Tino-Sven Sušić
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- Motokultivator
- Postovi: 781
- Pridružen/a: 17 feb 2015, 13:59
- Lokacija: kod Ahme
- Kontakt:
Re: Tino-Sven Sušić
But you can never take Ahmo away from forum.
:kafa:
x
Re: Tino-Sven Sušić
Apsolutno.Virtu4l je napisao/la:Ovaj ugovor znači veća cijena na tržištu, logičan i pametan potez. Naravno, neko od drveta ne vidi šumu, ali na to smo navikli.
Re: Odg: Tino-Sven Sušić
Ma trolla ocam. Ne moze ovo normalan covjek izjavit. Virtuale priznaj, provaljen si.Motokultivator je napisao/la:amorovski je napisao/la:Virtu4l je napisao/la: Ovaj ugovor znači veća cijena na tržištu, logičan i pametan potez. Naravno, neko od drveta ne vidi šumu, ali na to smo navikli.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Ovo kobejage Virtual dijeli pljuske![]()
![]()
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Kup - 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014
Superkup - 1996/1997
-
bhfanatic14
- Postovi: 5996
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
- Kontakt:
Re: Tino-Sven Sušić
Stadion Koševo
Re: Tino-Sven Sušić
Re: Tino-Sven Sušić
Red cekanja na usluge ovog super, ultra, turbo, sega, mega talenta je vec uhvacen a pored Celzija, Arsenala, Sevilje, Bordoa, i glavnog favorita Intera nezvacino se ukljucuju Dortmunt, Bajern, a navodno i Barsa trazi zamjenu za Busketsa, Xavija i Iniestu jer Tincek moze pokriti sve 3 pozicije.
Repka ce svakako imati koristi od njega kako sada tako i ubuduce jer je Tino donio presudni kvalitet koji je presudio da ne dobijemo niti jednu tekmu u godinu dana gdje rekreaciju sa Iranom ne racunam.
Sve najbolje Tinki u nastavku karijere, prekucavanje HNL-a je vec odradjeno a ovim se samo dize cijena.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Re: Odg: Tino-Sven Sušić
Ne postoji način da ja to tebi objasnim, nisi kapacitet da bi shvatio. Tako se to radi sa mladim igračima, to je standardna praksa kojom se klubovi štite i to im je garancija da će izvući maksimum iz eventualnog transfera. Igrač je u mat poziciji i mora pristati na produženje, jer će u supotnom biti na ledu.amorovski je napisao/la:Ma trolla ocam. Ne moze ovo normalan covjek izjavit. Virtuale priznaj, provaljen si.![]()
Pjanić je dobio novi ugovor godinu dana prije isteka prethodnog.
Ne vidiš šumu od drveta, to sam već rekao.
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: AW: Tino-Sven Sušić
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Re: Odg: Tino-Sven Sušić
Virtual je ovdje sto posto u pravu. Ugovor je potpisan radi mira u klubu ali boga mi i radi boljih pregovarackih aduta koje ce Hajduk imati na ljeto. Ipak ako Hajduk nastavi ovako igrati pitanje je sto ce biti sa njegovim timom i da li ce iko uopce biti zainteresiran za igrace Hajduka. Pa pola tima su juniori i tesko mogu oni iznijeti prvenstvo do kraja. Balic i Vlasic su dobri potencijali ali prerano baceni u vatru. Sve ovo lose izgleda pa je i Tino boga mi upao u sivilo. On i Maglica moraju i mogu dati vise.Virtu4l je napisao/la:Ne postoji način da ja to tebi objasnim, nisi kapacitet da bi shvatio. Tako se to radi sa mladim igračima, to je standardna praksa kojom se klubovi štite i to im je garancija da će izvući maksimum iz eventualnog transfera. Igrač je u mat poziciji i mora pristati na produženje, jer će u supotnom biti na ledu.amorovski je napisao/la:Ma trolla ocam. Ne moze ovo normalan covjek izjavit. Virtuale priznaj, provaljen si.![]()
Pjanić je dobio novi ugovor godinu dana prije isteka prethodnog.Ne vidiš šumu od drveta, to sam već rekao.
- tuzlak1987
- Postovi: 33570
- Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
- Kontakt:
Re: Tino-Sven Sušić
- Principatus
- Postovi: 9470
- Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
- Lokacija: Germany
- Kontakt:
Re: AW: Tino-Sven Sušić
Da, a Besic je za Tinu...Besic.Goalgetter je napisao/la:Znaci, cijena ostaje ista oko 4 do 5 Miliona, koju niko nije htio da plati za njega, to se isto otvoreno treba priznati, i koja je po meni takodjer previsoka. Pa i jedan Besic je 4 Mil kostao...
Re: Tino-Sven Sušić
Re: AW: Tino-Sven Sušić
Naravno da jeste, ali Bešić je došao iz lige u kojoj je taj transfer oborio sve rekorde, a u Hrvatskoj ligi mislim da ne bi bio ni među TOP 20.Principatus je napisao/la:Da, a Besic je za Tinu...Besic.![]()
Re: Tino-Sven Sušić
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Re: Tino-Sven Sušić
U toku dana vise informacija (Slobodna Dalmacija)....
Budi dio ŽELJE, budi Željovac...
Re: Odg: Tino-Sven Sušić
Virto, oprostit ces, ovo je daleko od mladog igraca. Mlad igrac je 17.18 godina a ovaj kenjac vec zagazio u 24-tu godinu.Virtu4l je napisao/la:Ne postoji način da ja to tebi objasnim, nisi kapacitet da bi shvatio. Tako se to radi sa mladim igračima, to je standardna praksa kojom se klubovi štite i to im je garancija da će izvući maksimum iz eventualnog transfera. Igrač je u mat poziciji i mora pristati na produženje, jer će u supotnom biti na ledu.amorovski je napisao/la:Ma trolla ocam. Ne moze ovo normalan covjek izjavit. Virtuale priznaj, provaljen si.![]()
Pjanić je dobio novi ugovor godinu dana prije isteka prethodnog.
Ne vidiš šumu od drveta, to sam već rekao.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Re: Odg: Tino-Sven Sušić
Nema on kapacitet da to shvati. Stipu gabhsport je napisao/la:Virto, oprostit ces, ovo je daleko od mladog igraca. Mlad igrac je 17.18 godina a ovaj kenjac vec zagazio u 24-tu godinu.Virtu4l je napisao/la:Ne postoji način da ja to tebi objasnim, nisi kapacitet da bi shvatio. Tako se to radi sa mladim igračima, to je standardna praksa kojom se klubovi štite i to im je garancija da će izvući maksimum iz eventualnog transfera. Igrač je u mat poziciji i mora pristati na produženje, jer će u supotnom biti na ledu.amorovski je napisao/la:Ma trolla ocam. Ne moze ovo normalan covjek izjavit. Virtuale priznaj, provaljen si.![]()
Pjanić je dobio novi ugovor godinu dana prije isteka prethodnog.
Ne vidiš šumu od drveta, to sam već rekao.
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Kup - 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014
Superkup - 1996/1997
Re: Odg: Tino-Sven Sušić
Ne treba odmah na taj nivo, Virto je dobar covjek, ponese ga na forumu jer ovdje nema mjere ni granice nego samo radikalizam. Nije Tino los igrac ali nije ni kalibar niti potencijal kakvim ga pojedinci pokusavaju predstaviti.amorovski je napisao/la: Nema on kapacitet da to shvati. Stipu ga
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Spor, trom sa potezom viska, veli daj sta das. Propade desetine hilja eurica ulozenih u marketing za prodaju, valja to namiriti.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
- Donnie Darko
- Postovi: 24784
- Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
- Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
- Kontakt:
Re: Tino-Sven Sušić
Re: Sv: Tino-Sven Sušić
Potvrda u utorak.Donnie Darko je napisao/la:Transfer u Inter je gotova stvar.
Postano kroz Forum SportSport.ba app.
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ANamelessGhoul, AzRimiRzA, Beduin, bh22, boki86, CAGarfia, CHR, dariolovrinovic00, FerdinandF, Goalgetter, GrbavicaHrammm, haklamas, HariTz, harko35, Helemnejse, husrefbeg, invincible1921, izdzezveubrazil, kenanktkt, klasik, kouadio, kovac, lakilone, Lavcina, LenyYoro15, myself, Napapijri, Pensioner26, Shevko, Sheyi, SN1996BIHAC, soccerfan, StevieG8, TefalTava, TripleThreat, Wilshere10, Wisey, Wolffire, Zeko87, Zgemboo89, Zglavkar i 336 gostiju.






