NBA 2K16

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Donnie Darko,Padovan

Avatar
black64
Postovi: 700
Pridružen/a: 18 jul 2011, 14:37
Kontakt:

Re: NBA 2K16

Post Postao/la black64 » 05 okt 2015, 15:52

jel moze link za download u pp ?
nasao

Avatar
vtdgeca
Postovi: 316
Pridružen/a: 15 jan 2012, 01:59
Kontakt:

Re: NBA 2K16

Post Postao/la vtdgeca » 06 okt 2015, 12:09

Igra mi se smrzava, to jest smrzne se video a zvuk nastavi radit normalno, npr. ako komentator nešto priča nastavi dok ne završi rečenicu. Kad pritisnem alt-tab, pojavi mi se samo taskbar na dnu a preko čitavog ekrana je crna slika, pa ne mogu ugasit igru nego moram restartirat komp.
Igram sa svim postavkama na high, i imam 60 fps uglavnom osim kad izvodim loptu nakon što padne koš, tu malo padne, vjerojatno zbog toga što prikazuje čitav teren odjednom, ali to traje samo sekundu dok malo ne povedem loptu tako da ne smeta. Tako sam igrao i 2k15 i nikad nisam imao problema. Par puta sam uspio odigrati par utakmica da se ovo nije desilo, ali najčešće ne mogu odigrati ni prvo poluvrijeme prve utakmice koju igram nakon što tek upalim igru...
3DM je verzija, ni update nije riješio stvar.
Zna li netko do čega bi moglo biti?

Zaboravio sam reći, ne dešava mi se ovo ni na jednoj drugoj igri :?

Avatar
miki_92
Postovi: 21618
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: NBA 2K16

Post Postao/la miki_92 » 06 okt 2015, 17:12

vtdgeca je napisao/la:Igra mi se smrzava, to jest smrzne se video a zvuk nastavi radit normalno, npr. ako komentator nešto priča nastavi dok ne završi rečenicu. Kad pritisnem alt-tab, pojavi mi se samo taskbar na dnu a preko čitavog ekrana je crna slika, pa ne mogu ugasit igru nego moram restartirat komp.
Igram sa svim postavkama na high, i imam 60 fps uglavnom osim kad izvodim loptu nakon što padne koš, tu malo padne, vjerojatno zbog toga što prikazuje čitav teren odjednom, ali to traje samo sekundu dok malo ne povedem loptu tako da ne smeta. Tako sam igrao i 2k15 i nikad nisam imao problema. Par puta sam uspio odigrati par utakmica da se ovo nije desilo, ali najčešće ne mogu odigrati ni prvo poluvrijeme prve utakmice koju igram nakon što tek upalim igru...
3DM je verzija, ni update nije riješio stvar.
Zna li netko do čega bi moglo biti?

Zaboravio sam reći, ne dešava mi se ovo ni na jednoj drugoj igri :?
imam i ja ponekad taj problem ali bas rijetko
ja sam uspjevao ugasiti preko task managera, nije trebao restart (kad ti se pojavi ta crna slika idi dole strelicom preko taskbara na task manager i on ce se pojaviti kao mali prozorcic, onda samo strelicama nadjes nba2k16.exe i delete)

i ljudi sa legalnom verzijom imaju taj istih i slicnih problema, generalno je 2k16 mnogo losiji port nego sto je bila 15-ka i ima jos bugova koje treba otkloniti, ja MyCareer vise i ne igram jer nemam ni icon pass ni playcalling, smijesno jbt
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Toxicity
Postovi: 4083
Pridružen/a: 16 sep 2010, 14:58
Lokacija: Emerald City
Kontakt:

Re: NBA 2K16

Post Postao/la Toxicity » 06 okt 2015, 17:13

Dobro su ukenjali s ovom 2k16, bolja 2k15 na prvu dosta
"Give me what I want and I'll go away"

"See you in another life, brother."

Real Madrid

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21822
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: NBA 2K16

Post Postao/la Unofficialpage » 06 okt 2015, 17:32

Samo da nisu dirali kontrole, moraš igrat kako oni postave a postavili su genijalno. MyCareer koša ne možeš dati, na treningu sve ulazi a na meču otvoren šut sve odradim kako treba ni do koša ne dođe. Ali to dok malo ocjene ne popravim, i tačno me nervira pre-game i post-game, dok to sve pogasiš prođe te volja za igranjem. Nisam tu da gledam analize već da igram, i plus milion onih videa, nekih gluposti.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

dzekooooTz
Postovi: 560
Pridružen/a: 06 sep 2014, 22:27
Kontakt:

Re: NBA 2K16

Post Postao/la dzekooooTz » 07 okt 2015, 12:51

skinuo preload verziju mozel ko poslat crack

Avatar
viKK
Postovi: 3191
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Lokacija: na stageu
Kontakt:

Re: NBA 2K16

Post Postao/la viKK » 07 okt 2015, 21:54

meni je mycareer koliko-toliko dobar kad prođeš prvu nba sezonu i onu glupu spike leeovu priču..

Avatar
vtdgeca
Postovi: 316
Pridružen/a: 15 jan 2012, 01:59
Kontakt:

Re: NBA 2K16

Post Postao/la vtdgeca » 08 okt 2015, 01:21

Skinuo codexovu verziju i uspio 3 puta odigrati po par utakmica bez smrzavanja...

Avatar
miki_92
Postovi: 21618
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: NBA 2K16

Post Postao/la miki_92 » 09 okt 2015, 09:48

nasao sam nacin da se promjene accessories i patike (mada za patike je coin flip, nekad rade nekad ne)

slika

budem postavio u toku dana sta i kako :)
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
miki_92
Postovi: 21618
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: NBA 2K16

Post Postao/la miki_92 » 09 okt 2015, 12:15

prvo skinete ovo kinesko cudo :mrgreen:

http://www.mediafire.com/download/mo9z8 ... -10-15.rar

prijevod komandi
slika
slika
1) Pokrenete ovaj kineski tool a onda i 2k16
2) Udjete u MyCareer i pritisnete HOME (tipku ; cuje se neki zvuk kao *cling*, to znaci da je aktivirana)
3) Izadjete u Main Menu i onda ponovo udjete u MyCareer
4) Prebacite se na ovaj tool i pritisnete Refresh Roster List (4. kvadratic po redu ispod HOME)
5)S desne str. vam se izlistaju svi igraci u rosteru, vi nadjete nekog cije vam acc. i patike odg.(ja sam koristio Mike Conleaya) i kliknete na njega a zatim kliknete na komandu Attributes (2. kvadratic ispod HOME) i onda Copy Acc.
6)Zatim nadjete sebe i oznacite te pritisnete READ MC a onda i Copy Acc.
7)Onda pritisnete F6 i vratite se u igru, izadjete iz MyCareer i ponovo je loadujete i to je to

jedina mana je sto kad god zatvorite igru po ponovnom pokretanju morate ukljuciti ovaj alat i pritisnuti F6 kad se u Main Menu da bi ovo radilo(msm nije neki znaci samo udjete u igru i stisnete F6), inace se vrati na default


Napravite back-up MyCareer file-a u slucaju da sta zaj3bete (u run.exe ukucate : appdata i slijedite ovaj path)
slika

ima i ova verzija sa Create a player (da vi odredite acc i patike, ali meni nakon update ne radi)
1) First, go into Create a Player in the Options menu and create a player (NOT MyPlayer! ie NOT your MC). Give this player the accessories and shoes you want to have, adjust color accordingly.

2) Now you must create a brand new roster. Go into Options, then Roster Creator, and make a new one, call it anything you want. I called mine TEST ROSTER.

3) Once you've made your roster, you have to insert the player you made in Step 1 into Free Agency or a team. Doesn't matter what team. Just insert him onto a team OR make him a Free Agent and save this roster.

4) Back out to the Main Menu, and go to Play Now. Choose Play Now on the next screen, then load the roster you created in Step 2.

5) Back out to the Main Menu, and on the chinese tool, click the Refresh Roster button. This will now load the Player list on the right side of the tool with your created player that you inserted onto a team. Find your created player's name in the list, and click the Attributes button on the tool (2nd button on left) and then click the Copy Accessories button.

6) Back out to the Main Menu. Now go into MyCareer, so it loads the roster with your MyCareer player on it. Click the Refresh Roster button on the tool again. Now in the player list on the right side, find your MyCareer player, highlight him, and click the Attributes button on the tool (2nd option) then the Copy Accessories button. This will paste the accessories onto your MyCareer player.

7) Back out to the Main Menu to save the change. Then go back into MyCareer and you should see your character with all the accessories.
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
vtdgeca
Postovi: 316
Pridružen/a: 15 jan 2012, 01:59
Kontakt:

Re: NBA 2K16

Post Postao/la vtdgeca » 09 okt 2015, 15:51

@miki_92
Molim te kad izadje ovaj novi update za naše klošarske verzije igre javi :D

Avatar
miki_92
Postovi: 21618
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: NBA 2K16

Post Postao/la miki_92 » 09 okt 2015, 17:36

vtdgeca je napisao/la:@miki_92
Molim te kad izadje ovaj novi update za naše klošarske verzije igre javi :D
update je gotov samo je dat na testiranje Microsoftu i Sony-u
za 10-ak dana bi mogao biti out :salut:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
vtdgeca
Postovi: 316
Pridružen/a: 15 jan 2012, 01:59
Kontakt:

Re: RE: Re: NBA 2K16

Post Postao/la vtdgeca » 09 okt 2015, 19:45

miki_92 je napisao/la:
vtdgeca je napisao/la:@miki_92
Molim te kad izadje ovaj novi update za naše klošarske verzije igre javi :D
update je gotov samo je dat na testiranje Microsoftu i Sony-u
za 10-ak dana bi mogao biti out :salut:
Ma izašao je danas update za pc, popravio ikone za playcalling

Avatar
miki_92
Postovi: 21618
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: RE: Re: NBA 2K16

Post Postao/la miki_92 » 09 okt 2015, 19:49

vtdgeca je napisao/la:
miki_92 je napisao/la:
vtdgeca je napisao/la:@miki_92
Molim te kad izadje ovaj novi update za naše klošarske verzije igre javi :D
update je gotov samo je dat na testiranje Microsoftu i Sony-u
za 10-ak dana bi mogao biti out :salut:
Ma izašao je danas update za pc, popravio ikone za playcalling
nisam bio kuci danas, evo sad provjeri :salut:
ono je za Patch 1 bio info :)
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
black64
Postovi: 700
Pridružen/a: 18 jul 2011, 14:37
Kontakt:

Re: NBA 2K16

Post Postao/la black64 » 09 okt 2015, 19:56

kad pokrenem ovaj autohotkey, ne radi mi na nba al radi na chrome npr

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: NBA 2K16

Post Postao/la IlCapitano » 10 okt 2015, 00:14

miki_92 je napisao/la:prvo skinete ovo kinesko cudo :mrgreen:

http://www.mediafire.com/download/mo9z8 ... -10-15.rar

prijevod komandi
slika
slika
1) Pokrenete ovaj kineski tool a onda i 2k16
2) Udjete u MyCareer i pritisnete HOME (tipku ; cuje se neki zvuk kao *cling*, to znaci da je aktivirana)
3) Izadjete u Main Menu i onda ponovo udjete u MyCareer
4) Prebacite se na ovaj tool i pritisnete Refresh Roster List (4. kvadratic po redu ispod HOME)
5)S desne str. vam se izlistaju svi igraci u rosteru, vi nadjete nekog cije vam acc. i patike odg.(ja sam koristio Mike Conleaya) i kliknete na njega a zatim kliknete na komandu Attributes (2. kvadratic ispod HOME) i onda Copy Acc.
6)Zatim nadjete sebe i oznacite te pritisnete READ MC a onda i Copy Acc.
7)Onda pritisnete F6 i vratite se u igru, izadjete iz MyCareer i ponovo je loadujete i to je to

jedina mana je sto kad god zatvorite igru po ponovnom pokretanju morate ukljuciti ovaj alat i pritisnuti F6 kad se u Main Menu da bi ovo radilo(msm nije neki znaci samo udjete u igru i stisnete F6), inace se vrati na default


Napravite back-up MyCareer file-a u slucaju da sta zaj3bete (u run.exe ukucate : appdata i slijedite ovaj path)
slika

ima i ova verzija sa Create a player (da vi odredite acc i patike, ali meni nakon update ne radi)
1) First, go into Create a Player in the Options menu and create a player (NOT MyPlayer! ie NOT your MC). Give this player the accessories and shoes you want to have, adjust color accordingly.

2) Now you must create a brand new roster. Go into Options, then Roster Creator, and make a new one, call it anything you want. I called mine TEST ROSTER.

3) Once you've made your roster, you have to insert the player you made in Step 1 into Free Agency or a team. Doesn't matter what team. Just insert him onto a team OR make him a Free Agent and save this roster.

4) Back out to the Main Menu, and go to Play Now. Choose Play Now on the next screen, then load the roster you created in Step 2.

5) Back out to the Main Menu, and on the chinese tool, click the Refresh Roster button. This will now load the Player list on the right side of the tool with your created player that you inserted onto a team. Find your created player's name in the list, and click the Attributes button on the tool (2nd button on left) and then click the Copy Accessories button.

6) Back out to the Main Menu. Now go into MyCareer, so it loads the roster with your MyCareer player on it. Click the Refresh Roster button on the tool again. Now in the player list on the right side, find your MyCareer player, highlight him, and click the Attributes button on the tool (2nd option) then the Copy Accessories button. This will paste the accessories onto your MyCareer player.

7) Back out to the Main Menu to save the change. Then go back into MyCareer and you should see your character with all the accessories.
Može li se taj tool koristiti da mijenjaš dodatke na igračima već u igrici?

Hoću Rondu da stavim Nike patike, ali je pod ugovorom sa Antom i ne daju mi. :mrgreen:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
black64
Postovi: 700
Pridružen/a: 18 jul 2011, 14:37
Kontakt:

Re: NBA 2K16

Post Postao/la black64 » 10 okt 2015, 14:28

kako da zakucam preko tastature aa pomozite dosadilo mi vise polagat ahahah

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21822
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: NBA 2K16

Post Postao/la Unofficialpage » 10 okt 2015, 15:31

black64 je napisao/la:kako da zakucam preko tastature aa pomozite dosadilo mi vise polagat ahahah
Haha sprint + šut. :D
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8126
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Re : RE: Re: NBA 2K16

Post Postao/la Tracy3McGrady » 12 okt 2015, 10:37

Unofficialpage je napisao/la:
black64 je napisao/la:kako da zakucam preko tastature aa pomozite dosadilo mi vise polagat ahahah
Haha sprint + šut. :D
Ne radi sa Rubiom :D
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Almir9
Postovi: 107
Pridružen/a: 21 apr 2010, 21:05
Kontakt:

Re: NBA 2K16

Post Postao/la Almir9 » 12 okt 2015, 11:47

Da li ima patch ili fix da se mogu štimati sim quarter length u my career? Previše iritiraju stats ovako a ne da mi se igrati duge minute :D

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.