Elvir Rahimic

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Monolog » 09 feb 2011, 15:22

Imamo mi onog koji će zamijeniti Rahimića, odnosno koji će igrati ovu poziciju kada se Elvir penzioniše. Dakako, radi se o Salihoviću, koji će sa Medunjaninom raditi posao koji sada obavlja Rahimić. Što se tiče Cocalića, rekoh da bih ga ja zvao da sam na Papetovom mjestu, al' izgleda da selektor ne gleda grčku ligu, već samo pročita rezultate iste(tako je barem znao da Jahić ne zaslužuje poziv :lol: ).
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Analitico
Postovi: 563
Pridružen/a: 09 dec 2010, 11:25
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Analitico » 09 feb 2011, 15:25

Monolog je napisao/la:Imamo mi onog koji će zamijeniti Rahimića, odnosno koji će igrati ovu poziciju kada se Elvir penzioniše. Dakako, radi se o Salihoviću, koji će sa Medunjaninom raditi posao koji sada obavlja Rahimić. Što se tiče Cocalića, rekoh da bih ga ja zvao da sam na Papetovom mjestu, al' izgleda da selektor ne gleda grčku ligu, već samo pročita rezultate iste(tako je barem znao da Jahić ne zaslužuje poziv :lol: ).

Safet prati grcku ligu na www.livescore.com hahahaha i na osnovu toga odluci koga ce pozvati pa preko svog Alcatela posaljeporuku u savez, a onda Suljo ili Iljo iz Saveza sa svojom najnovijom Nokiom salje SMS Spahicu da se dogovore moze li se igrati....Spahic ima IPhone i u slobodno vrijeme igra tetrisa no vidi kad dodje poruka pa onda svima posalje SMS...Rahimic ne zna na mobitel pa njemu posalju golubom pismonosom....

Avatar
lisander
Postovi: 3091
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la lisander » 09 feb 2011, 15:27

Željovac je napisao/la:
padobranac1978 je napisao/la: :lol: :lol: a opet Cocalić se naigrao velikih utakmica,Džakmić je barem odigrao tu protiv Poljske B reprezentacije,jedan otisao u Koreju (bekrić,ponajbolji igrac zelje),drugi se iščupao iz Koreje (popović) :lol:
Panthinaikos 3 puta, Olympiakos 2, AEK 3, PAOK 2, Aris 3....

lisanderu, Cocalić više od godinu igra isključivo zadnjeg veznog i to odlično. Džakmić je sa njim neuporediv.
U svakom slucaju bi ga trebalo zvat, i jos bolje ako igra i dobro i zadnjeg veznog, od kako je otiso iz Zelje fakat nisam ga gledo

melanholicar
Postovi: 884
Pridružen/a: 08 feb 2011, 15:44
Lokacija: Prgavi Balkan
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la melanholicar » 09 feb 2011, 17:29

Realno star je i on više za reprezentacije,niko ne spori njegov značaj u odbranbenim akcijama,ali jednostavno selektor bi više pažnje trebao obratiti na Jahića,Cocalića ili neko treće riješenje.
Sve mi diraj samo mi ne diraj Fiorentinu i Gabriela Omara Batistutu!

Avatar
mirza_9
Postovi: 741
Pridružen/a: 08 jul 2008, 02:06
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la mirza_9 » 10 apr 2011, 16:53

Rahimić konačno u startnoj postavi i to protiv Zenita...

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la harishp » 10 apr 2011, 18:28

mirza_9 je napisao/la:Rahimić konačno u startnoj postavi i to protiv Zenita...
Izgleda trener konacno upalio motorku.Odnijece vrlo vazan bod iz Staljingrada. :mrgreen:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Cartman
Postovi: 29481
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Cartman » 10 apr 2011, 18:40

To ti je Leningrad bio, a ne Stalingrad. A ja mislio ti stara komunjara.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la harishp » 10 apr 2011, 18:47

Stanjingrad,Lenjigrad,KuVcevgrad mene to zanima haman isto kao i dogodovstine Shreka i Rumenog. :mrgreen:
Isto sVanje drugo pakovanje,ha ja.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24575
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Goalgetter » 10 apr 2011, 19:44

Kakva penzija? Rahimić u derbiju pretrčao preko 10 kilometara

slika

CSKA Moskva našeg Elvira Rahimića danas je u velikom derbiju ruskog prvenstva remizirala sa ekipom Zenita u St. Petersburgu. Goste je u prednost doveo Mark Gonzalez u 32. minuti, dok su fudbaleri Zenita izjednačili preko Zyryanova u drugoj minuti sudijske nadoknade na kraju prvog poluvremena.

Naš standardni reprezentativac i neprikosnoveni borac u redovima Zmajeva, Elvir Rahimić, na ovom susretu je igrao svih devedeset minuta te pretrčao više od deset kilometara, tačnije 10228 metara. Od svih ostalih igrača koji su nastupili od Rahimića je više terena pokrio samo rus Dzagoev koji je od Rahimića mlađi čak četrnaest godina.
Popularni "Rahima" u ovom susretu je zaradio i žuti karton i to u 80. minuti meča.

Nakon tri odigrane utakmice u okviru ruske Premijerlige CSKA zauzima sedmo mjesto sa pet osvojenih bodova, dok su fudbaleri Zenita plasirani na drugu poziciju sa tri boda više od CSKA, ali i jednim više odigranim susretom.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24575
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Goalgetter » 17 apr 2011, 16:30

Rahimic usao u 58' minuti u igru protiv Rubin Kazana. (2-0)

soko
Postovi: 3856
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la soko » 21 apr 2011, 15:11

Rahimic odigrao svih 90 minuta protiv Zenita. Pobjedili u 2:0

bosnas_
Postovi: 4038
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la bosnas_ » 22 apr 2011, 15:01

Veoma je vazno sto Rahimic u zadnje vrijeme redovno igra za svoj klub! u junu nas ocekuju dvije veoma vazne utakmice i normalno je da je dobro sto je Rahimic u formi! protiv Rubina i Zenita je odigrao odlicno,to je dobro i za reprezentaciju jer brzo ce nastavak kvalifikacija,naravno ako nas ne suspenduju..

Avatar
A_Pato
Postovi: 12
Pridružen/a: 01 nov 2010, 22:59
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la A_Pato » 07 jun 2011, 23:18

Ovaj je covjek bio igrac utakmice veceras. Rijetko ko ce ga spomenut, ali je bio gigant jos jednom. Cak je ovaj put isao i u napad nekoliko puta kad Miske i Pjanic vise nisu znali sta ce sa loptom.

Rade Paprica 9
Postovi: 656
Pridružen/a: 05 maj 2010, 23:03
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Rade Paprica 9 » 07 jun 2011, 23:49

Ovaj čovjek je večeras odigrao u okviru svojih mogučnosti, što ne znači da je bio dobar. Zadnji vezni nije samo destruktivac, pogotovo ne kad protivnik igra bunker, treba nekad povuć loptu otvorit prostor, rasteretit Pjanića koji se morao vražati do peterca po loptu, zadnji vezni može ponekad odigrati i sa više od jednog dodira.

Avatar
mirza_9
Postovi: 741
Pridružen/a: 08 jul 2008, 02:06
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la mirza_9 » 06 avg 2011, 17:28

Konačno starter...protiv Zenita

Avatar
Thunderstruck
Postovi: 2465
Pridružen/a: 29 jul 2010, 00:03
Lokacija: Paradise city
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Thunderstruck » 06 avg 2011, 17:39

I odigrao je odlično poluvrijeme.
"It's hard to believe it's not Scholes, it's Carrick you know..."

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la Dylan Dog » 07 avg 2011, 10:07

Na jednoj Ruskoj stranici procitah veliki intervju sa Rahimicem,iz koga smo mogli saznati recimo da je ljubitelj teatra kojeg vrlo cesto i posjecuje u Moskvi(ko bi to ocekivao od njeg :mrgreen: ), da mu je najdrazi ruski film "9th company",da nakon 12 godina u Rusiji ne zali i kada bi mogao sve ponovno opet bi se odlucio za odlazak u Rusiju,da govori Ruski nista slabije nego Bosanski..
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la kobe24 » 13 avg 2011, 17:22

Rahimic opet starter...
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

TKC
Postovi: 651
Pridružen/a: 04 apr 2011, 16:49
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la TKC » 13 avg 2011, 17:38

link..?

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Elvir Rahimic

Post Postao/la kobe24 » 13 avg 2011, 17:42

TKC je napisao/la:link..?
Ako mislis na link utakmice, evo ti: http://www.myp2p.eu/broadcast.php?match ... art=sports" onclick="window.open(this.href);return false;
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot] i 1 gost.