FC Internazionale Milano

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
legy
Postovi: 143
Pridružen/a: 10 okt 2009, 11:10
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la legy » 22 nov 2009, 18:49

A_d_0 je napisao/la:nemoze on nikad biti najbolji napadac na svijetu jer nema ama bas nimalo discipline i previse je prepotentan a i ima puno boljih igraca od njeg a njegovih su godina npr.Aguero ili Pato (nije navijacki bgm)

znam da su oni ispred njega u ovom trenutku ali on sa svojim fizickim predispozicijama moze postati jedan od najboljih na svijetu , a da bi to postao mora dobro promijeniti svoj odnos prema igri , njegova prepotentnost jeste problem sad ali moze isto tako biti i njegov veliki plus u buducnosti jer ako nisi psihicki jak i siguran u sebe neces ni uspjeti

Avatar
BOSNA JE ZAKON
Postovi: 320
Pridružen/a: 10 jun 2009, 21:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la BOSNA JE ZAKON » 22 nov 2009, 18:51

Pa ja nisam ni znao da postoji ova tema!! Od sad cu malo dublje da rovim!

Avatar
legy
Postovi: 143
Pridružen/a: 10 okt 2009, 11:10
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la legy » 23 nov 2009, 20:09

sutra na pobjedu i izbaciti jednog konkurenta za osvajanje LP

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la daffy » 23 nov 2009, 21:17

Balotteli je mladji od Aguera.. dvije mane ima Balotteli..

1.) navijac je Milana.. tako da nikad nece biti ono sto jeste dok god igra za inter..

2.) on je novi Cassano.. sve vodi na to da ce biti novi Cassano.. pretalentovan momak, odlican napadac, zna driblati, ali ponasanje ce ga poslati u Sampdoriu kao sto je i Cassana..
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la daffy » 24 nov 2009, 15:41

haha

neka sarajlija, pusti interovce na miru.. jer kad mi uskocimo onda nabijamo im postove.. inace ih nikad nema :twisted:
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Avatar
cappy
Postovi: 409
Pridružen/a: 03 avg 2009, 21:02
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la cappy » 24 nov 2009, 19:49

Jah sta bi mi bez vas...zato nemoj vise nabijati postove... ;)

Vecsras sa pobjedom na camp nou osigurati osminu mada i remi bi bio odlican...sve u svemu ocekujem golijadu s obje strane...a ne ko na meazzi...Iako izgubimo ima kazan pa cemo se vaditi. Sve u svemu nista nije gotovo do zadnjeg kola... :)

Avatar
BOSNA JE ZAKON
Postovi: 320
Pridružen/a: 10 jun 2009, 21:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la BOSNA JE ZAKON » 24 nov 2009, 21:45

jesi ti siguran da dobro vidis haj vrati se pa pogledaj gdje sam to piso ranije pa prije bi se ubio nego za te gubitnike navijo
Nije napisao na koga misli, ja mislim da misli na mene.
Zadnja izmjena: BOSNA JE ZAKON, dana/u 24 nov 2009, 21:47, ukupno mijenjano 3 puta.

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4328
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Mirza_Hordas » 24 nov 2009, 21:46

pa možete li ošutati prema barcinom golu kako Bog zapovjeda :?: :?: :lol:
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la sarajlija89 » 24 nov 2009, 21:58

BOSNA JE ZAKON je napisao/la:
jesi ti siguran da dobro vidis haj vrati se pa pogledaj gdje sam to piso ranije pa prije bi se ubio nego za te gubitnike navijo
Nije napisao na koga misli, ja mislim da misli na mene.
mene je citiro u u svakom slucaju ;) a sta bi na tebe mislio pa ocigledno je da navijas za ove....da im ime ne izgovaram ,imas njihov grb...jedino mirza ostaje...al eto otom potom ako nije mislo na mene izvinjavam se :lol:
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
BOSNA JE ZAKON
Postovi: 320
Pridružen/a: 10 jun 2009, 21:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la BOSNA JE ZAKON » 24 nov 2009, 22:20

sarajlija89 je napisao/la:mene je citiro u u svakom slucaju a sta bi na tebe mislio pa ocigledno je da navijas za ove....da im ime ne izgovaram ,imas njihov grb...jedino mirza ostaje...al eto otom potom ako nije mislo na mene izvinjavam se
Forumski nesporazum, ja se izvinjavam :D

Avatar
cappy
Postovi: 409
Pridružen/a: 03 avg 2009, 21:02
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la cappy » 24 nov 2009, 22:34

Mirza_Hordas je napisao/la:pa možete li ošutati prema barcinom golu kako Bog zapovjeda :?: :?: :lol:
Nemere brate ova barca je s druge planete...a najvise je kriv Mou s defanzivnom formacijom...hebo ga cambiaso i samuel veze nema...razvalili su nas ljudi posteno

Avatar
Saurman
Postovi: 29578
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Saurman » 24 nov 2009, 22:49

treba biti posteni pa reci Barsa je ipak za klasu jaca od internista
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
legy
Postovi: 143
Pridružen/a: 10 okt 2009, 11:10
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la legy » 24 nov 2009, 23:47

cudna neka situacija kao da je mo mislio da ce barca igrati na x , nikad losijeg maicona nisam gledao , takodje puno gresaka je radio dejo , cucho i capitano daleko ispod svoje razine , ali to je sve uzrok sjajne igre barce , i uz to kad imas samo 2-3 ne bas raspolozena igraca u velikim si problemima .

zivot ide dalje , moramo pobjediti rubin i to je to sto se znalo i prije ove tekme

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17855
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Omerbavarac » 24 nov 2009, 23:52

legy je napisao/la:cudna neka situacija kao da je mo mislio da ce barca igrati na x , nikad losijeg maicona nisam gledao , takodje puno gresaka je radio dejo , cucho i capitano daleko ispod svoje razine , ali to je sve uzrok sjajne igre barce , i uz to kad imas samo 2-3 ne bas raspolozena igraca u velikim si problemima .

zivot ide dalje , moramo pobjediti rubin i to je to sto se znalo i prije ove tekme
Zaboravio si cestitati Fiorentini. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
legy
Postovi: 143
Pridružen/a: 10 okt 2009, 11:10
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la legy » 25 nov 2009, 19:18

hvala BAVARAC

cestitam violama na prolazu , jos jednom

tesko da cu i vama imati priliku cestitati

iako su mi juventusovci najveci konkurenti toliko volim talijanski nogomet da zelim da prodju , a posto je bordo skoro sigurno prosao , ispada da ce te vi ispasti

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la daffy » 25 nov 2009, 20:20

bordo je prosao..
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Avatar
legy
Postovi: 143
Pridružen/a: 10 okt 2009, 11:10
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la legy » 26 nov 2009, 12:29

bordo prosao , a sad bavarac moze da se nada , iskreno iako bih volio prolaz juveta to ce biti veoma opasno , ako se njima vrate ribery i roben bice puno jaci a sa druge strane igraju bez pritiska i kalkukacija znaci maraju pobijediti tako da mogu biti veoma opasni , sigurno ce biti dobra tekma i nadam se da ce juve dalje

tuga_sa_sjevera
Postovi: 69
Pridružen/a: 20 avg 2009, 23:33
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la tuga_sa_sjevera » 26 nov 2009, 14:53

Odnosi između Mourinha i Morattija su zahladili! Nakon što je Mourinho rekao nakon poraza na Nou Campu da je Inter bio inferiorniji u svemu na utakmici protiv Barcelone, jutros se oglasio i Massimo Moratti, predsjednik Intera koji je rekao da njegova ekipa nije po ničemu bila inferiorna u utorak navečer, jer su Barceloni falili neki ključni igrači, te su se ptotiv takve Barcelone bodovi trebali osvajati. Izgleda da je stav Morattija nakon ovoga jasan : U slučaju još jednom sličnog kiksa, Mourinho leti sa klupe Intera!

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17855
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Omerbavarac » 26 nov 2009, 15:07

tuga_sa_sjevera je napisao/la:Odnosi između Mourinha i Morattija su zahladili! Nakon što je Mourinho rekao nakon poraza na Nou Campu da je Inter bio inferiorniji u svemu na utakmici protiv Barcelone, jutros se oglasio i Massimo Moratti, predsjednik Intera koji je rekao da njegova ekipa nije po ničemu bila inferiorna u utorak navečer, jer su Barceloni falili neki ključni igrači, te su se ptotiv takve Barcelone bodovi trebali osvajati. Izgleda da je stav Morattija nakon ovoga jasan : U slučaju još jednom sličnog kiksa, Mourinho leti sa klupe Intera!
Cisto sumnjam.... Ostvaruje dobre rezultate u Seriji A, u Europi i uvijek slabo igraju, tako da nema razloga za otkazom. Uostalom, proci ce grupu, pa ko zna sta ce biti dalje..... :) :) :)
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

tuga_sa_sjevera
Postovi: 69
Pridružen/a: 20 avg 2009, 23:33
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la tuga_sa_sjevera » 26 nov 2009, 15:55

Pa ne znam buraz! Evo čovjek je lijepo sve spomenuo, tako da ima nešto u tome. Pogledaj i sam naravno na http://calcioitaliano.blog.hr/

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.