amypitar je napisao/la:Nakon odličnog stopera Vuleta Trivunovića, FK Sarajevo je danas pojačao još jedan obrambeni igrač.
Ugovor sa Sarajevom potpisao je Bojan Puzigaća, 28-godišnji nogometaš koji igra na poziciji lijevog beka.
U karijeri je u dva navrata nastupao za banjalučki Borac, igrao je za zenički Čelik, a njegov posljednji klub je bila poljska Cracovia.
No, treneru Husrefu Musemiću je najpotrebnije rješenje u napadu a ono bi moglo doći u liku Saše Kajkuta, doskora napadača zeničkog Čelika koji je na pragu potpisa sa Sarajevom.
Nezvanično, Kajkut je 95 posto igrač Sarajeva i taj bi se transfer, ukoliko se nešto nepredviđeno ne desi, mogao ostvariti danas ili sutra pa bi Kajkut upotpunio tercet Banjolučana na Koševu u narednoj sezoni.
Kajkut ima jedan nastup za reprezentaciju BiH, a u karijeri je, osim banjolučkog Borca, igrao još za Baku, Sheriff iz Tiraspola, Zadar i Karlovac.







