Zenicka Arena

Mislite da možete bolje? Izvrstan ste poznavalac situacije u bh. sportu, ali niko, pa čak ni SportSport.ba ne želi da objavi vaš stav? Ovo je vaša rubrika.
Avatar
miky_hz
Postovi: 23210
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Zenicka Arena

Post Postao/la miky_hz » 25 mar 2009, 19:11

daidza je napisao/la:
majestic je napisao/la:Koja ce nasa repka prva igrati u ovoj dvorani? Hoce li rukometna reprezentacija igrati ovdje u ovim kvalifikacijama?
rukomet italija i rusija u areni......okk celik ce takode preci u arenu

bio na Merlinu sve ok ali brate balkanskom krkanluku nigdje kraja......pusenje u areni normalna stvar :?: :?: :?: :?:
Pa jbg nepostoji dvorana u kojoj se ne pusi bar ne kod nas ,jos je to koncert bio...isti ti je slucaj i kad je sport u pitanju ;)
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
biskitt
Postovi: 837
Pridružen/a: 05 jun 2008, 13:33
Kontakt:

Re: Zenicka Arena

Post Postao/la biskitt » 25 mar 2009, 20:33

ne pusi se u skenderiji, barem na utakmicama bosne. Mozes jedino zapaliti u onom holu, ili unutra da te redar ne vidi ;)

daidza
Postovi: 232
Pridružen/a: 02 sep 2008, 10:51
Kontakt:

Re: Zenicka Arena

Post Postao/la daidza » 25 mar 2009, 20:53

prvo i osnovno pravilo sportska je arena....dakle sport-zdravlje sama ova cinjenica nadi mi u svjetu negdje u iole civilizovanoj drzavi dvoranu u kojoj se pusi.....ista stvar u cetvrtak na rukometu u skenderiji duvajul duvaju.....i ja pusi da se odma razumijemo al sto neide neide pogotovo u onakvoj dvorani za toliko para......mislim kopa te na ulazu neda unijet sok a duvajuli duvaju......NEMA SMISLA

Avatar
miky_hz
Postovi: 23210
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Zenicka Arena

Post Postao/la miky_hz » 25 mar 2009, 21:32

biskitt je napisao/la:ne pusi se u skenderiji, barem na utakmicama bosne. Mozes jedino zapaliti u onom holu, ili unutra da te redar ne vidi ;)
O cemu pricas :roll: :roll:

ja onda gledam neku lijevu bosnu ocito ne gledamo istu bosnu,lol,kume nebudi lud,pa pogledaj malo fino...evo ti jedan primjer btw i ja pusim dole i pusi jos puno raje...

al isto tako kao dosao lik u dvoranu kao a do njega lik pusi,zovne ovaj satro redara kao misli zabranjeno pusenje tu,dodje redar kao sta je bilo,kae ovaj pusi ovaj do mene,onaj iz osiguranja mu se nasmija slatko i samo ode... ;)

pusi se brate nemoj zajebavat ja prvi pusim do sada me niko nije omemenuo a stajao sam i pored redara...i jos milion dusa sam vidio nit sam vidio da je ko opemenut nit bilo sta
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
biskitt
Postovi: 837
Pridružen/a: 05 jun 2008, 13:33
Kontakt:

Re: Zenicka Arena

Post Postao/la biskitt » 25 mar 2009, 21:47

pa sad ide moja rijec protiv tvoje, sto ne vodi nicemu, necemo sad ko dva ovna uprijeti :mrgreen: .

ja sam svjedok hiljadu puta u skenderiji da su ljudi zapalili cigaru i dodje im redar i kaze da ili ugase cigaru ili izadju iz dvorane. Svojim ocima vidio, i ove i prosle sezone. Uvijek sjedim na zapadu na sredini.
Vidjao sam i ja raju da pusi i da ih niko ne opomene, ali to je vise uzuzetak nego pravilo.
Generalno, zabranjeno je pusenje u skenderiji, to sto ljudi puse govori o njima samima ;)

Neutral
Postovi: 37957
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Zenicka Arena

Post Postao/la Neutral » 30 mar 2009, 18:19

Editovao, razlog je nebitan.
Zadnja izmjena: Neutral, dana/u 12 sep 2013, 02:49, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Mukiol
Postovi: 910
Pridružen/a: 15 jun 2008, 17:03
Kontakt:

Re: Zenicka Arena

Post Postao/la Mukiol » 06 apr 2009, 08:11

Ja koliko znam zabranjeno je pusenje u Skenderiji, Ja kad sam na tekmama osiguranje upozorava da nepuse one dole na patrenu,a oni gore slobodno puse... :?
mB!

Odgovori

Natrag na “Kolumne čitalaca”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.