Re: RK Konjuh Zivinice

Avatar
ADEEEEEEL
Postovi: 142
Pridružen/a: 12 feb 2013, 11:29
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la ADEEEEEEL » 10 mar 2013, 20:51

Nadam se da nam se to nece vise desavati jer je sinoc utakmica mogla biti prekinuta zbog klizavog terena.Sledeci put nek srede prije pocetka utakmice.
Željo ♥
Chelsea ♥
B.Dortmund ♥

kaca
Postovi: 419
Pridružen/a: 08 mar 2012, 13:05
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la kaca » 10 mar 2013, 21:11

Nesikiraj te se vaša iduća je sa Goraždem a mi smo navikli igrati u dvorani koja neprokišnjava.

eeMa17
Postovi: 97
Pridružen/a: 09 okt 2012, 23:44

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la eeMa17 » 11 mar 2013, 00:06

kaca je napisao/la:Nesikiraj te se vaša iduća je sa Goraždem a mi smo navikli igrati u dvorani koja neprokišnjava.
Jah bas juce komentarisemo na tribinama nedo bog da igramo protiv Gorazda, njihov prvi igrac cim bi se okliznuo odmah bi napustili dvoranu jer bi im se ukazala dobra prilika za bodove :) 0:10
:lol: :lol: :lol:

eeMa17
Postovi: 97
Pridružen/a: 09 okt 2012, 23:44

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la eeMa17 » 11 mar 2013, 00:54

ADEEEEEEL je napisao/la:Nadam se da nam se to nece vise desavati jer je sinoc utakmica mogla biti prekinuta zbog klizavog terena.Sledeci put nek srede prije pocetka utakmice.
Nema se tu sta druze popravljat, samo se netreba loziti i to je to, napolju je pala kisa vlaga zima a unutar dvorane vruce + 1200 dusa na tribinama mora se kondenz stvorit, zato u buduce neloziti grijanje i prije pocetka utakmice pustiti ventilacije :D

boriska
Postovi: 78
Pridružen/a: 11 mar 2012, 19:01
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la boriska » 11 mar 2013, 04:21

eeMa17 je napisao/la:
ADEEEEEEL je napisao/la:Nadam se da nam se to nece vise desavati jer je sinoc utakmica mogla biti prekinuta zbog klizavog terena.Sledeci put nek srede prije pocetka utakmice.
Nema se tu sta druze popravljat, samo se netreba loziti i to je to, napolju je pala kisa vlaga zima a unutar dvorane vruce + 1200 dusa na tribinama mora se kondenz stvorit, zato u buduce neloziti grijanje i prije pocetka utakmice pustiti ventilacije :D
ja sutra imam trening sa djecom---idemo zajedno da popravimo stanje u dvorani...
heheehehee

eeMa17
Postovi: 97
Pridružen/a: 09 okt 2012, 23:44

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la eeMa17 » 11 mar 2013, 07:40

boriska je napisao/la:
eeMa17 je napisao/la:
ADEEEEEEL je napisao/la:Nadam se da nam se to nece vise desavati jer je sinoc utakmica mogla biti prekinuta zbog klizavog terena.Sledeci put nek srede prije pocetka utakmice.
Nema se tu sta druze popravljat, samo se netreba loziti i to je to, napolju je pala kisa vlaga zima a unutar dvorane vruce + 1200 dusa na tribinama mora se kondenz stvorit, zato u buduce neloziti grijanje i prije pocetka utakmice pustiti ventilacije :D
ja sutra imam trening sa djecom---idemo zajedno da popravimo stanje u dvorani...
heheehehee
Trebate opet ono organizovati sa djecom na poluvremenu :D BJELI PROTIV NARANDZASTIH :D haha :D uzivancija ih gledat :D

ArsenaL04
Postovi: 1
Pridružen/a: 10 mar 2013, 12:47
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la ArsenaL04 » 11 mar 2013, 11:45

Ma sve je to dobro nedo bog gore.... Nego treba onom Rahimicu ja mislim da se tako preziva sa brojem 9 kupiti loptu jednu pa nek kod kuce puca koliko hoce... Pa od 40 suteva na utakmici i ja bi dao 10 golova :s... Treba malo vise pucati da bude najbolji ne znam ko njega gura pa bolji je onaj Suhonja od njega 10000 puta a covjek sjedi na klupi :s....

handballspieler
Postovi: 131
Pridružen/a: 25 dec 2012, 14:04
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la handballspieler » 11 mar 2013, 14:30

eeMa17 je napisao/la:
ADEEEEEEL je napisao/la:Nadam se da nam se to nece vise desavati jer je sinoc utakmica mogla biti prekinuta zbog klizavog terena.Sledeci put nek srede prije pocetka utakmice.
Nema se tu sta druze popravljat, samo se netreba loziti i to je to, napolju je pala kisa vlaga zima a unutar dvorane vruce + 1200 dusa na tribinama mora se kondenz stvorit, zato u buduce neloziti grijanje i prije pocetka utakmice pustiti ventilacije :D
Pabaš to u dvorani ima grijanje...e al me nasmija...čime griju grijalicama,il je možda lasersko grijanje... :lol: :lol:

boriska
Postovi: 78
Pridružen/a: 11 mar 2012, 19:01
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la boriska » 11 mar 2013, 18:47

organizovacemo ponovo,sledeci put ce igrati jos manja djeca

Maadridd
Postovi: 22
Pridružen/a: 11 dec 2012, 17:32
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la Maadridd » 11 mar 2013, 18:57

Svi u gradu jedva cekaju Gorazde, i da najavim davam se sprema pakao kao i protiv celika, i vidjecete gdjese oci bece :oops:

nidjeveze22
Postovi: 30
Pridružen/a: 22 feb 2013, 12:50
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la nidjeveze22 » 11 mar 2013, 19:02

Maadridd je napisao/la:Svi u gradu jedva cekaju Gorazde, i da najavim davam se sprema pakao kao i protiv celika, i vidjecete gdjese oci bece :oops:
de svega ti malo pravopis taj sredi pa dodji na forum :)

eeMa17
Postovi: 97
Pridružen/a: 09 okt 2012, 23:44

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la eeMa17 » 11 mar 2013, 19:13

ArsenaL04 je napisao/la:Ma sve je to dobro nedo bog gore.... Nego treba onom Rahimicu ja mislim da se tako preziva sa brojem 9 kupiti loptu jednu pa nek kod kuce puca koliko hoce... Pa od 40 suteva na utakmici i ja bi dao 10 golova :s... Treba malo vise pucati da bude najbolji ne znam ko njega gura pa bolji je onaj Suhonja od njega 10000 puta a covjek sjedi na klupi :s....
Suhonjic je sjedio na klupi zato sto je povrijedzen gospodine ;) Da je on igrao nebih smo primili 27 golova ;)

eeMa17
Postovi: 97
Pridružen/a: 09 okt 2012, 23:44

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la eeMa17 » 11 mar 2013, 19:16

handballspieler je napisao/la:
eeMa17 je napisao/la:
ADEEEEEEL je napisao/la:Nadam se da nam se to nece vise desavati jer je sinoc utakmica mogla biti prekinuta zbog klizavog terena.Sledeci put nek srede prije pocetka utakmice.
Nema se tu sta druze popravljat, samo se netreba loziti i to je to, napolju je pala kisa vlaga zima a unutar dvorane vruce + 1200 dusa na tribinama mora se kondenz stvorit, zato u buduce neloziti grijanje i prije pocetka utakmice pustiti ventilacije :D
Pabaš to u dvorani ima grijanje...e al me nasmija...čime griju grijalicama,il je možda lasersko grijanje... :lol: :lol:
Idi bolan umij se okupaj se :D dvorana ima kotlovnicu i kad pogledas na sat iznad tunela gdje igraci izlaze nikad ti nece pokazat ispod 18 19 stepeni nikad !!! ;)

Avatar
ADEEEEEEL
Postovi: 142
Pridružen/a: 12 feb 2013, 11:29
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la ADEEEEEEL » 11 mar 2013, 19:32

Dvorana nije losa, trenirao sam u njoj 5-6 godina, al bilo bi lijepo da je malo veca.
Željo ♥
Chelsea ♥
B.Dortmund ♥

eeMa17
Postovi: 97
Pridružen/a: 09 okt 2012, 23:44

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la eeMa17 » 11 mar 2013, 20:29

ADEEEEEEL je napisao/la:Dvorana nije losa, trenirao sam u njoj 5-6 godina, al bilo bi lijepo da je malo veca.
Pa da dvorana je napravljena 2005 i sad ovaj kao nevjeruje gore da ima grijanje, dodji momak pa se uvjeri !

Avatar
gradacac10
Postovi: 928
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la gradacac10 » 11 mar 2013, 20:38

eemmaa bio sam u zivinicama nebrojeno puta, i kad je gradacac igrao i kad su drugi timovi igrali, i krajem prve odnosno pocetkom druge polusezone, ja sam prethodnih godina vise puta vidio da pise 15 ili 16 stepeni, meni je u jakni bilo zima, a kako je tek igracima bilo igrat po toj hladnoci..

Avatar
BROJ1
Postovi: 286
Pridružen/a: 20 feb 2012, 18:02
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la BROJ1 » 11 mar 2013, 21:39

Dobrodosli u Derventu...svaka serija ima kraj, pa i vasa...Prosle godine ste mi se jako svidili...Kontam ekipa za nabit gol razliku...al ekipa s karakterom, vidi se klinci..nema soliranja, igranja za statistiku, portale , carsiju itd..najmanje 10 puta je bio pasivan napad...al bolje i to nego ispucavanje...sad sto je takva ekipa trenutno najbolja u ovoj ligi....mladi momci zeljni dokazivanja....ulaze 100 posto, ostavljaju srce na terenu...a ne kao neku u drugim klubovima...gledaju kako im stoje carape, dres...friz i sl...i da odigraju tekmu, uzmu lovu i cao...Sve u svemu, nadam se ugodnoj subotnoj, rukometnoj veceri, dobroj igri i pobjedi Dervente...Vidimo se....

Zivinicko
Postovi: 49
Pridružen/a: 15 dec 2012, 01:08
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la Zivinicko » 11 mar 2013, 23:13

gradacac10 je napisao/la:eemmaa bio sam u zivinicama nebrojeno puta, i kad je gradacac igrao i kad su drugi timovi igrali, i krajem prve odnosno pocetkom druge polusezone, ja sam prethodnih godina vise puta vidio da pise 15 ili 16 stepeni, meni je u jakni bilo zima, a kako je tek igracima bilo igrat po toj hladnoci..
Kolko to treba u dvorani da bude? + 30 stepeni aaaa ?? nmg da vjerujem da tako razmisljas i mislis da je igracima hladno i kako ce biti isto publici i igracima? Pa igraci se valjda zagriju i vidis kolko se znoje..Nasa dvorana je nas problem, problem naseg grada i to ce biti rijesenoo..Uglavnom odgovara uslovima PL a podlogu nema slabo ko u PL.. ;)

Avatar
gradacac10
Postovi: 928
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la gradacac10 » 11 mar 2013, 23:20

Nisam reko nista da je nasa bolja, eventualno malo toplija, ali u zivinicama je dvorana u redu, al sam odgovorio ovom eemma na ovo sto je piso, jer nije u pravu bio..

Zivinicko
Postovi: 49
Pridružen/a: 15 dec 2012, 01:08
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la Zivinicko » 11 mar 2013, 23:32

gradacac10 je napisao/la:Nisam reko nista da je nasa bolja, eventualno malo toplija, ali u zivinicama je dvorana u redu, al sam odgovorio ovom eemma na ovo sto je piso, jer nije u pravu bio..
Ma oke je sve to,kome smeta nek ne dolazi na utakmice i nek ne igra ,ha ya..A nema nama zime na tribinama, stalno je 1000 i vise dusa,tako da se stisnemo :D aa i ja se nadam boljoj i vecoj dvorani jer nam je to potrebno ociglednoo..

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.