NK Iskra Bugojno

Avatar
mister_xy
Postovi: 80
Pridružen/a: 14 jan 2009, 23:16
Kontakt:

Re: Iskra Bugojno - Vandali BUGOJNO

Post Postao/la mister_xy » 01 jul 2009, 20:12

Hvala jaran, kad budes imao informacije napisi ;)

hulle
Postovi: 44
Pridružen/a: 26 jul 2009, 13:28
Kontakt:

Re: Iskra Bugojno - Vandali BUGOJNO

Post Postao/la hulle » 26 jul 2009, 19:27

iskra je zakon a ostalo su ustavi :mrgreen:

bh_navijac
Postovi: 202
Pridružen/a: 12 avg 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Iskra Bugojno - Vandali BUGOJNO

Post Postao/la bh_navijac » 17 avg 2009, 10:54

juce pobjeda Iskre 4.1 novo pojacanje Juric dva gola

Avatar
Baja_Zvjerka
Postovi: 4643
Pridružen/a: 09 jul 2009, 20:20
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: Iskra Bugojno - Vandali BUGOJNO

Post Postao/la Baja_Zvjerka » 18 avg 2009, 08:30

aBd pobjeda Rudara u Kaknju.. Zadovoljni smo sa 2:0.. :)
:D :D
Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !

ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM

Avatar
mister_xy
Postovi: 80
Pridružen/a: 14 jan 2009, 23:16
Kontakt:

Re: Iskra Bugojno - Vandali BUGOJNO

Post Postao/la mister_xy » 20 sep 2009, 18:33

Jeli to nam Iskra uzela bod vani ,masala napokon :lol: :lol: :lol:
Svim muslimanima cestitam Bajram
Bajram Serif Mubarek Olsom

Avatar
alcaci
Postovi: 37
Pridružen/a: 12 avg 2009, 17:22
Lokacija: Mionica
Kontakt:

Re: Iskra Bugojno - Vandali BUGOJNO

Post Postao/la alcaci » 23 sep 2009, 12:33

Omladinac 0-0 Iskra

Ovu tekmu Omladinac nije mogao dobiti, maximalno je mogao odigrati nerijeseno i u tome je uspjeo. Sudijama ako ne das koju pinku vise ne mozes preci centar ni kod kuce stvarno zalosno. Basara je odradio dobar posao sa sudijama i pokazao ko je iskusniji u ovoj ligi. Omladinac je na utakmici u kojoj je posjed lopte bio bar 75% - 25% na strani Omladinca dobio samo 2 slobodna udarca i to sa oko 30m. Dok je za Iskru koja je presla 4puta u nas dio dosudio 11 slobodnih udaraca, neke ponavljao itd. U zadnjim trenucima meca kada smo svi mi ocekivali sudijsku nadoknadu desilo se nezamislivo. Iako je gostujuci golman dobio zuti zbog odugovlacenja igre, iako su nosila 6 puta u zadnjih 10min bila u terenu zbog grceva gostujucih igraca sudija nije produzio ni minute. Naime u 43min sudija pokazuje 4 sucu da produzi 3min od 43min sto je smijesno. Medjutim kontrolor meca govori 4 sucu da nista ne dize na sto je 4 sudac spustio semafor. A glavni sudac svira kraj u 44min i 38sek prema vremenu 4 sudije na stoperici. To znam jer sam bio zaduzen za nosila i jer sam bio odmah do klupe delegata i 4 suca.

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: Iskra Bugojno - Vandali BUGOJNO

Post Postao/la FK Sarajevo » 26 okt 2009, 10:39

Moze li mi neko dati spisak igraca koji su dosli u Iskru i odakle ove sezone volim Iskru pa me zanima i odakle vam je ovaj Juric dosao
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

Avatar
doci
Moderator
Postovi: 555
Pridružen/a: 17 maj 2008, 20:55
Lokacija: Bugojno
Kontakt:

Re: Iskra Bugojno - Vandali BUGOJNO

Post Postao/la doci » 31 okt 2009, 19:00

FK Sarajevo je napisao/la:Moze li mi neko dati spisak igraca koji su dosli u Iskru i odakle ove sezone volim Iskru pa me zanima i odakle vam je ovaj Juric dosao
Ivan Juric kak ja znam bio je igrac Zrinjskom ili je dole poceo ne znam ali znam da je ga uprava dovela iz Gruda(s lijecenja) golman iz cibalije cini mi se a dok je tu vecina okosnica ekipe iz prosle sezone uz 2-3 maldja igraca iz naseg pogona!


Danas 5-0 :) dosli da dva boda s tim da Buducnost ima tekmu manje ali na proljece oni nama dolaze tak :) da sve u svemu Premijer Ligo dolazimo ;)

Avatar
hammers
Moderator
Postovi: 2124
Pridružen/a: 17 sep 2008, 14:17
Kontakt:

Re: Iskra Bugojno - Vandali BUGOJNO

Post Postao/la hammers » 31 okt 2009, 23:44

Zasluzeno nema sta,jeste da smo mi igrali sa drugim timom posto je sada najvaznije zadnje ove dvije kod kuce dobiti :) Iskra mnogo jaka onaj mladi napadac dobar pravo 3 gola zabi ako se ne varam,nadam se da ce se Zeko prodati pa da Iskra zgrne sta kesha za borbu u PL :) ;)
http://www.youtube.com/watch?v=aWGDXKSxjn0

"West Ham taking liberties at Millwall, they come to Millwall's ground, they smash there pubs up and to them it's a victory".

Avatar
mister_xy
Postovi: 80
Pridružen/a: 14 jan 2009, 23:16
Kontakt:

Re: Iskra Bugojno - Vandali BUGOJNO

Post Postao/la mister_xy » 01 nov 2009, 11:58

hammers je napisao/la:Zasluzeno nema sta,jeste da smo mi igrali sa drugim timom posto je sada najvaznije zadnje ove dvije kod kuce dobiti :) Iskra mnogo jaka onaj mladi napadac dobar pravo 3 gola zabi ako se ne varam,nadam se da ce se Zeko prodati pa da Iskra zgrne sta kesha za borbu u PL :) ;)
De malo jasnije na kojeg mladog igraca mislis, jeli Ivan Juric ,i na kojeg Zeca mislis jeli to Iskra ima jos Zeceva :mrgreen:

Avatar
hammers
Moderator
Postovi: 2124
Pridružen/a: 17 sep 2008, 14:17
Kontakt:

Re: Iskra Bugojno - Vandali BUGOJNO

Post Postao/la hammers » 01 nov 2009, 12:44

Ma ne znam ime i prezime,nosio je broj 9 i kako sam cuo valjda je 91 god :) Sto se tice Zeke onaj iz Sibenika posto i Iskra dobia nekoliko postotka od transfera ako ga prodaju :)
http://www.youtube.com/watch?v=aWGDXKSxjn0

"West Ham taking liberties at Millwall, they come to Millwall's ground, they smash there pubs up and to them it's a victory".

Avatar
doci
Moderator
Postovi: 555
Pridružen/a: 17 maj 2008, 20:55
Lokacija: Bugojno
Kontakt:

Re: Iskra Bugojno - Vandali BUGOJNO

Post Postao/la doci » 01 nov 2009, 13:29

hammers je napisao/la:Ma ne znam ime i prezime,nosio je broj 9 i kako sam cuo valjda je 91 god :) Sto se tice Zeke onaj iz Sibenika posto i Iskra dobia nekoliko postotka od transfera ako ga prodaju :)
A mali Irho dobra dobar cini mi se da je 90 ili 91 on Fuka,Juric prejaki jos kada bi se dobio kesh od Zeke kao sto kazes bili bi u premijer ligi 100 % i doveo jedan igrac u sredini bio bi pun pogodak!


LP ;)

bh_navijac
Postovi: 202
Pridružen/a: 12 avg 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Iskra Bugojno - Vandali BUGOJNO

Post Postao/la bh_navijac » 01 nov 2009, 14:50

Bio sam na tekmi jucer Iskra prejaka sigurno receno :!: ma da gosti juce nisu presli centra Iskra veoma dobra uigrana, vrlo brzo idu u kontre stvaraju puno prilika :!: Od Vandala ni traga ni glasa a mislim da bi puno mogli pomoci Iskri pogotovo na strani jer nisu Banovici daleko 5 bodova cini mi se :!: Smajic mali mislim da ce bit odličan igrač :!:

prolaznik
Postovi: 75
Pridružen/a: 08 okt 2009, 21:13
Kontakt:

Re: Iskra Bugojno - Vandali BUGOJNO

Post Postao/la prolaznik » 02 nov 2009, 23:27

bh_navijac je napisao/la: Smajic mali mislim da ce bit odličan igrač :!:
ako je i u pola dobar kao Sulejman- eto nas po njega 8-)
Titula po sezoni. . .

_nerazzurr_tm87_
Postovi: 4
Pridružen/a: 02 nov 2009, 22:50
Kontakt:

Re: Iskra Bugojno - Vandali BUGOJNO

Post Postao/la _nerazzurr_tm87_ » 03 nov 2009, 23:46

ja mislim da su owi navijaci iskre bolji ,brojniji od navijaca sirokog kojih bude max 200 na domacoj tekmi jedino ih ima malo vise kad im dodje neki klub iz sarajeva ali i to je vrlo tanko jer se nikako ne cuju od navijackih skupina iz sa .a da ne spominjem navijace modrice rudara olimpika laktasa slavije itd.

Avatar
mister_xy
Postovi: 80
Pridružen/a: 14 jan 2009, 23:16
Kontakt:

Re: Iskra Bugojno - Vandali BUGOJNO

Post Postao/la mister_xy » 04 nov 2009, 14:52

doci je napisao/la:
bh_navijac je napisao/la:Bio sam na tekmi jucer Iskra prejaka sigurno receno :!: ma da gosti juce nisu presli centra Iskra veoma dobra uigrana, vrlo brzo idu u kontre stvaraju puno prilika :!: Od Vandala ni traga ni glasa a mislim da bi puno mogli pomoci Iskri pogotovo na strani jer nisu Banovici daleko 5 bodova cini mi se :!: Smajic mali mislim da ce bit odličan igrač :!:
ah teska ti je ova situacija oko vandala ;) ako ti vise zanima moze na PP!

Poz ;) ;)
Pa zar nije tema Iskra Bugojno - Vandali BUGOJNO ,bas me interesuje situacija oko Vandala

caddy
Postovi: 1
Pridružen/a: 05 nov 2009, 01:49
Kontakt:

Re: Iskra Bugojno - Vandali BUGOJNO

Post Postao/la caddy » 05 nov 2009, 02:21

Situacija je ovakva :

Trenutno smo u stanju mirovanja. Imali smo malih problema sa vodecim ljudima NK ISKRA kao i vecina nasih klubova u kojima se ne shvata da su navijaci dio , i da moraju ucestvovat u radu , kluba. Nakon upucivanja pismenog dopisa za sastanak na kojima su trebali biti prezentirani nasi zahtjevi nismo dobili nikakav odgovor (prije pocetka ove sezone). Nadamo se da ce se ta situacija rijesiti sto prije.
Vandali su navijacka skupina koja radi po starom organizacionom sistemu , pa smo odlucili da do pocetka narednog dijela sezone preuredimo nasu strukturu, sve u cilju povecanja broja clanova te radi lakseg odlaska na utakmice voljenog kluba.
Vazno je jos reci da nismo ni u kakvom bojkotu, nego je cisto rijec o reorganziaciji, koja se odvija na miran nacin koji zahtjeva puno strpljenja i zalaganja, sto na zalost nije bio slucaj u ponekim navijackim skupinama.
Kao i dosad vandali su pristuni na svakoj utakmici koja se igra kod kuce ili na strani samo sa malim brojem obiljezija i bez glasne podrske sa tribina.

Nadamo se da cemo sto prije rijesiti nase probleme i nedostatke.

PONOSNI NA IME TVOJE ! vb89

Avatar
doci
Moderator
Postovi: 555
Pridružen/a: 17 maj 2008, 20:55
Lokacija: Bugojno
Kontakt:

Re: Iskra Bugojno - Vandali BUGOJNO

Post Postao/la doci » 05 nov 2009, 06:25

caddy je napisao/la:Situacija je ovakva :

Trenutno smo u stanju mirovanja. Imali smo malih problema sa vodecim ljudima NK ISKRA kao i vecina nasih klubova u kojima se ne shvata da su navijaci dio , i da moraju ucestvovat u radu , kluba. Nakon upucivanja pismenog dopisa za sastanak na kojima su trebali biti prezentirani nasi zahtjevi nismo dobili nikakav odgovor (prije pocetka ove sezone). Nadamo se da ce se ta situacija rijesiti sto prije.
Vandali su navijacka skupina koja radi po starom organizacionom sistemu , pa smo odlucili da do pocetka narednog dijela sezone preuredimo nasu strukturu, sve u cilju povecanja broja clanova te radi lakseg odlaska na utakmice voljenog kluba.
Vazno je jos reci da nismo ni u kakvom bojkotu, nego je cisto rijec o reorganziaciji, koja se odvija na miran nacin koji zahtjeva puno strpljenja i zalaganja, sto na zalost nije bio slucaj u ponekim navijackim skupinama.
Kao i dosad vandali su pristuni na svakoj utakmici koja se igra kod kuce ili na strani samo sa malim brojem obiljezija i bez glasne podrske sa tribina.

Nadamo se da cemo sto prije rijesiti nase probleme i nedostatke.

PONOSNI NA IME TVOJE ! vb89
Veoma kratko i jasno :) :)
:) :) aBd Uskoro cemo da zagrmimo 8-)

Avatar
mister_xy
Postovi: 80
Pridružen/a: 14 jan 2009, 23:16
Kontakt:

Re: Iskra Bugojno - Vandali BUGOJNO

Post Postao/la mister_xy » 05 nov 2009, 15:19

caddy je napisao/la:Situacija je ovakva :

Trenutno smo u stanju mirovanja. Imali smo malih problema sa vodecim ljudima NK ISKRA kao i vecina nasih klubova u kojima se ne shvata da su navijaci dio , i da moraju ucestvovat u radu , kluba. Nakon upucivanja pismenog dopisa za sastanak na kojima su trebali biti prezentirani nasi zahtjevi nismo dobili nikakav odgovor (prije pocetka ove sezone). Nadamo se da ce se ta situacija rijesiti sto prije.
Vandali su navijacka skupina koja radi po starom organizacionom sistemu , pa smo odlucili da do pocetka narednog dijela sezone preuredimo nasu strukturu, sve u cilju povecanja broja clanova te radi lakseg odlaska na utakmice voljenog kluba.
Vazno je jos reci da nismo ni u kakvom bojkotu, nego je cisto rijec o reorganziaciji, koja se odvija na miran nacin koji zahtjeva puno strpljenja i zalaganja, sto na zalost nije bio slucaj u ponekim navijackim skupinama.
Kao i dosad vandali su pristuni na svakoj utakmici koja se igra kod kuce ili na strani samo sa malim brojem obiljezija i bez glasne podrske sa tribina.

Nadamo se da cemo sto prije rijesiti nase probleme i nedostatke.

PONOSNI NA IME TVOJE ! vb89
Hvala jaran i gledajte da to rjesite pa da pomognete Iskri, da nam Iskra dode tamo gje joj je mjesto :D

Avatar
doci
Moderator
Postovi: 555
Pridružen/a: 17 maj 2008, 20:55
Lokacija: Bugojno
Kontakt:

Re: Iskra Bugojno - Vandali BUGOJNO

Post Postao/la doci » 07 nov 2009, 17:07

nazalost 3-2 :( :(

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.