FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 17 okt 2019, 19:04

Tuzla City: Fejzić, - Efendić,Morris,Kojić,Zlatković,- Stjepanović,Sesar,- Nukić,(???????),Crnkić- Ubiparip.
--------------------------------------------------------------------------------------------,-Ubiparip-,-------,(Ramić)

Radnik: Bilobrk -,Bečelić,Subert,Simonović,Radović,- Hasanović,Mekić- Peco,Đurić,Maksimović- Mahir Karić.(Ovaj tim je startao u posljednjem kolu kontra Gorkog)
Rezerve:Hodzic, Vasic ,Bradonjic , Posinkovic,Despotovic ,Plavsic i Motika .

Radnik po Transfermarktu igrački vrijedi 4,4 miliona Eura.
Tuzla City po Transfermarktu igrački vrijedi 3,55 miliona Eura.

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 17 okt 2019, 19:18

CityCity je napisao/la:
tuzlac je napisao/la:TV-Prenos nije dobar.Izgubićemo bar 500 gledalaca.Ako nas bude 1500 bit će dobro.
Biće solidna posjeta za naše prilike.Oko 1000-1500 uz TV.
1500 GLEDALACA BI BILO VRLO DOBRO.

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la BosanacGorstak » 17 okt 2019, 22:22

Ma mozda i bude ta cifra.
U svakom slucaju mislim da je ovo jedna od tekmi koje moramo pobjediti ako mislimo da budemo u vrhu.Jos ako uzmemo u obzir da smo domacini,pobjeda treba da je imperativ.Ako ne dobijemo Radnika kod kuce,nisam siguran koliko smo uopste konkurentni za vrh.
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 18 okt 2019, 06:04

BosanacGorstak je napisao/la:Ma mozda i bude ta cifra.
U svakom slucaju mislim da je ovo jedna od tekmi koje moramo pobjediti ako mislimo da budemo u vrhu.Jos ako uzmemo u obzir da smo domacini,pobjeda treba da je imperativ.Ako ne dobijemo Radnika kod kuce,nisam siguran koliko smo uopste konkurentni za vrh.
Baš tako.Došli smo do utakmice koja će poput vage pokazati koliko smo teški(koliko vrijedimo).Samo bez hiće.Jer ovi opančari iz Bijeljine igraju tako što vrebaju priliku,a kad zabiju onda se znaju braniti i ne mijenjaju način igre.Traže drugi gol.Valja nam strpljivo graditi igru i disciplinovano u oba smjera igrati.Ako mi zabijemo prvi , naravno, moramo i dalje igrati isto i nipošto se ne povlačiti.Oni jesu "seoska"-opančarska ekipa ,ali igrali dva puta u Evropi i osvojili Kup u kratkom vremenskom periodu ,2016-2019.Nije to slučajno što bi rekao naš Sesar.

emir012
Postovi: 505
Pridružen/a: 30 jun 2019, 10:25
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la emir012 » 18 okt 2019, 14:26

CityCity je napisao/la:
tuzlac je napisao/la:TV-Prenos nije dobar.Izgubićemo bar 500 gledalaca.Ako nas bude 1500 bit će dobro.
Biće solidna posjeta za naše prilike.Oko 1000-1500 uz TV.
Za mene ce bit malo razocarenje ako bude manje od 1.500. Radnik je dobra ekipa, direktni konkurent, a i vrijeme bi prema najavama trebalo biti lijepo, bez kise i sl...

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 18 okt 2019, 15:24

Pobjeda je imperativ, nesmije doci u pitanje...Igraci ulaze odmorni, posle rep. pauze, i trebalo b8 da imaju snage da zapnu...Sve osim pobjede smatrao bih porazom...Sto se tice Milenka, sta reci, nek mu je sa srecom, sobzirom da ga poznajem i saradjivao sam sa njim, nista nismo izgibili njegovim odlaskom...Niti je autoritet, nit ima mud., vazda je gajio vise defanzivan fudbal (samo da primimo sto manje, da se ne osramitimo) Taran mlatio sa njim kao sa praznom kesom, nikad nije imao svoje ja...Gdje god Azmir nije zapeo, jacu utakmicu nismo ni dobili...Sretno mu!
Tuzla City / Sloga Simin Han

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la staragarda » 18 okt 2019, 15:30

Po meni ovo je ključna utakmica koja će odrediti u kom pravcu se ide do kraja prvenstva
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 18 okt 2019, 17:44


tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 18 okt 2019, 17:47

staragarda je napisao/la:Po meni ovo je ključna utakmica koja će odrediti u kom pravcu se ide do kraja prvenstva
Bila bi i da nije došao novi trener.Ovako pogotovo jest.

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 18 okt 2019, 18:02

elvirbaljic je napisao/la:Pobjeda je imperativ, nesmije doci u pitanje...Igraci ulaze odmorni, posle rep. pauze, i trebalo b8 da imaju snage da zapnu...Sve osim pobjede smatrao bih porazom...Sto se tice Milenka, sta reci, nek mu je sa srecom, sobzirom da ga poznajem i saradjivao sam sa njim, nista nismo izgibili njegovim odlaskom...Niti je autoritet, nit ima mud., vazda je gajio vise defanzivan fudbal (samo da primimo sto manje, da se ne osramitimo) Taran mlatio sa njim kao sa praznom kesom, nikad nije imao svoje ja...Gdje god Azmir nije zapeo, jacu utakmicu nismo ni dobili...Sretno mu!
Dalo se naslutiti da mi snjim nećemo popraviti igru u tehničkm smislu,niti da ćemo igrati napadački fudbal.Ali, on što zna, na taj kaluf ili "čip "kako on kaže je i tjerao.On je očito uveo "ratničku" atmosferu među igrače i uspio na psihološkom planu kao motivator.Naime broj bodova koji je ostavio nakon 11 kola(21)i treće mjesto na tabeli govore da to što ti navodiš a ja ti vjerujem , nije na kraju ispalo loše.
On je sad prošlost i naša stvarnost je Baljić.Ne mogu mu ništa prosuđivati na osnovu jedne utakmice sa najnezgodnijim protivnikom u tom momentu.Od sutra već trebalo bi da prepoznamo njegovu viziju igre i ekipe. Bože na hajr.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 19 okt 2019, 12:51, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 18 okt 2019, 18:08

staragarda je napisao/la:Po meni ovo je ključna utakmica koja će odrediti u kom pravcu se ide do kraja prvenstva
DaBog da te igrači čuli a i publika vala.Dođe mi da pozovem omladinu Tuzle koja je izmrcvarena više patnjama u kojim se nalazi Gorki,da dođu na utakmice Tuzle na Tušanj.Neka probaju i neka odvagnu.Ovaj naš klub je uređen i raste ,pruža grane visoko.Vrijeme koje nadolazi ide u korist FK TuzlaCity.Ipak, sve će se to spontano i dešavati.

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 18 okt 2019, 18:25

NAŠ KOBI MORRIS.
slika

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la staragarda » 18 okt 2019, 18:52

tuzlac je napisao/la:
staragarda je napisao/la:Po meni ovo je ključna utakmica koja će odrediti u kom pravcu se ide do kraja prvenstva
DaBog da te igrači čuli a i publika vala.Dođe mi da pozovem omladinu Tuzle koja je izmrcvarena više patnjama u kojim se nalazi Gorki,da dođu na utakmice Tuzle na Tušanj.Neka probaju i neka odvagnu.Ovaj naš klub je uređen i raste ,pruža grane visoko.Vrijeme koje nadolazi ide u korist FK TuzlaCity.Ipak, sve će se to spontano i dešavati.
To je proces....TC će stalnu publiku i navijače imati tek za 10-tak godina....ove generacije koje sada treniraju će činiti osnovu ili bazu tih navijača...samo što je bosanski duh nemiran i traži sve i sada...neće niko čekanje jbg
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
CityCity
Postovi: 1420
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 18 okt 2019, 19:03

slika
slika
slika

Idemo jako !

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 18 okt 2019, 19:43

Bez obzira sta bilo sutra, mi idemo i moramo naprijed i samo jace i jace....Doce losih utakmica, krize rezultata, ali ono sto je vazno i jako bitno mi smo trenutno finansijski stabilni....i ako bogda bicemo samo jaci i jaci...Publika dolazi i odlazi sa rezultatima, jednostavno takav smo mentalitet ljudi, nekad mi se cini da volimo dobra desavanja, a losa jos vise. Jer kako drugacije opisati situaciju da nemamo u prosjeku bar 3-4 hiljade posjetilaca na utakmici (sobzirom na sve uslove ulaza i rezultata) Vrijeme ce pokazati sta je Milenko bio u ovoj ekipi, da li trener koji je doprinosio rezultatima, ili trenutni sastav ima jak mentalni sklop (tehnicki nismo jaki) pa vise njihovom zaslugom je trenutni saldo..Treba biti realan i priznati da nas je ove sezone i sreca mazila, za razliku od prosle godine kad je bilo obrnuto.
Tuzla City / Sloga Simin Han

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la staragarda » 18 okt 2019, 20:43

elvirbaljic je napisao/la:Bez obzira sta bilo sutra, mi idemo i moramo naprijed i samo jace i jace....Doce losih utakmica, krize rezultata, ali ono sto je vazno i jako bitno mi smo trenutno finansijski stabilni....i ako bogda bicemo samo jaci i jaci...Publika dolazi i odlazi sa rezultatima, jednostavno takav smo mentalitet ljudi, nekad mi se cini da volimo dobra desavanja, a losa jos vise. Jer kako drugacije opisati situaciju da nemamo u prosjeku bar 3-4 hiljade posjetilaca na utakmici (sobzirom na sve uslove ulaza i rezultata) Vrijeme ce pokazati sta je Milenko bio u ovoj ekipi, da li trener koji je doprinosio rezultatima, ili trenutni sastav ima jak mentalni sklop (tehnicki nismo jaki) pa vise njihovom zaslugom je trenutni saldo..Treba biti realan i priznati da nas je ove sezone i sreca mazila, za razliku od prosle godine kad je bilo obrnuto.
Jarane, kakav crni prosjek i 4 milje po tekmi :urnebes:....pa to nemaju 2 kluba u našoj ligi čovječe...cuj,4 hiljade...hahahahah
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 18 okt 2019, 21:37

staragarda je napisao/la:
elvirbaljic je napisao/la:Bez obzira sta bilo sutra, mi idemo i moramo naprijed i samo jace i jace....Doce losih utakmica, krize rezultata, ali ono sto je vazno i jako bitno mi smo trenutno finansijski stabilni....i ako bogda bicemo samo jaci i jaci...Publika dolazi i odlazi sa rezultatima, jednostavno takav smo mentalitet ljudi, nekad mi se cini da volimo dobra desavanja, a losa jos vise. Jer kako drugacije opisati situaciju da nemamo u prosjeku bar 3-4 hiljade posjetilaca na utakmici (sobzirom na sve uslove ulaza i rezultata) Vrijeme ce pokazati sta je Milenko bio u ovoj ekipi, da li trener koji je doprinosio rezultatima, ili trenutni sastav ima jak mentalni sklop (tehnicki nismo jaki) pa vise njihovom zaslugom je trenutni saldo..Treba biti realan i priznati da nas je ove sezone i sreca mazila, za razliku od prosle godine kad je bilo obrnuto.
Jarane, kakav crni prosjek i 4 milje po tekmi :urnebes:....pa to nemaju 2 kluba u našoj ligi čovječe...cuj,4 hiljade...hahahahah
Lijepo sam napisao posjetilaca...ne strastvenih navijaca..Valjda mi logika kaze gdje se neplaca ulaz, i igra solidan fudbal da bi moglo-trebalo da dodje toliko, sobzirom jos uz to vikend (neradni dan) neznam sta je tebi u tome smjesno?
Tuzla City / Sloga Simin Han

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la staragarda » 18 okt 2019, 22:09

Pa smiješan mi taj broj.....nisam mislio ništa loše, ne zamjeri...al 4 milje je strašna cifra prosjeka za bh uslove...to mogu ispoštovati samo sarajevski blizanci plus možda čelik kad bi se za titulu borio...ovo ostalo je buranija teska ba....možeš ti nekad na nekoj jacoj tekmi sabrat 4-5 milja al prosjek...nema sanse...da se ne lažemo
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 18 okt 2019, 22:32

staragarda je napisao/la:Pa smiješan mi taj broj.....nisam mislio ništa loše, ne zamjeri...al 4 milje je strašna cifra prosjeka za bh uslove...to mogu ispoštovati samo sarajevski blizanci plus možda čelik kad bi se za titulu borio...ovo ostalo je buranija teska ba....možeš ti nekad na nekoj jacoj tekmi sabrat 4-5 milja al prosjek...nema sanse...da se ne lažemo
Ne zamjerim ok je, ali eto realno i nije to neka cifra, vec mislim da smo mi u moralnom i psiholoskom smislu zaglibili...dva sata izgubimo po raznoraznim glupostima, kafanama, kladionicama a nemozemo doc na utakmicu...Samo kukamo al nista ne radimo na promjeni stanja, zivota. Kukamo kako je lose, dodje covjek sve uradi, ulozi pare ,, a nama,, je zao odvojiti dva sata da pogledamo..Da smo ne fudbalska nacija svario bih to...ali ovako nikako!
Tuzla City / Sloga Simin Han

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la staragarda » 18 okt 2019, 23:47

elvirbaljic je napisao/la:
staragarda je napisao/la:Pa smiješan mi taj broj.....nisam mislio ništa loše, ne zamjeri...al 4 milje je strašna cifra prosjeka za bh uslove...to mogu ispoštovati samo sarajevski blizanci plus možda čelik kad bi se za titulu borio...ovo ostalo je buranija teska ba....možeš ti nekad na nekoj jacoj tekmi sabrat 4-5 milja al prosjek...nema sanse...da se ne lažemo
Ne zamjerim ok je, ali eto realno i nije to neka cifra, vec mislim da smo mi u moralnom i psiholoskom smislu zaglibili...dva sata izgubimo po raznoraznim glupostima, kafanama, kladionicama a nemozemo doc na utakmicu...Samo kukamo al nista ne radimo na promjeni stanja, zivota. Kukamo kako je lose, dodje covjek sve uradi, ulozi pare ,, a nama,, je zao odvojiti dva sata da pogledamo..Da smo ne fudbalska nacija svario bih to...ali ovako nikako!
Ko to MI....pa cijeli balkan ima taj problem...od 7 liga bivše države i 100 prvoligasa tih liga samo se zvezda i hajduk mogu pohvaliti posjetom...tu ne mislim na derbije...ovo ostalo i gleda 2-3 hiljade ljudi U PROSJEKU....globalizacija jarane....svaki klub na svijetu ima svoju TV, djeca odlaze u velike sa 12 godina, sa 15 potpisuju ugovorene na 30 miliona eura, svaka tekma na tv, emisija o tekmi, priprrma
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.