Amar Memić

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Diadora
Postovi: 687
Pridružen/a: 18 nov 2024, 03:49
Kontakt:

Re: Amar Memić

Post Postao/la Diadora » 20 jun 2026, 18:00

napapijri1987 je napisao/la:
20 jun 2026, 15:11
baboedindzeko09 je napisao/la:
19 jun 2026, 12:56
Taktika ili šaltanje pozicija nema veze sa amaterskim potezom kojim je Švicarska došla do prvog gola. Svaki igrač na terenu uključujući i golmana je naučio još kao dijete da se lopta u onoj situaciji glavom šalje bilo gdje osim na penal. Upitno je da li bi primili do kraja da nije bilo njegovog brainfarta.
Dugo si na forumu tako da znas kako funkcionise 😁
Da je Tahirovic odigrao kao Memic danas bi FBI i ICE agenti morali da ga cuvaju sa oruzjem jer bi ga bosanci i hercegovci atakovali na sve moguce nacine.
Covjece ljudi pricaju o formaciji a momak bukvalno kriv za 4 gola 😂 Prvi gol reakcija kao na drugoj kantonalnoj. Drugi gol nije zatvorio mada se ne moze samo njemu prepisati to. Cijela ekipa je zakazala. Treci gol on i Katic smijesni ispadose sa onim pasom izmedju njih dvojice i prolazom Vargasa njemu iza ledja. Cetvrti gol penal koji je on napravio ( doduse nije bio iskreno, te prije toga je bilo nase lose ispucavanje ispred golmana ).
Zbog svega sto je uradio za ekipu,koliko se daje i trudi nije fer da ga se proziva i slicno. Ali realno da je ovo jedna od najlosijih partija jednog fudbalera ikada ( a bilo je dobrih izroda 😁)
Kako je drugi gol njegova krivica molim te. Pogledaj amaterske reakcije odbrane I veznog read prije toga mozes komotno krivit 3 4 igraca za taj gol. On je do greske kod prvog gola igrao odlicnu utakmicu.Mada I kod prvog gola manzambi dolazi to lopte izmedzu 3 nasa igraca.

Avatar
FoxMulder
Postovi: 1735
Pridružen/a: 29 avg 2019, 21:31
Kontakt:

Re: Amar Memić

Post Postao/la FoxMulder » 24 jun 2026, 23:36

Danas odličan. Jedini igrač uz Dedića koji može igrati na desnom beku. Malić nek igra u ligi nacija
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.

Avatar
dedo26
Postovi: 646
Pridružen/a: 19 sep 2022, 12:56
Kontakt:

Re: Amar Memić

Post Postao/la dedo26 » 25 jun 2026, 01:19

Ovaj momak kako je uso sto puta sigurniji desno bili. Sta se desilo barbarezu pa je stavio Malica, nejasno mi je bas

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: ebi46, FCB1986, nellic07, nerkolfc, random11 i 48 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []