Re: Chat

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Topa se pravi:

Anketa je završila: 08 apr 2024, 16:55.

1. Sa jajetom
31
47%
2. Bez jajeta
35
53%
 
Ukupno glasova: 66

VensanKasel
Postovi: 1996
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la VensanKasel » 28 apr 2024, 21:17

akisarajevo92 je napisao/la:
28 apr 2024, 20:39
meni je cudo da se jos uvijek nije desio neki incident kao plod ovih prica i politicke atmosfere koje vlada, prije svega zahvaljujuci M.D.

dovoljna je samo jedna budala koja bi ucinila nesto i da sve krene
Koje političke atmosfere ?

Čuj da sve krene :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Ko da krene , gdje ?
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

Avatar
Judd
Postovi: 1070
Pridružen/a: 29 okt 2023, 21:16
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Judd » 28 apr 2024, 21:22

VensanKasel je napisao/la:
28 apr 2024, 21:17
akisarajevo92 je napisao/la:
28 apr 2024, 20:39
meni je cudo da se jos uvijek nije desio neki incident kao plod ovih prica i politicke atmosfere koje vlada, prije svega zahvaljujuci M.D.

dovoljna je samo jedna budala koja bi ucinila nesto i da sve krene
Koje političke atmosfere ?

Čuj da sve krene :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Ko da krene , gdje ?
Ma čita momak portale, poruči mu da prestane i da je sve uredu

:urnebes: :urnebes: :urnebes:

Avatar
nerkolfc
Postovi: 13249
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la nerkolfc » 28 apr 2024, 21:25

slika

Hahahahah
Âl-`Imrân / 118 : O vjernici, za prisne prijatelje uzimajte samo svoje, ostali vam samo propast žele: jedva čekaju da muka dopadnete, mržnja izbija iz njihovih usta, a još je gore ono što kriju njihova prsa. Mi vam iznosimo dokaze, ako pameti imate.

Licniznanstvenik
Postovi: 1111
Pridružen/a: 12 okt 2023, 02:49
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la Licniznanstvenik » 28 apr 2024, 21:38

koliko god mi je drago što je Zvezda još bliža tituli, toliko mi je žao što će oni šugavci sa Maksimira opet osvojiti HNL, mrži su mi i od Reala, Cityja, Borca i od svih onih mrskih...
je li tako šefe? tako je Miki!

VensanKasel
Postovi: 1996
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la VensanKasel » 28 apr 2024, 21:55

Judd je napisao/la:
28 apr 2024, 21:22
VensanKasel je napisao/la:
28 apr 2024, 21:17
akisarajevo92 je napisao/la:
28 apr 2024, 20:39
meni je cudo da se jos uvijek nije desio neki incident kao plod ovih prica i politicke atmosfere koje vlada, prije svega zahvaljujuci M.D.

dovoljna je samo jedna budala koja bi ucinila nesto i da sve krene
Koje političke atmosfere ?

Čuj da sve krene :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Ko da krene , gdje ?
Ma čita momak portale, poruči mu da prestane i da je sve uredu

:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Zaobiđi me .

Rekao sam ti dva puta da napišeš činjenice , naravno da nisi . Ušutio si se , u svom stilu .

Ovako ispadaš patetičan ...
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

Avatar
Judd
Postovi: 1070
Pridružen/a: 29 okt 2023, 21:16
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Judd » 28 apr 2024, 22:02

VensanKasel je napisao/la:
28 apr 2024, 21:55
Judd je napisao/la:
28 apr 2024, 21:22
VensanKasel je napisao/la:
28 apr 2024, 21:17


Koje političke atmosfere ?

Čuj da sve krene :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Ko da krene , gdje ?
Ma čita momak portale, poruči mu da prestane i da je sve uredu

:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Zaobiđi me .

Rekao sam ti dva puta da napišeš činjenice , naravno da nisi . Ušutio si se , u svom stilu .

Ovako ispadaš patetičan ...
Nisi ti dobar sa glavom nikako. Kakve činjenice? :rol:

Ljudi ti govore da je svijet na pragu svjetskog rata i da smo i mi u tom kolu a ti tvrdiš da je ovo sve isto kao i prije i da su glupi oni koji čitaju portale jer ih portali 'truju'. I treba te zaobići :rol:

Licniznanstvenik
Postovi: 1111
Pridružen/a: 12 okt 2023, 02:49
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la Licniznanstvenik » 28 apr 2024, 22:06

onaj troller jolicnikola čeka da će se Viki (Sonja Kovač) poroditi, već je sve organizovao, koji lik hljeb te yebo... :urnebes: :rol: :tokralju: :facepalm:
evo već sve poziva na janjetinu na dan kad se ona porodi, pa ne možeš vjerovati...
je li tako šefe? tako je Miki!

VensanKasel
Postovi: 1996
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la VensanKasel » 28 apr 2024, 22:13

Judd je napisao/la:
28 apr 2024, 22:02
VensanKasel je napisao/la:
28 apr 2024, 21:55
Judd je napisao/la:
28 apr 2024, 21:22


Ma čita momak portale, poruči mu da prestane i da je sve uredu

:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Zaobiđi me .

Rekao sam ti dva puta da napišeš činjenice , naravno da nisi . Ušutio si se , u svom stilu .

Ovako ispadaš patetičan ...
Nisi ti dobar sa glavom nikako. Kakve činjenice? :rol:

Ljudi ti govore da je svijet na pragu svjetskog rata i da smo i mi u tom kolu a ti tvrdiš da je ovo sve isto kao i prije i da su glupi oni koji čitaju portale jer ih portali 'truju'. I treba te zaobići :rol:
Prije nije bilo prijetnji za svjetski rat , nisi čuo za Hladni rat ?
Nije bilo raznoraznih prijetnji i sankcija između velikih sila ?

@Jabroni ti je neku noć sve objasnio , od 2010 godine smo prema portalima trebali do sada biti u 14 ratova ...

Ja samo pitam sasvim normalno i jednostavno pitanje , zašto baš sada je drugačije u odnosu na prije ? Napišeš činjenice , npr. Dodik koristi rezoluciju kao način da započne sukob , daj mi konkretne činjenice .

Opet ispadaš patetičan ...



slika


slika





slika




slika



Šta kažeš ? :kafa:
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

Avatar
Finn
Postovi: 9271
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Finn » 28 apr 2024, 22:35

Samo laga


Avatar
CAGarfia
Postovi: 2189
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la CAGarfia » 28 apr 2024, 22:46

Je li počelo skupljanje sadekaful-fitra u RSu da se otplati nezavisnost? Nadam se da će i pomozi.ba otvoriti broj da se zove i što prije skupe dvije milijarde.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7538
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kraljttbvb » 28 apr 2024, 23:06

TefalTava je napisao/la:
28 apr 2024, 20:04
H8Z7 je napisao/la:
28 apr 2024, 17:10
Jeftin a dobar :thumbup:
slika

slika

slika

9 i 13 keka savrsenstva :salut: :salut:
slika

Nema dalje :salut:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

ElimGarak
Postovi: 101
Pridružen/a: 04 feb 2024, 12:15
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la ElimGarak » 28 apr 2024, 23:15

Bošnjaci su za izučavanje. Hadžifejz prvi među njima.

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6407
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la AshburtonG » 29 apr 2024, 00:07

Trebaju se Dodik i Senad dogovorit, da ovaj prvi proglasi nezavisnost i tako zapocne neki sukob. Senad bi konacno mogao sv.rsit nakon tridesetogodisnjeg drk.anja kitumbasa na najavu novog rata ili po njemu odjavu zapocetog, dok bi ovaj konacno dobio po usima i napustio politiku. Taman obojice da ih se rijesi raja iz medijskog prostora.

Avatar
CAGarfia
Postovi: 2189
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la CAGarfia » 29 apr 2024, 00:11

AshburtonG je napisao/la:
29 apr 2024, 00:07
Trebaju se Dodik i Senad dogovorit, da ovaj prvi proglasi nezavisnost i tako zapocne neki sukob. Senad bi konacno mogao sv.rsit nakon tridesetogodisnjeg drk.anja kitumbasa na najavu novog rata ili po njemu odjavu zapocetog, dok bi ovaj konacno dobio po usima i napustio politiku. Taman obojice da ih se rijesi raja iz medijskog prostora.
Prodisat će ovaj narod kad obojica napuste sfere djelovanja, a obojica su u sedmoj deceniji.

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2209
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la numanumaye22 » 29 apr 2024, 00:13

ElimGarak je napisao/la:
28 apr 2024, 23:15
Bošnjaci su za izučavanje. Hadžifejz prvi među njima.
U knjigama ce nas izucavat za 100 godina, nema tu dileme :kafa:

Senadu su bitni pregledi, da se prica o njemu i da je popularan a to postize supljom i ratnom pricom. Uostalom svakom novinaru ikad je to bitno, ni ss ba nije izuzetak.

Btw gledam ovo suocavanje, kod Sencija je dobar kokain, vukla se koja crta i prije emisije.

Kakva kafanska prica, dva egomanijaka, jedan koji ima bas jaku i stvarnu moc a drugi nema nista osim ega.

I nakon ovog razglabanja dvojice koji se na kraju i izgrlise jasno mi je sto gubimo preko 1000 autobusa stanovnika godisnje i sto ljudi bjeze na zapad. Koji bilmezi obojics bgte :rol:

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2209
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la numanumaye22 » 29 apr 2024, 02:25

Objavljujemo Sky prepiske Edina Gačanina Tita: “Braćo, ako se ovako nastavi, mi ćemo cijelu Specijalnu jedinicu FUP-a zaposliti
“Braćo, ako se ovako nastavi, mi ćemo cijelu Specijalnu jedinicu zaposliti“, napisat je 21. aprila 2020. godine u kasnim večernjim satima Edin Gačanin Tito.

Nekoliko minuta ranije, Gačanin pita svoje pratioce, inače bivše pripadnike Specijalne jedinice FUP-a Ibrahima Miladina i Dženisa Kadrića, da li poznaju Adnana Došlića Dolu.

“Pa, ja ga znam meni je dobar sad brate ja ga ne poznajem bas dovoljno”, odgovara Dženis Kadrić.
To je Dola“, odgovara Miladin dok šalje fotografiju Adnana Došlića Dole, bivšeg pripadnika Specijalne jedinice FUP-a koji je dobio otkaz zbog lažne diplome.

“Nemoj sa ulice neke. Samo iz jedinica neke iz vojske”, piše Gačanin, stvarajući, tako, posebnu jedinicu.

Kada su u srijedu navečer iz pritvora pušteni pripadnici Specijalne jedinice FUP-a sa Mustafom Selmanovićem na čelu, Adnan Došlić Dola je, iako nije formalno pripadnik FUP-a, došao na proslavu u bazu Specijalne jedinice.

Inače, Adnan Došlić Dola, zajedno sa Ibrahimom Miladinom radi zaštitarske poslove za firmu Monetize AD koja je u posljednje dvije godine doživjela nevjerovatnu ekspanziju baveći se, navodno, prodajom čajeva. Pravni zastupnici Monetize AD-a su advokati Mirsad Crnovršanin i Alena Begović. Crnovršanin je zaposlen u advokatskoj kancelariji Maide Čampare, supruge državnog tužioca Dubravka Čampare. On je jedan od branilaca sarajevskih specijalaca koji su pod istragom zbog saradnje sa kartelom Edina Gačanina. Alena Begović je kćerka Mustafe Selmanovića, šefa Specijalne policijske jedinice.

Aljoša Čampara je, podsjećamo, bio federalni ministar unutrašnjih poslova BiH koji je primio donaciju od firme RHEA EXPRESS. U pitanju su bile uniforme za Specijalnu jedinicu FUP-a koje su kupljene novcem koji je, kako sumnja Tužilaštvo, preko Gordana Memije, poslao u BiH. Da Tito smatra Čamparu “boljom opcijom” pokazuju druge prepiske koje se odnose na politički angažman.
SDA gubi Zenicu , jer je ovaj prišao NIP-u. Sarajevo im je labavo , pogotovo zbog ove afere zadnje sa Sarajlićem Mostar imaju zbog vas brate a to je čak struja Čampare ne Bakir. U suštini imaju Mostar , i ostale gradove a Sarajevo ako izgube i Zenicu to im je početak kraja. Sada nam je momenat”, napisao je 20. aprila 2020. godine Edin Gačanin Tito obraćajući se Mostarcu Harisu Behramu.

“Sarajevo im pada i pravo im je negativna slika a Mostar će im biti faktor iznenađenja. Jer neće znati da njihovi ljudi rade za nas, a ovaj Nermin na njega su prešle izbore digli SIPU kao da namješta radna mjesta i prisluškivali mu mob to je taktika SDA da prepadnu konkurenciju al nisu uspjeli. Njega pomaze firma HP Investing najjača gradjavinska firma u Hercegovini imaju 500-600 radnika. On je prije gurao SDA al vise nije, al Nermin će uticat na njega. Vjerujte jedva čekam da sjednemo s Nerminom. Hiljadu korisnih informacija”, naveo je Behram.

Nermin je, zapravo, Nermin Kljako, brat Arnela Kljake, kadra NES-a iz Mostara.

“Braćo poslije Sarajeva, Tuzlanski kanton je najbitniji na njega moramo jako udariti. I to nam gledam neke ljude od politike nego mi u Mostaru još imamo zabranu kretanja van grada”, pisao je Haris Behram tokom razgovora sa Edinom Gačaninom i njegovim saradnika.

“Ok, braćo, idemo. Ali plan ostaje isti mi ćemo im prići i razmišljao sam Habib brate mislim da si upravu bio. Bolje sjesti i sa Baketom i sa Čamparom. I reći im mi ćemo uz vas , hajde da očistimo sve ostale partije. Njima je samo NIp trn u oku !! Samo on jer znaju da on im uzima Sarajevo i Zenicu”, piše Edin Gačanin TIto.
Skoro godinu kasnije, u februaru 2021. godine, Dženis Kadrić putem Sky aplikacije piše HArisu Behramu: “Nismo mogli da završimo da dođu iz NiP-a ovamo. Jedva sam završio da dođe predsjednik te stranke kako bi s njima vidjeli šta i kako. Ako žele, neka kažu, ako ne žele mi idemo svojim putem. Ne vjerujem da neće biti s nama jer nemaju finansije. Mi možemo sve jer nam je ova država (UAE) Oni su krajem marta ovamo i tada ću te upoznati šta i kako, da li su s nama ili ne. Kad budu izbori i kad budu imali na državnom nivou koju ministarsku poziciju mogu onda puno toga i na federalnom niovu,oni već u kantonu imaju 4 ministarske pozicije. Kad budu imali ministra, naprimjer turizma ili slično, odmah će im pomoći ovi iz Emirata. Oni su krajem marta ovamo i tad ćemo znati šta i kako”.

“Ja ću ostati blizak s ovima u SDA kako bih prenosio sve“, kaže Behram.

“Kad budemo imali ministra lupam turizma na federalnom ili šta ja znam drzavnom ili tako nešta slično onda će nam odmah pomoći ovi iz UAE. E brate moj. Idemo dalje. Prošlost ne možemo promjeniti. Ali možemo se truditi za budućnost”, piše Kadrić.

“Tako je zato sam rekao onda bratu polahko”, odgovara Behram.

“Onda kupujemo klix. Imamo cijeli plan kako i šta. Projekte. Kontaš”, napisao je Kadrić.

“Kontam”, uzvraća Behram.

“Brate, rekao sam ti dok oni ne dođu i sa njima sastanak kad se sve završi vidjet ćemo. Oni su krajem marta ovamo abd. U aprilu ćeš znati šta i kako. Ili smo sa njima ili ne. Cilj nam je da napravimo najjaču stranku, a ostale da počistimo i poubijaju ako treba jer narodu „samo može sila“, a ne priča, jer žive za ovaj svijet, boje se za svoje živote i kad ih čistiš onda je puno lakše kad mu zapališ auto, pa na kuću bombe, pa ga upozoriš, sve pomalo do krajnje granice smrti”, napisao je Kadrić.
Izletilo izgleda i ime Ajdina Brkovica :rol:

Jaro koji sataraš od države smo mi :rol: :bow:

Avatar
Asteriks
Postovi: 14377
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Re: Chat

Post Postao/la Asteriks » 29 apr 2024, 06:22

Ne možeš se spustiti na nivo rasprave dva kočijaša, koji naroljani u kasne sate imaju već par upozorenja od krčmarice da napuste birtiju.

Senad je davno izgubio neki kredibilitet i sve njegove emisije su nalik oborskim okupljanima plemenskih glavešina.

Čovjek koji je godinama u ovoj branši iskustvom klesao vještine, mora znat barem voditi emisiju, kada za gosta ima ovakvu budalu.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Saurman
Postovi: 29563
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Saurman » 29 apr 2024, 08:44

Hadžifejzović je obični debil i amater,njegove emisije liče na priče iz birtija.Sinoć totalno neozbiljno čisto šprdanje Dodika sa njim a situacija u državi nikad ozbiljnija.Doduše Hadžifejz je rat spomenuo x20 imam osjećaj da bi lik volio da počne rat pa da on opet izgovori riječi od prije 30g.Teški debil.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
donDondon
Postovi: 3639
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la donDondon » 29 apr 2024, 09:18

numanumaye22 je napisao/la:
29 apr 2024, 02:25
Objavljujemo Sky prepiske Edina Gačanina Tita: “Braćo, ako se ovako nastavi, mi ćemo cijelu Specijalnu jedinicu FUP-a zaposliti
“Braćo, ako se ovako nastavi, mi ćemo cijelu Specijalnu jedinicu zaposliti“, napisat je 21. aprila 2020. godine u kasnim večernjim satima Edin Gačanin Tito.

Nekoliko minuta ranije, Gačanin pita svoje pratioce, inače bivše pripadnike Specijalne jedinice FUP-a Ibrahima Miladina i Dženisa Kadrića, da li poznaju Adnana Došlića Dolu.

“Pa, ja ga znam meni je dobar sad brate ja ga ne poznajem bas dovoljno”, odgovara Dženis Kadrić.
To je Dola“, odgovara Miladin dok šalje fotografiju Adnana Došlića Dole, bivšeg pripadnika Specijalne jedinice FUP-a koji je dobio otkaz zbog lažne diplome.

“Nemoj sa ulice neke. Samo iz jedinica neke iz vojske”, piše Gačanin, stvarajući, tako, posebnu jedinicu.

Kada su u srijedu navečer iz pritvora pušteni pripadnici Specijalne jedinice FUP-a sa Mustafom Selmanovićem na čelu, Adnan Došlić Dola je, iako nije formalno pripadnik FUP-a, došao na proslavu u bazu Specijalne jedinice.

Inače, Adnan Došlić Dola, zajedno sa Ibrahimom Miladinom radi zaštitarske poslove za firmu Monetize AD koja je u posljednje dvije godine doživjela nevjerovatnu ekspanziju baveći se, navodno, prodajom čajeva. Pravni zastupnici Monetize AD-a su advokati Mirsad Crnovršanin i Alena Begović. Crnovršanin je zaposlen u advokatskoj kancelariji Maide Čampare, supruge državnog tužioca Dubravka Čampare. On je jedan od branilaca sarajevskih specijalaca koji su pod istragom zbog saradnje sa kartelom Edina Gačanina. Alena Begović je kćerka Mustafe Selmanovića, šefa Specijalne policijske jedinice.

Aljoša Čampara je, podsjećamo, bio federalni ministar unutrašnjih poslova BiH koji je primio donaciju od firme RHEA EXPRESS. U pitanju su bile uniforme za Specijalnu jedinicu FUP-a koje su kupljene novcem koji je, kako sumnja Tužilaštvo, preko Gordana Memije, poslao u BiH. Da Tito smatra Čamparu “boljom opcijom” pokazuju druge prepiske koje se odnose na politički angažman.
SDA gubi Zenicu , jer je ovaj prišao NIP-u. Sarajevo im je labavo , pogotovo zbog ove afere zadnje sa Sarajlićem Mostar imaju zbog vas brate a to je čak struja Čampare ne Bakir. U suštini imaju Mostar , i ostale gradove a Sarajevo ako izgube i Zenicu to im je početak kraja. Sada nam je momenat”, napisao je 20. aprila 2020. godine Edin Gačanin Tito obraćajući se Mostarcu Harisu Behramu.

“Sarajevo im pada i pravo im je negativna slika a Mostar će im biti faktor iznenađenja. Jer neće znati da njihovi ljudi rade za nas, a ovaj Nermin na njega su prešle izbore digli SIPU kao da namješta radna mjesta i prisluškivali mu mob to je taktika SDA da prepadnu konkurenciju al nisu uspjeli. Njega pomaze firma HP Investing najjača gradjavinska firma u Hercegovini imaju 500-600 radnika. On je prije gurao SDA al vise nije, al Nermin će uticat na njega. Vjerujte jedva čekam da sjednemo s Nerminom. Hiljadu korisnih informacija”, naveo je Behram.

Nermin je, zapravo, Nermin Kljako, brat Arnela Kljake, kadra NES-a iz Mostara.

“Braćo poslije Sarajeva, Tuzlanski kanton je najbitniji na njega moramo jako udariti. I to nam gledam neke ljude od politike nego mi u Mostaru još imamo zabranu kretanja van grada”, pisao je Haris Behram tokom razgovora sa Edinom Gačaninom i njegovim saradnika.

“Ok, braćo, idemo. Ali plan ostaje isti mi ćemo im prići i razmišljao sam Habib brate mislim da si upravu bio. Bolje sjesti i sa Baketom i sa Čamparom. I reći im mi ćemo uz vas , hajde da očistimo sve ostale partije. Njima je samo NIp trn u oku !! Samo on jer znaju da on im uzima Sarajevo i Zenicu”, piše Edin Gačanin TIto.
Skoro godinu kasnije, u februaru 2021. godine, Dženis Kadrić putem Sky aplikacije piše HArisu Behramu: “Nismo mogli da završimo da dođu iz NiP-a ovamo. Jedva sam završio da dođe predsjednik te stranke kako bi s njima vidjeli šta i kako. Ako žele, neka kažu, ako ne žele mi idemo svojim putem. Ne vjerujem da neće biti s nama jer nemaju finansije. Mi možemo sve jer nam je ova država (UAE) Oni su krajem marta ovamo i tada ću te upoznati šta i kako, da li su s nama ili ne. Kad budu izbori i kad budu imali na državnom nivou koju ministarsku poziciju mogu onda puno toga i na federalnom niovu,oni već u kantonu imaju 4 ministarske pozicije. Kad budu imali ministra, naprimjer turizma ili slično, odmah će im pomoći ovi iz Emirata. Oni su krajem marta ovamo i tad ćemo znati šta i kako”.

“Ja ću ostati blizak s ovima u SDA kako bih prenosio sve“, kaže Behram.

“Kad budemo imali ministra lupam turizma na federalnom ili šta ja znam drzavnom ili tako nešta slično onda će nam odmah pomoći ovi iz UAE. E brate moj. Idemo dalje. Prošlost ne možemo promjeniti. Ali možemo se truditi za budućnost”, piše Kadrić.

“Tako je zato sam rekao onda bratu polahko”, odgovara Behram.

“Onda kupujemo klix. Imamo cijeli plan kako i šta. Projekte. Kontaš”, napisao je Kadrić.

“Kontam”, uzvraća Behram.

“Brate, rekao sam ti dok oni ne dođu i sa njima sastanak kad se sve završi vidjet ćemo. Oni su krajem marta ovamo abd. U aprilu ćeš znati šta i kako. Ili smo sa njima ili ne. Cilj nam je da napravimo najjaču stranku, a ostale da počistimo i poubijaju ako treba jer narodu „samo može sila“, a ne priča, jer žive za ovaj svijet, boje se za svoje živote i kad ih čistiš onda je puno lakše kad mu zapališ auto, pa na kuću bombe, pa ga upozoriš, sve pomalo do krajnje granice smrti”, napisao je Kadrić.
Izletilo izgleda i ime Ajdina Brkovica :rol:

Jaro koji sataraš od države smo mi :rol: :bow:
gdje se on spominje
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Avatar
Surreal
Postovi: 7594
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Surreal » 29 apr 2024, 09:47

Nismo mogli da završimo da dođu iz NiP-a ovamo. Jedva sam završio da dođe predsjednik te stranke kako bi s njima vidjeli šta i kako. Ako žele, neka kažu, ako ne žele mi idemo svojim putem. Ne vjerujem da neće biti s nama jer nemaju finansije.
Konaković - naša budućnost :bow:
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Odgovori

Natrag na “Diskusije”