybg bajo u Minhenu je BMW, Bosch, Siemens, Allianz, Man, Sky, ARD, Intel, Microsoft, Apple i da sad ne nabrajam dalje.
Pretpostavio sam, pošto sam skontao da si ti (za razliku od mene npr) blentav na poprilično normalan način.. al reko' da priupitam. :mrgreen:

Svakako si u pravu. Ta egzistencijalna pitanja je puno lakše riješiti u većim gradovima. Sve zavisi ko šta ganja u životu. Meni je recimo bilo bitno da bude neki lijep porodični ambijent.. i sad kad imam puno boljih ponuda za posao, nema teoretske šanse da prihvatim samo zbog toga što sam našao idealno mjesto za svoje potrebe.

Sve dok ne dođe prilika za USA, ne mičem nigdje. :kafa:
The saddest thing in life is wasted talent.

Avatar
Judd
Postovi: 1156
Pridružen/a: 29 okt 2023, 21:16
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la Judd » 22 apr 2024, 14:31

Goran Memija, koji je moj prijatelj, koji je i ranije hapšen ujutru u 6, s dugim cijelima, kad je Avdo Avdić (op.a. novinar Istraga.ba) najavio hapšenje, jer je kupio bočicu kanabisovog ulja za nekog bolesnog, to se razvlačilo po tri dana i još uvijek nije dovedeno do kraja. Memija i Konaković, svi trebamo biti pod lupom javnosti, ali se od toga ne treba praviti zabava za javnost jer vaše kolege imaju bliskost s pravosudnim institucijama i prije nego se izdaju nalozi za pretrese. To zaista izgleda kao pecanje, uhvatiš ribu pa je vratiš u more, bez da se ikad išta dovelo do kraja s ozbiljnim dokazima", rekao je Konaković
Jest mi poznato ovo saopštenje, samo druga imena :rol:

RubikovaKocka
Postovi: 1497
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la RubikovaKocka » 22 apr 2024, 14:34

Zašto se ova dijaspora toliko stresira za život i dešavanja u BiH ? :kafa:

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2322
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la numanumaye22 » 22 apr 2024, 14:40

scholsey je napisao/la:
22 apr 2024, 14:26
numanumaye22 je napisao/la:
22 apr 2024, 14:10
Iskreno nikad nisam zalazio u bordele, nema potrebe za tim, ali ko voli nek izvoli. :kafa:

Zivot u velikom i malom gradu ima i svoje minuse i pluseve. Veliki grad jeste ponekad smor, ali tu su sva desavanja i velika je sansa da se zaposlis u dobroj, pa i poznatoj firmi, dok to u gradicu kao sto je Rottenburg mozes samo da sanjas. U takvom gradu odes u market i vidis da normala nijemci rade jer je grad premal pa i oni moraju negdje da se zaposle i rade, nisu auslenderi sve. Zbog toga teze nadjes i posao, logicno. Mozes naci posao ali neko bolje radno mjesto tesko da tu dobijes. Dok samo satak dalje, potegnes do Nurnberga i u Lidlu vidis da radi 5 crnaca. :kafa:

Ljudi bjeze u velike gradove 90 % zbog posla, a iskreno mozes utrositi i slobodno vrijeme kvalitetnije. Ybg bajo u Minhenu je BMW, Bosch, Siemens, Allianz, Man, Sky, ARD, Intel, Microsoft, Apple i da sad ne nabrajam dalje.
Pretpostavio sam, pošto sam skontao da si ti (za razliku od mene npr) blentav na poprilično normalan način.. al reko' da priupitam. :mrgreen:

Svakako si u pravu. Ta egzistencijalna pitanja je puno lakše riješiti u većim gradovima. Sve zavisi ko šta ganja u životu. Meni je recimo bilo bitno da bude neki lijep porodični ambijent.. i sad kad imam puno boljih ponuda za posao, nema teoretske šanse da prihvatim samo zbog toga što sam našao idealno mjesto za svoje potrebe.

Sve dok ne dođe prilika za USA, ne mičem nigdje. :kafa:
Sta ce ti USA, ponovo sve iz pocetka, ja ne bi razmisljao o tom dok ne naprave reformu zdravstvenog sistema. Nego ti lagano, kad uzmes pasos instaliraj se negdje na granici sa Svicom, recimo Lörrach, tromedja Svica, Njemacka, Francuska i lagano radis u Svici a zivis u Njemackoj. :kafa:

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Gunner4, rio_Ferdy88 i 13 gostiju.