FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
76
14%
2. Borbu za Evropu
166
30%
3. Sredinu tabele
91
17%
4. Borbu za opstanak
213
39%
 
Ukupno glasova: 546

Pablo11
Postovi: 1400
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 26 maj 2024, 20:56

upohaluhizugnimda je napisao/la:
26 maj 2024, 20:41
Gledajuci Al Jabera opet sam se ibretio kakav je igrac nama bio zakovan za klupu, pa i za tribine. Kakav zlocin prema klubu. Nije mu ovo najbolja utakmica, nije danas bio najbolji na terenu, ali opet me odusevio nekim stvarima. Defanzivu je na primjer odlicno radio. Momak je stvarno dobar igrac i moze biti samo bolji, nadam se da se vec sad razmislja o novom ugovoru, da nam ne ode dzaba iduceg ljeta.
Rumenko tako naredio, ali nece ni dugo. Pozdravljam bizmarka sad sjedi u cosak sobe i prizivaj amawa.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10216
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la invincible1921 » 26 maj 2024, 20:57

upohaluhizugnimda je napisao/la:
26 maj 2024, 20:41
Gledajuci Al Jabera opet sam se ibretio kakav je igrac nama bio zakovan za klupu, pa i za tribine. Kakav zlocin prema klubu. Nije mu ovo najbolja utakmica, nije danas bio najbolji na terenu, ali opet me odusevio nekim stvarima. Defanzivu je na primjer odlicno radio. Momak je stvarno dobar igrac i moze biti samo bolji, nadam se da se vec sad razmislja o novom ugovoru, da nam ne ode dzaba iduceg ljeta.
I da nema neki kvalitet (a ima), jednostavno je bas nepredvidiv i atipican igrac za ligu da uvijek moze bit korista ....pogotovo u onoj dubiozi kakvoj smo bili
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Hansestadt
Postovi: 2646
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 26 maj 2024, 21:03

Rahima sportski direktor? :rol:

ManIng
Postovi: 141
Pridružen/a: 13 feb 2023, 11:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ManIng » 26 maj 2024, 21:16

Al Jaberu produziti ugovor ako je ikako moguce na 2-3 godine i unovciti ga za lijepu sumu, Mulalic se vraca sa posudbe gdje je odlicno branio, a Mufta takoder stabilan. Nadam se da ce Dino ostati, dobiti par dobrih pojacanja i da se ne ponovi nikad vise ovakva sezona aBd

Avatar
PointBlank
Postovi: 690
Pridružen/a: 21 apr 2019, 15:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PointBlank » 26 maj 2024, 21:34

U prvih 45 minuta smo od prvaka napravili ispodprosjecan tim donjeg dijela tabele.. drugih 45 malo drugacija prica, steta za primljen gol - vidjela se nerovoza. Primjedba moze biti samo jedna - izmjene. Ne mozes vaditi Cocu koji je do tog momenta razbijao i ometao, bukvalno bio osigurac Al Jaberu, a stavljas Mekica. Mekic ne bi trebao vise igrati ni u prijateljskim. Trebao je Karica odmah. Zubanovic je usao prekasno, ili nije trebao ni uci - nista nije pokazao, nazalost.

Eh sad tribina - jug je odavno postao nesto sto nije trebao. Nekad je to bio simbol, kao srednjoskolac sam “letio” da budem tamo, a sad… ne znam. Tribina se valjda treba baviti navijanjem.. no kod nas je sve obrnuto.
Ili evo, ne znam iskreno u kojem dijelu svijeta se jos navijaci (a svi znamo znacenje pojma NAVIJAC), pitaju za sportsko-poslovne odluke unutar kluba. Tu si da podrzavas ili uskratis podrsku, ali kao i obicno, obzirom da smo zemlja paradoksa, u klubu se ne pitaju Zeljovci, ljudi sa sportskim pedigreom, nego masa/skupina ljudi od ranije poznatih policiji, kriminalaca, sitnih i krupnih dilera, zelenaša, reketara, kamatara i batinaša. Svi ti su itekako sumnjivog ili nikakvog morala, i trebali bi biti zadnji koji ce nesto komentarisati na ovu temu - ali dali su sebi za pravo da budu najglasniji. Kao onaj najgluplji, ali najjaci siledzija u razredu zbog kojeg mnogi odlikaši šute.

Sramotno je uporediti uticaj covjeka koji dolazi iz familije koja je znak jednakosti za FK Zeljeznicar, sa ljudima koji su tu slucajno dosli, radi nekog svog interesa, A NAJMANJE RADI FUDBALA, je degutantno.

Ne mogu da shvatim da su ljudi toliko maloumni da ne shvataju osnovne principe.
Znaci Amar je bio uposlenik kluba i posudio svoje pare da se klub izvuce iz govana. Dodje neko treci, ocrni ga, posere mu se na sve trofeje, bukvalno polarizuje navijace, i jos mu javno kaze da od vracanja posudbe nema nista jer nema biva ko dokaza.. i sad on u takvoj situaciji, znajuci da je klub u rukama ljudi koji nemaju sluha - najbezbolnije receno (a da ne pricamo o interesima i igranju managera od strane oca i sina, i svetoga duha), tuzi taj isti klub da bi VRATIO SVOJE, i automatski ispada najgori. Kako boga mu dragog, kako?

Ajmo ovako, pitanje za sve ovdje - ako bi vam vas sef dosao i rekao da ste u katastrofalnoj situaciji i da maj mjesec morate raditi dzaba, da se firma stabilizira, i vi to uradite, pristanete, a onda se naprasno smjeni vladajuca garnitura i novi sef vam kaze da ga boli k, i da od para nema nista jer niste potpisali.. sta bi vi? Tuzili firmu i trazili svoje nazad il bi rekli ma ok ****, nase zaradjene pare su otisle u nasu firmu, nema veze sto ih je neko treci procerdo… ipak mi volimo firmu i ko ga ****, a gazda sto je tek dosao, nek on uziva sve benefite? E odgovorite na pitanje i shvatite koliko ste izmanipulisani i licemjerni.

Amare dao bog da se vratis, nek idu vnaGo za olimpik navijati, **** ih sef u zicaGu. Da si grijesio, jesi, ali si grijesio jer si RADIO, a gospoda poslije tebe se igrala i improvizovala… i oprosti, jer izgleda od Bukve ne vidimo šumu.

Pablo11
Postovi: 1400
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 26 maj 2024, 21:39

PointBlank je napisao/la:
26 maj 2024, 21:34
U prvih 45 minuta smo od prvaka napravili ispodprosjecan tim donjeg dijela tabele.. drugih 45 malo drugacija prica, steta za primljen gol - vidjela se nerovoza. Primjedba moze biti samo jedna - izmjene. Ne mozes vaditi Cocu koji je do tog momenta razbijao i ometao, bukvalno bio osigurac Al Jaberu, a stavljas Mekica. Mekic ne bi trebao vise igrati ni u prijateljskim. Trebao je Karica odmah. Zubanovic je usao prekasno, ili nije trebao ni uci - nista nije pokazao, nazalost.

Eh sad tribina - jug je odavno postao nesto sto nije trebao. Nekad je to bio simbol, kao srednjoskolac sam “letio” da budem tamo, a sad… ne znam. Tribina se valjda treba baviti navijanjem.. no kod nas je sve obrnuto.
Ili evo, ne znam iskreno u kojem dijelu svijeta se jos navijaci (a svi znamo znacenje pojma NAVIJAC), pitaju za sportsko-poslovne odluke unutar kluba. Tu si da podrzavas ili uskratis podrsku, ali kao i obicno, obzirom da smo zemlja paradoksa, u klubu se ne pitaju Zeljovci, ljudi sa sportskim pedigreom, nego masa/skupina ljudi od ranije poznatih policiji, kriminalaca, sitnih i krupnih dilera, zelenaša, reketara, kamatara i batinaša. Svi ti su itekako sumnjivog ili nikakvog morala, i trebali bi biti zadnji koji ce nesto komentarisati na ovu temu - ali dali su sebi za pravo da budu najglasniji. Kao onaj najgluplji, ali najjaci siledzija u razredu zbog kojeg mnogi odlikaši šute.

Sramotno je uporediti uticaj covjeka koji dolazi iz familije koja je znak jednakosti za FK Zeljeznicar, sa ljudima koji su tu slucajno dosli, radi nekog svog interesa, A NAJMANJE RADI FUDBALA, je degutantno.

Ne mogu da shvatim da su ljudi toliko maloumni da ne shvataju osnovne principe.
Znaci Amar je bio uposlenik kluba i posudio svoje pare da se klub izvuce iz govana. Dodje neko treci, ocrni ga, posere mu se na sve trofeje, bukvalno polarizuje navijace, i jos mu javno kaze da od vracanja posudbe nema nista jer nema biva ko dokaza.. i sad on u takvoj situaciji, znajuci da je klub u rukama ljudi koji nemaju sluha - najbezbolnije receno (a da ne pricamo o interesima i igranju managera od strane oca i sina, i svetoga duha), tuzi taj isti klub da bi VRATIO SVOJE, i automatski ispada najgori. Kako boga mu dragog, kako?

Ajmo ovako, pitanje za sve ovdje - ako bi vam vas sef dosao i rekao da ste u katastrofalnoj situaciji i da maj mjesec morate raditi dzaba, da se firma stabilizira, i vi to uradite, pristanete, a onda se naprasno smjeni vladajuca garnitura i novi sef vam kaze da ga boli k, i da od para nema nista jer niste potpisali.. sta bi vi? Tuzili firmu i trazili svoje nazad il bi rekli ma ok ****, nase zaradjene pare su otisle u nasu firmu, nema veze sto ih je neko treci procerdo… ipak mi volimo firmu i ko ga ****, a gazda sto je tek dosao, nek on uziva sve benefite? E odgovorite na pitanje i shvatite koliko ste izmanipulisani i licemjerni.

Amare dao bog da se vratis, nek idu vnaGo za olimpik navijati, **** ih sef u zicaGu. Da si grijesio, jesi, ali si grijesio jer si RADIO, a gospoda poslije tebe se igrala i improvizovala… i oprosti, jer izgleda od Bukve ne vidimo šumu.
Hahahahahahaa suze kapaju dok si ovo tipkao.

BIZMARK66
Postovi: 553
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 26 maj 2024, 21:45

Skupina presudjenih ubica, narkodilera, sitnih lopova i narkomana odredjuje ko moze biti u klubu a ko ne. Ako je to klub kakvim želimo bujrum. Nije to vise stvar imena i prezimena stvar je na sta se spalo.

Zato svi ljudi koji su trenutno došli u klub trebaju ovo sve napustiti. Pa nek jug ugasi klub. I kraj.

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 2405
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avalPacidoroP » 26 maj 2024, 21:55

BIZMARK66 je napisao/la:
26 maj 2024, 21:45
Skupina presudjenih ubica, narkodilera, sitnih lopova i narkomana odredjuje ko moze biti u klubu a ko ne. Ako je to klub kakvim želimo bujrum. Nije to vise stvar imena i prezimena stvar je na sta se spalo.

Zato svi ljudi koji su trenutno došli u klub trebaju ovo sve napustiti. Pa nek jug ugasi klub. I kraj.
Da je i 2% navijača na Jugu nešto od ovoga što si napisao, ti bi odavno pisao nogom.. vjeruj mi.
Ali, nisu. To su ljudi koji svake sedmice pređu stotine kilometara da bi gledali klub koji se grčevito bori za opstanak.
A tvoja druga ličnost, Jurice Spindl, je već 40.godina na Koševu. Odyebi više od nas, majku ti yebem.
Zadnja izmjena: avalPacidoroP, dana/u 26 maj 2024, 22:04, ukupno mijenjano 1 put.

bablaz1
Postovi: 496
Pridružen/a: 03 maj 2015, 12:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bablaz1 » 26 maj 2024, 22:01

Sezona za zaborav. Totalno smo bili pogubljeni, od klovns, bušenja lopti, preko mobitela, do cijepanja majice. Preloš roster u prvoj polusezoni, totalnog raspada sa arapom, preko Brune, izbij-nabij, do spasioca Dine. Što se tiče Dine, ja bih mu se zahvalio na ovih 6 kola, ali kao neko ozbiljno riješenje, po meni, NIJE.
Nadam se Čoriću (iskreno), djeluje mi kao jako dobar trener, i što je najvažnije djeluje mi pošten. Izmjene u rosteru velike. (Mekić, Štilić, Cocalić, Amoah istek ugovora hvala im), riješiti se Drine, Drlje, Haračića, Zubanovića, Bilala bio bih sretan i Radinovića (žao mi je Pavića). Pokušati prodati Muftića (zadnji mu je voz).
Momenti koji su obilježili po meni sezonu (pored trenerskih akrobacija) su gol Haračića u evropi, gol Krpića protiv Dinama, Vahidov autohol protiv Z09, Povlačenje za nos Krpića i promašen pena-l posušje promašaji Haraćića protiv Zrinjskog, faul na Muftiću u BL, Gol Krpića protiv ŠB, gol Hiroša protiv Sarajeva, Štilićev u Modriči, Rustemovićevs greška kontra TC, Vahidov crveni u Konjicu, Odbrana Muftića protiv kona.. golovi Galića protiv sarjeva... sve oduzete lopte i svi pasovi Al Jabera.
Očekujem UO značajno jači od trenutnog, generalnog sponzora, extra dobrog trenera, sportskog direktora, i barem 5 pravih pojačanja.
Ostavio bih:
Golmani Dujmović, Mulalić, Muftić (probati prodyju)
Bekovi Galić, Ovčina
Stoperi: Cavnić
Vezni: Karić, Jaber, Fočo, Hiroš
Krila: Boljević, Šabić
Špic: Krpić, Babaluk.
Ostalo popuniti.
Dino hvala!
Amar i Senad nikad više u klub!
VTŽ

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 2405
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avalPacidoroP » 26 maj 2024, 22:04

Dino kaže "Sve za Želju"..šta god odlučili, neće mu teško pasti, jer je tu ko i svi mi..ako neki drugi odluče, da će naći nekog boljeg, nema ljutnje jer je prije svega vojnik i navijač ovog kluba.
Kakva je atmosfera u ekipi, kako je on tu, najbolje pokazuje energija igrača na terenu.. svlačionica prvi put ove godine 'prodisala'.. vjerovatno ne traži ništa puno, ne glumi neke autoritete, a zna kako sa njima izaći na kraj. Treba sve igrače pojedinačno pitati da li bi voljeli da ostane. Ja sam siguran da bi bar 90% reklo da žele Dinu i sljedeće sezone.
O njegovoj stručnosti, meni je dovoljno vidjeti da je od Coce napravio Fabinja, da je od Jabera napravio Wirtza, Hiroš, Boljević, Krpić sve fenomenalniji iz kola u kolo. Cavnić sve duele uzima ko iz pič.ke.
Dino, još jednom, šta god bilo, hvala ti.
Zamišljao sam da će kraj sezone, tj.danas biti skidanje glava igračima, ali ti si u posljednjih 6.kola svima nam promjenio percepciju, tako da smo danas svi sretni napustili stadion.. konačno smo nešto lijepo i vidjeli na terenu ove bezkonačno duge i bolne sezone..

BIZMARK66
Postovi: 553
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 26 maj 2024, 22:07

avalPacidoroP je napisao/la:
26 maj 2024, 21:55
BIZMARK66 je napisao/la:
26 maj 2024, 21:45
Skupina presudjenih ubica, narkodilera, sitnih lopova i narkomana odredjuje ko moze biti u klubu a ko ne. Ako je to klub kakvim želimo bujrum. Nije to vise stvar imena i prezimena stvar je na sta se spalo.

Zato svi ljudi koji su trenutno došli u klub trebaju ovo sve napustiti. Pa nek jug ugasi klub. I kraj.
Da je i 2% navijača na Jugu nešto od ovoga što si napisao, ti bi odavno pisao nogom.. vjeruj mi.
Ali, nisu. To su ljudi koji svake sedmice pređu stotine kilometara da bi gledali klub koji se grčevito bori za opstanak.
A tvoja druga ličnost, Jurice Spindl, je već 40.godina na Koševu. Odyebi više od nas, majku ti yebem.
Možeš je.bat samo svoju mamu i nista drugo. A ne vjerujem ni to jer si svakako rahljav.

Pablo11
Postovi: 1400
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 26 maj 2024, 22:13

BIZMARK66 je napisao/la:
26 maj 2024, 22:07
avalPacidoroP je napisao/la:
26 maj 2024, 21:55
BIZMARK66 je napisao/la:
26 maj 2024, 21:45
Skupina presudjenih ubica, narkodilera, sitnih lopova i narkomana odredjuje ko moze biti u klubu a ko ne. Ako je to klub kakvim želimo bujrum. Nije to vise stvar imena i prezimena stvar je na sta se spalo.

Zato svi ljudi koji su trenutno došli u klub trebaju ovo sve napustiti. Pa nek jug ugasi klub. I kraj.
Da je i 2% navijača na Jugu nešto od ovoga što si napisao, ti bi odavno pisao nogom.. vjeruj mi.
Ali, nisu. To su ljudi koji svake sedmice pređu stotine kilometara da bi gledali klub koji se grčevito bori za opstanak.
A tvoja druga ličnost, Jurice Spindl, je već 40.godina na Koševu. Odyebi više od nas, majku ti yebem.
Možeš je.bat samo svoju mamu i nista drugo. A ne vjerujem ni to jer si svakako rahljav.
Jel danas hiros asistirao Boljevicu ili je neko drugi?

BIZMARK66
Postovi: 553
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 26 maj 2024, 22:17

Od rata do danas Amarova najveca greška što je uopće davao svoj novac. Za pripreme, za plate igraca I posudbe klubu. Trebao je kao svi drugi biću trener platite me lijepo kao Kostica Krcmarevica Brunu Akrepa i ostale vedete koje su nas vodile.
Čim ti dobre volje ulozis svoj novac da bi klub nekako funkcionisa ulaziš u situacija koja se desila. I to je njegova krivica s tim se priča završava.

Zato Gredic i ljudi koji su došli dobre volje, naravno uz Badzaka ovo sve trebaju prepustiti ulici. A vjerovatno će tako biti na kraju. Pa da vidimo sta ce se desiti na kraju.

Pablo11
Postovi: 1400
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 26 maj 2024, 22:22

BIZMARK66 je napisao/la:
26 maj 2024, 22:17
Od rata do danas Amarova najveca greška što je uopće davao svoj novac. Za pripreme, za plate igraca I posudbe klubu. Trebao je kao svi drugi biću trener platite me lijepo kao Kostica Krcmarevica Brunu Akrepa i ostale vedete koje su nas vodile.
Čim ti dobre volje ulozis svoj novac da bi klub nekako funkcionisa ulaziš u situacija koja se desila. I to je njegova krivica s tim se priča završava.

Zato Gredic i ljudi koji su došli dobre volje, naravno uz Badzaka ovo sve trebaju prepustiti ulici. A vjerovatno će tako biti na kraju. Pa da vidimo sta ce se desiti na kraju.
Istina Gredic danas sa zapada dobacivao jugu nakon parole, jedva ga smirili, zabrinuo se.

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 2405
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avalPacidoroP » 26 maj 2024, 22:22

I hoćemo li saznati išta više u narednih par dana oko gradnje Juga?
Grehota je, što radi kiše, umjesto punog Juga danas, jedva na kraju napunismo dva sektora da se digne koreografija.

Verum
Postovi: 26
Pridružen/a: 14 jan 2021, 16:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Verum » 26 maj 2024, 22:23

Prvo poluvrijeme dominacija.
Drugo malo nerovoze, ali pobjeda zasluzena.

Jug kapa do poda. Po onoj kisi 👏
Parola na mjestu i u pravo vrijeme!

Avatar
anonimni
Postovi: 10164
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la anonimni » 26 maj 2024, 22:33

avalPacidoroP je napisao/la:
26 maj 2024, 21:55
BIZMARK66 je napisao/la:
26 maj 2024, 21:45
Skupina presudjenih ubica, narkodilera, sitnih lopova i narkomana odredjuje ko moze biti u klubu a ko ne. Ako je to klub kakvim želimo bujrum. Nije to vise stvar imena i prezimena stvar je na sta se spalo.

Zato svi ljudi koji su trenutno došli u klub trebaju ovo sve napustiti. Pa nek jug ugasi klub. I kraj.
Da je i 2% navijača na Jugu nešto od ovoga što si napisao, ti bi odavno pisao nogom.. vjeruj mi.
Ali, nisu. To su ljudi koji svake sedmice pređu stotine kilometara da bi gledali klub koji se grčevito bori za opstanak.
A tvoja druga ličnost, Jurice Spindl, je već 40.godina na Koševu. Odyebi više od nas, majku ti yebem.
Upravu si za sve osim za alter ego ove budale. U pitanju je Mate simptomatičnog prezimena :mrgreen:

Taraba taldžijama!
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

upohaluhizugnimda
Postovi: 595
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 26 maj 2024, 22:35

BIZMARK66 je napisao/la:
26 maj 2024, 22:17
Od rata do danas adminova najveca greška što je uopće pristao da me zega. Za privilegije trolanja po forumu i unistavanja ove teme. Trebao je kao svi drugi, jebbacu te Hulahopka i to je to.

Pokusali su se adminu opirati i Sanjin Lego i Maminho, pa nista. Ja cu nastaviti da ga primam, pa da vidimo sta ce se desiti na kraju.
Prvi dobar post, bravo Hulaga.
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

Kamaga11
Postovi: 1810
Pridružen/a: 18 jul 2023, 12:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kamaga11 » 26 maj 2024, 22:35

Sta se Hulahopka uznemirio oko Juga. Idi bolan pofafaj ga adminu smiri se.
MI SMO ŽELJINI ŽELJO JE NAŠ
90KA pobjednik SS foruma.

BIZMARK66
Postovi: 553
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 26 maj 2024, 22:36

PointBlank je napisao/la:
26 maj 2024, 21:34
U prvih 45 minuta smo od prvaka napravili ispodprosjecan tim donjeg dijela tabele.. drugih 45 malo drugacija prica, steta za primljen gol - vidjela se nerovoza. Primjedba moze biti samo jedna - izmjene. Ne mozes vaditi Cocu koji je do tog momenta razbijao i ometao, bukvalno bio osigurac Al Jaberu, a stavljas Mekica. Mekic ne bi trebao vise igrati ni u prijateljskim. Trebao je Karica odmah. Zubanovic je usao prekasno, ili nije trebao ni uci - nista nije pokazao, nazalost.

Eh sad tribina - jug je odavno postao nesto sto nije trebao. Nekad je to bio simbol, kao srednjoskolac sam “letio” da budem tamo, a sad… ne znam. Tribina se valjda treba baviti navijanjem.. no kod nas je sve obrnuto.
Ili evo, ne znam iskreno u kojem dijelu svijeta se jos navijaci (a svi znamo znacenje pojma NAVIJAC), pitaju za sportsko-poslovne odluke unutar kluba. Tu si da podrzavas ili uskratis podrsku, ali kao i obicno, obzirom da smo zemlja paradoksa, u klubu se ne pitaju Zeljovci, ljudi sa sportskim pedigreom, nego masa/skupina ljudi od ranije poznatih policiji, kriminalaca, sitnih i krupnih dilera, zelenaša, reketara, kamatara i batinaša. Svi ti su itekako sumnjivog ili nikakvog morala, i trebali bi biti zadnji koji ce nesto komentarisati na ovu temu - ali dali su sebi za pravo da budu najglasniji. Kao onaj najgluplji, ali najjaci siledzija u razredu zbog kojeg mnogi odlikaši šute.

Sramotno je uporediti uticaj covjeka koji dolazi iz familije koja je znak jednakosti za FK Zeljeznicar, sa ljudima koji su tu slucajno dosli, radi nekog svog interesa, A NAJMANJE RADI FUDBALA, je degutantno.

Ne mogu da shvatim da su ljudi toliko maloumni da ne shvataju osnovne principe.
Znaci Amar je bio uposlenik kluba i posudio svoje pare da se klub izvuce iz govana. Dodje neko treci, ocrni ga, posere mu se na sve trofeje, bukvalno polarizuje navijace, i jos mu javno kaze da od vracanja posudbe nema nista jer nema biva ko dokaza.. i sad on u takvoj situaciji, znajuci da je klub u rukama ljudi koji nemaju sluha - najbezbolnije receno (a da ne pricamo o interesima i igranju managera od strane oca i sina, i svetoga duha), tuzi taj isti klub da bi VRATIO SVOJE, i automatski ispada najgori. Kako boga mu dragog, kako?

Ajmo ovako, pitanje za sve ovdje - ako bi vam vas sef dosao i rekao da ste u katastrofalnoj situaciji i da maj mjesec morate raditi dzaba, da se firma stabilizira, i vi to uradite, pristanete, a onda se naprasno smjeni vladajuca garnitura i novi sef vam kaze da ga boli k, i da od para nema nista jer niste potpisali.. sta bi vi? Tuzili firmu i trazili svoje nazad il bi rekli ma ok ****, nase zaradjene pare su otisle u nasu firmu, nema veze sto ih je neko treci procerdo… ipak mi volimo firmu i ko ga ****, a gazda sto je tek dosao, nek on uziva sve benefite? E odgovorite na pitanje i shvatite koliko ste izmanipulisani i licemjerni.

Amare dao bog da se vratis, nek idu vnaGo za olimpik navijati, **** ih sef u zicaGu. Da si grijesio, jesi, ali si grijesio jer si RADIO, a gospoda poslije tebe se igrala i improvizovala… i oprosti, jer izgleda od Bukve ne vidimo šumu.
:thumbup:

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.