FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

zenica1985
Postovi: 82
Pridružen/a: 10 maj 2013, 21:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zenica1985 » 16 jul 2013, 23:30

amypitar je napisao/la:Nakon odličnog stopera Vuleta Trivunovića, FK Sarajevo je danas pojačao još jedan obrambeni igrač.

Ugovor sa Sarajevom potpisao je Bojan Puzigaća, 28-godišnji nogometaš koji igra na poziciji lijevog beka.

U karijeri je u dva navrata nastupao za banjalučki Borac, igrao je za zenički Čelik, a njegov posljednji klub je bila poljska Cracovia.

No, treneru Husrefu Musemiću je najpotrebnije rješenje u napadu a ono bi moglo doći u liku Saše Kajkuta, doskora napadača zeničkog Čelika koji je na pragu potpisa sa Sarajevom.

Nezvanično, Kajkut je 95 posto igrač Sarajeva i taj bi se transfer, ukoliko se nešto nepredviđeno ne desi, mogao ostvariti danas ili sutra pa bi Kajkut upotpunio tercet Banjolučana na Koševu u narednoj sezoni.

Kajkut ima jedan nastup za reprezentaciju BiH, a u karijeri je, osim banjolučkog Borca, igrao još za Baku, Sheriff iz Tiraspola, Zadar i Karlovac.
slika
Robijasi 1988

Avatar
Steph
Postovi: 2435
Pridružen/a: 18 jun 2013, 18:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Steph » 16 jul 2013, 23:31

slika

:lol:

Avatar
Sarajlijc@
Postovi: 10040
Pridružen/a: 10 jul 2011, 02:39
Lokacija: Koševo Republika!
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijc@ » 16 jul 2013, 23:34

E svasta hahahaha
NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!

Avatar
likusa
Postovi: 2765
Pridružen/a: 23 dec 2011, 11:09
Lokacija: Ilijaš
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la likusa » 16 jul 2013, 23:35

Sarajlijc@ je napisao/la:Ne mogu da vjerujem o cemu se prica na ovoj temi.
mah ;) imal prenos u cetvrtak ?
Željeznicar za život cijeli !

BegAx
Postovi: 3451
Pridružen/a: 30 sep 2010, 21:56
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegAx » 16 jul 2013, 23:36

FaceTV jos uvijek pregovara sa slasticarima. Valjda bi sutra trebalo biti vise informacija.

Avatar
DzoleZeljo
Postovi: 2835
Pridružen/a: 18 jul 2012, 15:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DzoleZeljo » 16 jul 2013, 23:38

BegAx je napisao/la:FaceTV jos uvijek pregovara sa slasticarima. Valjda bi sutra trebalo biti vise informacija.
Nego, da li slucajno znas, da li se FACE TV moze pratiti iz HR? Hvala

Avatar
TheAlchemistRD07
Postovi: 155
Pridružen/a: 29 feb 2012, 20:06
Lokacija: Gradačac, BiH
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TheAlchemistRD07 » 16 jul 2013, 23:49

DzoleZeljo je napisao/la:
BegAx je napisao/la:FaceTV jos uvijek pregovara sa slasticarima. Valjda bi sutra trebalo biti vise informacija.
Nego, da li slucajno znas, da li se FACE TV moze pratiti iz HR? Hvala
moze ako imas prijavljen na bhtelecom-u :D

http://www.bhtelecom.ba/webtv.html" onclick="window.open(this.href);return false;

BegAx
Postovi: 3451
Pridružen/a: 30 sep 2010, 21:56
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegAx » 17 jul 2013, 00:04

DzoleZeljo je napisao/la:
BegAx je napisao/la:FaceTV jos uvijek pregovara sa slasticarima. Valjda bi sutra trebalo biti vise informacija.
Nego, da li slucajno znas, da li se FACE TV moze pratiti iz HR? Hvala
E'o drug:
Hrvatska:

Max TV Hrvatska
B.net

Avatar
DzoleZeljo
Postovi: 2835
Pridružen/a: 18 jul 2012, 15:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DzoleZeljo » 17 jul 2013, 00:12

Hvala vam momci za ovo.

Samo da vas jos ovo pitam.

Recimo, ja sam sada na podrucju gdje je zastupljena HS-kablovska. Sada, da li ja mogu uplatiti Bhtelecomu samo za moju WEB TV ili moram biti na njihovoj mrezi da bi mogao koristiti ove pogodnosti?

DamirM
Postovi: 25
Pridružen/a: 22 apr 2013, 15:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DamirM » 17 jul 2013, 00:23

90 % ce biti prenos ,cuo sam maloprije to.

stadion
Postovi: 585
Pridružen/a: 25 jun 2013, 11:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stadion » 17 jul 2013, 00:23

nema prenosa na face tv..definitivno...šipci traže duplu cifru od one koja je prvobitno dogovarana kad su proši floru.
Ne nadajte se prenosu

Avatar
Primera
Postovi: 9
Pridružen/a: 07 jul 2013, 16:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Primera » 17 jul 2013, 00:24

E bila bi steta da nas ne prenose..:/

BegAx
Postovi: 3451
Pridružen/a: 30 sep 2010, 21:56
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegAx » 17 jul 2013, 00:25

stadion je napisao/la:nema prenosa na face tv..definitivno...šipci traže duplu cifru od one koja je prvobitno dogovarana kad su proši floru.
Ne nadajte se prenosu
Hoce li neka njihova televizija prenositi? Mada ja i dalje vjerujem da ce se dogovoriti. ;)

DamirM
Postovi: 25
Pridružen/a: 22 apr 2013, 15:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DamirM » 17 jul 2013, 00:27

OMG ...kompleks Želje,Sarajeva i kompleks glavnog Grada.....smris Zenico

BegAx
Postovi: 3451
Pridružen/a: 30 sep 2010, 21:56
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegAx » 17 jul 2013, 00:29

Steph je napisao/la:slika

:lol:
Todor prekuc'o. Cuj banjalucki cevap. :lol:

Avatar
sjever
Postovi: 715
Pridružen/a: 11 okt 2008, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sjever » 17 jul 2013, 00:34

BegAx je napisao/la:
Steph je napisao/la:slika

:lol:
Todor prekuc'o. Cuj banjalucki cevap. :lol:
Zna momak ima "ćevaparu" :D
NOVI PRVAK JE SA KOŠEVA !!!

stadion
Postovi: 585
Pridružen/a: 25 jun 2013, 11:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stadion » 17 jul 2013, 00:34

ovaj moj haver sa face tv mi reče da su marketingom i spontorima jedva pokrili ovu tekmu želje...da ne budu u minusu...ne smiju rizikovati sa ovom tekmom iz albanije na taj način

stadion
Postovi: 585
Pridružen/a: 25 jun 2013, 11:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stadion » 17 jul 2013, 00:37

inače BL čevap je nešto spec dobro
isto ko i onaj u tz kad ti donese balavi somun..al jbg mi to prisvajamo kao svoje

stadion
Postovi: 585
Pridružen/a: 25 jun 2013, 11:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stadion » 17 jul 2013, 00:41

kakva je ovo bolest u smrdogradu zavladala...čuj lože ga na čevape i da če davat njih 2 milje po marku mjesečno...šta je ovo "udarilo mota"...nedo Bog nikome

Avatar
Sabinho
Postovi: 19168
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 17 jul 2013, 00:45

Poseban je klub taj Celik.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Google Adsense [Bot], pMaroon98 i 33 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []