Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
bordobijeli
- Postovi: 18312
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije
Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije
Vidjet cemo,puna podrska Mesi..
Volio bih vidjwt ovog Anicica na djelu..
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
- SlevinKelevra
- Postovi: 8623
- Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
- Lokacija: NYC, USA
- Kontakt:
Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije
Vec sam pisao na temi utakmice: jedina greska Medunjanin. Previse smo bili mekani u sredini radi njega. Tu je trebao Seo, a bilo ko na lijevog beka, svakako tu nisu bili nesto opasni.
Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije
Treba par crnaca klapti iz nase lige i stavti u ekipu koji du jaki kao seo i brzi od krila bezvezni.
The truth is hard to swallow, it will leave you starved tomorrow - Talib Kwali
Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije
- akisarajevo92
- Postovi: 19214
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije
Adnan89 je napisao/la: Treba par crnaca klapti iz nase lige i stavti u ekipu koji du jaki kao seo i brzi od krila bezvezni.
-
SjeverniVjetar
- Postovi: 1803
- Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
- Lokacija: Sarajevo
Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije
Medunjanin je takav kakav je, pitanje je koga staviti u vezni red s Pjanicem i Besicem? Mislim da bi 90% ljudi, na koncu, stavilo Medunjanina, a ne debitanta Vrancica, TSS ili nekog treceg, u ovako teskoj utakmici.
Belgijanci su beton i sinoc su bili raspolozeni, nema tu puno filizofije, mi smo realno limitirani i ne mozemo sastaviti reprezentaciju od modernih igraca. Treba se okrenuti slijedecim utakmicama i nadati se da ce Izrael kiksati.
Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije
A Medunjanin tu nema price igrac koji nije medju 18 igraca Deportiva igra protiv BElgije stvarno nema msisla..MOmak uopste nije odradio u odbrnai nista ,a branili smo se 80min tu je propust Mese koji gdo da je igrac bio Vrancic Hadzic ne bitno dali bi vec idoprinos ganjali bi loptu..
-
SjeverniVjetar
- Postovi: 1803
- Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
- Lokacija: Sarajevo
Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije
Ma OK je to kada govorimo poslije utakmice, isto tako, Vranjesova brzina je spasila nekoliko situacija u kojima bi Sunjic, vjerovatno, ispao. Nisu nam dali tri gola iz skok igre.zgembo89 je napisao/la:Nije problem u Vranjesu nego sto je Bazdarevic trebao staviti SUnjica zbog skok igre..Samo Dzeko je cuvao igrace kdo prekida ostali su svi bili nizi od svojih cuvara sreca pa nije bilo puno kornera i slobodnih..
A Medunjanin tu nema price igrac koji nije medju 18 igraca Deportiva igra protiv BElgije stvarno nema msisla..MOmak uopste nije odradio u odbrnai nista ,a branili smo se 80min tu je propust Mese koji gdo da je igrac bio Vrancic Hadzic ne bitno dali bi vec idoprinos ganjali bi loptu..
- velez_mostar
- Postovi: 2116
- Pridružen/a: 26 mar 2009, 00:50
- Kontakt:
Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije
Ovaj poraz ide njemu na dusu!
Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije
Lukaku je u prvom poluvremenu tri puta bio neprecizan udarcem glavom sa neposredne udaljenosti. Fellaini je poentirao nakon kornera i jednom otresao Spahica i stvorio sebi izglednu situaciju ali je promasio na srecu. Dakle, cetiri od pet opasnih situacija i jedan gol zbog Vranjesa. Sto se Sunjica tice, on se u Zenici odlicno suprostavio Lukakuu, kad su se nalazili na sirem prostoru odmaknuo bi se od njega metar-dva i ne bi mu dopustio da daje sebi loptu u for, ako bi pokusao ovaj bi ga zagradio. Dodaj da je Toni igrao sa Hadzicem u paru i da je pored Lukakua bio i Origi, skoro identicnih predispozicija, znaci dva takva lika su bila u vrhu napada.SjeverniVjetar je napisao/la:Ma OK je to kada govorimo poslije utakmice, isto tako, Vranjesova brzina je spasila nekoliko situacija u kojima bi Sunjic, vjerovatno, ispao. Nisu nam dali tri gola iz skok igre.zgembo89 je napisao/la:Nije problem u Vranjesu nego sto je Bazdarevic trebao staviti SUnjica zbog skok igre..Samo Dzeko je cuvao igrace kdo prekida ostali su svi bili nizi od svojih cuvara sreca pa nije bilo puno kornera i slobodnih..
A Medunjanin tu nema price igrac koji nije medju 18 igraca Deportiva igra protiv BElgije stvarno nema msisla..MOmak uopste nije odradio u odbrnai nista ,a branili smo se 80min tu je propust Mese koji gdo da je igrac bio Vrancic Hadzic ne bitno dali bi vec idoprinos ganjali bi loptu..
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q
-
džakailibu
- Postovi: 958
- Pridružen/a: 11 avg 2009, 20:54
- Kontakt:
Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije
- DevilsAdvocate
- Postovi: 1568
- Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
- Kontakt:
Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije
-
džakailibu
- Postovi: 958
- Pridružen/a: 11 avg 2009, 20:54
- Kontakt:
Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije
je...ga , vjerujem ja i dalje meshi i ne mislim da treba biti ober kritican ali posto nemamo kvalitetnih sportskih novinara niti analiticara forum je dobro mjesto za iznosenje stavova. mene su meshine dvije izmjene malo uplasile. previshe mi je ziheraski to odradio. posebno jer se vidjelo da nas jedu kao malu djecu a on na poluvremenu nista ne mjenja. limitiranost srednjeg reda je bila jasna vec nakon 25-30min.DevilsAdvocate je napisao/la:Svi ovi koji nakon poraza protiv Belgije, Mešu nazivaju ogranicenim su sami ograniceni ko balkon ! Pa **** te led sta sve necu procitati, koliko smo mi balkanci jadan narod to je za nepovjerovat, Hrvati su isti ko i mi ako ne i gori, o Srbiji da ne pricam...
-
SjeverniVjetar
- Postovi: 1803
- Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
- Lokacija: Sarajevo
Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije
Belgija je cetvrta najskuplja reprezentacija na svijetu , prije dva mjeseca su poderali Francusku, siguran sam da ni Njemacka ne bi poraz od 3-1 u Belgiji, gledala kao tragediju.
Mi smo odigrali upravo koliko smo i kvalitetni, a prozivanje Mese za izbor Vranjesa umjesto Sunjica je bez veze.
Razlika u kvalitetu izmedju izmedju ta dva igraca je neznatna, ako je uopste i ima, karakteristike su im razlicite i Mesa napravio izbor. Stvarno je smijesno tvrditi da ne bismo izgubili, da je umjesto Vranjesa igrao Sunjic.
Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije
Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije
Upravo tako.Sabinho je napisao/la:Lukaku je u prvom poluvremenu tri puta bio neprecizan udarcem glavom sa neposredne udaljenosti. Fellaini je poentirao nakon kornera i jednom otresao Spahica i stvorio sebi izglednu situaciju ali je promasio na srecu. Dakle, cetiri od pet opasnih situacija i jedan gol zbog Vranjesa. Sto se Sunjica tice, on se u Zenici odlicno suprostavio Lukakuu, kad su se nalazili na sirem prostoru odmaknuo bi se od njega metar-dva i ne bi mu dopustio da daje sebi loptu u for, ako bi pokusao ovaj bi ga zagradio. Dodaj da je Toni igrao sa Hadzicem u paru i da je pored Lukakua bio i Origi, skoro identicnih predispozicija, znaci dva takva lika su bila u vrhu napada.
Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije
Svaka cast, Ogi je nekoliko puta odlicno intervenisao zbog svoje brzine, mozda bi u tim situacijama Toni ispao, mozda bi i on izgubio onaj zracni duel sa Fellainiem, lako je sad palamudat po forumu. I ja sam bio za Tonija da starta, al jebga, nije ogromna razlika.SjeverniVjetar je napisao/la:Malo realnosti ne bi skodilo, Bazdarevica nazivate ogranicenim, zato sto je u Briselu izgubio od Belgije!?![]()
Belgija je cetvrta najskuplja reprezentacija na svijetu , prije dva mjeseca su poderali Francusku, siguran sam da ni Njemacka ne bi poraz od 3-1 u Belgiji, gledala kao tragediju.
Mi smo odigrali upravo koliko smo i kvalitetni, a prozivanje Mese za izbor Vranjesa umjesto Sunjica je bez veze.
Razlika u kvalitetu izmedju izmedju ta dva igraca je neznatna, ako je uopste i ima, karakteristike su im razlicite i Mesa napravio izbor. Stvarno je smijesno tvrditi da ne bismo izgubili, da je umjesto Vranjesa igrao Sunjic.
Sto se tice izmjena, ne znam koga bi genijalci ubacili umjesto Hajrovica i Vede.
-
SjeverniVjetar
- Postovi: 1803
- Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
- Lokacija: Sarajevo
Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije
Ma to je to, treba kritikovati, ali utemeljeno.pinoglavi je napisao/la: Svaka cast, Ogi je nekoliko puta odlicno intervenisao zbog svoje brzine, mozda bi u tim situacijama Toni ispao, mozda bi i on izgubio onaj zracni duel sa Fellainiem, lako je sad palamudat po forumu. I ja sam bio za Tonija da starta, al jebga, nije ogromna razlika.
Sto se tice izmjena, ne znam koga bi genijalci ubacili umjesto Hajrovica i Vede.
Kada procitam komentare, rekao bih da je Sunjic igrac Reala,a Vrancic Barcelone, pa bi oni promijenili tok utakmice.
Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ANamelessGhoul, AzRimiRzA, Beduin, bh22, boki86, CAGarfia, CHR, dariolovrinovic00, FerdinandF, Goalgetter, GrbavicaHrammm, haklamas, HariTz, harko35, Helemnejse, husrefbeg, invincible1921, izdzezveubrazil, kenanktkt, klasik, kouadio, kovac, lakilone, Lavcina, LenyYoro15, myself, Napapijri, Pensioner26, Shevko, Sheyi, SN1996BIHAC, soccerfan, StevieG8, TefalTava, TripleThreat, Wilshere10, Wisey, Wolffire, Zeko87, Zgemboo89, Zglavkar i 336 gostiju.





