Druga Liga - grupa Centar

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la atomac123 » 28 avg 2018, 11:10

Mokes je napisao/la:
NOVA UBJEDLJIVA POBJEDA SENIORA

Druga liga FBiH "Centar": KF Zenica Grad - FK RADNIK HADŽIĆI 1:5

Nakon ubjedljive pobjede nad Krivajom seniori Radnika su upisali novu visoku pobjedu i to protiv Zenice u gostima u okviru 2. kola.

Strijelci su ovaj put bili Alden Vladavić (dva puta), Benjamin Šehić (dva puta) i Meldin Podrug.

U startnoj postavi našli su se Ismir Mudželet, Dženan Klačar, Edin Kovačević, Irfan Hasanović, Enes Kazić, Amar Konjihodžić, Mirza Kalem, Meldin Podrug, Benjamin Šehić, Alden Vladavić i Faris Fejzić.

Kasnije su ulazili Almin Redžić, Almedin Gusinac i Erkam Džubur, a teren su napuštali Kazić, Kalem i Šehić.

Čestitke seniorima na izvrsnom otvaranju sezone. Iza nas su dvije pobjede uz gol-razliku 9:1.
slika
Jesul to ambicije za Prvu ligu?
TŽV!

Avatar
Mokes
Postovi: 15016
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Mokes » 28 avg 2018, 14:39

atomac123 je napisao/la:Jesul to ambicije za Prvu ligu?
Najavljeno je da se ide na prvo mjesto. Sad da li je to stvarno cilj, to ne znam.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la DesimaL » 28 avg 2018, 15:01

Radnik ima nevjerovatan stadion
Prolazim pored njega svaki dan i znam da ljudi rade redovno na odrzavanju terena.

Mislim da ce i Radnik ove godine uci u prvu ligu.

@Mokes koje si godiste mozda te znam iz vidjenja, jer vidim da si iz Tarcina :D
Visca el Barça ! Mes que un club !

Avatar
ASD
Postovi: 26270
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la ASD » 28 avg 2018, 15:06

Jel imaju gdje slike tribine Radnika?

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la DesimaL » 28 avg 2018, 15:28

ASD je napisao/la:Jel imaju gdje slike tribine Radnika?
Tribine i nisu za pohvaliti nesto.
Visca el Barça ! Mes que un club !

Avatar
ASD
Postovi: 26270
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la ASD » 28 avg 2018, 15:30

DesimaL je napisao/la:
ASD je napisao/la:Jel imaju gdje slike tribine Radnika?
Tribine i nisu za pohvaliti nesto.
Jel to imaju dvije? mislio sam da ima jedna i na njoj oko 450 stolica, mozda nesto vise.
Da bi se igrala prva liga federacije, mora se imati 1000 stolica, eh sad, mnogi naprave nesto vise od 900 pa im prodje ali po pravilima mora biti 1000.

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la DesimaL » 28 avg 2018, 15:32

ASD je napisao/la:
DesimaL je napisao/la:
ASD je napisao/la:Jel imaju gdje slike tribine Radnika?
Tribine i nisu za pohvaliti nesto.
Jel to imaju dvije? mislio sam da ima jedna i na njoj oko 450 stolica, mozda nesto vise.
Da bi se igrala prva liga federacije, mora se imati 1000 stolica, eh sad, mnogi naprave nesto vise od 900 pa im prodje ali po pravilima mora biti 1000.
Ima samo jedna strana tribina,mislim da nema ni blizu 1000 stolica.

Kao sto si rekao oko 500 ima odprilike,ma da je od toga pola razvaljeno :lol:
Visca el Barça ! Mes que un club !

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 28 avg 2018, 16:02

U Hadzicima i teren s plastikom ima neku tribinu. Manja je, tj. kraca.

Sto se tice glavnog terena. Treba ti nekih sest redova duz cijelog terena da bi stalo 1.000 stolica. Ne znam koliko oni imaju.

U iducem kolu cemo im ugasiti prvoligaske snove :mrgreen:

Avatar
ASD
Postovi: 26270
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la ASD » 28 avg 2018, 16:05

Signore je napisao/la:U Hadzicima i teren s plastikom ima neku tribinu. Manja je, tj. kraca.

Sto se tice glavnog terena. Treba ti nekih sest redova duz cijelog terena da bi stalo 1.000 stolica. Ne znam koliko oni imaju.

U iducem kolu cemo im ugasiti prvoligaske snove :mrgreen:
Koliko ima kod vas stolica? pretpostavljam najvise u ovoj ligi.
Kakve su ambicije kluba?

Avatar
Mokes
Postovi: 15016
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Mokes » 28 avg 2018, 16:53

ASD je napisao/la:Jel imaju gdje slike tribine Radnika?
slika
Evo i pomoćnog terena, gdje je plastika.
slika
http://hadzici.ba/opcina-hadzici-fudbal ... 57-000-km/

DesimaL je napisao/la:
@Mokes koje si godiste mozda te znam iz vidjenja, jer vidim da si iz Tarcina :D
95. :)
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 28 avg 2018, 17:50

ASD je napisao/la:
Signore je napisao/la:U Hadzicima i teren s plastikom ima neku tribinu. Manja je, tj. kraca.

Sto se tice glavnog terena. Treba ti nekih sest redova duz cijelog terena da bi stalo 1.000 stolica. Ne znam koliko oni imaju.

U iducem kolu cemo im ugasiti prvoligaske snove :mrgreen:
Koliko ima kod vas stolica? pretpostavljam najvise u ovoj ligi.
Kakve su ambicije kluba?
Ima negdje oko 890, mrsko mi traziti tocan podatak, ali sigurno manje od 900 i jako blizu tog broja. Zato kazem da treba sest redova za 1.000. Kod nas ima pet redova, ali imamo na drugoj strani tribinu s deset redova i tu stane jos oko 1.700 ako je potrebno. I ovih 890 nije sve na broju, skroz na kraju tribine je jedno duze vrijeme bio otvoren ulaz pa su se tu skupljali drogerasi, pijanice, ljubavnici i slicni. Isti su pocupali mozda 20tak stolica.

Sto se tice lige. Mislim da nitko nema vise stolica od nas, ako izuzmemo zenicki Rudar i Kamberovic polje.

Ambicije kluba ne znam, ali vjerujem da je opstanak u ligi, ovo sam se ja malo zezao za Radnika koji nas svake sezone s lakocom rijesi i doma i vani :mrgreen: . Oni svake godine spominju da zele biti u vrhu, ali da prvo mjesto nije cilj. Bio sam u nedjelju na utakmici i ono sto sam vidio je bilo bolje od rezultata (pobjeda 4-3) i vjerujem da ova ekipa moze biti u top 5. Djeluje mi jos jaca nego proljetos, a mislim da su proljetos samo Gorazde i Borac skupili vise bodova od nas. Po meni ce ta utakmica s Radnikom jako puno pokazati, jer su nam oni uvijek bili najtezi protivnik i mislim da smo u ove 3-4 sezone najmanje bodova uzeli protiv njih, mozda 1-2. Ako gore uzmemo bod ili gusto izgubimo necu ni najmanje sumnjati da cemo biti u borbi za vrh.
Mokes je napisao/la:
ASD je napisao/la:Jel imaju gdje slike tribine Radnika?
slika
Cetiri 'sektora' da tako nazovem u nizu imaju po 45 stolica sto bi bilo 180 ukupno. Pet redova i to je okruglih 900. Neke fale, al to je lako zamjeniti. S obzirom koliko Radnik ulaze u infrastrukturu mislim da njima ne bi bio problem skinuti sve te stare stolice, malo usminkati tribinu i postaviti nove, te izgraditi jednu tribinu iza gola sa 200tinjak mjesta za gostujuce navijace i to bi bilo to za Prvu ligu. Bio sam u klupskim prostorijama, svlacionicama i sve je ekstra s obzirom na rang takmicenja, imaju cak bolje uslove od nekih klubova iz viseg ranga i tocno im fali jedna lijepa tribina. Ova je OK, ali ju treba urediti.

Avatar
ASD
Postovi: 26270
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la ASD » 28 avg 2018, 17:58

Signore je napisao/la:
ASD je napisao/la:
Signore je napisao/la:U Hadzicima i teren s plastikom ima neku tribinu. Manja je, tj. kraca.

Sto se tice glavnog terena. Treba ti nekih sest redova duz cijelog terena da bi stalo 1.000 stolica. Ne znam koliko oni imaju.

U iducem kolu cemo im ugasiti prvoligaske snove :mrgreen:
Koliko ima kod vas stolica? pretpostavljam najvise u ovoj ligi.
Kakve su ambicije kluba?
Ima negdje oko 890, mrsko mi traziti tocan podatak, ali sigurno manje od 900 i jako blizu tog broja. Zato kazem da treba sest redova za 1.000. Kod nas ima pet redova, ali imamo na drugoj strani tribinu s deset redova i tu stane jos oko 1.700 ako je potrebno. I ovih 890 nije sve na broju, skroz na kraju tribine je jedno duze vrijeme bio otvoren ulaz pa su se tu skupljali drogerasi, pijanice, ljubavnici i slicni. Isti su pocupali mozda 20tak stolica.

Sto se tice lige. Mislim da nitko nema vise stolica od nas, ako izuzmemo zenicki Rudar i Kamberovic polje.

Ambicije kluba ne znam, ali vjerujem da je opstanak u ligi, ovo sam se ja malo zezao za Radnika koji nas svake sezone s lakocom rijesi i doma i vani :mrgreen: . Oni svake godine spominju da zele biti u vrhu, ali da prvo mjesto nije cilj. Bio sam u nedjelju na utakmici i ono sto sam vidio je bilo bolje od rezultata (pobjeda 4-3) i vjerujem da ova ekipa moze biti u top 5. Djeluje mi jos jaca nego proljetos, a mislim da su proljetos samo Gorazde i Borac skupili vise bodova od nas. Po meni ce ta utakmica s Radnikom jako puno pokazati, jer su nam oni uvijek bili najtezi protivnik i mislim da smo u ove 3-4 sezone najmanje bodova uzeli protiv njih, mozda 1-2. Ako gore uzmemo bod ili gusto izgubimo necu ni najmanje sumnjati da cemo biti u borbi za vrh.
Jel ima gdje slika te druge tribine?
Na njoj jel nema nikako stolica?

Mislim da u Jelahu ima nesto vise od 800 stolica kako sam vidio sliku njihove tribine.
Solidan je to broj, mislim 100-200 stolica i nije sad neki trosak (koliko je potrebno za nivo iznad). To se sve moze rijesiti za manje od 10 000 maraka, pogotovo kod vas gdje fakticki osim stolica i ne morate vise nista postavljati.

Uglavnom, ide se na novu ligu sjever-centar?

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 28 avg 2018, 18:03

ASD je napisao/la: Jel ima gdje slika te druge tribine?
Na njoj jel nema nikako stolica?

Mislim da u Jelahu ima nesto vise od 800 stolica kako sam vidio sliku njihove tribine.
Solidan je to broj, mislim 100-200 stolica i nije sad neki trosak (koliko je potrebno za nivo iznad). To se sve moze rijesiti za manje od 10 000 maraka, pogotovo kod vas gdje fakticki osim stolica i ne morate vise nista postavljati.
Evo i jedna i druga s fb stranice.

slika

slika


I sad sam nasao tu na fb da pise da je kapacitet 890 stolica na toj tribini. I slike su stare pet godina. Sad su i jedna i druga tribina urednije. Bilo je nekih farbanja ograda i slicno. Nista puno, ali malo ljepse izgleda. Ovo su slike kada se klub tek reaktivirao ako se ne varam. I teren je nebo i zemlja kad usporedis sad i ovo sto je na slikama gore.

Avatar
ASD
Postovi: 26270
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la ASD » 28 avg 2018, 18:07

Lijep je stadion nema govora, taman za jednu sredinu velicine Zepca.
Steta bi stvarno bilo kad vi nebi bili medju prvih 6 ekipa.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 28 avg 2018, 19:27

Ma nama je ovo i preveliko kad se gleda kapacitet, al ajde, recimo da nam nista bolje ne treba. Dobro je sto imamo taj krov i na tu tribinu se moze bez problema nagurati 1.500 ljudi, a sumnjam da ce ikad po kisi biti toliko. Pamtim samo jednu utakmicu u PL kada je ta tribina po kisi bila puna. Po meni je trenutno najbitnije da se asfaltira parking i prilaz stadionu, jer je to sad makadam i kad padne kisa bas ruzno izgleda i moras preskakati love vode.

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la DesimaL » 28 avg 2018, 19:57

Bas je moj klub igrao u Zepcu u nedelju izgubuli su 4:3

Kazu da je teren jako dobar,ali da je problem drenaza i da mala kisa lokve se stvaraju.

U hadzicima je to vruhunski odradjeno.FInale kantonalne lige Sask protiv unisa je kisa prepadala citavu utakmicu kao iz kante da si sipao
ni na jednom mjestu nije bilo ni trunke lokve.
Visca el Barça ! Mes que un club !

Avatar
ASD
Postovi: 26270
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la ASD » 28 avg 2018, 20:03

Jel Sask Napredak igra u Doglodima i dalje?

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la DesimaL » 28 avg 2018, 20:05

ASD je napisao/la:Jel Sask Napredak igra u Doglodima i dalje?
Jeste i dalje smo tu
Visca el Barça ! Mes que un club !

Avatar
ASD
Postovi: 26270
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la ASD » 28 avg 2018, 20:06

DesimaL je napisao/la:
ASD je napisao/la:Jel Sask Napredak igra u Doglodima i dalje?
Jeste i dalje smo tu
Kakvo je stanje terena, koliko ima stolica na tribinama?
Kakve su ambicije ekipe?

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la DesimaL » 28 avg 2018, 20:09

Teren je hajmo reci zadovoljavajuci sto se tice tribina tu je bas katastofa tu bi se trebalo poraditi jer nema ni blizu 500 komada sigurno.
Pa trenutno smo svi tu koji su poceli igrati u Sasku od malih nogu,hajmo reci 80 posto je tako.Ovo 20 posto je igraca koji su dovedeni.Ambicije su zapocetak da se ostane u ligi,jer nismo dobili dovoljnu kolicinu novca od opstine koliko je nam je receno.Tako da finansijski ne stojimo toliko dobro.
Visca el Barça ! Mes que un club !

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.