Reprezentacija Njemačke - Elf

Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,hammers,geronimo

Šta očekujete od Elfa na SP 2022

1) da bude prvak
11
15%
2) polufinale minimum
14
20%
3) proći će grupu i dalje je sve moguće
12
17%
4) ispadaju u grupi ( za švabomrzce)
34
48%
 
Ukupno glasova: 71

Avatar
Balon
Postovi: 2695
Pridružen/a: 10 okt 2010, 18:24
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Balon » 26 jun 2026, 15:37

Sa ovim klaunom na klupi ce biti uspjeh ako prodju Paraguay.

Cini mi se da je i igracima pun qrac egomanijaka Nagelsmanna ali dok traje turnir naravno niko nece progovoriti.

Avatar
ledar
Postovi: 4686
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la ledar » 26 jun 2026, 15:45

Taktiku oko ovih zamjena zna samo Nagelsmann, na laptopu je to valjda dobro izgledalo. Ima nekih navijača koji se nadaju da je Naggy iz ovoga naučio lekciju i da će promijeniti neke stvari. Ja sam siguran da neće i da ćemo protiv Paragvaja gledat istu "udarnu" postavu i isti način igre. Naggy je ko kockar koji uvijek igra iste brojeve, gubi ali se stalno nada se da će ga idući put pogoditi. Da će Musiala napravit neki slalom, Sane probit stranu i pogodit, Havertz pospremit neki otpadak i Wirtz proigrat na krilu.

Inače, ovo sa lažnom devetkom je meni jedna od najlažljivijih priča zadnjih dvajst godina.

Avatar
dirkules
Postovi: 4177
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la dirkules » 26 jun 2026, 18:53

:rol:

Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []