Laboral Kutxa

Moderatori/ce: CashMan,nerminh74,KK_Bosna

Avatar
steve-o
Postovi: 3187
Pridružen/a: 08 jun 2009, 21:24
Lokacija: 61°14′32″N 7°3′18″E
Kontakt:

Re: Caja Laboral

Post Postao/la steve-o » 10 okt 2009, 01:36

neko_iz_mase je napisao/la:Taman vas je bilo lijepo citati :) pa rekoh da nastavite gdje ste poceli :D

Utah Jazz in Spain: Jazz demolish Real Madrid 109-87.
:mrgreen:

LeBronJamesKing
Postovi: 622
Pridružen/a: 28 jan 2009, 13:32

Re: Caja Laboral

Post Postao/la LeBronJamesKing » 10 okt 2009, 01:55

Rz88 je napisao/la:Napisao sam to već na drugoj temi, i mislim da sam bio u pravu. Jednostavno sam bio objektivan a ne pristrasan. NBA je daleko ispred Europe i njihovih "ligica".

nema nene ili je shvatio da nista ne zna il se samo priprema za izljev gluposti.
U ime Gospodara...

Neutral
Postovi: 37957
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Caja Laboral

Post Postao/la Neutral » 10 okt 2009, 01:57

Momak zna dosta toga, čitao sam njegove neke postove, ali nije bio objektivan nikako. Možda osjeća neku antipatičnost prema NBA, ili je nešto drugo u pitanju . Kako god , treba poštovati njegovo znanje i razmišljanje, ipak kakav bi svijet bio da svi isto mislimo.

frenki
Postovi: 430
Pridružen/a: 23 nov 2009, 23:20
Kontakt:

Re: Caja Laboral

Post Postao/la frenki » 12 dec 2009, 15:15

šta je ovdi zamrlo...fino gura i ove godine TAU, odnosno Caja, iako su oslabljeni odlaskom rakočevića, prigionija i mikela...draga mi ekipa, ne samo zbog mirze, neg što imaju neki šarm, ili imali, jer ove godine još ih nisam gledao...vidim elijahu i barać dobro igraju...mirza preksinoć u tel avivu bio igrač utakmice, šutao trojke 14-8, ejjj
još smao da popravi igru oko reketa, bio bi jedan od najobljih četvorki u evropi...

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Caja Laboral

Post Postao/la harishp » 06 jan 2010, 22:54

frenki je napisao/la:šta je ovdi zamrlo...fino gura i ove godine TAU, odnosno Caja, iako su oslabljeni odlaskom rakočevića, prigionija i mikela...draga mi ekipa, ne samo zbog mirze, neg što imaju neki šarm, ili imali, jer ove godine još ih nisam gledao...vidim elijahu i barać dobro igraju...mirza preksinoć u tel avivu bio igrač utakmice, šutao trojke 14-8, ejjj
još smao da popravi igru oko reketa, bio bi jedan od najobljih četvorki u evropi...
Mirza u ovih zadnjih mjesec dana ubija :mrgreen: Na svakoj tekmi medzu najboljima.
Kod Caje se ne vidi neki nedosatatak ovih igraca koje nabroja.
Imaju slican tempo igre kao i prije,kako rekoh Mirza tu itekako prednjaci.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Caja Laboral

Post Postao/la nerminh74 » 06 jan 2010, 23:05

harishp je napisao/la:
frenki je napisao/la:šta je ovdi zamrlo...fino gura i ove godine TAU, odnosno Caja, iako su oslabljeni odlaskom rakočevića, prigionija i mikela...draga mi ekipa, ne samo zbog mirze, neg što imaju neki šarm, ili imali, jer ove godine još ih nisam gledao...vidim elijahu i barać dobro igraju...mirza preksinoć u tel avivu bio igrač utakmice, šutao trojke 14-8, ejjj
još smao da popravi igru oko reketa, bio bi jedan od najobljih četvorki u evropi...
Mirza u ovih zadnjih mjesec dana ubija :mrgreen: Na svakoj tekmi medzu najboljima.
Kod Caje se ne vidi neki nedosatatak ovih igraca koje nabroja.
Imaju slican tempo igre kao i prije,kako rekoh Mirza tu itekako prednjaci.
sto jeste jeste, ovu je utakmicu odigrao izvrsno
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Caja Laboral

Post Postao/la neno#4 » 07 jan 2010, 13:09

Neutral je napisao/la:Momak zna dosta toga, čitao sam njegove neke postove, ali nije bio objektivan nikako. Možda osjeća neku antipatičnost prema NBA, ili je nešto drugo u pitanju . Kako god , treba poštovati njegovo znanje i razmišljanje, ipak kakav bi svijet bio da svi isto mislimo.
sto se tice eurolige nlb - a, Svjetskog prvenstva, europskog pogotovo, tu nemas nista da mi kazes jer sam miljama ispred tebe....poslat cu ti jedan link sa jednog drugog sajta za koji sam pisao kolumnu prije eura da vidis sta je umjetnost prognoze ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

k_c
Postovi: 619
Pridružen/a: 14 jan 2010, 14:49
Kontakt:

Re: Caja Laboral

Post Postao/la k_c » 14 jan 2010, 17:46

Mirza Teletovic ce sljedece sezone u NBA,to mi je neki dan rekao! inace mi smo veliki prijatelji.. Momak je bez sumnje najbolja evropska cetvorka!..

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Caja Laboral

Post Postao/la The Game » 14 jan 2010, 20:05

k_c je napisao/la:Mirza Teletovic ce sljedece sezone u NBA,to mi je neki dan rekao! inace mi smo veliki prijatelji.. Momak je bez sumnje najbolja evropska cetvorka!..
Ne seri svega ti. Za dan na forumu si napisao toliko sr.anja da je to nezamislivo. Cuj najbolja cetvorka. Prava cetvorka mora znati i igrati ledjno, prevesti loptu preko centra po potrebi itd., a ne samo trice sutirati ko iznemog'o. Dvije trenutno duplo bolje cetvorke su ti Kleiza i Velickovic.

k_c
Postovi: 619
Pridružen/a: 14 jan 2010, 14:49
Kontakt:

Re: Caja Laboral

Post Postao/la k_c » 14 jan 2010, 20:11

The Game je napisao/la:
k_c je napisao/la:Mirza Teletovic ce sljedece sezone u NBA,to mi je neki dan rekao! inace mi smo veliki prijatelji.. Momak je bez sumnje najbolja evropska cetvorka!..
Ne seri svega ti. Za dan na forumu si napisao toliko sr.anja da je to nezamislivo. Cuj najbolja cetvorka. Prava cetvorka mora znati i igrati ledjno, prevesti loptu preko centra po potrebi itd., a ne samo trice sutirati ko iznemog'o. Dvije trenutno duplo bolje cetvorke su ti Kleiza i Velickovic.
Velickovic bolja cetvorka od Mirze,pa ti si smjesan covjek! al pravo smjesan! budalo jedna,ako si ikada prelistao spansku stampu i komentare njihovih strucnjaka,onda bi znao kakvu si glupost izvalio! cuj Novica bolji od Mirze,haha a svakakvih levata,majko moja!
Zadnja izmjena: k_c, dana/u 14 jan 2010, 20:15, ukupno mijenjano 1 put.

k_c
Postovi: 619
Pridružen/a: 14 jan 2010, 14:49
Kontakt:

Re: Caja Laboral

Post Postao/la k_c » 14 jan 2010, 20:14

The Game je napisao/la:
k_c je napisao/la:Mirza Teletovic ce sljedece sezone u NBA,to mi je neki dan rekao! inace mi smo veliki prijatelji.. Momak je bez sumnje najbolja evropska cetvorka!..
Ne seri svega ti. Za dan na forumu si napisao toliko sr.anja da je to nezamislivo. Cuj najbolja cetvorka. Prava cetvorka mora znati i igrati ledjno, prevesti loptu preko centra po potrebi itd., a ne samo trice sutirati ko iznemog'o. Dvije trenutno duplo bolje cetvorke su ti Kleiza i Velickovic.
e odavno se vise nisam ismijao ovako,pa ljudi moji svakakvih ljudi danas!..jesi li ti zivota ti ikada pogledao jednu kosarkasku utakmicu,osim sto si opterecen zenskim sisama!:)?

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Caja Laboral

Post Postao/la The Game » 14 jan 2010, 20:16

k_c je napisao/la:
The Game je napisao/la:
k_c je napisao/la:Mirza Teletovic ce sljedece sezone u NBA,to mi je neki dan rekao! inace mi smo veliki prijatelji.. Momak je bez sumnje najbolja evropska cetvorka!..
Ne seri svega ti. Za dan na forumu si napisao toliko sr.anja da je to nezamislivo. Cuj najbolja cetvorka. Prava cetvorka mora znati i igrati ledjno, prevesti loptu preko centra po potrebi itd., a ne samo trice sutirati ko iznemog'o. Dvije trenutno duplo bolje cetvorke su ti Kleiza i Velickovic.
Velickovic bolja cetvorka od Mirze,pa ti si smjesan covjek! al pravo smjesan! budalo jedna,ako si ikada prelistao spansku stampu i komentare njihovih strucnjaka,onda bi znao kakvu si glupost izvalio! cuj Novica bolji od Mirze,haha a svakakvih debila,majko moja!
Nek je tvoj jaran dobar. Taj Velickovic je bio najbolji igrac Srbije na Ep-u (da te podsjetim Srbija igrala finale), taj Velickovic je trenutno najbolji igrac Reala, lani je bio najbolji igrac u nekom mjesecu u Euroligi itd.
Mirzu volim zato sto je nas, ali nam malo realnosti ne bi bilo na odmet.
PS Budale i debili su ti OTAC I MATER koji su te takvog napravili

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Caja Laboral

Post Postao/la neno#4 » 14 jan 2010, 21:15

Cekaj malo mirza najbolja europska cetvorka...EPIC FAIL.......pa evo dobro ti je covjek rekao novica velickovic (pogledaj iznos transfera kojim ga je mesina nagradio - ukupan iznos 8.5 miliona)....covjek koji sve zna, ali bas sve......onda erazem lorbek......onda linas kleiza......onda ksistof lavrinovic.......ova cetvorica su ti minimalno bolja...zasto???' zato sto nisu jednodimenzionalni igraci, znaju izvana, unutra su strasni, odbranu igraju odlicnu, imaju pas igru, previse su inteligentni....ne bi ti bilo na odmet da pokazes malo postovanja prema covjeku, jer puno vise zna od tebe sto se kosarke tice.....mirza jeste odlican, ali da bi postao bolji od njih treba puno puno stvari da popravi...npr. malo da se dovede u red sa glavom :o :o :o :o .....jer zbog tog covjeka je tau prosle godine izgubila prvenstvo i njegovih forsiranja za tri....nas je sve to stoji, ali pogledajmo realno.....gledao sam ja mirzu kada forsira niko njega ne moze saulisat....i to dosta puta uzivo ;) ;) ;) ;) ;) ....

P.S. bolje to prepravi da ne bi ko vidio da si jaran sa mirzom pa te budu zezali poslije, i ja sam jednom izletio pa me i dan danaszezaju zbog toga...ali hajde novi si na forumu, oprosteno ti je.....mirza jos nece u NBA, fali njemu jos znanja za to.......
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

k_c
Postovi: 619
Pridružen/a: 14 jan 2010, 14:49
Kontakt:

Re: Caja Laboral

Post Postao/la k_c » 14 jan 2010, 22:15

neno#4 je napisao/la:Cekaj malo mirza najbolja europska cetvorka...EPIC FAIL.......pa evo dobro ti je covjek rekao novica velickovic (pogledaj iznos transfera kojim ga je mesina nagradio - ukupan iznos 8.5 miliona)....covjek koji sve zna, ali bas sve......onda erazem lorbek......onda linas kleiza......onda ksistof lavrinovic.......ova cetvorica su ti minimalno bolja...zasto???' zato sto nisu jednodimenzionalni igraci, znaju izvana, unutra su strasni, odbranu igraju odlicnu, imaju pas igru, previse su inteligentni....ne bi ti bilo na odmet da pokazes malo postovanja prema covjeku, jer puno vise zna od tebe sto se kosarke tice.....mirza jeste odlican, ali da bi postao bolji od njih treba puno puno stvari da popravi...npr. malo da se dovede u red sa glavom :o :o :o :o .....jer zbog tog covjeka je tau prosle godine izgubila prvenstvo i njegovih forsiranja za tri....nas je sve to stoji, ali pogledajmo realno.....gledao sam ja mirzu kada forsira niko njega ne moze saulisat....i to dosta puta uzivo ;) ;) ;) ;) ;) ....

P.S. bolje to prepravi da ne bi ko vidio da si jaran sa mirzom pa te budu zezali poslije, i ja sam jednom izletio pa me i dan danaszezaju zbog toga...ali hajde novi si na forumu, oprosteno ti je.....mirza jos nece u NBA, fali njemu jos znanja za to.......
neno ti si advokat pojedinih forumasa ili sta vec:)? ajd dobro,jaci si retoricki od njih,znas se bar civilizovano ponasati za razliku od pojedinih seljaka,ali dopusti i njima neka pricaju,mozda ih neko i shvati!:) Mirza naredne godine ide u NBA,budi ubjedjen uto! to da ce me neko provaljivati sto mi je on jaran,heh,zasto bi me ba neko provaljivao zbog toga? to moze jedino levat koji je opterecen sisama i covjek koji je neizivljen zbog kojekakvih nedostataka!
Pa Real nema para da dovede Mirzu,koji vrijedi 5 miliona eura,zato su iz Partizana za milion eura doveli Novicu,ali eto za vas dvojicu je on bolji,vjerovatno iz razloga koji se mogu potraziti u knjigama o ljubomori!
p.s.
U derbiju desetog kola grupe C CSKA Moskva je bio bolji od Caja Laborala sa 84:83 i tako osvojio prvo mjesto u grupi. Baskijski tim je bio ravnopravan tim tokom cijelog toka utakmice, a pred sam kraj su Teletović i društvo bili i u vodstvu, malo im je falilo da dođu do pobjede.
Mirza Teletović je ponovo bio najbolji igrač Caja Laborala sa 21 poenom, 4 skoka i 1 asistencijom.

Avatar
JameS 23
Postovi: 701
Pridružen/a: 06 jan 2010, 23:02
Lokacija: 20000 milja pod morem
Kontakt:

Re: Caja Laboral

Post Postao/la JameS 23 » 14 jan 2010, 22:18

ma Mirza je ove sezone sjajan,svaku utakmicu ili najbolji ili jedan od najboljih igraca Laborala i sigurno je u boljoj formi od Novice 8-)
...where amazing happens...Le bRon James...CHOSEN-1...MVP

Real Madrid-Kaka-C.Ronaldo-Albiol-Benzema...

k_c
Postovi: 619
Pridružen/a: 14 jan 2010, 14:49
Kontakt:

Re: Caja Laboral

Post Postao/la k_c » 14 jan 2010, 22:23

Mirza je pokazao da je najbolja evropska cetvorka! u Spanijije jedan od najpopularnijih kosarkasa! ova drzava mora biti ponosna na ovog igraca! iako ima mnogo ljubomornih i licemjernih lezihljebovica koji ti sve mogu oprostiti ,ali uspjeh nikako! ne trebam ih imenovati,takvi ce se sami prepoznati!

kakavdanakneiskustvu
Postovi: 4952
Pridružen/a: 27 dec 2009, 13:43
Kontakt:

Re: Caja Laboral

Post Postao/la kakavdanakneiskustvu » 14 jan 2010, 22:33

k_c je napisao/la:Mirza je pokazao da je najbolja evropska cetvorka! u Spanijije jedan od najpopularnijih kosarkasa! ova drzava mora biti ponosna na ovog igraca! iako ima mnogo ljubomornih i licemjernih lezihljebovica koji ti sve mogu oprostiti ,ali uspjeh nikako! ne trebam ih imenovati,takvi ce se sami prepoznati!


imaš li ti neki argument kojim bi probao dokazati da je teletović najbolje europska 4,to što će možda u nba ništa ne znači,i vraneš je bio u nba,i naš centar radojević,pa su miljama daleko od najboljih centara u evropi

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Caja Laboral

Post Postao/la neno#4 » 14 jan 2010, 22:35

k_c je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:Cekaj malo mirza najbolja europska cetvorka...EPIC FAIL.......pa evo dobro ti je covjek rekao novica velickovic (pogledaj iznos transfera kojim ga je mesina nagradio - ukupan iznos 8.5 miliona)....covjek koji sve zna, ali bas sve......onda erazem lorbek......onda linas kleiza......onda ksistof lavrinovic.......ova cetvorica su ti minimalno bolja...zasto???' zato sto nisu jednodimenzionalni igraci, znaju izvana, unutra su strasni, odbranu igraju odlicnu, imaju pas igru, previse su inteligentni....ne bi ti bilo na odmet da pokazes malo postovanja prema covjeku, jer puno vise zna od tebe sto se kosarke tice.....mirza jeste odlican, ali da bi postao bolji od njih treba puno puno stvari da popravi...npr. malo da se dovede u red sa glavom :o :o :o :o .....jer zbog tog covjeka je tau prosle godine izgubila prvenstvo i njegovih forsiranja za tri....nas je sve to stoji, ali pogledajmo realno.....gledao sam ja mirzu kada forsira niko njega ne moze saulisat....i to dosta puta uzivo ;) ;) ;) ;) ;) ....

P.S. bolje to prepravi da ne bi ko vidio da si jaran sa mirzom pa te budu zezali poslije, i ja sam jednom izletio pa me i dan danaszezaju zbog toga...ali hajde novi si na forumu, oprosteno ti je.....mirza jos nece u NBA, fali njemu jos znanja za to.......
neno ti si advokat pojedinih forumasa ili sta vec:)? ajd dobro,jaci si retoricki od njih,znas se bar civilizovano ponasati za razliku od pojedinih seljaka,ali dopusti i njima neka pricaju,mozda ih neko i shvati!:) Mirza naredne godine ide u NBA,budi ubjedjen uto! to da ce me neko provaljivati sto mi je on jaran,heh,zasto bi me ba neko provaljivao zbog toga? to moze jedino levat koji je opterecen sisama i covjek koji je neizivljen zbog kojekakvih nedostataka!
Pa Real nema para da dovede Mirzu,koji vrijedi 5 miliona eura,zato su iz Partizana za milion eura doveli Novicu,ali eto za vas dvojicu je on bolji,vjerovatno iz razloga koji se mogu potraziti u knjigama o ljubomori!
p.s.
U derbiju desetog kola grupe C CSKA Moskva je bio bolji od Caja Laborala sa 84:83 i tako osvojio prvo mjesto u grupi. Baskijski tim je bio ravnopravan tim tokom cijelog toka utakmice, a pred sam kraj su Teletović i društvo bili i u vodstvu, malo im je falilo da dođu do pobjede.
Mirza Teletović je ponovo bio najbolji igrač Caja Laborala sa 21 poenom, 4 skoka i 1 asistencijom.
cekaj malo majstore nemoj da budes iskljuciv u svojim stavovima, ne valja to...znas zasto, zato sto ne znas kako je uopce novica dosao do reala, mesina ga je trazio jos dok je bio trener cska.......onda mirza vrijedi pet miliona eura....daj nemoj tako da pises mozda ce ti ovdje neko da povjeruje.....jer ako znas mirzu kao sto pricas onda bi znao koliku dobija platu....ja znam....a znam i da novica ima vecu platu od njega i da je sigurno bolji igrac evo usporedit cemo proslu sezonu...ove godine tau je ipak slabija, a novica je tek dosao u real....ne branim nikoga ali sto se nisi uhvatio za ove ostale...lorbek, kleiza, lavrinovic, vujo.......ne znam zasto bi iko od nas bio ljubomoran na mirzu, nema razloga - ja se ponosim sto je on bosanac.....to je ona sada, ide otrcana prica jao mirza uspio, ti nisi i bla bla....a ovdje oni koji me znaju da to sigurno nije tacno....onda tau forsira tu igru sa spliterom unutra koji nosi dvojicu na ledjima...ako je mirza toliko dobar onda za repku covjek moze sam da dovede ekipu do EP( menso ga je maltretirao, a on ima ludu glavu)...nesto slicno kao jirzi welsh sto je uradio....mirza je dobar kao igrac zadatka, ekipe...ali zapamti ovo mirza ne moze ne moze da bude LIDER...real nema para, real ima para da dovede koga hoce....njemu je prsjek tri skoka cini mi se, a pogledaj npr. koliki prosjek ima roberts ili fotsis primjera radi koji igra strasno losu sezonu.....znaci svi oni imaju preko 5 - 6 skokova
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Caja Laboral

Post Postao/la neno#4 » 14 jan 2010, 22:39

k_c je napisao/la:Mirza je pokazao da je najbolja evropska cetvorka! u Spanijije jedan od najpopularnijih kosarkasa! ova drzava mora biti ponosna na ovog igraca! iako ima mnogo ljubomornih i licemjernih lezihljebovica koji ti sve mogu oprostiti ,ali uspjeh nikako! ne trebam ih imenovati,takvi ce se sami prepoznati!
to je aksiom koji se ne dokazuje........covjek je danas dosao i nakucao brdo postova.......
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Caja Laboral

Post Postao/la The Game » 14 jan 2010, 22:43

k_c je napisao/la:Mirza je pokazao da je najbolja evropska cetvorka! u Spanijije jedan od najpopularnijih kosarkasa! ova drzava mora biti ponosna na ovog igraca! iako ima mnogo ljubomornih i licemjernih lezihljebovica koji ti sve mogu oprostiti ,ali uspjeh nikako! ne trebam ih imenovati,takvi ce se sami prepoznati!
Haj mi reci onda sto nije igrao baraz ljetos, il sto se zajeebaje u kvalifikacijama za Euro, sto tad ne pokaze svoj kvalitet. Da je on igro, vjerovatno bi i mi bili u Poljskoj pa bi mozda i imao priliku da se sretne sa Velickovicem. Ali ne, on je tjerao neki svoj inat.

PS Sto tebi smeta moja opsjednutost sisama, kako je ti zoves. Jesi to mozda derpe

Odgovori

Natrag na “Evropska košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.