KK Crvena Zvezda

Moderatori/ce: CashMan,nerminh74,KK_Bosna

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: KK Crvena Zvezda

Post Postao/la Tribalian » 17 avg 2011, 15:58

harry_90 je napisao/la:Kad mislite uplatit Slobodi 200.000 eura za Kikanovica i Milosevica ?? Stvarno bezobrazluk sa vase strane,Divkovic i Vujovic osjedise cekajuci pare :lol:
Da je Sloboda jedina koja ceka pare,bilo bi dobro :mrgreen:
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
braoolyo
Postovi: 1691
Pridružen/a: 09 jul 2011, 12:33
Kontakt:

Re: KK Crvena Zvezda

Post Postao/la braoolyo » 18 avg 2011, 19:57

Neke insajderske informacije govore da su Rakocevic i Milicic pristali da dodju, mozda i Askrabic, te dva Amerikanca na pozicijama 3 i 4.


:o

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Crvena Zvezda

Post Postao/la neno#4 » 18 avg 2011, 21:58

braoolyo je napisao/la:Neke insajderske informacije govore da su Rakocevic i Milicic pristali da dodju, mozda i Askrabic, te dva Amerikanca na pozicijama 3 i 4.


:o
Ja koliko znam Igor je blizu Caje Laboral.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
braoolyo
Postovi: 1691
Pridružen/a: 09 jul 2011, 12:33
Kontakt:

Re: KK Crvena Zvezda

Post Postao/la braoolyo » 18 avg 2011, 23:01

neno#4 je napisao/la: Ja koliko znam Igor je blizu Caje Laboral.
Pa u tom je i fazon. Da se o tome ne prica, dok Covic i Pesic pregovaraju sa igracima. :D

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Crvena Zvezda

Post Postao/la neno#4 » 18 avg 2011, 23:26

braoolyo je napisao/la:
neno#4 je napisao/la: Ja koliko znam Igor je blizu Caje Laboral.
Pa u tom je i fazon. Da se o tome ne prica, dok Covic i Pesic pregovaraju sa igracima. :D
Sto bi rek'o a ko ce to sve da plati...

Preduzece, Panticu, preduzece :lol: :lol: :lol: :lol:

Mislim da su to nerealne opcije, mislim da se nece Covke upustati odmah u instant uspjeh.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
braoolyo
Postovi: 1691
Pridružen/a: 09 jul 2011, 12:33
Kontakt:

Re: KK Crvena Zvezda

Post Postao/la braoolyo » 18 avg 2011, 23:56

neno#4 je napisao/la: Sto bi rek'o a ko ce to sve da plati...

Preduzece, Panticu, preduzece :lol: :lol: :lol: :lol:

Mislim da su to nerealne opcije, mislim da se nece Covke upustati odmah u instant uspjeh.
Milicic trazi platu 3 puta manju nego sto je Varda trazio, dok ce Rakocevic imati platu dovoljnu da klub dovede do bankrota. :lol: Valjda ce ljudi koji budu ulazili u UO morati ozbiljne pare davati, a i sponzori ce biti opasni...

I da, zaboravio sam dodati da treba i Vladimir Golubovic doci. :lol: Sta cu, i meni djeluje nerealno, ali ovaj izvor mi se cini pouzdanim.


Dokaz da nije bzvz baljezganje... Rakocevic veceras na Marakani... :D

http://img35.imageshack.us/img35/8027/325248338.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Crvena Zvezda

Post Postao/la neno#4 » 19 avg 2011, 16:02

Kari potpisao na 2+1.

Sad cemo vidjeti sta i kako ce da sloze.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

retro
Postovi: 3453
Pridružen/a: 06 jul 2010, 10:23
Kontakt:

Re: KK Crvena Zvezda

Post Postao/la retro » 19 avg 2011, 16:25

Sutra predstavljanje.
Rakocevic i Milicic preskupi, pregovara se sa Golubom.
Genius, outrageous, the best ever! RF!

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: KK Crvena Zvezda

Post Postao/la Devil » 20 avg 2011, 01:07

Cekao sam malo da se smiri situacija oko Covica i fuzionisanja,pa sam cekao i ja da nadjem vremena za nesta i sada je red da ostavim neki komentar.


Ja sam moram reci prezadovoljan kako se odvijaju stvari sa Covicem i da mi je drago sto je ovako ispalo.
Fakticki ovo i dalje ostaje FMP samo sa promenjenim imenom,ali sa svim potencijalom Zvezde,a kada se to spoji sa FMP-om dobija se zaista jedna poprilicno zdrava sredina bar za sada.Drugi klub ce jos uvek postojati na papiru KK Crvena Zvezda u narednih pet godina ali bez igranja utakmica,a napravljen je plan za reduciranje dugova te za 5 godina bi trebalo doci do konacne fuzije,nadam se da ce se do tada veoma malo ljudi secati ovoga perioda.Tada bi ako sve bude uredu trebali preneti sve trofeje i svu istoriju "prosle" Crvene Zvezde i bilo bi sve po starom.
Mnogi "navijaci" su protivnici ovoga,ali dzabe je takve nazivati navijacima kada oni ni ne znaju nabrojiti igrace zvezde koji su bili tu prosle sezone,vec su to fudbalski navijaci i koji su vole Zvezdu ali samo u fudbalu.Njima se trebaju postaviti pitanje zar im nije draze gledati Zvezdu koja je dodala samo Beograd u nazivu,koja je clanica SD-a,koja iza sebe ponovo ima Delije,nego da gleda klub koji je 14 miliona u dugu,koji nema podrsku vatrenih navijaca,koji je sacinjen od kriminalaca...
Dolaskom Covica dobili smo jednu odlicnu podlogu za uspeh,dobili smo veoma moderne uslove za treninge,dobili smo spajanjem resursa zasigruno najjaci omladinski pogon,jedna od retkih svetlih tacaka "stare" Zvezde je bio taj pogon,a ne treba ni spominjati kakav FMP ima,i spajanjem toga za buducnost ne treba da brinemo.
Dobili smo jednog vodju iz fotelje koji zna kako treba "postupati" sa basketom,kako voditi jednu veliku organizaciju,a imace iza sebe Djilasa i Ristica,te mozda i najvaznije navijace koji ga podrzavaju.Znamo kako je tesko raditi kada navijaci nisu iza tebe konstantni pritisak i sve sto otezava uspeh.Za sada Covic ima sve preduslove za nesta vise.

Dolaskom Covica,dobili smo jos jednog lidera,ovaj put na klupi.Resena je konacno enigma Kari Pesic i to me raduje,Kari zna zanat i od njega ocekujem svasta,dobio je odresene ruke po pitanju igrackog kadra,ali trazi za to 1 mil eura,bojim se da bi to mogao biti kamen spoticanja ali nadam se da nece.Pesicu ce prvi pomocnik da bude Lazic,a veoma je moguce da to bude i Pavicevic mada mi to deluje kao nerealno da bi on pristao da bude pomocnik ali sacekajmo.

Sta imamo od igrackog kadra,necu da preudiciram ni sa kakvim pojacanjima vec cu da vidim sta imamo trenutno tu.Siguran sam da mesto u ovom timu Zvezde imaju Covic poznavajuci koliko ga Kari ceni,Cvetkovic,Radivojevic,Ilic,Milutinovic,Lesic,Nikolic i rekao bih Nedovic,ali Nedovic ima "strasnu" ponudu Maccabia s tim da bi ga oni ostavili nama na jednu sezonu i lepu kolicinu obestecenja.
Sad ostalo treba da se pojacana.Spekulacija je raznih Milicic definitivno nije jedna od opcija,dok kako citam Rakocevic je poprilicno smanjio svoj kriterij i trazi mnogo manju platu.Takodje kao "izvesna" pojacanja spominju se Golubovic i Walsh,ali ja stvarno ne volim da licitiram sa igracima tako da cu radije sacekati kada igrac potpise pa onda kombinovati.Ne znam da li ce se @Neno sloziti sa mnom po pitanju ovih gore nabrojanih "sigurica" u timu ali mislim da je to to.
Ma ne bojim se ja sada kada je KAri tu da ce to biti lepo skockano.

Veoma mi se svidja to sto ostajemo u Pioniru i pored svoje hale sada u Zelezniku.Ali ipak Zeleznik je ipak malo dalje i mnogo je pristupacnije navijacima da dolaze u Pionir koji ce nema sumnje biti pun.
Da ne bude bespotrebnih pitanja,sta kako,odmah da kazem da Delije bojkutuju i dalje NLB ligu,dakle ni sta ni kako to je stav grupe,zato ce Evropa morati sacekati casove navijanja,te ce poceti uciti tek negde od marta kada otprilike krece KLS sa novim uraganom sa tribina,ustvari ima jos jedan izlet u kupu Srbije on je nekada ranije ne znam datum.
Dakle Delije docekali smo i to ponovo,ponovo svi kao jedan za nasu Zvezdu i vracanje na stare staze boljih rezultata.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Crvena Zvezda

Post Postao/la neno#4 » 20 avg 2011, 01:26

Nedovic je imao tu ponudu Macabija, ali cini mi se da ona vise nije aktuelna.
Zavrsnica Kupa je negdje krajem februara u Nisu, oko 20 - 21, cini mi se.

Meni licno ce biti nainteresantnije da vidim kako ce Pesic i Covic suradjivati. Ako tu bude sve uredu, Zvezda moze mnogo. U prvoj sezoni ne do titule, ali moze da se vrati na stari kolosjek. Ali bice tu i dalje struja koje ce da vrebaju u i oko Zvezde, od Andjelkovica kojeg su ostavili za potpredsjednika do ostalih.

Ovo je prvi tip privatizacije kluba. Vidjet cemo ko ce da krene Covketovim stopama.
NLB vjerovatno nikada nece biti jaca.

Partizan, Cedevita, Olimpija, Zvezda, Radnicki, Zagreb, Buducnost i ostali. Bice strasno.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: KK Crvena Zvezda

Post Postao/la Devil » 20 avg 2011, 01:36

@Neno kakav je sada odnos Misko-Covic,to bi moglo da predstavlja problem.
Znam da su imali mnogo nesuglasica i da nisu bili u blistavim odnosima,a u ovoj Zvezdi kamara igraca je iz Beobasketa ukljucujuci i Cvetkovica i Nedovica,nadam se da su ipak izgladili svoje odnose.

Sto se tice Andjelkovica i ne bojim se ja njega previse,tu je "fantom" Ristic koji ce da ga neutralise.Inace taj Ristic je za mene bas fantom,ja tog lika nikada nisam video nigde,kao neki covek koji radi iz sene. :lol:
Raduje me sto u novoj strukturi nema Zezelja i Pavlovica koji su ostali u staroj Zvezdi. :)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Crvena Zvezda

Post Postao/la neno#4 » 20 avg 2011, 01:47

Ma Misko samo radi za pare. Njega ne interesuje nista drugo. Bice i sa djavolom dobar zbog para :lol: :lol: :lol:
A ovo mu je odlicna sansa da utali Nedovica i ostale poslije. Zna i on da sa Karijem ima tri puta vece sanse da ih proda posto ce da postanu bolji.

Ristic je najveca ziva legenda. Svi znaju sve o njemu, a ne znaju ko je :lol: :lol:
Cim je Kari pristao moraju mu se obezbijediti pare za pojacanja.
Mislim da je ovo idealno vrijeme da se Dule vrati na klupu i da opet odigraju titanske duele. Mada stagod Zvezda dovela ove godine, bice slabiji igracki. Naravno, u granicama njihovih mogucnosti. Nadam se da Covic nece ponoviti prethodne greske. Da juri za titulom i Partizanom, a na kraju prave dugove.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: KK Crvena Zvezda

Post Postao/la Devil » 20 avg 2011, 01:51

neno#4 je napisao/la:Ma Misko samo radi za pare. Njega ne interesuje nista drugo. Bice i sa djavolom dobar zbog para :lol: :lol: :lol:
A ovo mu je odlicna sansa da utali Nedovica i ostale poslije. Zna i on da sa Karijem ima tri puta vece sanse da ih proda posto ce da postanu bolji.

Ristic je najveca ziva legenda. Svi znaju sve o njemu, a ne znaju ko je :lol: :lol:
Cim je Kari pristao moraju mu se obezbijediti pare za pojacanja.
Mislim da je ovo idealno vrijeme da se Dule vrati na klupu i da opet odigraju titanske duele. Mada stagod Zvezda dovela ove godine, bice slabiji igracki. Naravno, u granicama njihovih mogucnosti. Nadam se da Covic nece ponoviti prethodne greske. Da juri za titulom i Partizanom, a na kraju prave dugove.
Izgleda da zna samo Uvalin,koliko se secam oni su licno pregovarali. :lol:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
legenda reala
Postovi: 33836
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: KK Crvena Zvezda

Post Postao/la legenda reala » 20 avg 2011, 01:52

e moj Štefane ,šta si dozvolio da ti propadne tvoja Crvena Zvezda :P :P bruka moj Štefko ;)
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: KK Crvena Zvezda

Post Postao/la Devil » 20 avg 2011, 01:56

legenda reala je napisao/la:e moj Štefane ,šta si dozvolio da ti propadne tvoja Crvena Zvezda :P :P bruka moj Štefko ;)
Zvezda nikada nije i nikada nece propasti,sve dok je ova "nova" Crvena Zvezda pod znakom SD CRvena Zvezda to je nasa Zvezda i takva ce i ostati.Ovo je novi klub sa starom dusom i ono sto ce biti predmet ljubavi svih istinskih navijaca naseg kluba. ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: KK Crvena Zvezda

Post Postao/la Tribalian » 20 avg 2011, 03:54

Devil je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:e moj Štefane ,šta si dozvolio da ti propadne tvoja Crvena Zvezda :P :P bruka moj Štefko ;)
Zvezda nikada nije i nikada nece propasti,sve dok je ova "nova" Crvena Zvezda pod znakom SD CRvena Zvezda to je nasa Zvezda i takva ce i ostati.Ovo je novi klub sa starom dusom i ono sto ce biti predmet ljubavi svih istinskih navijaca naseg kluba. ;)
:!: :!: :!:
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
braoolyo
Postovi: 1691
Pridružen/a: 09 jul 2011, 12:33
Kontakt:

Re: KK Crvena Zvezda

Post Postao/la braoolyo » 20 avg 2011, 10:42

Koliko znam novi klub nije pod znakom SDCZ, zato sto ne mogu biti dvije kosarkaske sekcije, ali ce se svi trofeji pripisati SDCZ.

Sta nam treba od uspjeha da se plasiramo u EL (makar kvalifikacije) sledece sezone?

Avatar
braoolyo
Postovi: 1691
Pridružen/a: 09 jul 2011, 12:33
Kontakt:

Re: KK Crvena Zvezda

Post Postao/la braoolyo » 20 avg 2011, 12:24

http://www.sportskacentrala.com/?s=read&cat=2&id=99085" onclick="window.open(this.href);return false;

Predstavljanje Pesica.Slika je katastrofa, al' se fino cuje. :lol:

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: KK Crvena Zvezda

Post Postao/la Devil » 20 avg 2011, 13:53

braoolyo je napisao/la:Koliko znam novi klub nije pod znakom SDCZ, zato sto ne mogu biti dvije kosarkaske sekcije, ali ce se svi trofeji pripisati SDCZ.

Sta nam treba od uspjeha da se plasiramo u EL (makar kvalifikacije) sledece sezone?
Jeste i ovaj klub pod SD jer SD-u pripadaju kosarkaski trofeji.Ako slucajno ne dodje do konacne fuzije u narednih pet godina,ako se uzme neki trofej do tada pripasce "staroj" Crvenoj Zvezdi. ;)

Mi bi u EL u ovome trenutku mogli da se plasiramo samo putem pozivnice,bar ja tako razmisljam.EL svake godine daje 8 dodatnih pozivnica s tim da 2 uglavnom igru NLB ligasima koji se vec nisu plasirali.Znaci po nekom mom razmisljanju ako budemo odmah ispod Maccabia,Olimpije i Partizana u slucaju pozivnice mi bi trebali da je dobijemo.Ali jos je rano o tome pricati,ja bih licno bio zadovoljan i Eurocupom one tamo sezone.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
braoolyo
Postovi: 1691
Pridružen/a: 09 jul 2011, 12:33
Kontakt:

Re: KK Crvena Zvezda

Post Postao/la braoolyo » 20 avg 2011, 14:09

Pa i ja kazem da idu trofeji SD-u (tako je precizirano ugovorom), ali klub nije clan SD-a jer ne mogu biti i KKCZ i KKCZB. :D

Dobro je sto ce se od ove sezone racunati ucinak samo u tekucoj sezoni kod bodovanja, a ne poslednje 3 godine kao do sada. Dakle da budemo u NLB i domacem prvenstvu ispred groblja i da se oni ne plasiraju u top16. :lol:

Odgovori

Natrag na “Evropska košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.