BVB: Transferi i glasine

Moderatori/ce: Monolog,_dreamer_,ribery,hammers,geronimo

Avatar
Borusse00
Postovi: 371
Pridružen/a: 13 feb 2015, 00:34
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Borusse00 » 03 apr 2015, 19:04

Navodno je Timo Horn naš novi vratar za sljedeću sezonu :!: :!: :!: :!:
Kažu na tm-u da je Timo prihvatio naše uvjete samo treba klubovi da se dogovore oko visine odštete :kafa:
između 7 i 10 milki bi nas koštao taj posao

Avatar
Semir bvb
Postovi: 2946
Pridružen/a: 21 maj 2011, 22:02
Lokacija: Silver City
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Semir bvb » 04 apr 2015, 13:39

BILD saznaje da je BVB spreman pustiti Ćiru za 15 mil. :hmmmmm:

Milan već toliko nudi, a i ostale žabarske ekipe stoje u redu. :salut:

L'Equipe piše da je njegov nasljednik Andre Ayew s kojim je navodno potpisan predugovor i koja bi došao kao slobodan igrač.

http://www.bild.de/sport/fussball/ciro- ... .bild.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Und wenn du, das spiel gewinnst, ganz oben stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia Borussia bvb!
Und wenn du, das spiel verlierst, ganz unten stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia, Borussia bvb!

Avatar
Semir bvb
Postovi: 2946
Pridružen/a: 21 maj 2011, 22:02
Lokacija: Silver City
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Semir bvb » 08 apr 2015, 15:52

Navodno je Di Santo velika Kloppova želja. :clap: :pray:

Ulazi u zadnju godinu ugovora i sigurno bi se mogao dobiti za 6-8 mil. eura. Ove sezone briljira u Werderu s 12 golova i 2 asistencije u ligi, te sa svojih 1.93 bi mogao biti ono što Kloppu nedostaje od odlaska Lewya. Od mene podrška za ovaj transfer (želju). :thumbup:

Za bekovske pozicije osim Babe, pokazujemo interesovanje za Sorga koji ima klauzulu od 4 mil. eura :clap:
Und wenn du, das spiel gewinnst, ganz oben stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia Borussia bvb!
Und wenn du, das spiel verlierst, ganz unten stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia, Borussia bvb!

Avatar
Borusse00
Postovi: 371
Pridružen/a: 13 feb 2015, 00:34
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Borusse00 » 08 apr 2015, 17:00

E sad je pitanje ako bi se doveo Di Santo šta bi planirali s njim da bude prvi napadač ili nešto slično kao Ramos lani....
Ali veseli da se dovodimo u vezu s mladim i dobrim talentima iz Buli.....
Navodno bi vratar trebao biti Horn što bi bio izvrstan i jeftin potez jer za 9 milki ga se može klepiti...
Povezuju se s Babom ali pitanje je može li se on klepiti jer su se počeli raspitivati top klubovi za njega navodno i Real,ali taj lik bi nam sjeo kao budali 5 šamara :wave: Ako ne može i mali Willems iz Psv Einhovena :wave:
Priča se da Geis želi samo u Bvb jer ima želju da ga Klopp trenira, a počelo se ići tako daleko da je samo pitanje odštete između 2 kluba......
Mišljenja sam da se sa Santom nemože fulati jer lik briljira u Zelendačima a što kaže @semir 6 ili 8 milki i nije neki preveliki iznos da bi se floppalo.....
Mada je Watzke rekao da nema velikih transfera na ljeto ali treba se kešati za novu 10-ku, nama nebi puno pomogli Praet i Burma ili koje kakav talent iz boranija lige....
Moja je želja Roberto koj ima klauzulu navodno od 25 milki i to bi top transfer od dolaska Reusa....
A ako se nemože njega klepiti tu je i Konopljanka koj je free pa uz neki bonus njemu bi se mogao dovesti i opet nema rizika od floppanja......
Znaći to bi bilo ovako:
Horn 9 m
Schär free uz neki bonus od 2 m
Baba 11 m
Geis 10 m
Di Santo 7 m
Ako se izbori europa Firmino 25 m e
ako se ostane bez europe Konopljanka 4 ili 5 m bonusa

A šut karta

Weidy 1m
Subota 10m
Gundo cijena nepoznata
Jojić :?:
Miky 15m
Čiro 15m
Ramos 6m
Gross 2m
Shmelle 4m

I bilo bi dobro kada se nebi dovodili Volland i Kruse i Bruma s kojima smo bili ili jesmo povezani....
S ovim gore kadrom nebi bilo netto investa jedino za Firmina ako bi se izborila europa a što bi se kroz prihode od iste refundiralo :kafa:

Avatar
Semir bvb
Postovi: 2946
Pridružen/a: 21 maj 2011, 22:02
Lokacija: Silver City
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Semir bvb » 08 apr 2015, 20:12

Ja bih nešto ovako:

GK
Zieler (10), Langerak, Alomerović
D R/L
Piszczek, Sorg (4), Baba (10), Durm, Schmelzer, Grosskreutz - zadnja 2 samo kao back-up.
DC
Hummels, Sokratis, Ginter, Sarr - Ginter se mora forsirat', ali samo odlaskom Subotića dobit' će svoje šanse. Msm da daljim razvijanjem bi bio puno bolji od današnjeg Subotića
DM
Bender, Gundogan, Sahin, Leitner, Geis (10), Khedira (free). Ova pozicija je problematična obzirom na česte povrede naših DM-ova. Moramo dovesti 1 ili 2 DM-a. Naravno Sami kao zamjena za Kehla i Geis koji "rano" pokazuje klasu.
AM C/R/L
Kampl, Kuba, Kagawa, Reus, Hofmann, Ayew (free), Firmino (25) - s Ayewom ne možeš fulat' jer je džaba, osim toga dokazan je na internacionalnom nivou i bio bi veliko pojačanje, plus što može igrati i napadača. Firmino fantazija i priča za sebe.
ST
Aubameyang, Di Santo. - Msm da bi ovo bila mrtva trka za mjesto, ali kada bi Franco igrao Auba bi mogao igrati na krilu.

OUT: Weidi 1m, Subotić 15m, Jojić 2m, Immobile 15m, Ramos 5m, Kitaryan 20m = 58 m

Ovo su realni odlasci mada bih volio da se prodaju Gross i Schmelle, ali teško. :facepalm:
Und wenn du, das spiel gewinnst, ganz oben stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia Borussia bvb!
Und wenn du, das spiel verlierst, ganz unten stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia, Borussia bvb!

Avatar
Borusse00
Postovi: 371
Pridružen/a: 13 feb 2015, 00:34
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Borusse00 » 08 apr 2015, 23:33

@Semir bvb
sviđa mi se tvoj potencijalni kadar za next seson...
Mislim da se neće sa bekova 6 sigurno ići u sezonu jer Zorc je trabunjao da će se kadar smanjivati...
A neznam koji bi levati dali 20 milki za Kitarijana i mislim da Khedira neće doći ipak bi trebalo 10 milki za plaću dati a lik je više u ambulanti neg na terenu :roll:

Avatar
zgmiky
Postovi: 10726
Pridružen/a: 11 jan 2013, 15:25
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la zgmiky » 10 apr 2015, 09:14

Volland traži kuću u Dortmundu a s druge strane demantira glasine o prelasku, a mislim šta bi trebao reći da jesam, potpisao sam...baš smo se usrećili ako je istina.
Buvac ako čitaš HOĆEMO ROBERTA FIRMINHA evo mi ćemo skupljati za njega da se dovede :lol:

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: Odg: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la JoseMourinho » 10 apr 2015, 10:27

Prošlo ljeto je bila prica da je dogovoreno izgleda da je istina bila ;)

Avatar
TammoHarder
Postovi: 126
Pridružen/a: 15 avg 2014, 11:23
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la TammoHarder » 10 apr 2015, 13:39

Volland je njemački Aguero, kad bi prebacili sustav u 4-3-3 on bi još više došao do izražaja, a mislim da bi to ležalo i Reusu i Aubameyangu. Volland ima klauzulu od 12,5 milijuna € i teško ćeš danas naći na tržištu igrača za te novce. Kad je jedan Schürrle plaćen 32 mio € (plus bonusi) :urnebes: onda znaš da je tržište ošlo u 3PM.
Još jedan igrač koji se s nama povezuje je Weigl (19 godina, AK 3,5 mio €) iz Zehcigera koji igra na mjestima centralnog veznog (i 8-icu i 6-icu), trebao bi nabacit još malo mišićne mase jer mi je malo slab da se nosi u BL, ali igrač koji jako obećava, s 19 godina kapetan ekipe - to se i ne viđa baš često u današnjem nogometu.

Ciru se povezuje s dosta klubova - Atletico, Valencia, Tottenham, Milan, Lazio - gdje će i nije me previše briga, samo da dostave ček od 15 mio € i ćao. Izvjestan je odlazak i Mikija kojemu ove sezone ništa ne ide, zainteresirani su Liverpool, Juve i još neki - za 20 mio € i puna šaka brade.
Neizvjesno je šta će biti s ovima koji imaju ugovor do 2016. - a to su Subotić, Schmelle, Grosskreutz i Weidenfeller. Ja bi ih sve prodao i doveo nove, gladne igrače, te naravno mlađe. Uz to Jojića i Ramosa također prodati. Dakle, moj kadar bi ovako izgledao:

Dolasci:

Horn - 9 mio € AK, Köln
Baba - 11 mio €, Augsburg
Geis - 10 mio €, Mainz
Weigl - 3,5 mio € AK, 1860 M.
Benteke - 20 mio €, Aston Villa - njima je upitan ostanak u EPL, ako ispadnu možda bi se mogao dovest i jeftinije. Njega bi doveo samo radi Kloppa koji voli igrat taj sustav 4-2-3-1 i idealan je za to.
Volland - 12,5 mio € AK, Hoppenheim
Hofmann i Leitner - vraćeni s posudbe

TOTAL: 66 MIO €

Odlasci:

Weidenfeller - 3 mio €
Schmelle - 4 mio €
Subotić - 15 mio €
Grosskreutz - 5 mio €
Jojić - 2 mio €
Ramos - 5 mio €
Immobile - 15 mio €
Mkhitaryan - 20 mio €

TOTAL: 69 MIO €

I eto Watzkeu još ušparamo 3 milijuna € :lol:

Prvi sastav:

Horn - Durm, Hummels, Ginter, Baba - Gündogan, Sahin, Geis - Reus, Volland, Aubameyang

Drugi sastav:

Langerak - Piszczek, Sokratis, Saar, Dudziak - Weigl, Bender, Leitner - Kuba, Benteke, Hofmann


Pocrnjeni - njemački igrači
FC Buy€rn - najveće zlo njemačkog nogometa - karcinom kojeg treba odstraniti.

Borussia Dortmund - posljednja šansa za spas nogometa.

Avatar
TammoHarder
Postovi: 126
Pridružen/a: 15 avg 2014, 11:23
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la TammoHarder » 10 apr 2015, 13:49

U yebote sad tek vidim da u kadru uopće nemam Kampla i Kagawu. OK, Leitner bi se mogao onda prodati i na njegovo mjesto bi onda došao Kampl. A Shinji nek pravi ostalima sushije :thumbup:
FC Buy€rn - najveće zlo njemačkog nogometa - karcinom kojeg treba odstraniti.

Borussia Dortmund - posljednja šansa za spas nogometa.

Avatar
Borusse00
Postovi: 371
Pridružen/a: 13 feb 2015, 00:34
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Borusse00 » 10 apr 2015, 16:06

zgmiky je napisao/la: Buvac ako čitaš HOĆEMO ROBERTA FIRMINHA evo mi ćemo skupljati za njega da se dovede :lol:

potpisujem :lol:
Mislim da bi mi svi rado investirali da vidimo duo Reus i Roberto, pa makar u jednosmjernu kartu do Dortmunda ali 2 razred :kafa: Pa koj bi to sex od igre bio naredne sezone :)

TammoHarder je napisao/la:Volland je njemački Aguero

Ma Voland nemože ni u najluđim snovima usporediti s Aguerom....
To je igrać kojem treba masu kvadrata prostora i a tehnički je dosta limitiran... Ja bi ga prije usporedio s Mikyem a ne s Agureom :salut:
Nama trebaju dribleri ,igrači koji mogu riješiti 1 na 1 situaciju, podvaliti loptu ,predriblti u malom prostoru i igrači takvih karakteristika tipa Belarabi,Firmino Dybala i sl a ne trkači i sprinteri kojima je glavna odlika trčanje 90 min, jer tavih imamo barem 5 u ekipi trenutno... :facepalm: I mišljenja sam da nam još jedan takav netreba ni u najluđim snovima :shock:

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5243
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la FRANK RIBERY » 10 apr 2015, 18:53

Julian Weigl ima klauzulu od 2,5 mil eura, a Kevin Volland od 12,5 mil funti ili 15 mil eura. Iz Premiershipa se ne moze ni smeće dovesti za 20 mil eura, a ne igrač kvaliteta Bentekea, prije svega što bi ga pola lige voljelo vidjeti u svojim redovima, a i Wolfsburgu je jedna od opcija u slučaju neuspjeha sa Lukakuom.

Čisto sumnjam da će Baba (Čak se i Real raspitivao ), Volland (ako već nije kaparisan ranije), Geis (Wolfsburg je pokazao najviše zanimanja za njega) i Benteke doći u slučaju da BVB ostane bez Evrope. To mi je nerealno jer svi ovi igrači žele da igraju u nekom evropskom takmičenju, a u igri su i klubovi iz Lige prvaka.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
Borusse00
Postovi: 371
Pridružen/a: 13 feb 2015, 00:34
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Borusse00 » 12 apr 2015, 15:56

@RIBERY FRANCK
Pa nikad se nezna šta je nekom igraču u glavi pri odabiru kluba.... Evo ti primjer Lukaku-a ili Falcao prvi je otišao u klub s kojim vjerovatno nikad neće izboriti lp a drugi je priča za sebe što se tiče igranja europe i lp ;)
Tako da ja nebi baš otpisivao ove nabrojane igraće ako se zanima Bvb za njih, ali Bvb se zanima za koje kakve tarabe a jedino su Baba i Horn izgledni a za Bentake i Firmino i Bellarabi se ni ne zanimaju :evil: :cry: :facepalm:

Manchester United fc vjerovatno će ponuditi 70 mil eura za duo Hummels i Gundogan :!: :!:
Dok 1fc Koln se zanima za Adriana Ramosa a pošto se prije pričalo da žele Grossa tu dvojicu čenđati za Timu Horna to bi bila puna šaka brade :kafa:

Od ostalih igrača za koje se zanimamo po tm-u:

Kevin Voland Sappenheim :facepalm:
Leonardo Bitlencourt H96 :facepalm:
Roberto Soriano Sampdoria :facepalm:
Armindo Bruma Galatasnajper :facepalm:
Tomás Rincón Genoa :facepalm:
Julian Weigla Munchen 1860 :facepalm:

I neka mi netko objasni na koju foru s tim igračima se može u europu ili se boriti za istu naredne sezone :damn: :puke: :thumbdown:

Avatar
Lokos19
Postovi: 1008
Pridružen/a: 21 feb 2013, 09:48
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Lokos19 » 13 apr 2015, 09:10

Ma nelozite se tolko na glasine na TM-u. Tu buba ko stigne :kafa:

BVB mora naci rijesenja za poziciju golmana, lijevog beka, sestice te centralnog napadaca. Zavisno od odlazaka bit ce tu dosta prostora/para za kvalitetna rijesenja.

Za golmana se voc pominje Horn, koji po meni nije bas neki upgrade na Weidija. Prije bih pokusao dovesti TerStegena, Trapa ili Zielera.

Za lijevog beka se ubio Baba, dok bi i onaj mali Wilems iz Eindhovena bio dobro rijesenje.

Na sestici sve zavisi o Gündoganu. Ako digne sidro trebaju nam dvojca. Geis i eventualno Praet. Naravno Firminjo prva opcija ali to je nerealno.

U spicu bi moja prva varijanta (ukoliko moguce) bio Dzeko i nas Ginczek. Zadnji je izrastao u pravog napadaca. U drugoj ligi je harao u st.pauliju. U nirnbergu se nije snasao dok ga je u stutgart shebala povreda. Ali sve to skupa su mu pomogli da izraste u pravog BL igraca. Mislim da bi finansijski ta zamjena za Ciru i Ramosa izasla na nulu.

Ukoliko se neka budala baci oko na kitarjana, idealna zamjena bi bio Ayew.

Alternativa Suboticu su za mene Schär iz Basela te Dragovic iz Kijeva.
Fatzke: "Neželimo otvarat banku, nego sportski uspjeh!"

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5243
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la FRANK RIBERY » 13 apr 2015, 23:34

Koray Gunter vjerovatno zamjena za Subotica. Kapitalac nema šta. I onda se ljudi čude što je BVB doživio blamažu ove godine. Opet će se redati poluproizvodi umjesto da se dovode pravi, klasni igrača, mada realno bolji se u trenutnoj situaciji teško i mogu dovesti.

Nek mi neko kaže, koji od igrača koji su dovedeni ove godine se pokazao kao pojačanje.

Svi do zadnjeg, Ramos, Immobile, Kampl, Kagawa, Ginter (nije baš da se i naigrao) su potpuni promašaju u sezoni u kojoj se 66 mil eura moglo puno bolje iskoristiti. NIje mi jasno da se za Kampla, igrača koji nema potencijal da postane klasa daje 12 mil eura. I ćorav insan vidi da će taj momak biti prosječan i ništa više od toga. Sve dobro što je urađeno zadnjih godina usrali su u samo jednoj sezoni, pričajte mi sad o genijalcu Zorcu.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
zgmiky
Postovi: 10726
Pridružen/a: 11 jan 2013, 15:25
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la zgmiky » 14 apr 2015, 08:46

Treba sad Spahića dovesti, on i Klopp kakva bi to bila kombinacija :lol:

a ne bi bilo loše aktivirati i Mateju Kežmana za napad i Roberta Kovača kao zamjenu za Subotića. jbt ti igrače sa kojima se mi povezujemo pa koji im je k...

Avatar
Klopp
Postovi: 526
Pridružen/a: 23 maj 2010, 22:08
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Klopp » 14 apr 2015, 11:43

zgmiky je napisao/la:Treba sad Spahića dovesti, on i Klopp kakva bi to bila kombinacija :lol:

a ne bi bilo loše aktivirati i Mateju Kežmana za napad i Roberta Kovača kao zamjenu za Subotića. jbt ti igrače sa kojima se mi povezujemo pa koji im je k...
Joj buraz ti meni nisi jasan nikako. Znaci ti je.bes upravi sve jer si negdje procitao da se povezujemo s tim i tim :crazy: Sto je kriva uprava sto tamo neki novinarcic plasira neku vijest? Ko ti garantuje da smo i za jednog zainteresovani od svih tih imena koja su u opticaju? Ne sviđa se ni meni pola tih imena al mi ne pada na pamet da je.bem upravu jer te informacije ne dolaze od njih. Zato sve citaj s rezervom i sacekajmo prelazni rok, pa cemo onda vidjeti treba li pichkarati.
Markus Gisdol: "Aubameyang ist einfach unfair schnell."

Avatar
zgmiky
Postovi: 10726
Pridružen/a: 11 jan 2013, 15:25
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la zgmiky » 14 apr 2015, 11:52

Klopp je napisao/la:
zgmiky je napisao/la:Treba sad Spahića dovesti, on i Klopp kakva bi to bila kombinacija :lol:

a ne bi bilo loše aktivirati i Mateju Kežmana za napad i Roberta Kovača kao zamjenu za Subotića. jbt ti igrače sa kojima se mi povezujemo pa koji im je k...
Joj buraz ti meni nisi jasan nikako. Znaci ti je.bes upravi sve jer si negdje procitao da se povezujemo s tim i tim :crazy: Sto je kriva uprava sto tamo neki novinarcic plasira neku vijest? Ko ti garantuje da smo i za jednog zainteresovani od svih tih imena koja su u opticaju. Ne sviđa se ni meni pola tih imena al mi ne pada na pamet da je.bem upravu jer te informacije ne dolaze od njih. Zato sve citaj s rezervom i sacekajmo prelazni rok, pa cemo onda vidjeti treba li pichkarati.
samo sam komentirao i izrazio svoje nezadovoljstvo igračima sa kojima se povezujemo, sve kantice na kraju i završe kod nas a kad se nađe neko ko valja od tog ne bude ništa, to ti je kao kukanje na chatu kladionice pa kad kukaš onda navučeš što ti treba :lol:

Avatar
samir1909
Postovi: 380
Pridružen/a: 19 apr 2013, 11:58
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la samir1909 » 14 apr 2015, 23:04

FRANK RIBERY je napisao/la:
Nek mi neko kaže, koji od igrača koji su dovedeni ove godine se pokazao kao pojačanje.

Svi do zadnjeg, Ramos, Immobile, Kampl, Kagawa, Ginter (nije baš da se i naigrao) su potpuni promašaju u sezoni u kojoj se 66 mil eura moglo puno bolje iskoristiti. NIje mi jasno da se za Kampla, igrača koji nema potencijal da postane klasa daje 12 mil eura. I ćorav insan vidi da će taj momak biti prosječan i ništa više od toga. Sve dobro što je urađeno zadnjih godina usrali su u samo jednoj sezoni, pričajte mi sad o genijalcu Zorcu.
Vala niti jedan koji je doveden od gore pobrojanih nije ni blizu pojacanja a kamoli da igra neku bitnu ulogu u timu.
Meni stvarno nije jasno,svi ti igraci su igrali bitne uloge u svojim klubovima da kazem bili su glavni igraci,kod nas oni nisu ni blijeda sjena i nije mi jasno zasto.

Mozda @effe moze dati neku dublju analizu i ako nije navijac BVB-a ali poznaje materiju :)

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la adnan24 » 14 apr 2015, 23:49

samir1909 je napisao/la: Meni stvarno nije jasno,svi ti igraci su igrali bitne uloge u svojim klubovima da kazem bili su glavni igraci,kod nas oni nisu ni blijeda sjena i nije mi jasno zasto.
Tesko ce novi igraci igrati dobro kad i ovi stari igraju ocajno...osim Aubameyanga nemamo igraca koji je u top formi,Reus odigra dobro ali ga dugo nije bilo zbog povrede...Hummels,Gundogan koji su najvece zvijezde i koji su tu vec dugi niz godina igraju ocajno,kako onda ocekivati da neko ko je tek dosao zablista.

Odgovori

Natrag na “BV Borussia Dortmund”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.