AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5435
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la JuveSissoko » 02 okt 2011, 12:09

MaGiCa je napisao/la:
JuveSissoko je napisao/la: :lol: cujem novi farsopoli se sprema, Napoli je najjebao :mrgreen:
Nayebacete vi kad se sretnemo. Matador posebno ima pik na zebre. ;)

Ali ce vas prvo cika Milance veceras odrzati predavanje na temu "Ko je ko u talijanskom fudbalu".

Forza Milan :!:
polako ba, do juce ste bili u Serie C, previse se dizete za tako malo vrijeme.
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11024
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la MaGiCa » 02 okt 2011, 12:12

JuveSissoko je napisao/la: polako ba, do juce ste bili u Serie C, previse se dizete za tako malo vrijeme.
Nemoj tako. Zajedno udjosmo u Serie A onomad. :mrgreen:
Ali, iz totalno razlicitih motiva. Ko gobbije ne zna, skupo bi ih platio. ;)

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5435
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la JuveSissoko » 02 okt 2011, 12:13

MaGiCa je napisao/la:
JuveSissoko je napisao/la: polako ba, do juce ste bili u Serie C, previse se dizete za tako malo vrijeme.
Nemoj tako. Zajedno udjosmo u Serie A onomad. :mrgreen:
Ali, iz totalno razlicitih motiva. Ko gobbije ne zna, skupo bi ih platio. ;)
visoko letite pa treba da pazite, ipak ste vi dosta manji klub od Juventusa.
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Jimmy from the hood
Postovi: 1586
Pridružen/a: 27 apr 2011, 17:28
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Jimmy from the hood » 02 okt 2011, 12:14

Siguran sam da danas dobijate.
Hajmooo!! Kladionica ne smije patiti, a tako velika kvota. :mrgreen:
Jimmy from the hood je lud.
Statictics show that 1 in 20 of us live next door to a convicted paedophile, not me though, I live next door to two stunning 12 year olds... buahaha...

What do you call 2 men getting married? Man United!

Avatar
harebianconero
Postovi: 4501
Pridružen/a: 04 sep 2011, 11:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la harebianconero » 02 okt 2011, 13:16

vrebac86 je napisao/la:Sutra prvi put u zivotu navijam za MIlan sretno i spustite ove drugoligase na zemlju!!!
Odavno nisam gluplje recenice procitao :lol:
Mirko Vučinić #9 & Leonardo Bonucci #19

30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
scudetto
Postovi: 1123
Pridružen/a: 07 jan 2011, 16:42
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la scudetto » 02 okt 2011, 13:31

retro je napisao/la:Koje li su Maxove zamisli sa ovakvim bekovima.
Ako budu igrali Bonera i Antonini, ne znam ocemo li vidjeti jedan dobar centarsut, o prodorima da ne govorim.
Ako krene sa ova 2 teska direka nema sanse da gledam utakmicu :twisted:

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5435
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la JuveSissoko » 02 okt 2011, 17:03

harebianconero je napisao/la:
vrebac86 je napisao/la:Sutra prvi put u zivotu navijam za MIlan sretno i spustite ove drugoligase na zemlju!!!
Odavno nisam gluplje recenice procitao :lol:
ne zna sta je realnost a sta masta, naziva nas drugoligasima a igramo u Serie A, te misli da mu je tim osvojio 18 skudeta, s tim da je jedan od skudeta proslavio drugi tim i za taj se skudeto znojio jedan drugi tim, gube dodir sa realnosti :D
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Avatar
ramiral
Postovi: 6323
Pridružen/a: 11 avg 2011, 23:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ramiral » 02 okt 2011, 17:05

MaGiCa je napisao/la:
JuveSissoko je napisao/la: polako ba, do juce ste bili u Serie C, previse se dizete za tako malo vrijeme.
Nemoj tako. Zajedno udjosmo u Serie A onomad. :mrgreen:
Ali, iz totalno razlicitih motiva. Ko gobbije ne zna, skupo bi ih platio. ;)
Zapalo ih pet minuta slave nakon 20 i kusur godina... pusti ih nek' uživaju u trenutku...
Valja opet još dvadesetak godinica postiti... :mrgreen:
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
baresi#6
Postovi: 2725
Pridružen/a: 25 feb 2011, 17:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la baresi#6 » 02 okt 2011, 19:34

ajde da se vratimo na temu.

da li prenosi arenasport 1 pošto samo nju imam i one eurosportove? koji još kanali prenose? imali šta za pirla igra li?
Il club più titolato al mondo.

$ $́" ?́& The greatest mixed martial artist of all time.

Krepat ma ne molat!

ŽELJO DRŽAVA!

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5435
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la JuveSissoko » 02 okt 2011, 19:39

baresi#6 je napisao/la:ajde da se vratimo na temu.

da li prenosi arenasport 1 pošto samo nju imam i one eurosportove? koji još kanali prenose? imali šta za pirla igra li?
Arena 1 prenosi Lyon-PSG a Pirlo bi trebao igrat, cini mi se da je mozda ta povreda izmisljena, cisto radi psiholoskih igrica prije meca, to se cesto desava u ITA, vidjecemo
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Avatar
baresi#6
Postovi: 2725
Pridružen/a: 25 feb 2011, 17:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la baresi#6 » 02 okt 2011, 19:52

ok thnx, ništa onda stream preostaje, nadam se da neće lagati :roll:
može bit da je 'predizborna' za pirla ali sam uvjeren da igra. nego okačite kakve dobre streamove, ja sam već neke našao pa isprobam i javim.

EDIT: gledam danas malo schalke jbt onaj huntelaar ono je rasni strijelac malo je onakvih, zapravo veoma malo. kako uavli drugi gol petom to je perverzija. ja sam i dan danas uvjeren da ga je trebalo ostaviti u ekipi bar kao neka pričuva 4. napadač. on se ubio za ove male ekipe robinho i npr. aqua da ga hrane loptama trpao bi ko lud. ali trebalo je para za ibru i binha i hunt je bio tu višak iako mi je žao momka baš je onaj pravi špic a takvog milan trenutno nema sem inzaghija.
Il club più titolato al mondo.

$ $́" ?́& The greatest mixed martial artist of all time.

Krepat ma ne molat!

ŽELJO DRŽAVA!

Avatar
scudetto
Postovi: 1123
Pridružen/a: 07 jan 2011, 16:42
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la scudetto » 02 okt 2011, 20:13

JUVENTUS: Buffon, Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, Chiellini, Pirlo, Krasic, Marchisio, Vidal, Pepe, Vucinic.

MILAN: Abbiati, Bonera, Nesta, Thiago Silva, Zambrotta, Nocerino, Van Bommel, Seedorf, Boateng, Ibrahimovic, Cassano.

Avatar
ahmad_tz
Postovi: 2385
Pridružen/a: 25 okt 2010, 08:51
Lokacija: Sjenjak
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ahmad_tz » 02 okt 2011, 20:15

scudetto je napisao/la:JUVENTUS: Buffon, Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, Chiellini, Pirlo, Krasic, Marchisio, Vidal, Pepe, Vucinic.

MILAN: Abbiati, Bonera, Nesta, Thiago Silva, Zambrotta, Nocerino, Van Bommel, Seedorf, Boateng, Ibrahimovic, Cassano.

J*** ti zito

Avatar
baresi#6
Postovi: 2725
Pridružen/a: 25 feb 2011, 17:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la baresi#6 » 02 okt 2011, 20:39

jeboga led evo boateng se povrijedio na zagrijavanju, moguće da starta aquilani ne zna se još :roll:
Il club più titolato al mondo.

$ $́" ?́& The greatest mixed martial artist of all time.

Krepat ma ne molat!

ŽELJO DRŽAVA!

Avatar
ahmad_tz
Postovi: 2385
Pridružen/a: 25 okt 2010, 08:51
Lokacija: Sjenjak
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ahmad_tz » 02 okt 2011, 20:40

However, that does not mean that they will necessarily be able to nullify the threat posed by Juve’s wingers, primarily because Luca Antonini and Daniele Bonera are not particularly intelligent or, indeed, speedy.

evo ga, objasnio cojk :mrgreen:

Avatar
ahmad_tz
Postovi: 2385
Pridružen/a: 25 okt 2010, 08:51
Lokacija: Sjenjak
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ahmad_tz » 02 okt 2011, 20:44

zasto nema mexesa i taiwa ni u rezervama, **** ga nebeski svod citav

meho-medo
Postovi: 3363
Pridružen/a: 16 maj 2011, 19:13
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meho-medo » 02 okt 2011, 20:49

daj ko kakav link i igra li Boateng je li se stvarno povrijedio
"Želio sam da se strpim i sustegnem od tebe ali, izdala me je ljubav u srcu koja za tebe od davnina traje. İ znaj da sam se u tebe zaljubio, i sada kad to znaš čini što hoćeš."
(İbn Qajjim)

Avatar
meskalin
Postovi: 2560
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 02 okt 2011, 21:09

Milan nema igre, ali nikako jaooo ovo nije ni sta nalik sredine kao da nema Ibrai divlji konj odsjeceni od sredine, jedino je odbrana dobra, ali do kad??

Avatar
baresi#6
Postovi: 2725
Pridružen/a: 25 feb 2011, 17:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la baresi#6 » 02 okt 2011, 21:34

juve bolje stoji na terenu. dobili su bitku na sredini terena, agresivniji rastrčaniji uvijek brži za korak. igrači od kojih se najviše očekivalo ibra i seedorf kao da ne igraju. očekivano najviše grešaka na desnoj strani gdje igra bonera.
ibra katastrofa samo se šeta.
Il club più titolato al mondo.

$ $́" ?́& The greatest mixed martial artist of all time.

Krepat ma ne molat!

ŽELJO DRŽAVA!

Avatar
A_d_0
Postovi: 2988
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la A_d_0 » 02 okt 2011, 21:34

Fuj. Ne mozemo lopte iznijeti. Sta je sa veznim igracima? Sa Seedorfom koji kenja na svakoj lopti? Ibru odsjekli, odsjekli i nas komplet. Bommel i Nocerino bolje u K1 da se prepisu, nije ovo za njih. Vide svi od Ibrahimovica majstoriju, pa iduci napad svi se ukopaju i hoce ko on nesto posebno onaj Cassano koji evo 5 utakmica kurcu ne valja. Boateng naumio cini mi se da pomarise ove, samo mu je to u glavi. Bonera paraplegicar, Zambrotta polumrtav, Silva i Nesta koliko toliko dobro. Imali smo srece i to dobro kod one precke. Nek mjenja nesto Allegri izgubit cemo od slabijeg protivnika.

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []