Amer Gojak

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Varg
Postovi: 2702
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Varg » 21 avg 2019, 15:44

on mora na zimu da ide
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la AirRamiz » 21 avg 2019, 15:58

kasno je za to (ne u smislu da je vec zima :) ).....da ga je robi ranije gurno, pa da smo dobili fince uz njegov doprinos, mozda bi dinamo dobio trazenu cifru ovo ljeto

nema on glavu za vise...igra za raju...next stop Konyaspor

Avatar
DamirT
Postovi: 14745
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la DamirT » 21 avg 2019, 19:43

Gojak opet na klupi...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Wandelanoite » 21 avg 2019, 20:00

Kao sto sam i najavljivao.

Nedavno sam pričao sa bivšim članom stručnog štaba bliskim Zoranu Mamiću i pohvalim ostanak Gojaka i Olma, a on mi kaze kakav Gojak prevara najveća, bitno je sto su ostali Olmo i Livakovic.

Purgeri su ga nažalost prozvali krampom i očekivano je otišao na klupu.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11261
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Vucevich » 21 avg 2019, 20:12

Treba otici sto prije, nema sta da trazi u timu sa 3 'nova Modrica' (koliko god oni bili dobri ili losi) koji konkurisu za njegovu poziciju.

Kaunas
Postovi: 13419
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Kaunas » 21 avg 2019, 20:19

Wandelanoite je napisao/la:Kao sto sam i najavljivao.

Nedavno sam pričao sa bivšim članom stručnog štaba bliskim Zoranu Mamiću i pohvalim ostanak Gojaka i Olma, a on mi kaze kakav Gojak prevara najveća, bitno je sto su ostali Olmo i Livakovic.

Purgeri su ga nažalost prozvali krampom i očekivano je otišao na klupu.
Pa iskreno sjebo ih je prosle sezone protiv Benfice u revansu, od tad su ga na zub uzeli.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la DrFilgud » 21 avg 2019, 20:21

On ce u Dinamu biti rezerva, to je vec evidentno. Ako se ne plasiraju u CL, treba da ide.
Imao je 2-3 sanse da se nametne u standardnog prvotimca i ispao je.
Ako ode Olmo, kupili su ovog Ivanuseca za 3 miliona i on ce vjerovatno igrati.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la dubrovnik » 21 avg 2019, 20:30

Kako se lako isproziva igrac to je strahota. Sto se ove sezone tice duplo je bolji od Hajrovica. Konkurencija su mu 2 ponajbolja mlada veznjaka u Evropi i Gojak igra i to dosta. Kad bi mi na svakoj poziciji u mladoj reprezentaciji imali po jednog Gojaka bili bi vrhunska Evropska momcad.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la DrFilgud » 21 avg 2019, 20:33

dubrovnik je napisao/la:Kako se lako isproziva igrac to je strahota. Sto se ove sezone tice duplo je bolji od Hajrovica. Konkurencija su mu 2 ponajbolja mlada veznjaka u Evropi i Gojak igra i to dosta. Kad bi mi na svakoj poziciji u mladoj reprezentaciji imali po jednog Gojaka bili bi vrhunska Evropska momcad.
Kad bi imali po jednog Mora, Ademija, da ne kazem Olma, bili bi jos bolji.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11261
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Vucevich » 21 avg 2019, 20:37

dubrovnik je napisao/la:Kako se lako isproziva igrac to je strahota. Sto se ove sezone tice duplo je bolji od Hajrovica. Konkurencija su mu 2 ponajbolja mlada veznjaka u Evropi i Gojak igra i to dosta. Kad bi mi na svakoj poziciji u mladoj reprezentaciji imali po jednog Gojaka bili bi vrhunska Evropska momcad.
Dobro, Olmo jeste, i? Nije valjda da mislis da je Moro ponajbolji mladi veznjak u Evropi :shock: :lol:

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la dubrovnik » 21 avg 2019, 20:40

DrFilgud je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:Kako se lako isproziva igrac to je strahota. Sto se ove sezone tice duplo je bolji od Hajrovica. Konkurencija su mu 2 ponajbolja mlada veznjaka u Evropi i Gojak igra i to dosta. Kad bi mi na svakoj poziciji u mladoj reprezentaciji imali po jednog Gojaka bili bi vrhunska Evropska momcad.
Kad bi imali po jednog Mora, Ademija, da ne kazem Olma, bili bi jos bolji.
Ali nemamo pa sada uzivate istresat zuc po Gojaku.
On je Bjelici jedan od najdrazih igraca ako je to uopce i vazno.

Kaunas
Postovi: 13419
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Kaunas » 21 avg 2019, 20:44

Vucevich je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:Kako se lako isproziva igrac to je strahota. Sto se ove sezone tice duplo je bolji od Hajrovica. Konkurencija su mu 2 ponajbolja mlada veznjaka u Evropi i Gojak igra i to dosta. Kad bi mi na svakoj poziciji u mladoj reprezentaciji imali po jednog Gojaka bili bi vrhunska Evropska momcad.
Dobro, Olmo jeste, i? Nije valjda da mislis da je Moro ponajbolji mladi veznjak u Evropi :shock: :lol:
I ja sam zastao par sekundi kontam ko je taj drugi. :mrgreen:
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la DrFilgud » 21 avg 2019, 20:46

dubrovnik je napisao/la: Ali nemamo pa sada uzivate istresat zuc po Gojaku.
On je Bjelici jedan od najdrazih igraca ako je to uopce i vazno.
Ma ne istresam zuc, bolje je na vrijeme i realno sagledati mogucnosti igraca.
Odavno pisem da je njegov nivo donji dom liga petice, otprilike ono sto je postigao Medunjanin.
To nije uopste lose, siguran sam da moze biti od koristi reprezentaciji, ali nije klasa i ne treba od njega ocekivati previse.
Ponajvise radi trkacke limitiranosti. Tacno se vidi taj nivo vise, na kom ne moze igrati kvalitetno.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la dubrovnik » 21 avg 2019, 20:59

Vucevich je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:Kako se lako isproziva igrac to je strahota. Sto se ove sezone tice duplo je bolji od Hajrovica. Konkurencija su mu 2 ponajbolja mlada veznjaka u Evropi i Gojak igra i to dosta. Kad bi mi na svakoj poziciji u mladoj reprezentaciji imali po jednog Gojaka bili bi vrhunska Evropska momcad.
Dobro, Olmo jeste, i? Nije valjda da mislis da je Moro ponajbolji mladi veznjak u Evropi :shock: :lol:
Pa u Hrvatskoj je najbolji. Zar je to malo? Uz njega Olmo momak koji je bio hit igrac zadnjeg Evropskog prvaka U21. Gojak je igrac koji je na nivou Mora a obojica su losiji od Olma. Koji je to i kada igrac iz BiH klubova u njegovim godinama bio na njegovom nivou? Igrac koji se vec neko vrijeme dovodi u vezu sa vrlo ozbiljnim momcadima i koji u utakmici protiv Italije u dresu reprezentacije pokazuje klasu u svakom dodiru sa loptom. Ali ima vas nekolicina kojima je fetis popljuvat svakog BiH igraca. To nikad necu razumjet. I uvjek po najboljim udarite.
Imate koga pljuvat brate mili a ne jedinog koji pokazuje naznake dobrog igraca.
Zadnja izmjena: dubrovnik, dana/u 21 avg 2019, 21:06, ukupno mijenjano 1 put.

babino
Postovi: 7204
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la babino » 21 avg 2019, 21:00

cemu ova rasprava, niste ga valjda nocas ocekivali u prvih 11?
prateci bjelicin nacin rada i rotacije, moro je nocas bio siguran u ekipi ko i olmo.
kao sto neko rece,imao je 2-3 sanse da se nametne i zacementira u prvih 11,nije uspio i sad ceka sansu sa klupe...
sta kaze dubrovnik,najdrazi trenerov igrac hehe

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la dubrovnik » 21 avg 2019, 21:01

DrFilgud je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la: Ali nemamo pa sada uzivate istresat zuc po Gojaku.
On je Bjelici jedan od najdrazih igraca ako je to uopce i vazno.
Ma ne istresam zuc, bolje je na vrijeme i realno sagledati mogucnosti igraca.
Odavno pisem da je njegov nivo donji dom liga petice, otprilike ono sto je postigao Medunjanin.
To nije uopste lose, siguran sam da moze biti od koristi reprezentaciji, ali nije klasa i ne treba od njega ocekivati previse.
Ponajvise radi trkacke limitiranosti. Tacno se vidi taj nivo vise, na kom ne moze igrati kvalitetno.
Kakav crni Medunjanin? Gojak je vec sada bolji igrac nego sto je on to ikad bio.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11261
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Vucevich » 21 avg 2019, 21:09

dubrovnik je napisao/la: Pa u Hrvatskoj je najbolji. Zar je to malo? Uz njega Olmo igrac koji je bio hit igrac zadnjeg Evropskog prvaka U21. Gojak je igrac koji je na nivou Mora a obojica su losiji od Olma..
Izjaviti da je Moro ponajbolji veznjak u Evropi kada postoje Havertz, Aouar, Rice, Zaniolo, Guendouzi, Paqueta, Alena, Foden, Tonali, Maier, Haidara, Fernandes, Beltran, Sangaré, Szoboszlai, Junior Traoré, Bennacer i još dvadesetorica koji su vjerovatno bolji od njega je potpuno bezveze.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la dubrovnik » 21 avg 2019, 21:18

Vucevich je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la: Pa u Hrvatskoj je najbolji. Zar je to malo? Uz njega Olmo igrac koji je bio hit igrac zadnjeg Evropskog prvaka U21. Gojak je igrac koji je na nivou Mora a obojica su losiji od Olma..
Izjaviti da je Moro ponajbolji veznjak u Evropi kada postoje Havertz, Aouar, Rice, Zaniolo, Guendouzi, Paqueta, Alena, Foden, Tonali, Maier, Haidara, Fernandes, Beltran, Sangaré, Szoboszlai, Junior Traoré, Bennacer i još dvadesetorica koji su vjerovatno bolji od njega je potpuno bezveze.
A ti to bolje vidis nego Dinamova struka koja je ucinila sve sto je bilo u njenoj moci da Mora otme sa Hajdukova praga i dovede ga iz Splita u Zagreb.
Luka Modric je u njegovim godinama igrao u Zapresicu a postao je najbolji svjetski veznjak. Ne sumnjam da bi u vremenu Lukinog Zapresica ti nabrojao makar 50 veznjaka boljih od njega. Bosanci uvjek sve najbolje znaju. Gojak ne moze i nece otici nigdje dok to Dinamo ne dopusti a kako vidimo ne odricu ga se bas lako. Bice da njihova struka nema pojma koliko i sta Gojak moze. Jucer je dosao u njihov sastav.

Avatar
ASD
Postovi: 26262
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la ASD » 21 avg 2019, 21:20

Ko prenosi Dinamo?

Avatar
Mokes
Postovi: 15001
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Mokes » 21 avg 2019, 21:22

ASD je napisao/la:Ko prenosi Dinamo?
Nova BH uz komentar kolege Hadžića.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: denimen99, Skojevska i 25 gostiju.