Cibona Zagreb

Moderatori/ce: CashMan,nerminh74,KK_Bosna

wade
Postovi: 379
Pridružen/a: 15 jul 2009, 11:14
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la wade » 25 feb 2010, 15:04

neno sve to stoji,ali stvarno mislis da samo ti pratis kosarku,forume i da imas odredjeno kosarkasko znanje?tako mozes pricati s bosnasem :D ili nekim drugim,ali ima nas koji isto tako malo vise znamo o kosarci ;) ja ti samo kazem da svakoj eri dodje kraj,pa ce tako i ovoj partizanovoj u nlb-u :D
napominjes stalno izostanak marica,ne znam samo kako mozes biti siguran da bi odigrao na nivou na kome je dotad igrao?oscilacije su takodjer sastavni dio igre,i puno bolji igraci od tog marica su znali podbacit kad je najpotrebnije bilo,ne vidim zasto se to njemu ne bi desilo...opet kazem vidimo se u finalu,jos ako se bude,a najvjerovatnije da ce se igrati negdje u hrvatskoj,to ce biti jos jedan plus za cibonu... ;)
naglasak je ost'o makar nisam ovdje gojen, jer ništa nije jače nego hercegovački korjen, kažem hercegovački, to nije pridjev nego epitet, shvatit ćeš zašto haramo kad skontaš mentalitet...

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la Ted Mosby » 25 feb 2010, 15:34

wade je napisao/la:neno sve to stoji,ali stvarno mislis da samo ti pratis kosarku,forume i da imas odredjeno kosarkasko znanje?tako mozes pricati s bosnasem :D ili nekim drugim,ali ima nas koji isto tako malo vise znamo o kosarci ;) ja ti samo kazem da svakoj eri dodje kraj,pa ce tako i ovoj partizanovoj u nlb-u :D
napominjes stalno izostanak marica,ne znam samo kako mozes biti siguran da bi odigrao na nivou na kome je dotad igrao?oscilacije su takodjer sastavni dio igre,i puno bolji igraci od tog marica su znali podbacit kad je najpotrebnije bilo,ne vidim zasto se to njemu ne bi desilo...opet kazem vidimo se u finalu,jos ako se bude,a najvjerovatnije da ce se igrati negdje u hrvatskoj,to ce biti jos jedan plus za cibonu... ;)
Nek si mu reko, on govori da je Gordon promašio 1 bacanje, to stoji ali da je svirana tehnička bila bi još lopta sa strane a 30sec do kraja, +2 ili 3 i još lopta sa strane
I još kažeš da izvlačim nešto a sam si rekao ako ne bude +15 za Olympiakos da je iznenađenje
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la Ted Mosby » 25 feb 2010, 15:37

ako vukusic bude zdrav,biti ce svasta...premda i ovi mladi igraci mogu iznenaditi,tu prvenstveno mislim na radosevica i bogdanovica...a tomas i gordon ce odraditi svoje...u svakom slucaju,imaju dobru priliku...[/quote]

pazi taj vukusic je ove godine u tako losoj formi da je to jedno cudo....ali kad s druge strane ima robertsa to ce da bude preteska misija......nece niko potcijeniti partizana jer znaju da rade gresku kad potcijene najboljeg trenera Eurolige ;) ;) ;) ;) ;)

P.S. sve ispod 15+ za olimpijakos je iznenadjenje......[/quote]

Evo ga uvjeri se
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

wade
Postovi: 379
Pridružen/a: 15 jul 2009, 11:14
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la wade » 25 feb 2010, 15:37

ma neno se malo zanijeo s partizanom,partizanovim igrama,sto nije ni cudno s obzirom na neke pobjede u euroligi i to...ali zaboravlja da je taj partizan gubio dva puta ove sezone od cibone...moze on reci da je to bilo nevazno i da ce partizan pobjedit kad bude trebalo,ali cuj svaka utakmica je vazna,svaki poraz boli....vidimo koliko je njemu vazan kup BiH... :mrgreen:
naglasak je ost'o makar nisam ovdje gojen, jer ništa nije jače nego hercegovački korjen, kažem hercegovački, to nije pridjev nego epitet, shvatit ćeš zašto haramo kad skontaš mentalitet...

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la Ted Mosby » 25 feb 2010, 15:41

wade je napisao/la:ma neno se malo zanijeo s partizanom,partizanovim igrama,sto nije ni cudno s obzirom na neke pobjede u euroligi i to...ali zaboravlja da je taj partizan gubio dva puta ove sezone od cibone...moze on reci da je to bilo nevazno i da ce partizan pobjedit kad bude trebalo,ali cuj svaka utakmica je vazna,svaki poraz boli....vidimo koliko je njemu vazan kup BiH... :mrgreen:
Slavi kup koda su osvojili NBA ligu, a dogodine nema NLB-a
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

wade
Postovi: 379
Pridružen/a: 15 jul 2009, 11:14
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la wade » 25 feb 2010, 15:48

Ted Mosby je napisao/la:
wade je napisao/la:ma neno se malo zanijeo s partizanom,partizanovim igrama,sto nije ni cudno s obzirom na neke pobjede u euroligi i to...ali zaboravlja da je taj partizan gubio dva puta ove sezone od cibone...moze on reci da je to bilo nevazno i da ce partizan pobjedit kad bude trebalo,ali cuj svaka utakmica je vazna,svaki poraz boli....vidimo koliko je njemu vazan kup BiH... :mrgreen:
Slavi kup koda su osvojili NBA ligu, a dogodine nema NLB-a
a cuj neko kup,neko prvak...neko nlb ce igrat :)
naglasak je ost'o makar nisam ovdje gojen, jer ništa nije jače nego hercegovački korjen, kažem hercegovački, to nije pridjev nego epitet, shvatit ćeš zašto haramo kad skontaš mentalitet...

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la Ted Mosby » 25 feb 2010, 15:56

wade je napisao/la:
Ted Mosby je napisao/la:
wade je napisao/la:ma neno se malo zanijeo s partizanom,partizanovim igrama,sto nije ni cudno s obzirom na neke pobjede u euroligi i to...ali zaboravlja da je taj partizan gubio dva puta ove sezone od cibone...moze on reci da je to bilo nevazno i da ce partizan pobjedit kad bude trebalo,ali cuj svaka utakmica je vazna,svaki poraz boli....vidimo koliko je njemu vazan kup BiH... :mrgreen:
Slavi kup koda su osvojili NBA ligu, a dogodine nema NLB-a
a cuj neko kup,neko prvak...neko nlb ce igrat :)
Eto Bosni i prvenstvo ako oće, ali u NLB neće
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

wade
Postovi: 379
Pridružen/a: 15 jul 2009, 11:14
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la wade » 25 feb 2010, 15:58

kazem ti neko kup a neko nlb :)
naglasak je ost'o makar nisam ovdje gojen, jer ništa nije jače nego hercegovački korjen, kažem hercegovački, to nije pridjev nego epitet, shvatit ćeš zašto haramo kad skontaš mentalitet...

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la neno#4 » 25 feb 2010, 16:33

wade je napisao/la:kazem ti neko kup a neko nlb :)
a kakve sad ima veze bosna, siroki, wtf??????ko prica ovdje o bosni, ja pricam o partizanu a ne o capljini i anti nazoru :D :D :D :D ..jesam li ja mozda rekao da najbolje nesto znam, samo to vi izvlacite iz konteksta....cinjenica je da cibosi imaju 0-4 u slabijoj grupi nego sto je partizanova....cinjenica je da su isti ti cibosi dobili partizana oba puta....a cinjenica je da je bosna prosle godine odigrala odlicno nlb i onda izgubila, ako opstanemo da se ne ponovi ista situacija, ali samo na drugoj strani.....tako da ja znam da vi molite boga da bosna ispadne....a sto se tice partizana tri titule zaredom malo li je malo....sada je dosao na red i zagreb da se pokori, ali nema veze...

P.S. Pogledajte ludilo iz pionira nocas i duoble - double MVP EUROLIGE.......
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

wade
Postovi: 379
Pridružen/a: 15 jul 2009, 11:14
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la wade » 25 feb 2010, 17:06

neno nekako smo dosli i do bosne i do ante nazora :D
ja bi prvi volio da bosna ostane u nlb-u dogodine,jer onda bi finale bilo bas na noz...a ovako ako ostanete zadnji,finale nece vala imati neku golemu ulogu...jos bi htio reci da upamtite ime Bojan Bogdanovic,cuti cete za njega jos puno puno,samo ako se nastavi ovako razvijati...i da imam osjecaj da ce on dati protiv partizana odlucujuce koseve :D
naglasak je ost'o makar nisam ovdje gojen, jer ništa nije jače nego hercegovački korjen, kažem hercegovački, to nije pridjev nego epitet, shvatit ćeš zašto haramo kad skontaš mentalitet...

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la Ted Mosby » 25 feb 2010, 17:21

Kolio će večeras završiti utakmica, 49-48?
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la Ted Mosby » 25 feb 2010, 17:25

wade je napisao/la:neno nekako smo dosli i do bosne i do ante nazora :D
ja bi prvi volio da bosna ostane u nlb-u dogodine,jer onda bi finale bilo bas na noz...a ovako ako ostanete zadnji,finale nece vala imati neku golemu ulogu...jos bi htio reci da upamtite ime Bojan Bogdanovic,cuti cete za njega jos puno puno,samo ako se nastavi ovako razvijati...i da imam osjecaj da ce on dati protiv partizana odlucujuce koseve :D
Gordon sinoć imao indeks 40, je lud
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

wade
Postovi: 379
Pridružen/a: 15 jul 2009, 11:14
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la wade » 25 feb 2010, 17:55

inace nije normalan :D
samo da hoce ostati ova ekipa cibone na okupu s mozda jednim pojacanjem pravim,i naravno s perasom,bilo bi to pravo dobro...gordon,tomas,bojan,leon,luksa,zubcic,bagaric...bilo bi to extra...
naglasak je ost'o makar nisam ovdje gojen, jer ništa nije jače nego hercegovački korjen, kažem hercegovački, to nije pridjev nego epitet, shvatit ćeš zašto haramo kad skontaš mentalitet...

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la neno#4 » 25 feb 2010, 17:59

wade je napisao/la:inace nije normalan :D
samo da hoce ostati ova ekipa cibone na okupu s mozda jednim pojacanjem pravim,i naravno s perasom,bilo bi to pravo dobro...gordon,tomas,bojan,leon,luksa,zubcic,bagaric...bilo bi to extra...
prva dvojica sigurno nece ostati....a ostatak ionako nem gdje da odigra ;) ;) ;) ;) ....to sto smo dosli do bosne, to ste vi pokrenuli..ja sekunde nisam pricao o tome...sto je vama problem, sto je partizan bolji od cibosa nije moja stvar :lol: :lol: :lol: ...
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

wade
Postovi: 379
Pridružen/a: 15 jul 2009, 11:14
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la wade » 25 feb 2010, 18:04

neno#4 je napisao/la:
wade je napisao/la:inace nije normalan :D
samo da hoce ostati ova ekipa cibone na okupu s mozda jednim pojacanjem pravim,i naravno s perasom,bilo bi to pravo dobro...gordon,tomas,bojan,leon,luksa,zubcic,bagaric...bilo bi to extra...
prva dvojica sigurno nece ostati....a ostatak ionako nem gdje da odigra ;) ;) ;) ;) ....to sto smo dosli do bosne, to ste vi pokrenuli..ja sekunde nisam pricao o tome...sto je vama problem, sto je partizan bolji od cibosa nije moja stvar :lol: :lol: :lol: ...

nesto si mi previse siguran u to?ili je to samo strah sta ce biti ako ih uspije cibona zadrzat?ako tedeschi udje u cibonu,para nece falit...stvarno mislis da ovi ostali nemaju gdje drugo igrati?ja sam rek'o da se upamti ime Bojan BOgdanovic,bit ce nesto od njega...a to za bosnu,a to mi ono onako malo,znas,nista osobno... :D :D
naglasak je ost'o makar nisam ovdje gojen, jer ništa nije jače nego hercegovački korjen, kažem hercegovački, to nije pridjev nego epitet, shvatit ćeš zašto haramo kad skontaš mentalitet...

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la neno#4 » 25 feb 2010, 18:14

wade je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:
wade je napisao/la:inace nije normalan :D
samo da hoce ostati ova ekipa cibone na okupu s mozda jednim pojacanjem pravim,i naravno s perasom,bilo bi to pravo dobro...gordon,tomas,bojan,leon,luksa,zubcic,bagaric...bilo bi to extra...
prva dvojica sigurno nece ostati....a ostatak ionako nem gdje da odigra ;) ;) ;) ;) ....to sto smo dosli do bosne, to ste vi pokrenuli..ja sekunde nisam pricao o tome...sto je vama problem, sto je partizan bolji od cibosa nije moja stvar :lol: :lol: :lol: ...

nesto si mi previse siguran u to?ili je to samo strah sta ce biti ako ih uspije cibona zadrzat?ako tedeschi udje u cibonu,para nece falit...stvarno mislis da ovi ostali nemaju gdje drugo igrati?ja sam rek'o da se upamti ime Bojan BOgdanovic,bit ce nesto od njega...a to za bosnu,a to mi ono onako malo,znas,nista osobno... :D :D
zasto da me bude strah...pa evo taj isti partizan(kojeg ja simpatisem izricito zbog vujosevica, proda svake godine po tri nosioca i opet je bolji od konkurencije)..zamisli da je na ovu ekipu sad Ubica i Tripko, sta bi bilo :o :o :o :o ...ionako su prejaki, a zamisli sta bi tek onda bilo....emil tedeschi nece uci u klub zato sto milicevic i jelusic i kompanija imaju toliko nerasciscenih racuna da je to jedno cudo veliko(spominje se dug od 50 - 60 miliona kuna).....stvarno mislim da nemaju gdje igrati...evo krenucemo redom...mali leon ima tako malo znanja i tehnike da je to jedno cudo....zubo samo trice ispucava i nista vise....luksa ima mentalni problem doduse ove godine je poceo da igra puno bolje....bojan je slazem se puno napredovao, ali tek sada pred njim stoji to da dostigne npr. jednog veselija (po najnovijem izvjestaju nalazi se medju prvih deset pikova)...bagaric nije mogao da nadje bolji angazman zato se vratio...prvobitna zelja je bio caner - medley iz Kanarije pa je otpao..pa onda massey, pa je i on odbio...onda je dosao andrija zizic na red, medjutim tedeschi mu je ponudio bolje uslove ;) ;) ;) ....
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
Bily Piton
Postovi: 311
Pridružen/a: 09 dec 2009, 13:02
Lokacija: $,PC
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la Bily Piton » 25 feb 2010, 18:15

Ted Mosby je napisao/la:Kolio će večeras završiti utakmica, 49-48?

Ja bi bio zadovoljan ..ali to je pobjeda zar ne?.nek bude 35-34..ne smeta mi..Partizan će opet u 1/4f a Cibona će imati skor 0-6..pa sad ti vidi ko je bolji....Taj isti Olimpijakos koji vas je tukao kući,Partizan je dobio..Tu ustu Barsu što se dva puta zajebavala s vama Partizan je dobio...a šta ćeš..biće bolje dogodine..možda :twisted:
PFC Forever!!!

Ponosan što sam Srbin!

Jedan je CLEO 9 !!!

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la Ted Mosby » 25 feb 2010, 19:04

Bily Piton je napisao/la:
Ted Mosby je napisao/la:Kolio će večeras završiti utakmica, 49-48?

Ja bi bio zadovoljan ..ali to je pobjeda zar ne?.nek bude 35-34..ne smeta mi..Partizan će opet u 1/4f a Cibona će imati skor 0-6..pa sad ti vidi ko je bolji....Taj isti Olimpijakos koji vas je tukao kući,Partizan je dobio..Tu ustu Barsu što se dva puta zajebavala s vama Partizan je dobio...a šta ćeš..biće bolje dogodine..možda :twisted:
A nek si se i ti javio
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

wade
Postovi: 379
Pridružen/a: 15 jul 2009, 11:14
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la wade » 25 feb 2010, 19:45

neno znam ja to,ali jos nista nije konacno to oko tedeschia...slazem se takodjer sa svim sto si napisao za igrace,ali ne mislis li da ce mali leon uz perasa postati zivotinja?za zubu se slazem takodjer,previse mekan igrac,ako se moze reci za njega da je igrac :)
za bojana mnogi govore i pisu da ce biti jedan od stozernih igraca hrvatske reprezentacije u sto nimalo ne sumnjam,hercegovac je to,ima visinu,ima snagu,ima sut,tehniku,prvi korak mora malo popraviti i to da vise koristi ulaz prema kosu...dobar je u glavi,cega sam se najvise bojao da ne bude nesto tipa J.S...ali nije,koliko sam upratio...kazem ti opet vidimo se u finalu :)
i da nemoj misliti da ja imam nesto protiv tog partizana,stovise veoma mi je drag,za razliku od jedne crvene zvezde :)
naglasak je ost'o makar nisam ovdje gojen, jer ništa nije jače nego hercegovački korjen, kažem hercegovački, to nije pridjev nego epitet, shvatit ćeš zašto haramo kad skontaš mentalitet...

Avatar
Bily Piton
Postovi: 311
Pridružen/a: 09 dec 2009, 13:02
Lokacija: $,PC
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la Bily Piton » 25 feb 2010, 19:53

Ted Mosby je napisao/la:
Bily Piton je napisao/la:
Ted Mosby je napisao/la:Kolio će večeras završiti utakmica, 49-48?

Ja bi bio zadovoljan ..ali to je pobjeda zar ne?.nek bude 35-34..ne smeta mi..Partizan će opet u 1/4f a Cibona će imati skor 0-6..pa sad ti vidi ko je bolji....Taj isti Olimpijakos koji vas je tukao kući,Partizan je dobio..Tu ustu Barsu što se dva puta zajebavala s vama Partizan je dobio...a šta ćeš..biće bolje dogodine..možda :twisted:
A nek si se i ti javio

Ja samo odgovaram na tvoje pitanje
PFC Forever!!!

Ponosan što sam Srbin!

Jedan je CLEO 9 !!!

Odgovori

Natrag na “Evropska košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.