FK Partizan

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,Devil,dubrava,Trigger,VanBasten

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la LBJ MVP » 24 avg 2010, 23:30

uhhhhhhhhhhhhhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :D
Ovom treneru terba doživonto dati da vodi Partizana :D Kakav uspjeh nevjerovatno :)
I da koji levati pucaju penale :lol:
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la elninho_resTO » 24 avg 2010, 23:32

jednostavno strasni su,zasluzili su to
pa cleo se kleo
al kako je to strasan igrac
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3350
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la newton_heath_lyr » 24 avg 2010, 23:33

Nisam uopste navijac Partizana,naprotiv,ali drago mi je da su eliminasali Belgijance samo radi one petorice "djedova" koje su kamere cijelo vrijeme meca pokazivale.Neke burzoaske kabadahije.E samo radi toga.
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

Avatar
Arogantni
Postovi: 1352
Pridružen/a: 02 apr 2010, 19:51
Lokacija: Sarajevo-Grbavica-Jug
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Arogantni » 24 avg 2010, 23:33

Znate sta mi je najsmjesnije kad kazu da je Dinamo bolji od Parztizana po igracima dzabe Mamic dzabe pare kad oni nemaju ono nesto sto ima Partizan a to je sloga u ekipi a jos mi je smjesnije kad kazu nasa Liga bolja od >Jsl i HNL jest al malo sutra da im nije jaca Liga od nase nebi Partizan ostvario ovoliki uspjeh jer jaka Luiga dAJE i jaka prvaka jos jednom kapa do poda i velike ceastitke od mene za sve fanocve Crno-bijelih....
Sve stvari su prolazne samo su 2 vječne, a to su JUVE i FK ZELJO...

Bice JUVE opet sampion akoBOGda!!!

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17854
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Omerbavarac » 24 avg 2010, 23:34

:lol: :lol: :lol:
Penali za sladokusce i za osobe sa vrlo jakim srcem.

Cestitke na prolazu, zasluzen ili ne on je izboren. ;)
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la sarajlija89 » 24 avg 2010, 23:35

Partizan napravio veliki uspjeh,i rezultatski a i finansijski...

Cestitke..

Inace prije tekme gledam reportazu na RTS-u i sad spominju sudiju Alana Thompsona koji je sudio i mec Partizan - Fenerbahce 2-2 gdje je ponistio cist gol "Parnom Valjku" i svirao nepostojeci penal za Fener...

naravno on je sudio i vecerasnji mec i sad kao igraci partizana prije tekme govore nek nam se iskupi za taj mec sa fenerom tako sto ce nam veceras malo "pomoc", u tom fazonu..naravno salili se :mrgreen:

i sta bi...cist gol anderlechtu ponisten... 8-) 8-) :lol: :lol:

E kako li je zvijezdasima sad :D ,ustvari tako im je zadnjih 10-tak god pa i vise...partizan definitivno preuzima primat u Srbiji... 8-) 8-)

Cestitke Bianconeri :D
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13145
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Admir_Sa » 24 avg 2010, 23:36

Realno svaka ljudima cast na plasmanu u ligu prvaka, ali pricati o nekom hist uspjehu, savladali mocni anderleht i slicno su nebuloze. Pa ne igraju za Partizan amateri :roll:
nema potpisa

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la The Game » 24 avg 2010, 23:37

Uh, nervirao sam ko kad su padali Maccabi i Barca ranije ove godine :D :D
Sigurno veliki uspjeh Partizana, nije mala stvar uci u grupnu fazu...
Ipak, gledajuci ovaj mec stekao sam utisak da igru Partizana nose Krstajic, Iliev, Sale (do povrede) i Cleo, a ovi ostali su tu da popune broj i da naprave sto manje gresaka. Napominjem, stekao sam ovaj utisak gledajuci malo prosle i ovu veceras utakmicu, nadam se da ce mi @Devil malo podrobnije napisati o ovome.
Zelim im svu srecu u daljem takmicenju, naravno gdje ce biti tesko uraditi nesto vise, ali svakako nada zadnja umire.

Avatar
seha
Postovi: 989
Pridružen/a: 14 jul 2009, 01:17
Lokacija: Ljubljana
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la seha » 24 avg 2010, 23:38

Sta ce bit za Galesica samo me to interesuje njemu iako srede papire nece moc igrat u grupnoj fazi il ipak hoce ?
Golovi BH reprezentativaca 10-11 http://www.youtube.com/user/seha2703
BH navijacke pjesme http://www.sendspace.com/folder/u83awh.html

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8238
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la geronimo » 24 avg 2010, 23:39

newton_heath_lyr je napisao/la:Nisam uopste navijac Partizana,naprotiv,ali drago mi je da su eliminasali Belgijance samo radi one petorice "djedova" koje su kamere cijelo vrijeme meca pokazivale.Neke burzoaske kabadahije.E samo radi toga.
Hahahah, i meni su one starohije išle na živce.
Konačno se i to desi da Partizan preskoči zadnju prepreku. :) Svaka čast.
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
Fk_zeljo_1921
Postovi: 4938
Pridružen/a: 04 okt 2009, 16:09
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Fk_zeljo_1921 » 24 avg 2010, 23:42

Cestitam Partizanu :!: :o :o
"I've failed over and over and over again in my life and that is why I succeed." -Michael Jordan

Avatar
Thunderstruck
Postovi: 2465
Pridružen/a: 29 jul 2010, 00:03
Lokacija: Paradise city
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Thunderstruck » 24 avg 2010, 23:45

Zasluzio je Partizan da ide dalje, zato sve cestitke!
"It's hard to believe it's not Scholes, it's Carrick you know..."

Avatar
Linus Torvalds
Postovi: 90
Pridružen/a: 20 avg 2010, 20:17

Re: FK Partizan

Post Postao/la Linus Torvalds » 24 avg 2010, 23:46

Svaka cast cestitke Partiznanu sad ako budu pametni sa ovim parama koje zarade u LP mogu cuda uraditi!

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Devil » 24 avg 2010, 23:46

The Game je napisao/la:Uh, nervirao sam ko kad su padali Maccabi i Barca ranije ove godine :D :D
Sigurno veliki uspjeh Partizana, nije mala stvar uci u grupnu fazu...
Ipak, gledajuci ovaj mec stekao sam utisak da igru Partizana nose Krstajic, Iliev, Sale (do povrede) i Cleo, a ovi ostali su tu da popune broj i da naprave sto manje gresaka. Napominjem, stekao sam ovaj utisak gledajuci malo prosle i ovu veceras utakmicu, nadam se da ce mi @Devil malo podrobnije napisati o ovome.
Zelim im svu srecu u daljem takmicenju, naravno gdje ce biti tesko uraditi nesto vise, ali svakako nada zadnja umire.
Napisao sam na temi Liga Prvaka sta mislim o Partizanu ali evo i ovde.Prvo iskrene cestitke na pobedi i na donosenju jakih tekmi i LP u Beograd.Naravno to ce biti praznicni dani.
Dalje Partizan strasno sretno prosao,ali koga to briga bitno je da su prosli.No Anderlecht je bio mnogo opasni od njih i da su oni prosli bilo bi zasluzeno.
Ono sto je veoma bitno je sada u ovih nekoliko dana prelaznog roka dovesti nekoliko kvalitetnih igraca,ali pitanje je kako to uraditi jer na domacem trzistu skoro pa nista slobodno a kvalitetno da je.A sa druge strane od stranaca su vec tu Dr.Mo,Cleo,Kizito dakle ostaju im dva slobodna stranca jer nema Partizan odresene ruke po pitanju finansija da mu stranci u ligi sede na tribinama.
Sto se tice igre u odbrani im strasno duva Ilic kada hoce zna da brani i to veoma kvalitetno,no on je po meni direktno za 3/4 gola a i za onaj jedan je mogao bolje intervenisati.Odbrana osim Krstajica po meni cisti prosek.Lazevski je panj svetskih razmera,Stankovic je jos nedovoljno iskusan za jake tekme,a Stevanovic nema kondiciju vec nakon 30 minuta polumrtav.Dakle u odbrani im trebaju najmanje jedan stoper,te oba beka.Vezni red je veoma kvalitetan ali takodje nedovoljno spreman.U napadu od pravih napadaca jedino imaju Clea i samo njemu i dragom Bogu mogu zahvaliti.Treba im jedan napadac i to je najbitnije sto se mora dovesti.
Meni kao pristalici srpskog fudbala ostaje samo da vidim kako ce se odraditi prelazni rok,koga u cetvrtak dobiti u grupi,i zeleti im srecu u nastavku evropskog puta,a u ligi neka budu bar 2. :P
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
sakho
Postovi: 365
Pridružen/a: 21 avg 2009, 17:50
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la sakho » 24 avg 2010, 23:47

Svaka cast "crno-beli" :!: veliki uspjeh, istina je da je Partizan veliki i dobar klub, ali nakon dugo vremena eto i vas u Ligi pvaka, bas mi je drago sto ce neki balkanski klub igrati i LP. Uh kako ce ovo dobro doci Partizani sto se tice finansija :D eto milioncica, valjda se nece pojavit neki kabadahija i pokrast sve :mrgreen: , a veliki uspjeh i za srpski fudbal,novi bodovi i svakako napedak na uefinoj listi. Jos jednom cestitke

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Wolverine » 24 avg 2010, 23:48

iako ne volim partizana, cestitke od srca na ulasku u ligu sampiona.

Avatar
Interista di cuore
Postovi: 2961
Pridružen/a: 16 apr 2010, 13:45
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Interista di cuore » 24 avg 2010, 23:48

seha je napisao/la:Sta ce bit za Galesica samo me to interesuje njemu iako srede papire nece moc igrat u grupnoj fazi il ipak hoce ?
meni se cini da se on vratio u Goricu,danas ja u Sportu cito,nisam siguran kolko je ovo tacno...


svaka cast Partizanu,veliki uspjeh 8-)
I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.

Chi per l'Inter vive, non muore mai...

Regular
Postovi: 2
Pridružen/a: 24 avg 2010, 23:39
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Regular » 24 avg 2010, 23:49

svaka cast

Avatar
Barca u srcu
Postovi: 611
Pridružen/a: 21 jul 2010, 23:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Barca u srcu » 24 avg 2010, 23:49

Nezaslužen prolaz potpuno. Poništen je Anderlechtu čist gol. Ali će ih zato u grupi ubiti.

Avatar
seha
Postovi: 989
Pridružen/a: 14 jul 2009, 01:17
Lokacija: Ljubljana
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la seha » 24 avg 2010, 23:50

@Devil a znas li situaciju oko Galesica ? :lol:
Golovi BH reprezentativaca 10-11 http://www.youtube.com/user/seha2703
BH navijacke pjesme http://www.sendspace.com/folder/u83awh.html

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.