Serie A - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Riziko
Postovi: 5928
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Riziko » 17 feb 2020, 09:48

Ma uzeće Juventus, ali nek se bar još malo otegne neizvjesnost.
Inter van forme totalno.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
Celtic
Postovi: 3336
Pridružen/a: 12 dec 2012, 19:39
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Celtic » 17 feb 2020, 10:10

slika

Kakav je ovo borac kako na terenu tako i van njega, :clap: :bow:

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la AirRamiz » 17 feb 2020, 11:29

citam kako lazio nije igrao ligu sampiona 12 godina.....ako se ne varam oni su prije neku godinu ispali u pretkolu za ligu sampiona od neke levatske ekipe.....moguce da sam pomjesao sa pretkolom za ligu evrope...bio je ogroman sok samo to znam

uzece Juventus 90% ...sa komotnom razlikom...a ako ipak zavisli od zadnjeg kola, Roma ce pustit Juventusu ako zatreba....a vjerovatno bi i Napoli pustio Laciju
ne vjerujem da lacio moze nastavit ovakvu formu....mala nada lezi u umoru juventusa ako dodju do finala lige prvaka i talijanskog kupa

Avatar
milanist
Postovi: 12225
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la milanist » 17 feb 2020, 11:47

A zasto ne bi mogli, pokazali su do sad da nista nije nemoguce ...
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16772
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la ronaldo99 » 17 feb 2020, 12:38

Lazio igra samo ligu, ne kontam zasto ne bi mogli do kraja se boriti, ljudi su 19 tekmi neporazeni u seria a, tako da nista nije nemoguce, po meni su oni u najboljoj formi, a plus tek ce sad dobiti krili na osnovu sinocnje pobjede, uglavnom imaju podrsku sigurno vecine fanova sirom svijeta da oni uzmu ligu :)

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31094
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 17 feb 2020, 12:43

lazio ako cetiri ili pet kola prije kraja prvenstva, bude u npr 3 boda zaostatka (mozda tada bude i prvi, cudni su putevi gospodnji), tek tada se moze reci da je lazio ozbiljan kandidat za scudetto, a pricati tako nesto nakon 24. kola je krajnje neozbiljno

lazio je za cilj postavio plasman u lp i situacija trenutno fenomenalno izgleda, obzirom da lazio ima cak 17 bodova vise od petoplasirane rome, sto ce reci da roma moze pobjedit narednih 6 tekmi, lazio kiksati narednih 6 tekmi (npr pet poraza i jedan remi, to je 17 bodova) i opet bi lazio bio ispred rome zbog bolje gol razlike... ako uzmemo u obzir da ce roma kiksati jos bar dva puta (a za ocekivat je da kiksaju vise od toga), to su vec 32. kola, sto ce reci da ce laziju trebati jos 6 pobjeda iz preostalih 14. kola da izbori plasman u lp

nevjerovatno kakva je ovo transformacije ekipe u psiholoskom smislu, koliko su mentalno postali jaci u odnosu na onu ekipu od prije dvije sezone, jer tadasnja ekipa je takodjer igrala jako dobar fudbal i zasluzila plasman u lp i bolji plasman u le, medjutim, psiholoski su bili preslabi i zbog toga su gubili tekme i kiksali tamo gdje nisu smijeli.... npr protiv crotonea nam je trebala pobjeda za plasman u lp, lazio je tu kiksao, a sljedece kolo protiv intera na domacem terenu, lazio je trebao osvojit samo 1. bod, no lazio je izgubio iako je vodio 1-0 i 2-1... protiv salzburga u le, lazio je imao 4-2 iz prvog meca, u revansu je lazio poveo 0-1 i kad je izgledalo da lazio sigurno ide dalje, lazio na kraju gubi 4-1

jednostavno, takve stvari se ne desavaju ove sezone, cak stavise, lazio je mnogo bodova osvojio u 80+ i 90+, kao i nakon potpunog preokreta, sto pokazuje snagu i karakter ove ekipe... pobjedit juve x2 u kratkom periodu rezultatom 3-1 (jednom nakon preokreta), govori mnogo toga, zatim pobjedit inter nakon preokreta, pobjedit milan u gostima nakon 30 godina, pobjedit napoli koji nas je cesto samarao posljednjih godina, dva derbija su zavrsena remijem, ok, nismo pobjedili, al nismo ni izgubili, no akcenat je na tome da lazio mnogo bolje igra ove jake tekme

lagano tekmu po tekmu i po plasman u lp, za scudetto, vec sam rekao, ako budemo tu cetiri ili pet kola prije kraja prvenstva...

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31094
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 17 feb 2020, 12:52

47 godina :bale:


Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Osim13 » 17 feb 2020, 13:50

naaaaaaaajs, forza lazio
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SonVolt » 17 feb 2020, 13:54

Ne želim da ih ureknem ali Lazio je prvi kandidat za titulu.
Ne treba bježati od uloge favorita. :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la BuffonGigi » 17 feb 2020, 14:03

Ja se samo pitam koga ce Conte da krivi na kraju ove sezone ukoliko se desi da zavrsi treci na tabeli, a nije nemoguce. Jer za klub poput Intera, da dovede za istu sezonu Lukakua, Eriksena, Alexisa, Godina i Barelu, plus jos par solidnih igraca, predstavlja strasan posao na transfer trzistu. Znaci napravili su mu ekipu kakvu je htio, nema vise teret igranja lige prvaka, a gdje je tu je i iz kupa da ispadne. S druge strane imas nikad losiji Juventus, opterecen igranjem na 3 fronta i iskasapljen povredama od prvog kola do sad, te Lazio koji ima 5 puta manji budzet otprilike. Koliko god da ga cijenim, ako makar ne budu rame uz rame Juventusu do kraja i zavrse minimalno drugi, bit ce iskljucivi krivac on. Ja sinoc kod Intera nisam bas vidio neku organizovanost i neku strasnu zelju za pobjedom, koju treba da ima ekipa koja je neki hajmo reci underdog za Scudetto.

A ako neko vec mora da nas skine s trona u Italiji, najmanje bi bolno bilo da to bude ovaj Lazio. Fudbal koji prikazuju je jako simpaticani kao ekipa me podsjecaju na Wolfsburg iz Bundeslige sa Dzekom, Misketom i Grafiteom. Sva situacija nekako vuce na to... Iako imaju za predsjednika lika koji je totalni imbecil.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
milanist
Postovi: 12225
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la milanist » 17 feb 2020, 14:05

A sta ako kojim slucajem Juve zavrsi 3, koga ce oni kriviti ? :D
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
hurem
Postovi: 8665
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la hurem » 17 feb 2020, 14:21

AirRamiz je napisao/la:
17 feb 2020, 11:29
citam kako lazio nije igrao ligu sampiona 12 godina.....ako se ne varam oni su prije neku godinu ispali u pretkolu za ligu sampiona od neke levatske ekipe....
Istina...ali nije bila levatska ekipa vec Leverkusen ako se dobro sjecam, u playoffu.


Avatar
delinjo
Postovi: 24133
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la delinjo » 17 feb 2020, 14:25

Lazio je primjer kako se ispravno radi,4-5 godina su gradili neku solidnu ekipicu nista aman zaman,sa perspektivnim trenerom,kojem su dali podrsku i kad je chokirao,gubio bitne utakmice,vjerovali su mu ,nisu pozurili da ga otjeraju,imali su zacrtan projekat i cilj,i za sada im ide kako su zamislili...oni uopste ne moraju uzeti titulu ove sezone,ali plasmanom u lp postajat ce sve ozbiljniji i bolji klub,sa vise novca,cim imas vise novca znaci da ces imati mogucnost dovesti i bolje igrace,Lazio ce siguran sam u narednim sezonama biti sve ozbiljniji i uzeti titulu ili dvije.....

e sad na stranu ova opreznost i luzeraj malo njihovih navijaca,koji se jos uvijek ne usude razmisljati o tituli,ljudi su najbolja ekipa u Italiji,kazem ekipa jer su individualno mozda tek 5 ili 6 ekipa u Italiji ako i toliko,ali ovo je timski sport,pobjedjuje i osvaja trofej tim a ne pojedinac....

i na kraju Simeone,u kakvog se samo trenera pretvorio,kako je radio trpio sve kritike svaka mu cast...prvi sam pomislio da je jos jedna prevara u nizu,ali demantovao me i neka je simpatican je cova....ono oko cega sam i bio skeptican kada je on u pitanju,da li ce forsirati bukvalno talijanstinu,izbacio je to i poceo da "igra" moderan fudbal i evo rezultate vidimo....nadam se da ce osvojiti titului bila bi to lijepa fudbalska prica jer **** ga nije sve u parama !
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Andrej
Postovi: 6777
Pridružen/a: 10 avg 2012, 16:22
Lokacija: PrileP
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Andrej » 17 feb 2020, 14:27

Cuj Lazio i titule ... 😂😂
"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la BuffonGigi » 17 feb 2020, 14:29

milanist je napisao/la:
17 feb 2020, 14:05
A sta ako kojim slucajem Juve zavrsi 3, koga ce oni kriviti ? :D
Muntarijev gol, sudije, kao i obicno :kafa:
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

J1897
Postovi: 3975
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la J1897 » 17 feb 2020, 14:54

milanist je napisao/la:
17 feb 2020, 14:05
A sta ako kojim slucajem Juve zavrsi 3, koga ce oni kriviti ? :D
Bit ce svi onda na prodaju
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
chi3llo
Postovi: 1472
Pridružen/a: 03 jun 2012, 13:40
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la chi3llo » 17 feb 2020, 15:54

Ako ce nas iko skinut sa trona, nek bude Lazio, samo ne kompleksasi Napoli i Inter, moze I Milan, mada trenutno su oni i Napoli svjetlosnim godinama nazad.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★★★

tiffoso
Postovi: 1213
Pridružen/a: 08 feb 2015, 00:47
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la tiffoso » 17 feb 2020, 17:07

BuffonGigi je napisao/la:
17 feb 2020, 14:03
Ja se samo pitam koga ce Conte da krivi na kraju ove sezone ukoliko se desi da zavrsi treci na tabeli, a nije nemoguce. Jer za klub poput Intera, da dovede za istu sezonu Lukakua, Eriksena, Alexisa, Godina i Barelu, plus jos par solidnih igraca, predstavlja strasan posao na transfer trzistu. Znaci napravili su mu ekipu kakvu je htio, nema vise teret igranja lige prvaka, a gdje je tu je i iz kupa da ispadne. S druge strane imas nikad losiji Juventus, opterecen igranjem na 3 fronta i iskasapljen povredama od prvog kola do sad, te Lazio koji ima 5 puta manji budzet otprilike. Koliko god da ga cijenim, ako makar ne budu rame uz rame Juventusu do kraja i zavrse minimalno drugi, bit ce iskljucivi krivac on. Ja sinoc kod Intera nisam bas vidio neku organizovanost i neku strasnu zelju za pobjedom, koju treba da ima ekipa koja je neki hajmo reci underdog za Scudetto.

A ako neko vec mora da nas skine s trona u Italiji, najmanje bi bolno bilo da to bude ovaj Lazio. Fudbal koji prikazuju je jako simpaticani kao ekipa me podsjecaju na Wolfsburg iz Bundeslige sa Dzekom, Misketom i Grafiteom. Sva situacija nekako vuce na to... Iako imaju za predsjednika lika koji je totalni imbecil.
Jest da nekad vrijedjas i potpuno pogane rijeci koristis ali tak prvi pasus je ono sto ja tvrdim citavo vrijeme. Koliko Inter mora jos miliona opucati da bude konkurent u Ligi za neko mjesto, ili da pokaze naznake igranja fudbala. Eto to podebljano sve govori, kazem za 12 mil i igrace kakave Inter ima sigurno da se ocekuje nesto. Ljudi ce reci da je Sanchez istrosen, jest mozda, ali to je kod nas rezervni napadac, dakle ne prvotimac, vec rezervni napadac, i kao takav je mogao i Juventusu dobrodoci. Eriksen koji realno je premocan igrac, samo ako ga se iskoristi kako treba dobija po 15-ak min po tekmi (vjerovatno i top 3 10-ke svijeta). Barella je nevjerovatan talenat, ustaljenog Brozovica imas. Godin Skriniar i De Vrij su na papiru beton odbrana, ali sa taktikom koji igramo izgledaju kao tezi amateri i to je ono sto sam ocekivao da bi trebalo biti dobro cak i ako nista drugo ne valja, medjutim haman i to se unistilo.
Atalanta ga izdominirala i to strasno na njegovom terenu. To su ekipe koje moras dobiti na suhi kvalitet i bez straha, medjutim ono sto mi pokazujemo je brat bratu za 3 ili 4 mjesto. To su fakti i realnost- to nije trener vrijedan 12 mil. Inter je iskljucivo na trecem mjestu uz i dozu srece, nase pobjede su bile sa golom razlike cesto, i samo nas je Handanovic znao spasiti 3 4 puta od remija, a u zadnje vrijeme i poraza. Ako ces se nagurivati protiv SPAL-a **** to onda. Ovo sve podsjeca na ono vrijeme kad nas krenu remiji i porazi s tim da sad imamo ekipu koja je dosta bolja nego sto je bila.
A ove lopte dodaj Lukakuu da se zagradi i odigra na stranu su u serie a ok, protiv manjih timova, a u LP prokockas tako vodstvo i prolazak grupe...
Nece niko od Interovih navijaca da kaze ko je kriv za ispadanje u LP, o tome se suti i sklapaju se hvalospjevi, a to sto nismo se sastavili sa loptom protiv dortmunda u drugom poluvremenu i izgledali kao ekipa za nabijanje rezultata se oprasta.

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la mirgerr » 17 feb 2020, 17:21

hurem je napisao/la:
17 feb 2020, 14:21
AirRamiz je napisao/la:
17 feb 2020, 11:29
citam kako lazio nije igrao ligu sampiona 12 godina.....ako se ne varam oni su prije neku godinu ispali u pretkolu za ligu sampiona od neke levatske ekipe....
Istina...ali nije bila levatska ekipa vec Leverkusen ako se dobro sjecam, u playoffu.
Lever je definicija levatske ekipe. :mrgreen:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Beduin
Postovi: 16549
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Beduin » 17 feb 2020, 17:53

hurem je napisao/la:
17 feb 2020, 14:21

Ovo mi je najsmjesniji "no look pass" koji sam vidio, koja hladnoca pogleda u desno prema nikome 😂😂
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Zaključano

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.