New York Knicks
Moderatori/ce: CashMan,KK_Bosna,kad_kako,Pasha
Re: New York Knicks
Ma extra je link, a nema tako puno reklama kao sto ti kazes, pogasis za 5 sekundi i uzivas. 
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333
<333 CFC & NYK & CZBG <333
Velibor Dunjic 1985-2014
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333
<333 CFC & NYK & CZBG <333
Velibor Dunjic 1985-2014
Re: New York Knicks
ima na balkansport.info HD stream (naravno treba biti registrovan)
http://www.balkansport.info/showthread. ... kanSport-2
http://www.balkansport.info/showthread. ... kanSport-2
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."
Re: New York Knicks
Netsi su sve ubacili dok je kod Knicksa situacija dosta kritična. Niko ništa ne pogađa. 10 poena zaostatka nakon prve četvrtine je puno!
Ne znam samo kako lopta u dva slučaja u napadu nije pogodila obruč, nevjerovatno
Na kraju i Mirza bocnu tricu.
Edit: Ovog Lopeza treba opalit po njušci pa nek bude kako treba faul
Ne znam samo kako lopta u dva slučaja u napadu nije pogodila obruč, nevjerovatno
Edit: Ovog Lopeza treba opalit po njušci pa nek bude kako treba faul
Zadnja izmjena: Thranduil, dana/u 08 nov 2014, 02:22, ukupno mijenjano 1 put.
Re: New York Knicks
Smiješne faulove dobija ovaj lopez.
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!
Re: New York Knicks
Ovaj bonus jba pravo, na polačetvrtine još kad se uzme u obzir da Knicksi ove sezone prave dosta faula...nabacat će se Netsi.
Jbt šta uđe od D-Willa, nema šanse pobjediti ekipu koja ovako ubacuje trice 8/10. Mirza inače izbuši Knickse,već 12 poena. Igra bez Mela i bez odbrane
Jbt šta uđe od D-Willa, nema šanse pobjediti ekipu koja ovako ubacuje trice 8/10. Mirza inače izbuši Knickse,već 12 poena. Igra bez Mela i bez odbrane
Re: New York Knicks
Frustrirajuce, ja ovo vise ne mogu gledati.
U napadu se uzimaju samo losi sutevi, odbrana ne postoji.
U napadu se uzimaju samo losi sutevi, odbrana ne postoji.
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333
<333 CFC & NYK & CZBG <333
Velibor Dunjic 1985-2014
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333
<333 CFC & NYK & CZBG <333
Velibor Dunjic 1985-2014
Re: New York Knicks
Samo neka petljanija s loptom i onda ošuta neko kod koga se zadesi lopta, u odbrani još gore. Dobro Netsi nemaju +25 .DejaNMG je napisao/la:Frustrirajuce, ja ovo vise ne mogu gledati.![]()
U napadu se uzimaju samo losi sutevi, odbrana ne postoji.
Melo ima 16 od 56 šut u zadnje tri utakmice (uključujući ovu)
- invincible1921
- Postovi: 11492
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: New York Knicks
ako se vako nastavi opet necemo vidjet PO na ovom pokusaju od konf. sto je istok trenutno
=\_1921_/=
Re: New York Knicks
Anthony mnogo promašuješ i mnogo forsiraš.
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!
- invincible1921
- Postovi: 11492
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
- invincible1921
- Postovi: 11492
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: New York Knicks
Večeras bi mogli dobiti, Hawksi su sinoć igrali dva produžetka 
NY_KnicksPR @NY_KnicksPR
Starters for tonight at @ATLHawks : Larkin, Shumpert, Hardaway, Anthony, Dalembert
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!
Re: New York Knicks
Više nego odlična prva četvrtina. Izgleda da Melu više odgovara PF nego SF. 14 poena, 8 skokova za 12 minuta.
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!
Re: New York Knicks
U trećoj zakazaše, vratiše se Hawksi u igru. Ekipa pravi jako veliki broj prekršaja , 26-7 je omjer slobodnih bacanja u korist Hawksa. Shumpert igra ofanzivno strašno
7/8 šut iz igre ,trice 2/2, 16 poena uz to dodao 7 asistenciaj
Re: New York Knicks
Zaspah na poluvremenu kontam pobjeda sto posto, maloprije se budim i vidim rezultat, a katastrofe. Ganjamo top 5 pick 
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!
Re: New York Knicks
Slobodna bacanja su jbl situaciju, 25 više za Hawkse od toga 18 poenaCarlo je napisao/la:Zaspah na poluvremenu kontam pobjeda sto posto, maloprije se budim i vidim rezultat, a katastrofe. Ganjamo top 5 pick
Re: New York Knicks
Taman kada pocne igrati Iman, Melo oslabi.
Valjda ovo bude bolje. Kada bi se Calderon i Bargnani trebali vratiti?
„O vjernici, ako se budete Allaha bojali, On će vam sposobnost darovati pa ćete istinu od neistine moći rastaviti i preko ružnih postupaka vaših će preći i oprostiti vam. - A Allahova dobrota je neizmjerna“. (El-Enfal, 29)
Re: New York Knicks
Prvo poluvrijeme u bocu što bi se reklo. Knicksi dosta dobro igraju, samo prave ponovo dosta faula naspram protivnika i to se odražava direktno na bacanja i rezultat. Hawksi 10 od 10 večeras, Knicksi bacali samo dva za poluvrijeme.
Mora neko s njima poraditi na ovim prekršajima!
Shump ponovo dobar, igra super zadnje vrijeme, Melo se budi pomalo (daje znake života naspram prošlih utakmica)
Mora neko s njima poraditi na ovim prekršajima!
Shump ponovo dobar, igra super zadnje vrijeme, Melo se budi pomalo (daje znake života naspram prošlih utakmica)
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.






