Chelsea FC

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Avatar
jose
Postovi: 8626
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la jose » 27 maj 2024, 09:24

Jbt imena, pa zar ne kontaju da Chelsea nije takva ekipa da ima strpljenja sa mladim trenerom.
Pa Alonso je ove godine mogao komotno završiti deseti na tabeli sa Bayerom, ostao bi i dalje na mjestu trenera, jer je to ekipa od koje se ne očekuju veliki rezultati. Pa se bez pritiska desilo što se desilo.
Ovdje će neki Maresca ili Frank puknuti k'o kokica kad ih se dohvate novinari (i razni galageri...) već nakon prvog poraza.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

IQ200
Postovi: 63
Pridružen/a: 31 avg 2023, 01:54
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la IQ200 » 27 maj 2024, 13:54



Evo ga, stiže i nama naša čelava prevara hehe

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9317
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 27 maj 2024, 16:14

Baby Pep ili lazni Pep moramo de odluciti grupno.


Avatar
ZOGLI
Postovi: 2638
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 27 maj 2024, 17:03

U sta se fudbal pretovrio,dovoljni je da si mlad i da igras na posed nema veze sto nemas sezonu u top 5 liga iza sebe,otislo sve u qrac odavno ali ovo je vrhunac debilizma,necu neke stvari ukapirati nikad.

Avatar
Azpi
Postovi: 4477
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Azpi » 27 maj 2024, 17:57

ZOGLI je napisao/la:
27 maj 2024, 17:03
U sta se fudbal pretovrio,dovoljni je da si mlad i da igras na posed nema veze sto nemas sezonu u top 5 liga iza sebe,otislo sve u qrac odavno ali ovo je vrhunac debilizma,necu neke stvari ukapirati nikad.
Al bukvalno frajer ima sezonu u championshipu Ali igra na posjed :rol:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9317
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 27 maj 2024, 18:20


We got our yes man :mrgreen:

IQ200
Postovi: 63
Pridružen/a: 31 avg 2023, 01:54
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la IQ200 » 27 maj 2024, 18:21

Šta ste očekivali, Klopa, Gvardiolu ili Ančelotija? Dajte malo realno sagledajte situaciju, na tržištu možemo reći da nema nekog izbora. Razumijem da ne možete da se pomirite sa tim što radi ovaj amerikanac i šta je radio rus. Što prije shvatimo šta pokušavaju manje ćemo se nervirati.

Šta je Barselona trebala reći Gvardioli, izvini nemaš iskustva glup si, Arsenal Arteti isto. Ja ih podržavam što pokušavaju izgraditi jednu lijepu priču, nažalost sad će malo ispaštati razultati, ali se nadam za godinu dvije da idemo u vrh.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9317
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 27 maj 2024, 18:35

Ma nepotrebna negativnost. Radio je pod Pepom isto igra I izdominirao je sa lesterom. Znam da ce Enzu sigurno goditi njegov stil kao I vecinu ovih igraca. Ne zalim za Pochom sekunde iskreno jeste glup potez bio rijesit ga se s obzirom na izbor ali nije sama krema trenera ni blizu. Lagano vidjet cemo ili ce ovaj uspjeti ili cemo novog trenera traziti treba biti optimistican :mrgreen:
Hajmo biti pozitivni :mrgreen:

Avatar
jose
Postovi: 8626
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la jose » 27 maj 2024, 18:53

IQ200 je napisao/la:
27 maj 2024, 18:21
Šta ste očekivali, Klopa, Gvardiolu ili Ančelotija? Dajte malo realno sagledajte situaciju, na tržištu možemo reći da nema nekog izbora. Razumijem da ne možete da se pomirite sa tim što radi ovaj amerikanac i šta je radio rus. Što prije shvatimo šta pokušavaju manje ćemo se nervirati.

Šta je Barselona trebala reći Gvardioli, izvini nemaš iskustva glup si, Arsenal Arteti isto. Ja ih podržavam što pokušavaju izgraditi jednu lijepu priču, nažalost sad će malo ispaštati razultati, ali se nadam za godinu dvije da idemo u vrh.
Pa ispastaju rezultati već dvije sezone, kakvo više ispastanje treba!?
Ovog ljeta je trebalo pokrpiti rupe, prodati višak i krenuti prema top 4 i bar jedan trofej.
Sve ostalo je preseravanje.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2638
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 27 maj 2024, 19:36

Znaci ovi retardi preuzimaju odgovornost stjuart i vinstli,ok njih otpustiti ako bude fijasko.

IQ200
Postovi: 63
Pridružen/a: 31 avg 2023, 01:54
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la IQ200 » 27 maj 2024, 20:07

jose je napisao/la:
27 maj 2024, 18:53
IQ200 je napisao/la:
27 maj 2024, 18:21
Šta ste očekivali, Klopa, Gvardiolu ili Ančelotija? Dajte malo realno sagledajte situaciju, na tržištu možemo reći da nema nekog izbora. Razumijem da ne možete da se pomirite sa tim što radi ovaj amerikanac i šta je radio rus. Što prije shvatimo šta pokušavaju manje ćemo se nervirati.

Šta je Barselona trebala reći Gvardioli, izvini nemaš iskustva glup si, Arsenal Arteti isto. Ja ih podržavam što pokušavaju izgraditi jednu lijepu priču, nažalost sad će malo ispaštati razultati, ali se nadam za godinu dvije da idemo u vrh.
Pa ispastaju rezultati već dvije sezone, kakvo više ispastanje treba!?
Ovog ljeta je trebalo pokrpiti rupe, prodati višak i krenuti prema top 4 i bar jedan trofej.
Sve ostalo je preseravanje.
Hajde sad ko definiše ciljeve i realna očekivanja svaka mu čast. Ja mislim da bi trebalo da budemo u top 4 sljedeće sezone. Potreban nam je golman, odbrambeni, lijevi bek ako ode Čilvel i napadač. Skoro je s tim sklopljena ekipa treba to uigravati pa da vidimo na šta će to sve izaći. Emi Martinez, Antonio Silva, Robinson iz Fulema i Šeška bih volio ali msm da bi mogli uspjeti Osimhena dovesti.

Martinez
Džejms, Antonio Silva, Kolvil, Robinson ili Kuku
Palmer, Kaisedo, Enco
Madueke, Osimhen, Nkunku

Bojim se da nije realno haha

DaDi88
Postovi: 243
Pridružen/a: 27 dec 2016, 14:33
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la DaDi88 » 27 maj 2024, 20:51

IQ200 je napisao/la:
27 maj 2024, 20:07
jose je napisao/la:
27 maj 2024, 18:53
IQ200 je napisao/la:
27 maj 2024, 18:21
Šta ste očekivali, Klopa, Gvardiolu ili Ančelotija? Dajte malo realno sagledajte situaciju, na tržištu možemo reći da nema nekog izbora. Razumijem da ne možete da se pomirite sa tim što radi ovaj amerikanac i šta je radio rus. Što prije shvatimo šta pokušavaju manje ćemo se nervirati.

Šta je Barselona trebala reći Gvardioli, izvini nemaš iskustva glup si, Arsenal Arteti isto. Ja ih podržavam što pokušavaju izgraditi jednu lijepu priču, nažalost sad će malo ispaštati razultati, ali se nadam za godinu dvije da idemo u vrh.
Pa ispastaju rezultati već dvije sezone, kakvo više ispastanje treba!?
Ovog ljeta je trebalo pokrpiti rupe, prodati višak i krenuti prema top 4 i bar jedan trofej.
Sve ostalo je preseravanje.
Hajde sad ko definiše ciljeve i realna očekivanja svaka mu čast. Ja mislim da bi trebalo da budemo u top 4 sljedeće sezone. Potreban nam je golman, odbrambeni, lijevi bek ako ode Čilvel i napadač. Skoro je s tim sklopljena ekipa treba to uigravati pa da vidimo na šta će to sve izaći. Emi Martinez, Antonio Silva, Robinson iz Fulema i Šeška bih volio ali msm da bi mogli uspjeti Osimhena dovesti.

Martinez
Džejms, Antonio Silva, Kolvil, Robinson ili Kuku
Palmer, Kaisedo, Enco
Madueke, Osimhen, Nkunku

Bojim se da nije realno haha
Sastav za povratit :puke:
Ponosni smogovac!

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9317
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 27 maj 2024, 20:57

Osimhen je realan jer je novi trener Napolija Conte.
Svi znamo koliko voli Lukakua taman sa tim spustimo cijenu.
Antonio Silva je talentovan moze neki mladji stoper ali MORAMO nekoga iskusnog dovesti.
Nkunku i Osimhen nisu jos u prime usli priblizavaju se ali opet treba nam neko stariji tipa Silva neko prisustvo na terenu i u svlacionici.
I ja bih iskreno prodao i Disasija i Buddija prije Chalobe :hmmmmm:

Avatar
darker10
Postovi: 10852
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 27 maj 2024, 21:30

IQ200 je napisao/la:
27 maj 2024, 18:21
Šta ste očekivali, Klopa, Gvardiolu ili Ančelotija? Dajte malo realno sagledajte situaciju, na tržištu možemo reći da nema nekog izbora. Razumijem da ne možete da se pomirite sa tim što radi ovaj amerikanac i šta je radio rus. Što prije shvatimo šta pokušavaju manje ćemo se nervirati.

Šta je Barselona trebala reći Gvardioli, izvini nemaš iskustva glup si, Arsenal Arteti isto. Ja ih podržavam što pokušavaju izgraditi jednu lijepu priču, nažalost sad će malo ispaštati razultati, ali se nadam za godinu dvije da idemo u vrh.
Naravno da treba ocekivat top menadzera.

Poredjenje baba i zaba je itekako prisutno na ovom podforumu. Arteta je neko ko bi odavno bio na Zavodu za zaposljavanje da je kojim slucajem potpisao za Chelsea, a ne za Arsenal.Guardiola je goat menadzer ikad vjv, to se ne radja stalno.A i kao takav je igracka legenda Barselone, Krojfov segrt i to mu je dosta pomoglo da dobije posao u prvom timu Barselone onomad.

Enzo Maresca ce (a opet se nadam da se varam) bit samo jos jedan navodni projekat ovog kluba tj neko kome se deklarativno daje prilika na duze staze da formira tim, a koji ce zavrsit na Zavodu za manje od godinu. Da se razumijemo ovo se desavalo i za vrijeme Abramovica s tim sto je on ipak radio sa wc menadzerima koji su bili sposobni momentalno isporucit rezultate. Sad se ljudima niti daje vrijeme, niti ima rezultata. Zarobljeni u petlji.

IQ200
Postovi: 63
Pridružen/a: 31 avg 2023, 01:54
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la IQ200 » 27 maj 2024, 23:08

darker10 je napisao/la:
27 maj 2024, 21:30
IQ200 je napisao/la:
27 maj 2024, 18:21
Šta ste očekivali, Klopa, Gvardiolu ili Ančelotija? Dajte malo realno sagledajte situaciju, na tržištu možemo reći da nema nekog izbora. Razumijem da ne možete da se pomirite sa tim što radi ovaj amerikanac i šta je radio rus. Što prije shvatimo šta pokušavaju manje ćemo se nervirati.

Šta je Barselona trebala reći Gvardioli, izvini nemaš iskustva glup si, Arsenal Arteti isto. Ja ih podržavam što pokušavaju izgraditi jednu lijepu priču, nažalost sad će malo ispaštati razultati, ali se nadam za godinu dvije da idemo u vrh.
Naravno da treba ocekivat top menadzera.

Poredjenje baba i zaba je itekako prisutno na ovom podforumu. Arteta je neko ko bi odavno bio na Zavodu za zaposljavanje da je kojim slucajem potpisao za Chelsea, a ne za Arsenal.Guardiola je goat menadzer ikad vjv, to se ne radja stalno.A i kao takav je igracka legenda Barselone, Krojfov segrt i to mu je dosta pomoglo da dobije posao u prvom timu Barselone onomad.

Enzo Maresca ce (a opet se nadam da se varam) bit samo jos jedan navodni projekat ovog kluba tj neko kome se deklarativno daje prilika na duze staze da formira tim, a koji ce zavrsit na Zavodu za manje od godinu. Da se razumijemo ovo se desavalo i za vrijeme Abramovica s tim sto je on ipak radio sa wc menadzerima koji su bili sposobni momentalno isporucit rezultate. Sad se ljudima niti daje vrijeme, niti ima rezultata. Zarobljeni u petlji.
Pa da je Klop došao i počeo kao u Liverpulu dobio bi otkaz i ne bi dobio period koji je dobio u Liverpulu, a vidimo da je wc, iskreno mislim da će pokušati dati šansu Mareski, naravno da i on mora pokazati da može i ostvariti neke rezultate na početku, ja iskreno vjerujem da može, a da li će nezz. Ja neću biti od ljudi koji će suditi prije nego čovjek i sjede na klupu. Vidimo da nema slobodnih top trenera, ne zaboravi ne traže menadžera nego trenera. :damn:

IQ200
Postovi: 63
Pridružen/a: 31 avg 2023, 01:54
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la IQ200 » 27 maj 2024, 23:12


Ako je ovo istina, msm da je malo previše, ali upravo to pišem i mislim da će dobiti šansu.

IQ200
Postovi: 63
Pridružen/a: 31 avg 2023, 01:54
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la IQ200 » 27 maj 2024, 23:15

Sastav za povratit :puke:
[/quote]

Svako ima pravo na svoje mišljenje, to je tvoje i poštujem

IQ200
Postovi: 63
Pridružen/a: 31 avg 2023, 01:54
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la IQ200 » 27 maj 2024, 23:17



Ovo mi je prejako haha

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2638
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 27 maj 2024, 23:50

Bas sam voleo de zerbija da vidim na klupi,i egbali je bio za njega kako se pise,ali ona 2 retarda teh. direktora se valjda pitaju isto nesto.

Odgovori

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.