FK Drina Zvornik

iggy_tm87
Postovi: 115
Pridružen/a: 05 mar 2010, 18:52
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la iggy_tm87 » 30 maj 2010, 02:25

Ljudi, smanjite tenzije, nema veze jesu li "ovi" ili "oni", u ligi u kojoj su se takmicili (u ovom slucaju liga RS) zavrsili su prvi stoga su zasluzeno usli u PL BiH. Ja im ovim putem zelim dobrodoslicu u PL BiH. Razlog za prozivanje navijaca Drine mi nije poznat (ako moze neko na pp) , a doticni koji je rekao da su jedna od boljih skupina je pretjerao, previse je subjektivan (ili jednostavno zeli dati dojam neozbiljne osobe). U svakom slucaju, neka nam jos jednog kluba s navijacima, gostovanje ce biti zanimljivije ;)

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6044
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Pasha » 30 maj 2010, 10:41

newton_heath_lyr je napisao/la:
TeroweNth je napisao/la:
tatamata je napisao/la:Pa ni Buducnost iz Banovica se ne razlikuje puno...isto je palanka naseljena seljadijom.
Buducnost je poznat klub i klub sa tradicijom , za razliku od Drine . :lol:
Nemoj tako,Drina je bila clan premijer lige Bosne i Hercegovine,u Drini je igrao trenutni A reprezentativac Samir Muratovic.Dobro dosli oni u PLBiH.
da, samo što to nije ista Drina.
ali kako god ljudima želim dobrodošlicu u PL.
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Baja_Zvjerka
Postovi: 4643
Pridružen/a: 09 jul 2009, 20:20
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Baja_Zvjerka » 30 maj 2010, 12:01

Ruku dajem da ispadaju odmah 2011.. :mrgreen: :mrgreen:
Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !

ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM

Avatar
pajkan85
Postovi: 123
Pridružen/a: 06 apr 2010, 17:59
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la pajkan85 » 30 maj 2010, 21:31

$ ? „$“ основан је августа 1945. " " је прва & " " у $ ? рата. " & $ је на $ ? (? " ? на & се " $ ?), а ? су ': ? ?, & ", Ђорђо ", " ?, Фета ", % ", & ? " & ЈНА " ".
& расправе о " " ? " & " ', & " о $ " ? ($ ? ? ? $), $ је $ ? $ " „$“ " $ се за првог $ " ? ?. $ је основан, ? је " ' $ ? " 5 " $ $ $ ? „' $ -“.

У првој $ постојања „$“ " ? / у " – " спорт, - је ? ' " " са ? " $ $ " ? " $. Прву " „$“ је $ у " са $ " " $ са 3:1. На - " ? се " све $ 1955. $, а ? ¥ " ".

Прва " " о & је % ? $ је 17. ' 1946. $ у ? " „$“ " „$“, " ? је то, ", прва првенствена " $ " ". $ је „$“ са 9:1. „Фронт $“ у & 57 $ 24. ' 1946. $ о овој " " је $: „У $ 17. ' $ је у ? првенствена " " Ф.$. „$“ " Ф.$. „$“ " ". У " $ са ? " „$“ " „$“ $ " – ¥ ? је ? ногу. ? " &“.
У " ? $ „$“ је " успјех ? 1949. " 1952. $, $ осваја првенство ? $ " " за ? у ? ? са & $ (1949.) " ? (1952.) $.

$ 1952. „$“ је ? ? у ? ? " са $ " $ (у " $ $ 3:1, " пораз у $ $ 2:1), ? у ' рангу " " $ " $ ", јер је " $ " ? ?.

$ $ " су - " у ' &, " $ „$“ " " " су њене & ? " $ у ? $ ($ $ $ $ $) ? су: " ", $ ", % ", $ ", & $, Јусуф ", ' ", $ ", Сафет ", тренер $ ", ' ", " ", Енвер $, $ $, " ", $ ", & ? &, ? ?, " " &, " $...

& $ " " ? управе „$“ у ' $ & " $ ?, & $ " ? ", & " ? & $ " је ? ' " $, & $ " овај $ у " %.

Respektiva
Postovi: 331
Pridružen/a: 25 sep 2009, 10:18

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Respektiva » 31 maj 2010, 10:33

U Zvorniku će se uzimati bodovi , mislim čak da će biti ista stvar kao sa Modričom..

Wolves
Postovi: 42
Pridružen/a: 31 maj 2010, 14:49
Lokacija: Zvornik
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Wolves » 31 maj 2010, 15:03

BosnianHero je napisao/la:[
Kakav fudbal igraju govori podatak o 73 navijaca prosjecno po utakmici :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
haha dobar si, 73 navijača, pa znaš li ti da je prosjek po utakmici Drine 700 navijača, samo još da si dodao nulu ništa više...

još ovde gledam šta pišete pa znate li vi koliko Zvornik ima stanovnika, možda je neko pokušavao da nas uništi ali nije im uspjelo, 80 000 Zvorničana će ubuduće gledati PL i to sasvim zasluženo...
Respektiva je napisao/la:U Zvorniku će se uzimati bodovi , mislim čak da će biti ista stvar kao sa Modričom..
Samo se ti nadaj pa posle pričajte tamo po Sarajevu kako niste mogli od navijača, kako su vas gađali kao onda u kupu, pritisak i tako to

Avatar
Stole iz Bora
Postovi: 3575
Pridružen/a: 05 avg 2009, 19:56
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Stole iz Bora » 31 maj 2010, 15:06

Wolves je napisao/la:još ovde gledam šta pišete pa znate li vi koliko Zvornik ima stanovnika, možda je neko pokušavao da nas uništi ali nije im uspjelo, 80 000 Zvorničana će ubuduće gledati PL i to sasvim zasluženo...
Da necete domace utakmice igrati na Nou Campu ili ima neki novi sistem "slaganja" ljudi na tribine .. 8-)

Salu na stranu, koji je kapacitet stadiona?
AMAR OSIM

1921 - JAČI OD RATOVA, REŽIMA I PARTIJA!

Wolves
Postovi: 42
Pridružen/a: 31 maj 2010, 14:49
Lokacija: Zvornik
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Wolves » 31 maj 2010, 15:09

Stole iz Bora je napisao/la:
Wolves je napisao/la:još ovde gledam šta pišete pa znate li vi koliko Zvornik ima stanovnika, možda je neko pokušavao da nas uništi ali nije im uspjelo, 80 000 Zvorničana će ubuduće gledati PL i to sasvim zasluženo...
Da necete domace utakmice igrati na Nou Campu ili ima neki novi sistem "slaganja" ljudi na tribine .. 8-)

Salu na stranu, koji je kapacitet stadiona?
pa ja ne znam kako ti to gledaš ja sam mislio figurativno, vidim ovde pišete o Zvorniku kao o nekom selu a to selo ima 80 000 stanovnika

Avatar
Stole iz Bora
Postovi: 3575
Pridružen/a: 05 avg 2009, 19:56
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Stole iz Bora » 31 maj 2010, 15:12

Wolves je napisao/la:
Stole iz Bora je napisao/la:
Wolves je napisao/la:još ovde gledam šta pišete pa znate li vi koliko Zvornik ima stanovnika, možda je neko pokušavao da nas uništi ali nije im uspjelo, 80 000 Zvorničana će ubuduće gledati PL i to sasvim zasluženo...
Da necete domace utakmice igrati na Nou Campu ili ima neki novi sistem "slaganja" ljudi na tribine .. 8-)

Salu na stranu, koji je kapacitet stadiona?
pa ja ne znam kako ti to gledaš ja sam mislio figurativno, vidim ovde pišete o Zvorniku kao o nekom selu a to selo ima 80 000 stanovnika
Polako, sta ti je, nemoj globalizovati. Vidis da sam ti napisao "salu na stranu" sto znaci da je ono bila samo sala. Znam na sta si mislio, ne sekiraj se.

Moze li sad odgovor o kapacitetu stadiona?
AMAR OSIM

1921 - JAČI OD RATOVA, REŽIMA I PARTIJA!

Wolves
Postovi: 42
Pridružen/a: 31 maj 2010, 14:49
Lokacija: Zvornik
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Wolves » 31 maj 2010, 15:15

Stole iz Bora je napisao/la:
Moze li sad odgovor o kapacitetu stadiona?
Stadion u Zvorniku može da primi 3 000 ljudi od toga 1 600 su stolice, zbog odluke NFS BiH da podigne kapacitet na 3 000 mjesta na stadionima širom BiH koji se takmiče u PL BiH FK Drina će napraviti još jednu tribinu sa oko 1 500 mjesta naravno sa stolicama, a u ostalom stadion će se komplet renovirat

spajz
Postovi: 121
Pridružen/a: 28 maj 2010, 23:33
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la spajz » 31 maj 2010, 15:17

pajkane mozes li mi napisati imena legendi kluba i godine kada su igrali?
ili bilo ko?!

Avatar
idrizinho
Postovi: 57
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:47
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la idrizinho » 31 maj 2010, 15:20

U zvorniku kada budu gostovali Sarajevo, Zeljo i Sloboda bit ce dosta navijaca gostujucih 100% sigurno ce biti vise nego domacih...samo iz par razloga...jer ce dosta ljudi doci iz okoline zvornika kao sto je Divic i Novo selo...

Avatar
idrizinho
Postovi: 57
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:47
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la idrizinho » 31 maj 2010, 15:24

Wolves je napisao/la:
Stole iz Bora je napisao/la:
Moze li sad odgovor o kapacitetu stadiona?
Stadion u Zvorniku može da primi 3 000 ljudi od toga 1 600 su stolice, zbog odluke NFS BiH da podigne kapacitet na 3 000 mjesta na stadionima širom BiH koji se takmiče u PL BiH FK Drina će napraviti još jednu tribinu sa oko 1 500 mjesta naravno sa stolicama, a u ostalom stadion će se komplet renovirat
samo cu reci stadion drine ima problema s podzemnim vodama...prvo se toga treba rijesiti, pa onda praviti trbine

Avatar
Stole iz Bora
Postovi: 3575
Pridružen/a: 05 avg 2009, 19:56
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Stole iz Bora » 31 maj 2010, 15:25

Wolves je napisao/la:Stadion u Zvorniku može da primi 3 000 ljudi od toga 1 600 su stolice, zbog odluke NFS BiH da podigne kapacitet na 3 000 mjesta na stadionima širom BiH koji se takmiče u PL BiH FK Drina će napraviti još jednu tribinu sa oko 1 500 mjesta naravno sa stolicama, a u ostalom stadion će se komplet renovirat
Hvala na odgovoru.

Malo sam snjuhao po netu i naletim na podatak o broju stanovnima na podrucju opstine Zvornik, znaci ne u samom gradu.

Na području opštine Zvornik živi oko 65.000 stanovnika, od kojih je oko 25.000 raseljenih i izbjeglih lica.

http://www.opstina-zvornik.org/index.ph ... &Itemid=34

Od tog broja grad Zvornik naseljava nekih 15.000 stanovnika.

Ipak nece Drinu gledati 80.000 ljudi .. ;)

Ali to je sad najmanje bitno u tome. Ono sto je bitno (za vas) je FK Drina novi premijerligas!
AMAR OSIM

1921 - JAČI OD RATOVA, REŽIMA I PARTIJA!

Biban25
Postovi: 320
Pridružen/a: 27 feb 2010, 17:33
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Biban25 » 31 maj 2010, 15:27

Doći će raje iz Sapne, Kalesije da popuni praznine na veleljepnom stadionu. :D

Nismo bili jedno 20 godina na stadionu ali se evo dogovaramo da odemo do Zvornika kada bude gostovala Sloboda. Ko zna možda se i naljutimo poslije dvije-tri ljute i mezeta, eh onda čuvajte ta dva transa ko oči svoje lijepe 8-) ...

Wolves
Postovi: 42
Pridružen/a: 31 maj 2010, 14:49
Lokacija: Zvornik
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Wolves » 31 maj 2010, 15:28

spajz je napisao/la:pajkane mozes li mi napisati imena legendi kluba i godine kada su igrali?
ili bilo ko?!
evo nešto što znam, jbg. ja sam se tek rodio 1988 tako da baš i ne znam nešto najbolje, evo nabrojaću one za koje sam čuo, pročitao i tako to.


Mujo Ćatić, Zijo Sarajlić, Ismet Ćatić, Momo Ristić, Xemalija Sabirović, David Stefanović, Suljo Sahanić, Đorđo Tomić Pop, Đokara Jawić, Munib Risić, Abdulah Hambiralović, Nurija Ćatić, Vlado Šutić, Šemso Hadžinurbegović, Rado Antonić, Đokara Danojlović, Jusuf Ćatić, Ahmet Bojić, Mehmed Tirić, Safet Kuršumović, Avdo Smajić, Meho Šehić, Enver Dautović, Mehidin Avdić, Husein Jahić, Dragomir Vasković, Branko Pavlović Babo, Milivoje Blagojević, Hazim Ibrahimović Zarka, Zijo Kadić...

jel dovoljno

spajz
Postovi: 121
Pridružen/a: 28 maj 2010, 23:33
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la spajz » 31 maj 2010, 15:30

Wolves je napisao/la:
spajz je napisao/la:pajkane mozes li mi napisati imena legendi kluba i godine kada su igrali?
ili bilo ko?!
evo nešto što znam, jbg. ja sam se tek rodio 1988 tako da baš i ne znam nešto najbolje, evo nabrojaću one za koje sam čuo, pročitao i tako to.


Mujo Ćatić, Zijo Sarajlić, Ismet Ćatić, Momo Ristić, Xemalija Sabirović, David Stefanović, Suljo Sahanić, Đorđo Tomić Pop, Đokara Jawić, Munib Risić, Abdulah Hambiralović, Nurija Ćatić, Vlado Šutić, Šemso Hadžinurbegović, Rado Antonić, Đokara Danojlović, Jusuf Ćatić, Ahmet Bojić, Mehmed Tirić, Safet Kuršumović, Avdo Smajić, Meho Šehić, Enver Dautović, Mehidin Avdić, Husein Jahić, Dragomir Vasković, Branko Pavlović Babo, Milivoje Blagojević, Hazim Ibrahimović Zarka, Zijo Kadić...

jel dovoljno
hvala :D

Wolves
Postovi: 42
Pridružen/a: 31 maj 2010, 14:49
Lokacija: Zvornik
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Wolves » 31 maj 2010, 15:34

to za stanovnike je stari podatak, ja mislim od 2 000 godine, grad ima oko 30 000 a ostali djelovi oko 50 000, jer dosta ljudi u poslednje vrijeme odlazi iz Šekovića, Vlasenice i tako ti manjih Opština, najbolje pogledaj na wikipediji ali zavisi i to koji češ jezik odabrat, bosanski ti daje podatke od prije rata a srpski sadašnje

Avatar
idrizinho
Postovi: 57
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:47
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la idrizinho » 31 maj 2010, 15:38

Wolves je napisao/la: A to za stanovnike je stari podatak, ja mislim od 2 000 godine, grad ima oko 30 000 a ostali djelovi oko 50 000, jer dosta ljudi u poslednje vrijeme odlazi iz Šekovića, Vlasenice i tako ti manjih Opština, najbolje pogledaj na wikipediji ali zavisi i to koji češ jezik odabrat, bosanski ti daje podatke od prije rata a srpski sadašnje
I naravno koliko god da vas dodje vise ce biti Hordasa,Manijaka i Fukara...neka vas dodje iz vlasenice,m. zvornika, milica itd. sigurno ce biti vise gostujucih navijaca

Wolves
Postovi: 42
Pridružen/a: 31 maj 2010, 14:49
Lokacija: Zvornik
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Wolves » 31 maj 2010, 15:40

idrizinho je napisao/la:
Wolves je napisao/la: A to za stanovnike je stari podatak, ja mislim od 2 000 godine, grad ima oko 30 000 a ostali djelovi oko 50 000, jer dosta ljudi u poslednje vrijeme odlazi iz Šekovića, Vlasenice i tako ti manjih Opština, najbolje pogledaj na wikipediji ali zavisi i to koji češ jezik odabrat, bosanski ti daje podatke od prije rata a srpski sadašnje
I naravno koliko god da vas dodje vise ce biti Hordasa,Manijaka i Fukara...neka vas dodje iz vlasenice,m. zvornika, milica itd. sigurno ce biti vise gostujucih navijaca
Samo nemojte da bude kao protiv Sarajeva, te doće oni, ovi a na kraju niko se nije pojavio a svi kao znaju šta se dešavalo, ako vas bude 500 dajem glavu eto

neko mi je obrisao post ali nema veze, bar nikog nisam vrijeđao samo kažem šta nam ljudi poručuju

Odgovori

Natrag na “Prva liga RS”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.