Arjan Malić
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Arjan Malić
Zašto bi stoper čuvao ovog igraca koji je zabio?
- invincible1921
- Postovi: 11448
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: Arjan Malić
Covjek ne zna igrat fudbal ni takticki niti kvalitetom...mozda na stoperu bi i mogo nesto pokazat medjutim ko bek izgleda smijesan
Ko god misli drugacijr nek pogleda kipar u zenici...lik im je doslovno stvorio 4/5 sansi jer niti zna iznijet loptu niti ga ima u defanzivi.....jucer je vise puta on bio ispred Esmira nego obratno
=\_1921_/=
Re: Arjan Malić
Mislim na igraca koji je asistirao za gol, a pišem strijelca
Sinoć je pokazao da ne može odgovoriti na beku na ovom nivou takmičenja.
- zastitaIdentiteta
- Postovi: 503
- Pridružen/a: 29 maj 2025, 16:20
- Kontakt:
Re: Arjan Malić
Jedan od 3 najveća problema sinoć (uz Šunjićev ostavljanje Afifa i Katićeve egzibicije ispadanja s pozicije), riješen blagovremenom izmjenom, hvala, ali neka hvala.
Pošteno, pa kako bude.
Re: Arjan Malić

Šta je sa ovim igračem na 11m ?
Zašto naših 5 igraca nije u stanju zatvorit centaršut
Zašto lopta prolazi kroz peterac po zemlji i ako nam je golman 2 metra i kako na kraju ove akcije u sredini 2 igraca Katara i Sunjic sam ? ???
I samo da dodam, kad počnete nekog kritizirati nikad kraja. Tahirovic, Demirović, Bazdar, Malic pa haman vam nitko ne valja . Popustite malo, ne kažem da je Malic odigrao nesto posebno ali borio se je i vjerovatno psihički nije na nivou (prevelika želja) ali i šta je momak sve doživio unazad jedne godine, nečije Zene bi vec pisale statuse na Instagramu i **** majku Slektoru.
Popustite malo…
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨
Re: Arjan Malić
Rumuni prođu po njegovoj strani i povedu. Austriji bio meta i cijelo vrijeme su ga napadali i sa te strane je i pao gol. Selektor ga je protiv Katara izveo na poluvremenu i više neće zaigrati na Svjetskom prvenstvu. Nije Svjetsko prvenstvo vrijeme i mjesto da selektor otkriva da igrač ne može i to je greška. Njemu se reprezentacija prerano dešava. Možda će on za tri godine biti igrač za reprezentaciju i tad bi trebao dobiti poziv a ne da se već naigrao. Kad zoveš igrača jer je odigrao pet utakmica za Partizan i Sturm dobiješ Baždara i Malića koji su stalno dio reprezentacije a ničim ne zaslužuju. Sa Tarikom i Kerimom se pogodilo što su postali dio BiH i prije nego što su išta ozbiljno odigrali u fudbalu ali sa nekim igračima se poranilo a selektor se teško odlučuje da ih makne.
Re: Arjan Malić
Ma da li zaslužuju ili ne to svak vidi drugačije ali tu su i ja ih podržavam kao i selektora, ako sutra ne budu tu isto selektorova odluka i isto OK.Drape je napisao/la: ↑25 jun 2026, 10:57Rumuni prođu po njegovoj strani i povedu. Austriji bio meta i cijelo vrijeme su ga napadali i sa te strane je i pao gol. Selektor ga je protiv Katara izveo na poluvremenu i više neće zaigrati na Svjetskom prvenstvu. Nije Svjetsko prvenstvo vrijeme i mjesto da selektor otkriva da igrač ne može i to je greška. Njemu se reprezentacija prerano dešava. Možda će on za tri godine biti igrač za reprezentaciju i tad bi trebao dobiti poziv a ne da se već naigrao. Kad zoveš igrača jer je odigrao pet utakmica za Partizan i Sturm dobiješ Baždara i Malića koji su stalno dio reprezentacije a ničim ne zaslužuju. Sa Tarikom i Kerimom se pogodilo što su postali dio BiH i prije nego što su išta ozbiljno odigrali u fudbalu ali sa nekim igračima se poranilo a selektor se teško odlučuje da ih makne.
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨
Re: Arjan Malić
Uz duzno postovanje, momak je zalutao u reprezentaciju. Ne znam jedan mec koji je igrao, a da je bio dobar. On malo neka nadodje ili pokusa na drugoj poziciji igrati. Na beku je teski odron.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
19vendetta87
- Postovi: 10290
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Arjan Malić
Momak je rezerva Gazibegovicu u Sturmu - valjda to sve govori.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
Re: Arjan Malić
Nisam ni rekao da je Malic najbolji19vendetta87 je napisao/la: ↑25 jun 2026, 10:01A svaku oficijalnu utakmicu smo dobili sa Radeljićem u prvih 11, pa jel to sad znaci da je on nas najbolji stoper?
Momak tek debitovo na svjetskom sa 20 godina, nama bi se noge odsjekle i u nasoj ligi da odigramo 10 minuta
Prosli smo grupu i opet raja samo trazi koga ce pljuvati, idite slavite jbt
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Online
Trenutno korisnika/ca: antetokounmpo, bosnas_, darker10, Fouzi1, Hansestadt, legendarnadruga, Micron, PeppermintSA, RacioEmocionalan, s4mke i 123 gosta.



