New York Knicks

Where amazing happens.

Moderatori/ce: CashMan,KK_Bosna,kad_kako,Pasha

Avatar
DejaNMG
Postovi: 1605
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: New York Knicks

Post Postao/la DejaNMG » 08 nov 2014, 01:39

Ma extra je link, a nema tako puno reklama kao sto ti kazes, pogasis za 5 sekundi i uzivas. ;)
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

Avatar
miki_92
Postovi: 14456
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: New York Knicks

Post Postao/la miki_92 » 08 nov 2014, 01:42

ima na balkansport.info HD stream (naravno treba biti registrovan)

http://www.balkansport.info/showthread. ... kanSport-2
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Thranduil
Postovi: 1339
Pridružen/a: 16 feb 2014, 19:21
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: New York Knicks

Post Postao/la Thranduil » 08 nov 2014, 02:09

Netsi su sve ubacili dok je kod Knicksa situacija dosta kritična. Niko ništa ne pogađa. 10 poena zaostatka nakon prve četvrtine je puno!
Ne znam samo kako lopta u dva slučaja u napadu nije pogodila obruč, nevjerovatno :roll: Na kraju i Mirza bocnu tricu.

Edit: Ovog Lopeza treba opalit po njušci pa nek bude kako treba faul
Zadnja izmjena: Thranduil, dana/u 08 nov 2014, 02:22, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Carlo
Postovi: 5531
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: New York Knicks

Post Postao/la Carlo » 08 nov 2014, 02:22

Smiješne faulove dobija ovaj lopez.
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
Carlo
Postovi: 5531
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: New York Knicks

Post Postao/la Carlo » 08 nov 2014, 02:34

Katastrofa, nigdje odbrane.
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
Thranduil
Postovi: 1339
Pridružen/a: 16 feb 2014, 19:21
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: New York Knicks

Post Postao/la Thranduil » 08 nov 2014, 02:35

Ovaj bonus jba pravo, na polačetvrtine još kad se uzme u obzir da Knicksi ove sezone prave dosta faula...nabacat će se Netsi.

Jbt šta uđe od D-Willa, nema šanse pobjediti ekipu koja ovako ubacuje trice 8/10. Mirza inače izbuši Knickse,već 12 poena. Igra bez Mela i bez odbrane

Avatar
DejaNMG
Postovi: 1605
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: New York Knicks

Post Postao/la DejaNMG » 08 nov 2014, 03:05

Frustrirajuce, ja ovo vise ne mogu gledati. :nene:
U napadu se uzimaju samo losi sutevi, odbrana ne postoji.
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

Avatar
Thranduil
Postovi: 1339
Pridružen/a: 16 feb 2014, 19:21
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: New York Knicks

Post Postao/la Thranduil » 08 nov 2014, 03:12

DejaNMG je napisao/la:Frustrirajuce, ja ovo vise ne mogu gledati. :nene:
U napadu se uzimaju samo losi sutevi, odbrana ne postoji.
Samo neka petljanija s loptom i onda ošuta neko kod koga se zadesi lopta, u odbrani još gore. Dobro Netsi nemaju +25 .
Melo ima 16 od 56 šut u zadnje tri utakmice (uključujući ovu) :crazy: :crazy:

Avatar
rambo16
Postovi: 5403
Pridružen/a: 19 avg 2013, 23:15
Lokacija: Above Tottenham and Terek
Kontakt:

Re: New York Knicks

Post Postao/la rambo16 » 08 nov 2014, 03:23

Ne pamtim kad se Melo ovoliko mučio ofanzivno
A.F.C. Bournemouth!

Avatar
invincible1921
Postovi: 11492
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: New York Knicks

Post Postao/la invincible1921 » 08 nov 2014, 03:27

ako se vako nastavi opet necemo vidjet PO na ovom pokusaju od konf. sto je istok trenutno
=\_1921_/=

Avatar
Carlo
Postovi: 5531
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: New York Knicks

Post Postao/la Carlo » 08 nov 2014, 03:29

Anthony mnogo promašuješ i mnogo forsiraš.
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
invincible1921
Postovi: 11492
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: New York Knicks

Post Postao/la invincible1921 » 08 nov 2014, 03:35

koji ku.ac se desava :evil: jel ovaj kos manji na koji mi napdamo :oops: 25/74 :oops:
=\_1921_/=

Avatar
invincible1921
Postovi: 11492
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: New York Knicks

Post Postao/la invincible1921 » 09 nov 2014, 00:00

eo jedna dobra :D

slika

:lol: :lol: :lol:
=\_1921_/=

Avatar
Carlo
Postovi: 5531
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: New York Knicks

Post Postao/la Carlo » 09 nov 2014, 01:02

Večeras bi mogli dobiti, Hawksi su sinoć igrali dva produžetka :)
NY_KnicksPR ‏@NY_KnicksPR
Starters for tonight at @ATLHawks : Larkin, Shumpert, Hardaway, Anthony, Dalembert
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
Carlo
Postovi: 5531
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: New York Knicks

Post Postao/la Carlo » 09 nov 2014, 02:09

Više nego odlična prva četvrtina. Izgleda da Melu više odgovara PF nego SF. 14 poena, 8 skokova za 12 minuta.
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
Thranduil
Postovi: 1339
Pridružen/a: 16 feb 2014, 19:21
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: New York Knicks

Post Postao/la Thranduil » 09 nov 2014, 03:17

U trećoj zakazaše, vratiše se Hawksi u igru. Ekipa pravi jako veliki broj prekršaja , 26-7 je omjer slobodnih bacanja u korist Hawksa. Shumpert igra ofanzivno strašno :!: 7/8 šut iz igre ,trice 2/2, 16 poena uz to dodao 7 asistenciaj

Avatar
Carlo
Postovi: 5531
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: New York Knicks

Post Postao/la Carlo » 09 nov 2014, 06:48

Zaspah na poluvremenu kontam pobjeda sto posto, maloprije se budim i vidim rezultat, a katastrofe. Ganjamo top 5 pick :)
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
Thranduil
Postovi: 1339
Pridružen/a: 16 feb 2014, 19:21
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: New York Knicks

Post Postao/la Thranduil » 09 nov 2014, 12:34

Carlo je napisao/la:Zaspah na poluvremenu kontam pobjeda sto posto, maloprije se budim i vidim rezultat, a katastrofe. Ganjamo top 5 pick :)
Slobodna bacanja su jbl situaciju, 25 više za Hawkse od toga 18 poena

Avatar
SoooE7
Postovi: 163
Pridružen/a: 05 jul 2013, 16:07
Kontakt:

Re: New York Knicks

Post Postao/la SoooE7 » 09 nov 2014, 14:07

Taman kada pocne igrati Iman, Melo oslabi. :roll: :roll: Valjda ovo bude bolje. Kada bi se Calderon i Bargnani trebali vratiti?
„O vjernici, ako se budete Allaha bojali, On će vam sposobnost darovati pa ćete istinu od neistine moći rastaviti i preko ružnih postupaka vaših će preći i oprostiti vam. - A Allahova dobrota je neizmjerna“. (El-Enfal, 29)

Avatar
Thranduil
Postovi: 1339
Pridružen/a: 16 feb 2014, 19:21
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: New York Knicks

Post Postao/la Thranduil » 11 nov 2014, 02:39

Prvo poluvrijeme u bocu što bi se reklo. Knicksi dosta dobro igraju, samo prave ponovo dosta faula naspram protivnika i to se odražava direktno na bacanja i rezultat. Hawksi 10 od 10 večeras, Knicksi bacali samo dva za poluvrijeme.
Mora neko s njima poraditi na ovim prekršajima!
Shump ponovo dobar, igra super zadnje vrijeme, Melo se budi pomalo (daje znake života naspram prošlih utakmica)

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []