Da, baš si ti relevantan da govoriš o tome koje stručnjak, a ko igrač, sjediš kući i igraš managera. Ono baš si kompentetan...HzSM je napisao/la:Vise ja sumnjam u Odoviceve trenerske nego u Bilbijine igracke kvalitete.Mislim smatrati sebe strucnjakom,a voditi Rudar Kakanj.moustapha je napisao/la:Hahaha, analiza strucnjaka, dobro si nas podsjetio.High je napisao/la:Imao je Odović pravo. Ne treba se uzdati u Bilbiju.![]()
Doduse, nije Odovic jedini strucnjak koji sumnja u njegove kvalitete, ima ih i na ovom forumu, ali se danas povukli u rupe.
FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Kažu nemoj vode vruć, kod nas propuh ubija
igrali smo dobro ali zajeb'o nas sudija.
igrali smo dobro ali zajeb'o nas sudija.
Re: FK Sarajevo
Golovi...
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
Re: FK Sarajevo
Bilbija dao dva dobra gola ovaj njihov srecahilmo je napisao/la:Golovi...
[youtube][/youtube]
Ti si opet šampion !
- Sarajlijc@
- Postovi: 10040
- Pridružen/a: 10 jul 2011, 02:39
- Lokacija: Koševo Republika!
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Hvala bogu.High je napisao/la:Raskinut ugovor sa Bišanovićem.
Bravo Neno majstore
NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!
Re: FK Sarajevo
Ko je ovo poslao ovu loptu kod prvog gola Vule ili Baric
Bilbija j.ebenica zavrsnica,sprdo se kod prvog gola,svaka cast
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".
Re: FK Sarajevo
Nemanja kiler,ali kakvi samo pasovi ovo nam je trebalo u prvom djelu sezone,fino to Jarni uigrava.
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,2024
“In peace, may you leave this shore. In love, may you find the next. Safe passage on your travels, until our final journey to the ground. May we meet again.”
“In peace, may you leave this shore. In love, may you find the next. Safe passage on your travels, until our final journey to the ground. May we meet again.”
- Sarajlijc@
- Postovi: 10040
- Pridružen/a: 10 jul 2011, 02:39
- Lokacija: Koševo Republika!
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Prave provjere tek dolaze
Ali i ovo je dobro, samo nek nastave!
NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!
Re: FK Sarajevo
upravo to odlični pasovi , mada s našim suđenjem ovo je ofsajda 2 hladnoemir18 je napisao/la:Nemanja kiler,ali kakvi samo pasovi ovo nam je trebalo u prvom djelu sezone,fino to Jarni uigrava.
dobre lopte i dobar finiš, samo da ovako nastave , i ovo kretanje u napadu ,nema letargije ko u jesen
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače
Re: FK Sarajevo
Rano je jos pricati o bilo cemu ali cini se da ide na bolje. Dva gola iz igre, dobri pasovi, a i u proslom mecu je bilo tako nesto cini mi se, makar kod onog jednog gola. Naravno pripreme su, nista ovo ne znaci, a ne treba prigovarati igracima nista i ako rezultati budu losi na pripremama. Ipak se radi o respektabilnim ekipama.
Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
Re: FK Sarajevo
Mislim da je otprilike ovo sto je danas i pocelo tih prvih 11,mislim da imaju jos dileme Puzigaca-Tadejevic i Puric-Travancic, ovo ce ostalo ovako igrati predpostavljam, a i djeluje tako da je ovo najbolje sto se izvelo danas. Dobro je da se puno ne sara, za razliku od nekad ranije kad ni jednu pripremnu nismo igrali u normalnim sastavima pa se kasnije pricalo kako niko uigran nije
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".
Re: FK Sarajevo
Jos zadnji vezni i jedan klasicni napadac, i niko nam nece moci ništa. 
Narocito sad kad je otisao Bisanovic,moraju dovesti iskusnog zadnjeg veznog
Narocito sad kad je otisao Bisanovic,moraju dovesti iskusnog zadnjeg veznog
Re: FK Sarajevo
Ovo je sasvim ok, mozda jos jedan napadac za klupe, u slucaju da bude trebalo zamijeniti krstu ili nemanju, a za ovo ostalo mislim da imamo na svakoj poziciji po dva podjednako kvalitetna igrača 
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..
Re: FK Sarajevo
ja sam prezadovoljan ovim dosad uradjenim,vidi se da smo poboljsali pas igru,a i ostale segmente igre 
https://PrivateLadyEscorts.com - [url=https://privateladyescorts.com/girl/suki-82.html]Suki[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/eva-sky-65.html]Eva Sky[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/marie-26.html]Marie[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/ellise-sugar-90.html]Ellise Sugar[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/linda-warners-134.html]Linda Warners[/url] - No Selfie - Anonymous Adult Dating - [url=https://PrivateLadyEscorts.com] Live Chat With Private Lady [/url]
- moustapha
- Postovi: 3714
- Pridružen/a: 19 apr 2008, 19:52
- Lokacija: http://home.fksarajevo.ba/
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nasi dali kulturne golove, ovima frljoka usla. Do sada se vidi da bi Stojcev mogao jako puno unaprijediti igru, a dva napadaca u vrhu daju tu sirinu.
Jedva cekam utakmicu sa Partizanom da vidim kako to izgleda.
Jedva cekam utakmicu sa Partizanom da vidim kako to izgleda.
#divovi
Re: FK Sarajevo
Kao prvo čestitke momcima na pobjedi. Ova dva proigravanja za Bilbiju iz kojih je dao golove nismo imali za čitavu prvu polusezonu. Ja mislim da će Dopovac na klupu i da će Tatomirović igrati stopera sa Vuletom u prvih 11. Sada Koreanci pa onda Arena sport 3. Ah ljepote 
SRETAN BROJ - 1725
Re: FK Sarajevo
Nemoj se brinuti mi smo SARAJEVOHead je napisao/la:Ma dobro sad,zinula guzica.Samo da se protiv partizana ne obrukamo.
SRETAN BROJ - 1725
Re: FK Sarajevo
Eto, skidam ti kapu na ovom postu. Svaki normalan post pozdravljam.Grokok je napisao/la:Pa naravno da će se sumnjati ako momak nije igrao već duži period. Odović je jedan od boljih trenera u Bosni i Hercegovini, samo nije imao jake ljude iza sebe da napravi neki rezultat, kao naprimjer sad Čiro u Tuzi. Sad bih i ja mogao biti trener Slobodne, no to nije tema.moustapha je napisao/la:Hahaha, analiza strucnjaka, dobro si nas podsjetio.High je napisao/la:Imao je Odović pravo. Ne treba se uzdati u Bilbiju.![]()
Doduse, nije Odovic jedini strucnjak koji sumnja u njegove kvalitete, ima ih i na ovom forumu, ali se danas povukli u rupe.
Jako je bitno za Bilbiju da je krenuo s golovima, odnosno da ova duža pauza nije puno utjecala na njegovu formu. Dobar rezultat, i ne treba ga podcijeniti, jer dosta novih igrača, novi trener, i rezultati su bitni za mir u kući.
@Utakmica. Dodavanje za prvi gol.. Servirana lopta na tanjiru
Re: FK Sarajevo
Jesmo,al su ljudi jaci od nas i treba biti realan.pitic je napisao/la:Nemoj se brinuti mi smo SARAJEVOHead je napisao/la:Ma dobro sad,zinula guzica.Samo da se protiv partizana ne obrukamo.
1946
- Burberry46
- Postovi: 5065
- Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Bravo momci za pobjedu protiv ukrajinske ekipe, cestitke!
Nemanja majstorski oba gola
Stojcev isto fin pas dao kod drugog gola, raduje i sto sad imamo i duzu klupu, dosta kvalitetnih igraca!
Samo naprijed!
Nemanja majstorski oba gola
Samo naprijed!
1946
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
Online
Trenutno korisnika/ca: Google Adsense [Bot], johntravolta123, mnon46 i 28 gostiju.








