Utakmice SP-a na TV kanalima

O navijačima, zanimljivostima, sličice, TV prijenosi, prognoze, takmičenja forumaša i druge zabavne teme.

Moderatori/ce: Monolog,insider,_dreamer_,ribery,doci

Avatar
FliX
Postovi: 4731
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la FliX » 20 maj 2014, 01:05

legenda reala je napisao/la:Pa niko nije ni očekivo da će biti gotova digitalizacija(i sami su rekli da će pokušati stići SA,MO,BL uraditi do SP), treba dosta posla tu, dovoljno je da oni u BHT-u promjene opremu i mi ćemo osjetiti promjene, oni sad imaju zastarjelu opremu još od Olimpijade, a slika sa velikih takmičenja im dolazi u HD-u oni zbog svoje opreme moraju reprodukovati signal i smanjivati sliku pa to šalju nama, dovoljno je da osavremene opremu i ne moraju ništa više stići, a uvjeren sam da će stići jedino ove poplave da ih ne smetu
Sta ba samo SA, MO i BL ? Nabijem ih na kuvajt. Kad budu pretplatu trazili samo za ova tri grada nek onda samo za njih i prave. Ponovo ih nabijem na kuvajt. I kakav monopol to drze kablovski operateri? Dakle ja sad osim sto trebam placat pretplatu moram biti i korisnik kablovse televizije da bih imao sliku po europskim kriterijima. Ako nisu sposobni uradit stvari kako treba, nek se ugledaju na druge drzave..... na kuvajt nesposobne :kafa:

EDIT: Zaboravio sam dodat, da moram zivjet u SA, MO ili BL :crazy:

Avatar
Lillard
Postovi: 26339
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la Lillard » 20 maj 2014, 14:50

Jel bilo i proslo EP zatamnjeno (u Hercegovini)? Jel se neko sjeca?
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
NeverGiveUp
Postovi: 2479
Pridružen/a: 19 maj 2014, 15:23
Lokacija: Soba (većinom)
Kontakt:

Re: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la NeverGiveUp » 20 maj 2014, 14:59

Lillard je napisao/la:Jel bilo i proslo EP zatamnjeno (u Hercegovini)? Jel se neko sjeca?

Ako misliš na HRT, nije.
. . . Nacionalizam vas uči da budete ponosni na sranje koje niste napravili
i da mrzite ljude koje nikada niste upoznali . . .

Avatar
Lillard
Postovi: 26339
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la Lillard » 20 maj 2014, 15:04

Ma ko ih yebe, ne budem li mogao uzivat uz Dragu Cosica zadavit' cu nekog :kafa:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
NeverGiveUp
Postovi: 2479
Pridružen/a: 19 maj 2014, 15:23
Lokacija: Soba (većinom)
Kontakt:

Re: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la NeverGiveUp » 20 maj 2014, 15:06

Meni je životni san na djelu čuti duo Ćoske-Marjan, nakon toga mogu slobodno i umrijeti :angel: :mrgreen:
. . . Nacionalizam vas uči da budete ponosni na sranje koje niste napravili
i da mrzite ljude koje nikada niste upoznali . . .

Armala
Postovi: 841
Pridružen/a: 31 jan 2014, 20:33
Kontakt:

Re: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la Armala » 20 maj 2014, 19:52

Head je napisao/la:Danas mi rece jedan uposlenik javnog servisa da nece biti gotova digitalizacija i da nista od HD utakmcia iz Brazila. :facepalm:

Jel moguce da je ovo istina? :( Pa ocekivao sam bar digitalizaciju , ne mogu da vjerujem da cu SP gledati u 240p :shock:

Fakat sam ocekivao da ce biti sve zavrseno, pogotovo kad se pocelo sa onim pricama da kablovske kompanije moraju potpisati ugovor i te stvari

Avatar
legenda reala
Postovi: 33836
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la legenda reala » 22 maj 2014, 13:04

Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la Captain4 » 22 maj 2014, 14:26

Nadao sam se da će Face prenositi barem naše tekme , ali ni od toga ništa :( . Valjda ćemo mi iz BiH moći gledati utakmice uz komentar Drage Ćosića :-) .
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
soxx
Postovi: 13638
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la soxx » 22 maj 2014, 14:30

Ebem ti drzavu. Ako vec ne mozete stvoriti HD rezoluciju na kanalu prepustite onima koji mogu(Face npr.)
Gledat cu na ZDF-u bosnu, yebo ovo nase.

Avatar
NeverGiveUp
Postovi: 2479
Pridružen/a: 19 maj 2014, 15:23
Lokacija: Soba (većinom)
Kontakt:

Re: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la NeverGiveUp » 22 maj 2014, 14:32

Captain4 je napisao/la:Nadao sam se da će Face prenositi barem naše tekme , ali ni od toga ništa :( . Valjda ćemo mi iz BiH moći gledati utakmice uz komentar Drage Ćosića :-) .

I ja sam bio uvjeren da će Face Tv preuzeti 3+ utakmice.
Ne mogu vjerovati da za svoj prvi veliki nogometni/fudbalski podvig nisu bili u stanju obezbijediti narodu da uživa tih popišanih mjesec dana.
. . . Nacionalizam vas uči da budete ponosni na sranje koje niste napravili
i da mrzite ljude koje nikada niste upoznali . . .

Avatar
legenda reala
Postovi: 33836
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la legenda reala » 22 maj 2014, 15:47

Kakav FACE šta vama je, pa njih ne može gledati ni milion stanovnika kako oni da prenose, isto tako i ovaj BHT HD ako bude za potrebe kablovskih ni to nema milion stanovnika tako da će većina stanovništva biti uskraćena za gledanje prvenstva u visokoj kvaliteti :x
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

aqarius
Postovi: 3956
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la aqarius » 22 maj 2014, 16:16

Ovo za TV FACE je super što ne prenose jer sada ih sigurno ne može gledati bar 70-80% stanovništva BiH.Opet BHT je najlošija opcija ali na viljušku možeš uhvatiti kakav takav signal,pa gledati.Ovdje kod mene imaju tri kablovska operatera i nijedna ne uzima signal od FACE...kažu skupo im za par tekmi u HD koje su bile i moguće da više neće nikada biti(što je možda i tačno)...Najbolje rješenje bi bilo da BHT napokon sredi svoj signal ..a i mi ne treba da budemo baš toliko sitničavi...te nam smeta glas komentatora,te pauze,interpukcijski znakovi,gramatika,prenos ćirilicom ili latinicom,reklame,samo neka igre krenu...-

Armala
Postovi: 841
Pridružen/a: 31 jan 2014, 20:33
Kontakt:

Re: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la Armala » 22 maj 2014, 22:05

JEL MOGUCE DA CE HD KANAL SAMO ICI NA MOJA TV? POSTO SAM UPRAVO SADA VIDIO REKLAMU NA BHT-U. GLEDAJTE SVJETSKO PRVENSTVO U HD REZOLUCIJI SAMO NA MOJA TV :o :o :o :o

Avatar
legenda reala
Postovi: 33836
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la legenda reala » 22 maj 2014, 22:10

pa moguće da je jedino Bhtelecom spreman platiti pola marke po korisniku to je njima ništa
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21815
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la Unofficialpage » 22 maj 2014, 23:22

Kupio maksuz veliki TV za SP, 40 incha, ali bolj bi bilo da nisam, slika katastrofalna. :mrgreen:

Bi bilo mekar kad bik arene hrvatske prenose 8-)
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
kanarinac
Postovi: 2736
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la kanarinac » 22 maj 2014, 23:29

ma ja sam presretan sto face nece prenositi repr na svjestkom prvo iz razoga jer dosta ljudi nema isti taj face da odma razjasnim ja imam ali dosta ljudi nema onda da ne slusam onog marjana ljudi on je meni toliko iritantan on s emeniuopste ne razumi u fudbal samo zna osnovne stvari a o taktici igri i ostalom nezna onda nema muda da kaze kad nas koji igrac pogrijesi...dok bht po meni ima najbolje komentatore u bosni meni su suko igor i spaho sasvi dobri komentatori sad traziti neke gafove glupo je ko radi taj grijesi ali dosta se i razume u fudbal jos samo da rijese hd do pocetka sp a ubijedjen sam da ce i to rijesiti
Samo Sarajevo

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la Consigliere » 23 maj 2014, 01:01

Kakav Fejs :facepalm: Drzavne televizije prenose svjetske dogadjaje od kada ja pamtim fudbal i TV. Fejs moze prikazati samo golove, i to ako ih skinu sa yt-a
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Avatar
legenda reala
Postovi: 33836
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la legenda reala » 23 maj 2014, 01:06

Pa takvo je i pravilo, da veliki događaji SP,EP,Eurosong i sl., idu na državnim FTA kanalima da bi što više ljudi besplatno mogli gledati događaj, zato će BHT uvijek imati prednost u odnosu na ostale i u ostalim zemljama državne televizije prenose
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la Consigliere » 23 maj 2014, 01:11

legenda reala je napisao/la:Pa takvo je i pravilo, da veliki događaji SP,EP,Eurosong i sl., idu na državnim FTA kanalima da bi što više ljudi besplatno mogli gledati događaj, zato će BHT uvijek imati prednost u odnosu na ostale i u ostalim zemljama državne televizije prenose
Ma meni bi savrseno odgovaralo samo da im je slika bolja. Treba da mi Marjan kresti preko utakmica koje cekam 20 godina, pa makar slika bila HD na kvadrat
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Avatar
NeverGiveUp
Postovi: 2479
Pridružen/a: 19 maj 2014, 15:23
Lokacija: Soba (većinom)
Kontakt:

Re: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la NeverGiveUp » 23 maj 2014, 01:14

Ako bih lično mogao birati, onda bi radije slušao da mi krešti vrsni poznavalac svog posla nego da mi "komentatori" tipa (oPPside) vode tekmu.
. . . Nacionalizam vas uči da budete ponosni na sranje koje niste napravili
i da mrzite ljude koje nikada niste upoznali . . .

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.