PES 6 liga chat

Moderator/ica: Padovan

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 7450
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: PES 6 liga chat

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 25 apr 2011, 20:59

@robovi88

Ajde ako si tu da odigramo onu ligu da se rijesim ;)
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
robovi88
Postovi: 2281
Pridružen/a: 27 okt 2008, 18:53
Lokacija: Grad Smoga
Kontakt:

Re: PES 6 liga chat

Post Postao/la robovi88 » 25 apr 2011, 21:02

S-Y-L-A-R je napisao/la:@robovi88

Ajde ako si tu da odigramo onu ligu da se rijesim ;)
aj pravi ...
Zlatan Ibrahimović : The most Complete Striker in The World !

A.C Milan The Most Successful Club in The World ! ♥

Mi dispiace per te non va, Noi Siamo in Serie A, ma tu vai bene per la Serie A HAHAHA!

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 7450
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: PES 6 liga chat

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 25 apr 2011, 21:03

eu2.......robb......pes6
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
Anderson8
Postovi: 533
Pridružen/a: 22 jan 2011, 00:11
Lokacija: Maglaj
Kontakt:

Re: PES 6 liga chat

Post Postao/la Anderson8 » 25 apr 2011, 22:07

Meni i goldboyu je pukla konekcija, mislim da je njemu... rezultat u 67oj minuti bio je 1 : 0 za mene. Sta cemo mi sad?

slika
Glory Glory Man United!

Avatar
Padovan
Postovi: 13219
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: PES 6 liga chat

Post Postao/la Padovan » 25 apr 2011, 23:19

Anderson8 je napisao/la:Meni i goldboyu je pukla konekcija, mislim da je njemu... rezultat u 67oj minuti bio je 1 : 0 za mene. Sta cemo mi sad?

slika
Do vas je da se dogovorite!

Možete igrati novu utakmicu da on sebi da go i da onda nastavite, ili druga opcija da onaj koji je iazvao problem izgubi utakmicu 3:0, do vas je, jer u pravilima stoji:
5. Igraci ne smiju napustati igru u sred utakmice za to nema opravdanja i ko to uradi izgubit ce utakmicu sa 3:0 ! (ako se vise puta ovo dogodi savez ima pravo kazniti igrača), a kazne su:

-Izbacivanje iz lige
-Oduzimanje bodova

Avatar
Anderson8
Postovi: 533
Pridružen/a: 22 jan 2011, 00:11
Lokacija: Maglaj
Kontakt:

Re: PES 6 liga chat

Post Postao/la Anderson8 » 25 apr 2011, 23:28

Shvatio sam da je njemu pukla konekcija. Ma meni je svejedno, moze i drugo poluvrijeme da ponovimo, ako se uspijemo dogovorit, da on sebi daa go na pocetku.
A moze i od pocetka sa golom minusa, jer brat bratu trebo je jos 4 primit :)
Glory Glory Man United!

Avatar
Funjai
Postovi: 281
Pridružen/a: 22 mar 2011, 20:44
Lokacija: bijatch
Kontakt:

Re: PES 6 liga chat

Post Postao/la Funjai » 25 apr 2011, 23:35

alo filozofi, hocel' ko prijateljsku?

Avatar
Anderson8
Postovi: 533
Pridružen/a: 22 jan 2011, 00:11
Lokacija: Maglaj
Kontakt:

Re: PES 6 liga chat

Post Postao/la Anderson8 » 25 apr 2011, 23:40

Funjai je napisao/la:alo filozofi, hocel' ko prijateljsku?
za 3 minute udji u eu2 soba Zmaj pass 123
Glory Glory Man United!

Avatar
Funjai
Postovi: 281
Pridružen/a: 22 mar 2011, 20:44
Lokacija: bijatch
Kontakt:

Re: PES 6 liga chat

Post Postao/la Funjai » 25 apr 2011, 23:42

Anderson8 je napisao/la:
Funjai je napisao/la:alo filozofi, hocel' ko prijateljsku?
za 3 minute udji u eu2 soba Zmaj pass 123
eto me za 5min, cekaj pls

Avatar
karaon
Postovi: 112
Pridružen/a: 11 apr 2010, 10:42
Kontakt:

Re: PES 6 liga chat

Post Postao/la karaon » 25 apr 2011, 23:45

Funjai je napisao/la:alo filozofi, hocel' ko prijateljsku?
si jos tu ?

EDIT: imal kogaaaaa?

Avatar
Anderson8
Postovi: 533
Pridružen/a: 22 jan 2011, 00:11
Lokacija: Maglaj
Kontakt:

Re: PES 6 liga chat

Post Postao/la Anderson8 » 25 apr 2011, 23:46

Funjai je napisao/la:
Anderson8 je napisao/la:
Funjai je napisao/la:alo filozofi, hocel' ko prijateljsku?
za 3 minute udji u eu2 soba Zmaj pass 123
eto me za 5min, cekaj pls
napravio sam
Glory Glory Man United!

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24467
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: PES 6 liga chat

Post Postao/la Goalgetter » 25 apr 2011, 23:50

Vidim neki pitaju za listu strijelaca. Odradicu je najkasnije do srijede, sutra se vracam. Pozz ;)

Avatar
Cospy89
Postovi: 519
Pridružen/a: 14 mar 2011, 16:28
Kontakt:

Re: PES 6 liga chat

Post Postao/la Cospy89 » 26 apr 2011, 11:03

Anderson8 ocemo frendly jednu s tobom jos nisam igrao????
La Vechia Signora !!! ForZZA !!!

Avatar
Anderson8
Postovi: 533
Pridružen/a: 22 jan 2011, 00:11
Lokacija: Maglaj
Kontakt:

Re: PES 6 liga chat

Post Postao/la Anderson8 » 26 apr 2011, 11:23

Cospy89 je napisao/la:Anderson8 ocemo frendly jednu s tobom jos nisam igrao????
e brate tek sam sad vidio ovo... odo vani sad, pa oko pola dva ako budes tu igrat ccemo
Glory Glory Man United!

Avatar
Cospy89
Postovi: 519
Pridružen/a: 14 mar 2011, 16:28
Kontakt:

Re: PES 6 liga chat

Post Postao/la Cospy89 » 26 apr 2011, 13:57

CaNYonN kad cemo kup???? polufinale prvo kolo,ti domacin???
La Vechia Signora !!! ForZZA !!!

Avatar
muhovic
Postovi: 1587
Pridružen/a: 24 nov 2010, 22:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PES 6 liga chat

Post Postao/la muhovic » 26 apr 2011, 13:58

..hoces Cospy koju friendly ?!

Avatar
Padovan
Postovi: 13219
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: PES 6 liga chat

Post Postao/la Padovan » 26 apr 2011, 14:00

slika

Zaboravio sam napisati, od jučer je počelo polufinale kupa 25.04.2011.

Avatar
muhovic
Postovi: 1587
Pridružen/a: 24 nov 2010, 22:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PES 6 liga chat

Post Postao/la muhovic » 26 apr 2011, 14:02

..hoce li ko koju prijateljsku da bacimo ?! :)

Avatar
robovi88
Postovi: 2281
Pridružen/a: 27 okt 2008, 18:53
Lokacija: Grad Smoga
Kontakt:

Re: PES 6 liga chat

Post Postao/la robovi88 » 26 apr 2011, 14:24

muhovic je napisao/la:..hoce li ko koju prijateljsku da bacimo ?! :)
Hoću ja pravi ! 8-)
Zlatan Ibrahimović : The most Complete Striker in The World !

A.C Milan The Most Successful Club in The World ! ♥

Mi dispiace per te non va, Noi Siamo in Serie A, ma tu vai bene per la Serie A HAHAHA!

Avatar
muhovic
Postovi: 1587
Pridružen/a: 24 nov 2010, 22:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PES 6 liga chat

Post Postao/la muhovic » 26 apr 2011, 14:26

robovi88 je napisao/la:
muhovic je napisao/la:..hoce li ko koju prijateljsku da bacimo ?! :)
Hoću ja pravi ! 8-)
..za minut:

Eu2
ss.ba
pass: 555

Odgovori

Natrag na “Fantasy ss.ba PES6 liga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []