FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
76
14%
2. Borbu za Evropu
166
30%
3. Sredinu tabele
91
17%
4. Borbu za opstanak
213
39%
 
Ukupno glasova: 546

MojaMalenkost
Postovi: 2355
Pridružen/a: 22 feb 2020, 19:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MojaMalenkost » 27 maj 2024, 13:25

A fakat ne znam sto je toliko navalio na Zelju. Pa on, kao klasa strucnjak, ne bi trebao da ima problem da nadje posao gdje ce uzeti puno bolje pare od onih koje mu Zeljo moze dati :mrgreen:

Ili mozda ima fetis da daje svoje pare kad dovede klub u losu situaciju. Isplatnije posudjivati, pa naplacivati sa kamatama nego drzati pare na racunu :mrgreen:
Pročepit će negdje.

Pablo11
Postovi: 1403
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 27 maj 2024, 13:27

MojaMalenkost je napisao/la:
27 maj 2024, 13:25
A fakat ne znam sto je toliko navalio na Zelju. Pa on, kao klasa strucnjak, ne bi trebao da ima problem da nadje posao gdje ce uzeti puno bolje pare od onih koje mu Zeljo moze dati :mrgreen:
Uozbilji se, njegovo je davno proslo sto se vidjelo i u velezu i u tuzli cityu, daleko da bi sad mogao pomoci.

MojaMalenkost
Postovi: 2355
Pridružen/a: 22 feb 2020, 19:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MojaMalenkost » 27 maj 2024, 13:29

Ja ipak mislim da on kao najtrofejniji trener i vrhunski strucnjak moze naci posao kad hoce i to da sam napise platu koju hoce :mrgreen:, pa mi zbog toga malo nejasno zasto je nezaposlen i zasto se samo oko Zelje vrti :mrgreen: Siguran sam da se otimaju za njegove usluge mnogo potentiji klubovi od naseg :mrgreen:
Pročepit će negdje.

upohaluhizugnimda
Postovi: 596
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 27 maj 2024, 13:32

Pablo11 je napisao/la:
27 maj 2024, 13:27
MojaMalenkost je napisao/la:
27 maj 2024, 13:25
A fakat ne znam sto je toliko navalio na Zelju. Pa on, kao klasa strucnjak, ne bi trebao da ima problem da nadje posao gdje ce uzeti puno bolje pare od onih koje mu Zeljo moze dati :mrgreen:
Uozbilji se, njegovo je davno proslo sto se vidjelo i u velezu i u tuzli cityu, daleko da bi sad mogao pomoci.
Kakav Tuzla City?
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

upohaluhizugnimda
Postovi: 596
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 27 maj 2024, 13:33

Bas se puno lazi napisalo na zadnjih nekoliko stranica. S kojim ciljem?
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

Pablo11
Postovi: 1403
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 27 maj 2024, 13:34

upohaluhizugnimda je napisao/la:
27 maj 2024, 13:32
Pablo11 je napisao/la:
27 maj 2024, 13:27
MojaMalenkost je napisao/la:
27 maj 2024, 13:25
A fakat ne znam sto je toliko navalio na Zelju. Pa on, kao klasa strucnjak, ne bi trebao da ima problem da nadje posao gdje ce uzeti puno bolje pare od onih koje mu Zeljo moze dati :mrgreen:
Uozbilji se, njegovo je davno proslo sto se vidjelo i u velezu i u tuzli cityu, daleko da bi sad mogao pomoci.
Kakav Tuzla City?
Moja greska ,zanio se :salut:

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3120
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrkiMedo » 27 maj 2024, 13:35

Da je parola bila “Bujrum Amare” ili “Ugini Senade” danas bi se drukcija prica pricala. To samo govori o pojedincima kao “navijacima”. Najmanje Zelje, najvise licnog interesa i tako na obje strane. Ja pretpostavljam da broj takvih ne prelazi brojku vecu od 100 ljudi i stvarno su u velikoj manjini jer jucer se jasno vidjela reakcija. Dize se prvi dio parole, 10-15 ljudi u transu. Dize se drugi dio, citav stadion podrzava. To jasno govore sta o njemu, kao covjeku, misle bolesnici kojima je Zeljo na prvom mjestu i u ovakvim teskim vremenima.
Meni je Amar=Senad i ne zelim ih vise ikad vidjeti u klubu. Isto tako mi se ne svidja direktorica, niti sd bas zbog struja koje podrzavaju i jer su im te struje daleko ispred kluba.
Zelji trebaju ljudi koji nemaju veze sa klubom, a zanimaju ih pare. Takva interesna skupina ljudi ce biti u stanju napraviti sistem u kojem ce obje strane biti zadovoljni, oni kao investitori i Zeljo kao klub. Meni je iskreno pun k legendi koji bi zivot dali, ali godisnje pogledaju jednu ili nijednu utakmicu. Svaka “legenda” zna reci kako se navijaci ne trebaju mijesati, ali obavezno sebi daju za pravo da sve komentarisu i da se u sve upletu.
Zeljin jedini izlazak iz krize je privatizacija, a ja ne vjerujem da cu to dozivjeti za svog zivota. Sve drugo ce biti prezivljavanje i sredina tabele uz par bljeskova.

Avatar
mamonelafo
Postovi: 521
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 27 maj 2024, 13:38

MrkiMedo je napisao/la:
27 maj 2024, 13:35
Da je parola bila “Bujrum Amare” ili “Ugini Senade” danas bi se drukcija prica pricala. To samo govori o pojedincima kao “navijacima”. Najmanje Zelje, najvise licnog interesa i tako na obje strane. Ja pretpostavljam da broj takvih ne prelazi brojku vecu od 100 ljudi i stvarno su u velikoj manjini jer jucer se jasno vidjela reakcija. Dize se prvi dio parole, 10-15 ljudi u transu. Dize se drugi dio, citav stadion podrzava. To jasno govore sta o njemu, kao covjeku, misle bolesnici kojima je Zeljo na prvom mjestu i u ovakvim teskim vremenima.
Meni je Amar=Senad i ne zelim ih vise ikad vidjeti u klubu. Isto tako mi se ne svidja direktorica, niti sd bas zbog struja koje podrzavaju i jer su im te struje daleko ispred kluba.
Zelji trebaju ljudi koji nemaju veze sa klubom, a zanimaju ih pare. Takva interesna skupina ljudi ce biti u stanju napraviti sistem u kojem ce obje strane biti zadovoljni, oni kao investitori i Zeljo kao klub. Meni je iskreno pun k legendi koji bi zivot dali, ali godisnje pogledaju jednu ili nijednu utakmicu. Svaka “legenda” zna reci kako se navijaci ne trebaju mijesati, ali obavezno sebi daju za pravo da sve komentarisu i da se u sve upletu.
Zeljin jedini izlazak iz krize je privatizacija, a ja ne vjerujem da cu to dozivjeti za svog zivota. Sve drugo ce biti prezivljavanje i sredina tabele uz par bljeskova.
Treba vidjet s Jelićem je li zainteresovan. :zviz:
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

zeljovolimte
Postovi: 1661
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljovolimte » 27 maj 2024, 13:39

Takva skupina kojoj su u interesu pare nece doci bas zbog ovih amarovaca i misketovaca. Pogotovo ovi drugi su u stanju sve popljuvati i opstruirati.

Kad se udarilo u zid zvao se Gredic i Dino. Sad kad je sve na 0 opet isto udari po nasima, daj nam nove Basice i Brune..

Pablo11
Postovi: 1403
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 27 maj 2024, 13:44

mamonelafo je napisao/la:
27 maj 2024, 13:38
MrkiMedo je napisao/la:
27 maj 2024, 13:35
Da je parola bila “Bujrum Amare” ili “Ugini Senade” danas bi se drukcija prica pricala. To samo govori o pojedincima kao “navijacima”. Najmanje Zelje, najvise licnog interesa i tako na obje strane. Ja pretpostavljam da broj takvih ne prelazi brojku vecu od 100 ljudi i stvarno su u velikoj manjini jer jucer se jasno vidjela reakcija. Dize se prvi dio parole, 10-15 ljudi u transu. Dize se drugi dio, citav stadion podrzava. To jasno govore sta o njemu, kao covjeku, misle bolesnici kojima je Zeljo na prvom mjestu i u ovakvim teskim vremenima.
Meni je Amar=Senad i ne zelim ih vise ikad vidjeti u klubu. Isto tako mi se ne svidja direktorica, niti sd bas zbog struja koje podrzavaju i jer su im te struje daleko ispred kluba.
Zelji trebaju ljudi koji nemaju veze sa klubom, a zanimaju ih pare. Takva interesna skupina ljudi ce biti u stanju napraviti sistem u kojem ce obje strane biti zadovoljni, oni kao investitori i Zeljo kao klub. Meni je iskreno pun k legendi koji bi zivot dali, ali godisnje pogledaju jednu ili nijednu utakmicu. Svaka “legenda” zna reci kako se navijaci ne trebaju mijesati, ali obavezno sebi daju za pravo da sve komentarisu i da se u sve upletu.
Zeljin jedini izlazak iz krize je privatizacija, a ja ne vjerujem da cu to dozivjeti za svog zivota. Sve drugo ce biti prezivljavanje i sredina tabele uz par bljeskova.
Treba vidjet s Jelićem je li zainteresovan. :zviz:
Ma niko ne bi komentarisao parolu da se diglo bilo sta za Senada, ali i on je nebitan, nije uopste tu, samo se spinuje. Virto prvo govori kako Gredic nije uvrijedjen, a kad je dosao govorio da se Brko vraca? Zbog cega onda ide?

GIBRA
Postovi: 2769
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GIBRA » 27 maj 2024, 13:53

slika

@Virtual
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

Avatar
Virtu4l
Postovi: 62030
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 27 maj 2024, 14:03

Samo mi je fascinantno koliko je ovim ljudima ispran mozak.

Pazi ti to, ovaj postavlja parolu od juče, ne zanima njega šta će se sad dešavati u klubu (ništa dobro), ne zanima njega to što je otišao čovjek koji je ovo mogao preokrenuti u našu korist. Ništa. Samo mantra sa lobotomije.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
braco
Postovi: 8766
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 27 maj 2024, 14:07

Moje dvije želje ovo ljeto neovisno o pojačanjima:

1) Po meni je ovo ljeto idealan trenutak za prodaju Muftića. Prvo jer Muftić ima korektnu sezonu iza sebe, drugo jer ima još samo godinu ugovora, treće jer ne igramo europu i treba nam novac, četvrto nismo prodali nikog godinama i red je da počnemo zarađivati od prodaje igrača i peto vidjeli smo bezbroj primjera u našoj ligi da što duže mladi igrač ostane, to su veće šanse da će stagnirati i propasti.

2) Produženje ugovora Al Jabera kojem također ističe za godinu ugovor.

Avatar
obagol
Postovi: 1050
Pridružen/a: 06 sep 2011, 18:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la obagol » 27 maj 2024, 14:09

Virtu4l je napisao/la:
27 maj 2024, 13:25
Je li realno da su baš ovoliko bezobrazni? Da im je interes jednog čovjeka na prvom mjestu.

Dobro mi ikako postojimo.
Što ne odgovoriš šta je to konkretno ekipa u periodu 2015-2018 nanijela štete Želji?

Kako je Misimović otjerao Dilgislića i preko koga?

Ako iko na ovom forumu štiti interese jednog čovjeka, to si ti. I to čovjeka koji je direktno i indirektno nanio ogromnu štetu klubu u svojim mandatima.

Dilgislić nije ušao u klub kad je vidio finansijsko stanje kluba i kad je vidio koliko tu još ima potencijalnih iznenađenja, a gle čuda sva ta potencijalna iznenađenja i finasijski kolaps koji ga je odvratio od ulaska u Želju datira iz perioda kad je Amar "spašavao" klub. Nemojte se praviti blesavi.

Pablo11
Postovi: 1403
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 27 maj 2024, 14:13

obagol je napisao/la:
27 maj 2024, 14:09
Virtu4l je napisao/la:
27 maj 2024, 13:25
Je li realno da su baš ovoliko bezobrazni? Da im je interes jednog čovjeka na prvom mjestu.

Dobro mi ikako postojimo.
Što ne odgovoriš šta je to konkretno ekipa u periodu 2015-2018 nanijela štete Želji?

Kako je Misimović otjerao Dilgislića i preko koga?

Ako iko na ovom forumu štiti interese jednog čovjeka, to si ti. I to čovjeka koji je direktno i indirektno nanio ogromnu štetu klubu u svojim mandatima.

Dilgislić nije ušao u klub kad je vidio finansijsko stanje kluba i kad je vidio koliko tu još ima potencijalnih iznenađenja, a gle čuda sva ta potencijalna iznenađenja i finasijski kolaps koji ga je odvratio od ulaska u Želju datira iz perioda kad je Amar "spašavao" klub. Nemojte se praviti blesavi.
Kome objasnjavas? Njegovim jaranima koji veze nemaju sa klubom i boli ih briga za Zelju.

enterofuryl
Postovi: 103
Pridružen/a: 19 dec 2022, 22:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la enterofuryl » 27 maj 2024, 14:13

Virtu4l je napisao/la:
27 maj 2024, 14:03
Samo mi je fascinantno koliko je ovim ljudima ispran mozak.

Pazi ti to, ovaj postavlja parolu od juče, ne zanima njega šta će se sad dešavati u klubu (ništa dobro), ne zanima njega to što je otišao čovjek koji je ovo mogao preokrenuti u našu korist. Ništa. Samo mantra sa lobotomije.
Hoces da kazes da je Gredic otisao zbog parole sa Juga :)

Hansestadt
Postovi: 2647
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 27 maj 2024, 14:17

"Poruka nemam ali imam par prijedloga/sugestija... da više nikada ne dođemo u situaciju u kojoj smo bili prije par mjeseci, zatim da se ne odričemo lako ljudi koji su naš najvrijedniji resurs, da se neistomišljenici ne targetiraju kao neprijatelji kluba jer samo kroz različita mišljenja i argumentovane kritike možemo ići dalje. Ukoliko želimo rasti i razvijati se, nama treba sinergija svih ljudi koji su sada i nekada bili u klubu, neki u Upravama, Skupštinama, stručnom štabu, a neki sponzori. Sinergija stvara pozitivnu energiju, onda dolazi bolja atmosfera, a sa njom i bolji rezultati".

Objasnio sustinu problema.

Avatar
mamonelafo
Postovi: 521
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 27 maj 2024, 14:21

Jedva čekam skupštinu, da znamo čemu se nadati iduće sezone. Hoće li to opet biti grčevita borba za opstanak, sredina ili borba za evropu. S tim, što je ovaj put borba za sredinu, u suštini, borba za opstanak, ali ne grčevita.

Dakle, ko god da dođe i bude tu, od SD, trenera do UO ima nimalo zahvalan zadatak.
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

Hansestadt
Postovi: 2647
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 27 maj 2024, 14:29

mamonelafo je napisao/la:
27 maj 2024, 14:21
Jedva čekam skupštinu, da znamo čemu se nadati iduće sezone. Hoće li to opet biti grčevita borba za opstanak, sredina ili borba za evropu. S tim, što je ovaj put borba za sredinu, u suštini, borba za opstanak, ali ne grčevita.

Dakle, ko god da dođe i bude tu, od SD, trenera do UO ima nimalo zahvalan zadatak.
Naravno da ce opet biti borba, prozivanje navijaca da se napuni stadion, pa koja donacija itd. Jer bez ulaganja, nemamo ni ozbiljnih rezultata. Ne mozemo ocekivati rezultate ako druge ekipe 3 puta vise od nas ulazu. Ja ovako vidim - ne postoji dovoljna volja da se prepusti upravljanje kluba nekome koji ce ulagati, naustreb tome da se nista znacajno ne pitaju. Ovako se svako po nesto pita, cak i obicni navijac ima nesto da kaze, i tako vecini prihvatljivo. Iz sezone u sezonu.

Tempero
Postovi: 610
Pridružen/a: 07 nov 2022, 19:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tempero » 27 maj 2024, 14:35

enterofuryl je napisao/la:
27 maj 2024, 14:13
Virtu4l je napisao/la:
27 maj 2024, 14:03
Samo mi je fascinantno koliko je ovim ljudima ispran mozak.

Pazi ti to, ovaj postavlja parolu od juče, ne zanima njega šta će se sad dešavati u klubu (ništa dobro), ne zanima njega to što je otišao čovjek koji je ovo mogao preokrenuti u našu korist. Ništa. Samo mantra sa lobotomije.
Hoces da kazes da je Gredic otisao zbog parole sa Juga :)
Baca bombe virto

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.