Ajde ako si tu da odigramo onu ligu da se rijesim
PES 6 liga chat
Moderator/ica: Padovan
Re: PES 6 liga chat
@robovi88
Ajde ako si tu da odigramo onu ligu da se rijesim
Ajde ako si tu da odigramo onu ligu da se rijesim
41.21.1.
25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick
25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick
Re: PES 6 liga chat
aj pravi ...S-Y-L-A-R je napisao/la:@robovi88
Ajde ako si tu da odigramo onu ligu da se rijesim
Zlatan Ibrahimović : The most Complete Striker in The World !
A.C Milan The Most Successful Club in The World ! ♥
Mi dispiace per te non va, Noi Siamo in Serie A, ma tu vai bene per la Serie A HAHAHA!
A.C Milan The Most Successful Club in The World ! ♥
Mi dispiace per te non va, Noi Siamo in Serie A, ma tu vai bene per la Serie A HAHAHA!
Re: PES 6 liga chat
eu2.......robb......pes6
41.21.1.
25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick
25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick
Re: PES 6 liga chat
Meni i goldboyu je pukla konekcija, mislim da je njemu... rezultat u 67oj minuti bio je 1 : 0 za mene. Sta cemo mi sad?


Glory Glory Man United!
Re: PES 6 liga chat
Do vas je da se dogovorite!
Možete igrati novu utakmicu da on sebi da go i da onda nastavite, ili druga opcija da onaj koji je iazvao problem izgubi utakmicu 3:0, do vas je, jer u pravilima stoji:
5. Igraci ne smiju napustati igru u sred utakmice za to nema opravdanja i ko to uradi izgubit ce utakmicu sa 3:0 ! (ako se vise puta ovo dogodi savez ima pravo kazniti igrača), a kazne su:
-Izbacivanje iz lige
-Oduzimanje bodova
Re: PES 6 liga chat
Shvatio sam da je njemu pukla konekcija. Ma meni je svejedno, moze i drugo poluvrijeme da ponovimo, ako se uspijemo dogovorit, da on sebi daa go na pocetku.
A moze i od pocetka sa golom minusa, jer brat bratu trebo je jos 4 primit
A moze i od pocetka sa golom minusa, jer brat bratu trebo je jos 4 primit
Glory Glory Man United!
Re: PES 6 liga chat
alo filozofi, hocel' ko prijateljsku?
Re: PES 6 liga chat
za 3 minute udji u eu2 soba Zmaj pass 123Funjai je napisao/la:alo filozofi, hocel' ko prijateljsku?
Glory Glory Man United!
Re: PES 6 liga chat
eto me za 5min, cekaj plsAnderson8 je napisao/la:za 3 minute udji u eu2 soba Zmaj pass 123Funjai je napisao/la:alo filozofi, hocel' ko prijateljsku?
Re: PES 6 liga chat
si jos tu ?Funjai je napisao/la:alo filozofi, hocel' ko prijateljsku?
EDIT: imal kogaaaaa?
Re: PES 6 liga chat
napravio samFunjai je napisao/la:eto me za 5min, cekaj plsAnderson8 je napisao/la:za 3 minute udji u eu2 soba Zmaj pass 123Funjai je napisao/la:alo filozofi, hocel' ko prijateljsku?
Glory Glory Man United!
- Goalgetter
- Postovi: 24467
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: PES 6 liga chat
Vidim neki pitaju za listu strijelaca. Odradicu je najkasnije do srijede, sutra se vracam. Pozz 
Re: PES 6 liga chat
Anderson8 ocemo frendly jednu s tobom jos nisam igrao????
La Vechia Signora !!! ForZZA !!!
Re: PES 6 liga chat
e brate tek sam sad vidio ovo... odo vani sad, pa oko pola dva ako budes tu igrat ccemoCospy89 je napisao/la:Anderson8 ocemo frendly jednu s tobom jos nisam igrao????
Glory Glory Man United!
Re: PES 6 liga chat
CaNYonN kad cemo kup???? polufinale prvo kolo,ti domacin???
La Vechia Signora !!! ForZZA !!!
Re: PES 6 liga chat
..hoces Cospy koju friendly ?!
Re: PES 6 liga chat

Zaboravio sam napisati, od jučer je počelo polufinale kupa 25.04.2011.
Re: PES 6 liga chat
..hoce li ko koju prijateljsku da bacimo ?! 
Re: PES 6 liga chat
Hoću ja pravi !muhovic je napisao/la:..hoce li ko koju prijateljsku da bacimo ?!
Zlatan Ibrahimović : The most Complete Striker in The World !
A.C Milan The Most Successful Club in The World ! ♥
Mi dispiace per te non va, Noi Siamo in Serie A, ma tu vai bene per la Serie A HAHAHA!
A.C Milan The Most Successful Club in The World ! ♥
Mi dispiace per te non va, Noi Siamo in Serie A, ma tu vai bene per la Serie A HAHAHA!
Re: PES 6 liga chat
..za minut:robovi88 je napisao/la:Hoću ja pravi !muhovic je napisao/la:..hoce li ko koju prijateljsku da bacimo ?!
Eu2
ss.ba
pass: 555
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.


