AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
rope11
Postovi: 17675
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 24 jul 2018, 11:44

otjeraše i mirabelija :rol:

hvala mu na par dovedenih igrača.

dok svi zasjednu na pozicije, skontaju šta i kako, ostadoše jedva 3 hefte za merkato.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
nextterrain
Postovi: 2480
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 24 jul 2018, 12:23

Hoće se Bonucci vratiti u Juventus, ne mogu nikako shvatiti, većina navijača ga je zamrzila i još kad je odlazio psovali su mu bolesnog sina.

Ako ima želju vrata su mu širom otvorena jer ti ne treba nezadovoljni igrač i koji je još kapiten Milana. Možda dovedu Silvu umjesto njega ako Leonardo bude neki direktor. Ostaje dosta nepoznanica i svašta se dešavati, jadan vala i ovaj Gatusso ne zna ni on šta bi govorio o ovim situacijama :urnebes:


Pedulla javlja da je Milan kontaktirao Contea i on želi u Milan, ali prvo mora srediti stvari oko ugovora sa Celzijem, a Gatusso sve zna :eh:

Avatar
muxa
Postovi: 11426
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 24 jul 2018, 12:35

Od temelja se kuća pravi. Za sad po meni pametni potezi, još dovest kvalitetnog trenera pa onda slagati ekipu
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17675
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 24 jul 2018, 12:52

sve je to divno i krasno, ali de vi počnite dovoditi igrače... :zzz:


ti muxa kao da imamo još dva mjeseca pa de lagano zamjeni gatusa, de lagano prepusti conteu da bira ekipu, de lagano dovodi igrače koje hoće, a ostalo još 3 hefte do završetka merkata :mrgreen:

conte bi vjerovatno htio igrati svoju formaciju sa 3 stopera, a mi nemamo tim za tu formaciju što se već jednom pokazalo jer je ispao fejl :facepalm: a nema vremena mjenjati igrače i dovodite nove koji bi se uklopili u sistem jer je ostalo premalo vremena do prve ligaške utakmice, pa evo i ove pripremne utakmice kreću za par dana.
ja sam za to da se ostavi gatuso, a da se prema potrebi okrene conteu tokom sezone ako kola krenu nizbrdo ili da ga fino dovedeno početkom iduće sezone, da čovjek ima vremena sklopiti ekipu onako kako njemu paše da bi mogao izvući maksimum.


bonuci nema šanse da se vrati u juventus, ali kako je lud ovaj mercato i kako sam par puta pojeo go.vno više me ništa ne bi začudilo :mrgreen:
ali stvarno bi bila ludost da ga vrate, eventualno ga vidim u parizu iako vjerujem da će ga uprava htjeti zadržati po svaku cijenu.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Osim13 » 24 jul 2018, 12:59

nextterrain je napisao/la: Pedulla javlja da je Milan kontaktirao Contea i on želi u Milan, ali prvo mora srediti stvari oko ugovora sa Celzijem, a Gatusso sve zna :eh:
Nema se tu šta sređivati, Chelsea je raskinuo ugovor sa njim, free je Conte.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
nextterrain
Postovi: 2480
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 24 jul 2018, 13:06

Osim13 je napisao/la:
nextterrain je napisao/la: Pedulla javlja da je Milan kontaktirao Contea i on želi u Milan, ali prvo mora srediti stvari oko ugovora sa Celzijem, a Gatusso sve zna :eh:
Nema se tu šta sređivati, Chelsea je raskinuo ugovor sa njim, free je Conte.

Nemam pojma o tome ništa, samo znam da je Pedulla tako napisao, a bio je u pravu za Celzi tijekom ovog prijelaznog roka

Avatar
rope11
Postovi: 17675
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 24 jul 2018, 13:08

zar se on nije ono nešto htio tužiti sa njima? možda se na to misli :mrgreen:


navodno je leonardo u kontaktima sa conteom već duže vrijeme što je, razumljivo, naljutilo gatussa jer je elliot javno napisao da želi zadržati gatussa... ovo uopšte nije dobra stvar za ekipu, ovolike trzavice i promjene :roll:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14420
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 24 jul 2018, 14:08

Kako ljudi lagano podjeliše otkaze, u par dana izvršiše potpunu rekonstrukciju u samo vrhu kluba. Sad vjerovatno ide prodaja u kupovina igrača, jer imaju još 20ak dana da srednje ekipu.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
muxa
Postovi: 11426
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 24 jul 2018, 14:14

Navodno je moguća razmjena sa Juventusom, Caldara za Bonucija. Iskreno, nebi ja imao ništa protiv
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14420
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 24 jul 2018, 14:50

Bonucci+30M u zamjenu za Higuaina i Caldaru. O tome se priča. A sve su glasniji mediji o tome da će Conte postati trener Milana u narednih 48h.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17675
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 24 jul 2018, 14:54

ja ne znam ko je tu luđi :rol:

ustvari milan će ovdje najbolje proći, ali djeluje suviše dobro da bi bilo istinito.


ali mi je stvarno dosta toga čudno jer bonuci nije u dobrim odnosima sa juventusovim navijačima i allegrijem niti ima logike odricati se caldare ili prihvatiti igrača (koji ti realno toliko ne treba) da bi umanjili cijenu za higuaina za šta uopšte nema potrebe jer će milan ili čelzi svakako iskeširati lovu za njega jer nema ništa bolje na tržištu.

znači ako sam dobro shvatio, umjesto da lijepo uzmu 55 miliona u džep, oni će vratiti bonucija koji im ne treba jer imaju caldaru za tu ulogu i još se odreći malca? ma nema šanse, neko tu baca bombe.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14420
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 24 jul 2018, 14:59

Nije ovo vjerovatno ništa što se ne priprema već i par sedmica unazad. I samo se čekala odluka o povratku u ELu, da počne sa promjenama u klubu.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14420
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 24 jul 2018, 15:19

Sportmediaset – According to Paolo Bargiggia at "Sportmediaset", Rino Gattuso is the current coach of Milan, but in the last hours Leonardo would have spoken several times with Antonio Conte.

Walter De Maggio (journalist): "In the next few hours the passage of Antonio Conte to Milan will be made official: Serie A will return to being an interesting championship and the fight for the Scudetto will be exciting".
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
muha milanez
Postovi: 5863
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 24 jul 2018, 15:53

Zanimljivo sve ovo sta ljudi uradise. Ne znam zasto, ali mi je zao Mirabellia i Fasonea. Uradili su sasvim dobar posao proslog ljeta. Istina bilo je i bezveznih transfera, ali eto. Definitivno najveca greska je Montela.

Conte bi bio pun pogodak uz ostanak svih igraca, i uz dolazak 2-3 dobra igraca. Gatusa vratit nek vodi mladje selekcije, ne bi bilo ni prema njemu pravedno da ge tek tako nabiju nogom..
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14420
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 24 jul 2018, 15:57

Conte će navodno potpisati na 3 godine, plata 6.5M + bonusi.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17675
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 24 jul 2018, 16:58

odakle ti crpiš te informacije, ja ih nigdje ne vidim :mrgreen:

nešto se kao stidljivo spominje conte ali ništa konkretno, to je zasad sve rekla-kazala od strane novinara.


joj brate samo neka ne obrće formaciju na 343, alergičan sam na nju.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14420
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 24 jul 2018, 18:23

According to Repubblica, Elliott wants a big on the bench. And the big one is Antonio Conte. Contacts between the parties are initiated. but there's more. Milan would have formulated a first offer to the coach: a four-year contract at 6.5 mln per season. Conte asked for some time to resolve the situation with Chelsea.

Gattuso was warned of the situation. Elliott wants a big and does not care about any reactions from the fans.


Smo oštro i bez emocija. :mrgreen:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17675
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 24 jul 2018, 19:08

tako i treba :kafa:

al' šta yebemu više da se čeka, pa kako je krenulo dovest ćemo igrače i trenera par dana prije zvanične utakmice, a ovamo gatuso još uvijek vodi ekipu na pripremnim utakmicama :mrgreen:
još poznavajući contea on će mjenjati formaciju, previše je to haotično po ekipu, pogotovo što nema vremena da se sklopi ekipa prema njegovim zamislima već će morati da radi sa ovim što već imamo, a sa njima je već jednom ta formacija ispala kao promašaj.


budući kapiten :mrgreen:


slika
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Fikret1946
Postovi: 1752
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fikret1946 » 24 jul 2018, 19:09

al vas popiša bonuci :lol: najplaćeniji vam igrac, dali mu kapitensku, odigro ocajno bar pola godine i sad se jos hoce vratiti u juventus jer zna kakvu je gresku napravio kad je potpisao za vas :lol:

Avatar
muxa
Postovi: 11426
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 24 jul 2018, 19:14

E bas nas je popisao. Odigrao godinu i otici ce otprilike za iste pare. Pa sa povratkom u Juventus bi popisao prije svega sebe pa navijace Juventusa. Najmanje Milan ;)
Il Club più titolato al mondo!

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.