Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Beduin
Postovi: 16691
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Beduin » 31 jan 2023, 15:43

Nedavno Krpica zvao njegov menadzer (jedan od njih), i to u mom prisustvu, pricali malo i pita ga sta je sa igrama i zasto je na klupi u zadnje vrijeme, Krpa mu govori kako ima neku povredu i probleme s nogom pa zato sjedi na klupi. A govori mi menadzer: ma mulja on nesto, kakva povreda i koji kur.ac. 😂
Kad eto ga izgleda nazad u nasu ligu. Nevjerovatan lik, fizicki jak i spreman, nije da ne zna dati gol, ali van nase lige totalno druga prica.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

matanisunje
Postovi: 879
Pridružen/a: 06 jan 2023, 14:23
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la matanisunje » 31 jan 2023, 16:01

dokle više sa ovim seljakanjima?!

fks74
Postovi: 9434
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 31 jan 2023, 16:19

Shategabri je napisao/la:
31 jan 2023, 11:31
svrakino1921 je napisao/la:
31 jan 2023, 11:27
Nije Krpa ni blizu Zelje
Nemamo mi te pare

Uglavnom figurativno receno-na njegov uslov koji je vi za vi nas za godinu 100 000 mi dajemo 60 000

Vrlo tesko
Sve je do njega

Ovo je-kako sam ja cuo tako sam Vam sad ovdje i prodao
Pa skupljajte ko za Brazilca.
Bogme bi vam valjao.
Najbolje da zatraže od opštine 100 milja i tjt. :zviz:

Avatar
NazorUso
Postovi: 3936
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NazorUso » 31 jan 2023, 17:00

Medjugorje ostaje samo san...
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
svrakino1921
Postovi: 16201
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 31 jan 2023, 17:21

Steelman je napisao/la:
31 jan 2023, 15:31
elvirbaljic je napisao/la:
31 jan 2023, 08:30
Steelman je napisao/la:
31 jan 2023, 01:17


Idi izbori se da ti ime kluba bude regularno bar po abecedi, pa onda mozemo pricati o sprdnji.
Ma moze nije problem, dok vi za sedam-osam godina izborite PL BiH, ja cu popraviti problem sa abecedom..ako vas do tad kasum ne ugasi.
Čelik je klub kojeg je politika pokusavala ugasiti, ali nije mogla niti ce ikad moci. Kasumovic ce uciniti sto mora, Čelik ce dobiti sredstva koja ga sljeduju od poslovnih prostora i smiriti tenzije ili ce biti srusen s vlasti. Toliko o tom, a kod vas jedan covjek da zavrne pipu necete vise nikad zaigrati Premijer ligu. Nije nikakav hejt, samo realnost.

Za 7-8 godina ne sumnjam da ce Čelik biti na tom nivou da igra evropske tekme, a sta ce s vama biti je upitno iako mi je drago da vas vidim u Premijer ligi, jer nek je zanimljivija liga i lijepo je gledati i manje klubove da prave pometnju. Ipak, ti konkretno Baljicu vrati se abecedi i mani se sprdnje...
Pa polako @Steelmane
@Balja se samo osvrnuo na moj post gdje sam postavio clanak sa radio" Zenit"

@Balja je jako korektan forumas i tvom Celiku zeli sve najbolje
Samo je komentarisao Gradonacelnika i iznio svoje misljenje o njemu u vezi Vas-Celika na sta @Balja ima pravo

Nejma potrebe da se zestis na naseg @Balju

Ovo ostalo za TC i usporedivanja sa Vama nisi po meni u pravu

-prvo ljudi ili gosp.Azmir ili TC nema dugova prema PU-znam placaju porez na najnizu platu al placaju i nemaju dugova prema PU
Vas dug prema PU otplacuje Grad


-drugo-Europu su igrali na nivou koji Vi niste dosad nikad u svojoj historiji igrali-Vi ste igrali SE-kup,intertoto kup,Mitropa kup i ne znam jos sta a @Baljin TC je igrao kvalifikacije za KL i prosao prvo kolo kvalif.i ispao od respektabilnog kluba iz Nizozemske

O Vasem rusenju i sta ce bit sa oba kluba za 7-8 godina ovdje nisi trebao pisat
Jer to tebi ne treba kao ozbiljnom forumasu


Ja sam kriv sto sam postavio ovdje clanak

P.S.
Gosp.Azmir je Vama poklonio neku opremu u proslosti a cini mi se da Vas je htio preuzet ili ste ga Vi molili...

Avatar
svrakino1921
Postovi: 16201
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 31 jan 2023, 17:23

fks74 je napisao/la:
31 jan 2023, 16:19
Shategabri je napisao/la:
31 jan 2023, 11:31
svrakino1921 je napisao/la:
31 jan 2023, 11:27
Nije Krpa ni blizu Zelje
Nemamo mi te pare

Uglavnom figurativno receno-na njegov uslov koji je vi za vi nas za godinu 100 000 mi dajemo 60 000

Vrlo tesko
Sve je do njega

Ovo je-kako sam ja cuo tako sam Vam sad ovdje i prodao
Pa skupljajte ko za Brazilca.
Bogme bi vam valjao.
Najbolje da zatraže od opštine 100 milja i tjt. :zviz:
:urnebes: :urnebes:

fks74
Postovi: 9434
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 31 jan 2023, 17:33

Odustali od Međugorja da mogu Krpiću dati 100 milja.

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8299
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Stroj1946 » 31 jan 2023, 17:36

Bijeda i čemer.... Nemaju za priprema

Avatar
Austinpowers
Postovi: 97
Pridružen/a: 30 sep 2019, 04:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Austinpowers » 31 jan 2023, 17:43

Zar tolike traume imate od Krpica?
Ali i razumljivo, Suljo ga protiv vas nije vadio
Gure Juvo
VTZ

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la elvirbaljic » 31 jan 2023, 17:43

svrakino1921 je napisao/la:
31 jan 2023, 17:21
Steelman je napisao/la:
31 jan 2023, 15:31
elvirbaljic je napisao/la:
31 jan 2023, 08:30

Ma moze nije problem, dok vi za sedam-osam godina izborite PL BiH, ja cu popraviti problem sa abecedom..ako vas do tad kasum ne ugasi.
Čelik je klub kojeg je politika pokusavala ugasiti, ali nije mogla niti ce ikad moci. Kasumovic ce uciniti sto mora, Čelik ce dobiti sredstva koja ga sljeduju od poslovnih prostora i smiriti tenzije ili ce biti srusen s vlasti. Toliko o tom, a kod vas jedan covjek da zavrne pipu necete vise nikad zaigrati Premijer ligu. Nije nikakav hejt, samo realnost.

Za 7-8 godina ne sumnjam da ce Čelik biti na tom nivou da igra evropske tekme, a sta ce s vama biti je upitno iako mi je drago da vas vidim u Premijer ligi, jer nek je zanimljivija liga i lijepo je gledati i manje klubove da prave pometnju. Ipak, ti konkretno Baljicu vrati se abecedi i mani se sprdnje...
Pa polako @Steelmane
@Balja se samo osvrnuo na moj post gdje sam postavio clanak sa radio" Zenit"

@Balja je jako korektan forumas i tvom Celiku zeli sve najbolje
Samo je komentarisao Gradonacelnika i iznio svoje misljenje o njemu u vezi Vas-Celika na sta @Balja ima pravo

Nejma potrebe da se zestis na naseg @Balju

Ovo ostalo za TC i usporedivanja sa Vama nisi po meni u pravu

-prvo ljudi ili gosp.Azmir ili TC nema dugova prema PU-znam placaju porez na najnizu platu al placaju i nemaju dugova prema PU
Vas dug prema PU otplacuje Grad


-drugo-Europu su igrali na nivou koji Vi niste dosad nikad u svojoj historiji igrali-Vi ste igrali SE-kup,intertoto kup,Mitropa kup i ne znam jos sta a @Baljin TC je igrao kvalifikacije za KL i prosao prvo kolo kvalif.i ispao od respektabilnog kluba iz Nizozemske

O Vasem rusenju i sta ce bit sa oba kluba za 7-8 godina ovdje nisi trebao pisat
Jer to tebi ne treba kao ozbiljnom forumasu


Ja sam kriv sto sam postavio ovdje clanak

P.S.
Gosp.Azmir je Vama poklonio neku opremu u proslosti a cini mi se da Vas je htio preuzet ili ste ga Vi molili...
Haha kad imas jakog brata, lahko se kyrciti..Hajde da vidim ko smije pisnut, da vas @Svrakino1921 podere ko sufericu, ljubi brat :bih: .
Na stranu sala, nisam nista lose mislio, cak naprotiv. Zenica nije selo, nema pet klubova, tako da sa te strane ne znam kako ne moze stati iza Celika. Kad sam mislio da ce ih kasumovic ugasiti, potencirao sam na to da im je zavrnuo finansijsku pomoc, da ih zeza vec duzi period....Ne postoji klub kojem mislim lose, ili zelim zlo.
Sto se tice nas, ma mi zadovoljni, igrali PL BiH, igrali konferencijsku ligu, sta ce biti sutra ili za par godina, hoce li Azmir prestati finansirati, to je tema koju ce mo obradjivati kad dodje vrijeme za nju (ako dodje).
Tuzla City / Sloga Simin Han

Predatod
Postovi: 441
Pridružen/a: 13 dec 2022, 18:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Predatod » 31 jan 2023, 17:52

Mnoge godine sam proveo s tobom, gdje god igro bio tuuuu, znaj da nikad necu prestati s borbom TEBI VJERAN OSTAT CU!!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26291
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Raonffa » 31 jan 2023, 17:56

AvantiBL je napisao/la:
31 jan 2023, 15:20
Raonffa je napisao/la:
31 jan 2023, 14:49
Krpić je u Želji imao statistiku od 31 gola na 54 meča što je za bh. uslove brutalan učinak. Da bude upola dobar kao u prošlom mandatu Želji bi bio veliko pojačanje, ako dođe uopšte.
U kojem vremenskom periodu?
Sezona 18/19 i prvi dio sezone 19/20.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Mehmedaga
Postovi: 464
Pridružen/a: 26 jan 2021, 22:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Mehmedaga » 31 jan 2023, 18:02

NazorUso je napisao/la:
31 jan 2023, 17:00
Medjugorje ostaje samo san...
Uživaj dovoditi igrače, idete na "jake" pripreme ali ćemo odmjeriti snage ili možda nećemo( bez zezancije hocete li stići uraditi koševo?)

Avatar
BordoBBoja
Postovi: 1232
Pridružen/a: 21 jun 2022, 16:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la BordoBBoja » 31 jan 2023, 18:17

E cuj fino u Konjicu hahahah
Inflacija je, rat, post covid period, nije sramota rec’ nemamo para

Tempero
Postovi: 609
Pridružen/a: 07 nov 2022, 19:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tempero » 31 jan 2023, 18:20

BordoBBoja je napisao/la:
31 jan 2023, 18:17
E cuj fino u Konjicu hahahah
Inflacija je, rat, post covid period, nije sramota rec’ nemamo para
Sta fali kad je od sponzora, u nasoj situaciji je ovo super ispalo. Prije par godina, kad je Amar dosao, pripreme u Livnu, pitari Slovenija. Nije se moglo opstati na forumu od toga. Ista polusezona uzimamo ih 5:2 i 1:3. Nije vazno gdje se pripremas, vec ko te priprema i kako.

Avatar
BordoBBoja
Postovi: 1232
Pridružen/a: 21 jun 2022, 16:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la BordoBBoja » 31 jan 2023, 18:30

Tempero je napisao/la:
31 jan 2023, 18:20
BordoBBoja je napisao/la:
31 jan 2023, 18:17
E cuj fino u Konjicu hahahah
Inflacija je, rat, post covid period, nije sramota rec’ nemamo para
Sta fali kad je od sponzora, u nasoj situaciji je ovo super ispalo. Prije par godina, kad je Amar dosao, pripreme u Livnu, pitari Slovenija. Nije se moglo opstati na forumu od toga. Ista polusezona uzimamo ih 5:2 i 1:3. Nije vazno gdje se pripremas, vec ko te priprema i kako.
Ma ovo sve ne bi bilo to da nema prepucavanja, a to ko sprema, i s nase i s vase strane je jad i cemer da se be lazemo, jedino eto sto sablja za razliku od masnokosog zna naloziti igrace

Tempero
Postovi: 609
Pridružen/a: 07 nov 2022, 19:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tempero » 31 jan 2023, 18:35

BordoBBoja je napisao/la:
31 jan 2023, 18:30
Tempero je napisao/la:
31 jan 2023, 18:20
BordoBBoja je napisao/la:
31 jan 2023, 18:17
E cuj fino u Konjicu hahahah
Inflacija je, rat, post covid period, nije sramota rec’ nemamo para
Sta fali kad je od sponzora, u nasoj situaciji je ovo super ispalo. Prije par godina, kad je Amar dosao, pripreme u Livnu, pitari Slovenija. Nije se moglo opstati na forumu od toga. Ista polusezona uzimamo ih 5:2 i 1:3. Nije vazno gdje se pripremas, vec ko te priprema i kako.
Ma ovo sve ne bi bilo to da nema prepucavanja, a to ko sprema, i s nase i s vase strane je jad i cemer da se be lazemo, jedino eto sto sablja za razliku od masnokosog zna naloziti igrace
Vidjet cemo kada krenu utakmice, do tada mozemo samo nagadjati ko se kako pripremio i zajebavati druge iz nekog razloga.

Avatar
Herson
Postovi: 999
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Herson » 31 jan 2023, 18:48

Varesanovic, Mulalic, Jusufbegovic, Jahic, kakav skup fudbalskih strucnjaka :bow: :bow: U ozbiljnim i organizovanim klubovima im ne bi dali ni pionire da vode.

Avatar
Beduin
Postovi: 16691
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Beduin » 31 jan 2023, 19:35

Al Sarajevo napravi golmana Srbiji, svaka im cast. Prije toga i Makedoniji.
Najjaci su.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Pantelija
Postovi: 13020
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pantelija » 31 jan 2023, 19:43

Beduin je napisao/la:
31 jan 2023, 19:35
Al Sarajevo napravi golmana Srbiji, svaka im cast. Prije toga i Makedoniji.
Najjaci su.
stvarno? Momak koji je najbolji golman poljske lige nije mogao na spisak nase kvazidrzavne reprezentacije u vlasnistvu Vice, pa kad je poceo pritisak da se pozove, nakon sto je saznao kada se vladan ženi, u Banjaluci, dosao je poziv bas za to okupljanje kad mu je svadba. I momak je rekao da ne moze doci na okupljanje jer je vec odavno rezervisao svadbu za tad i platio putovanje bračno.
Drrugo, Vladan smeta menagerima, koji guraju svoje golmane i sve su uradili da mu pokazu da nema mjesta u repki. I ove price o srbiji su plasirane od nase strane a ne od srbije i vladana jer o tome niko rijec nije progovorio.. i da, volio bih da ode braniti za srbiju vise nego ista jer mi ne zasluzujemo da nam se desi bilosta dobro jer smo kao narod glupi ko ku.rac
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: TheNoblesMo i 22 gosta.