Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,insider,TaRgEt_

Imajednabrigada
Postovi: 1748
Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Imajednabrigada » 04 mar 2024, 12:19

Jeste, Belmin sebe Istice u prvi plan i nekad to bas izgleda pateticno, ali realno dobro se progurao ima relativno dobre kontakte i vec je poznat medju rajom i tim igracima iz dijaspore kao covjek koji ih moze povezati sa Savezom i i cini se da su u Savezu to prihvatili, donekle.

I ponekad upali, pomogne...trudi se bar, mada vecina tih igraca ga slaže i onda ispada da nista nije ni uradio.
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz

Avatar
RajvoSA03
Postovi: 483
Pridružen/a: 19 jan 2023, 13:53
Lokacija: La Bombonera
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la RajvoSA03 » 04 mar 2024, 13:04

Sucica nema ni na rezervnom spisku Hrvatske. Sad ili nikad
92:48 - La Decima

"Dan bez nogometa je izgubljen dan." - Ivica Osim

Avatar
zgembo89
Postovi: 5075
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la zgembo89 » 04 mar 2024, 13:21

RajvoSA03 je napisao/la:
04 mar 2024, 13:04
Sucica nema ni na rezervnom spisku Hrvatske. Sad ili nikad
Dzaba ako su menadzeri rekli Savi da ga ne pozove

Avatar
DamirT
Postovi: 15145
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DamirT » 04 mar 2024, 13:29

Pa pozvati ga jos jednom, da definitivno znamo na cemu smo. Ako nas sad odbije, ne zvat ga vise nikako i to je to.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Horoz
Postovi: 1856
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Horoz » 04 mar 2024, 13:44

Sučić mora da pokrene promjenu sportskog državljanstva i tu je kvaka. Kad pokrene nema nazad, zato se i kupuje vrijeme. Moguće da nema neke garancije od Hrvata, jer već bi to obavio. A možda je procedura u toku, pa neće da izlaze prije zvanične potvrde FIFA-e?
Uglavnom, ja bi mu poslao poziv za baraž i ako se ne odazove, noga za sva vremena. Taman da se pošalje poruka, a i nije neka igračina. Ne zaboravite, već je jednom odbio prije pola godine.

Što se Belmina tiče, jako je moguće da ga ove domaće barabe šaltaju. On djeluje kao pristojan lik iz dijaspore.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Avatar
theKuPuS
Postovi: 1147
Pridružen/a: 23 avg 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la theKuPuS » 04 mar 2024, 13:46

sto posto Sučić čeka papire, a neće da ga se razvlači po medijima da je izdajnik, barem dok ne dobije potvrde

Avatar
DamirT
Postovi: 15145
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DamirT » 04 mar 2024, 13:50

Horoz je napisao/la:
04 mar 2024, 13:44
Sučić mora da pokrene promjenu sportskog državljanstva i tu je kvaka. Kad pokrene nema nazad, zato se i kupuje vrijeme. Moguće da nema neke garancije od Hrvata, jer već bi to obavio. A možda je procedura u toku, pa neće da izlaze prije zvanične potvrde FIFA-e?
Uglavnom, ja bi mu poslao poziv za baraž i ako se ne odazove, noga za sva vremena. Taman da se pošalje poruka, a i nije neka igračina. Ne zaboravite, već je jednom odbio prije pola godine.

Što se Belmina tiče, jako je moguće da ga ove domaće barabe šaltaju. On djeluje kao pristojan lik iz dijaspore.
Ovo si upravu 100%. Previse ga prizivamo, a realnost je da nece biti nikad neki vau igrac. Ja prvi ga prizivam jer nemamo nekih mladih veznih igraca. Osim toga bezveze igrac. I u Dinamu igra jer je Dinamo zadnje 2 godine ocajan u ligi.

Bukvalno smo ga zvali, ovdje apsolutno nista nije do saveza. Prvi puta da ih ne krivim za nekog igraca. Mali ispada gofno i to je sve...

Makar budi covjek pa reci novinarima cekam Hrvate, ne zovite vise. Zavlacis nas toliko vremena, idi u qrc nisi De Bruyne da te se ceka toliko.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Sindikat12
Postovi: 808
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sindikat12 » 04 mar 2024, 14:03

denza je napisao/la:
04 mar 2024, 11:53
Horoz je napisao/la:
04 mar 2024, 11:20
EdinjoBos je napisao/la:
04 mar 2024, 11:13
Srbi uce od hrvata i dovode koga stignu (Louis Zecevic John, Edward Ibrovic Fletcher, Jan-Carlo Simic i William Milwood). svi su maksimalno "polu-prirodni"... sta mi radimo??
Mi "šaljemo" Belmina da obavi razgovor, pa onda ne nazovemo igrača nikada. Malić, Ugwu su veliki talenti i nude se, ali niko ih ne kontaktira. Fulili smo Hamzića, Beganovića, a bili su dvije godine na tacni. Napuštaju nas naši reprezentativci.
Nas par forumaša smo "otkrili" Tubića :roll:
Raščić izgleda nema internet, radi mu samo telefon.
Taj Belmin je patetičan i naporan. Hvala mu na radu ali konstantno se pozicionira ispred NSFBIH putem komentara na društvenim mrežama o igračima, poput "on mi je prvi rekao", ili "upravo me obavijestio", ili "ja sam to odavno znao"... Podriva institucionalne funkcije. Neki dan, pročitao sam komentar na videu o Adisu Jašiću gdje je komentirao nešto poput "Odličan video i Adisu se sviđa također." Pa valjda se Adis može sam izjaviti, a ne da on daje kakve izjave kao da mu je menadžer. S igračima treba da komuniciraju ljudi is NFSBIH, mada i oni očigledno ne znaju šta rade...
Razumijem te, ali Belmin ima bas jake veze. Agenti prije stupe sa njim u kontakt nego sa Savezom (Misimovicem itd). Takodjer i Miske se dosta njemu obraca o raznim stvarima, cak ima pristup spisku pa cak i taktici.

Avatar
theKuPuS
Postovi: 1147
Pridružen/a: 23 avg 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la theKuPuS » 04 mar 2024, 14:32

hahahah "Podriva institucionalne funkcije", ništa gluplje nisam pročitao odavno

denza
Postovi: 162
Pridružen/a: 28 nov 2022, 12:11
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la denza » 04 mar 2024, 15:16

theKuPuS je napisao/la:
04 mar 2024, 14:32
hahahah "Podriva institucionalne funkcije", ništa gluplje nisam pročitao odavno
Haj, nek bar znaš čitati, kretenu nepismeni.

Avatar
theKuPuS
Postovi: 1147
Pridružen/a: 23 avg 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la theKuPuS » 04 mar 2024, 16:13

denza je napisao/la:
04 mar 2024, 15:16
theKuPuS je napisao/la:
04 mar 2024, 14:32
hahahah "Podriva institucionalne funkcije", ništa gluplje nisam pročitao odavno
Haj, nek bar znaš čitati, kretenu nepismeni.
Jeb.o ti kreten mater, majmune glupi


Imajednabrigada
Postovi: 1748
Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Imajednabrigada » 04 mar 2024, 18:06

U omladinskim kategorijama Bayerna ima jedan djecak koji je veliki talenat, kopija Misketa po stilu igre, samo sto izgleda malo brži od Misketa pa po tome cak malo vuče i na Messija😁

Klasična 10tka, a igra i poziciju 8ce, trenutno imaneku povredu i ukoliko ga povrede zaobidju bit Ce veliki igrac.
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz

Avatar
meecko
Postovi: 1560
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la meecko » 04 mar 2024, 18:15

Sučić je dobio "predpoziv" za naredno okupljanje Hrvatske. Dalić ide "utabanim" stazama "revolucije" u hrvatskoj reprezentaciji. Pozovite pa ako bude šta dobro je, ako ne nikome ništa.
Ako Savo Milošević mu uputi poziv to je gubljenje vremena
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

ReX2
Postovi: 268
Pridružen/a: 09 feb 2024, 15:29
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ReX2 » 04 mar 2024, 18:29

meecko je napisao/la:
04 mar 2024, 18:15
Sučić je dobio "predpoziv" za naredno okupljanje Hrvatske. Dalić ide "utabanim" stazama "revolucije" u hrvatskoj reprezentaciji. Pozovite pa ako bude šta dobro je, ako ne nikome ništa.
Ako Savo Milošević mu uputi poziv to je gubljenje vremena
Luka, ne Petar Sucic.

Avatar
DamirT
Postovi: 15145
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DamirT » 04 mar 2024, 18:52

meecko je napisao/la:
04 mar 2024, 18:15
Sučić je dobio "predpoziv" za naredno okupljanje Hrvatske. Dalić ide "utabanim" stazama "revolucije" u hrvatskoj reprezentaciji. Pozovite pa ako bude šta dobro je, ako ne nikome ništa.
Ako Savo Milošević mu uputi poziv to je gubljenje vremena
Nije Petar, Luka je dobio. Njegov rodjak.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
meecko
Postovi: 1560
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la meecko » 04 mar 2024, 19:36

Isti đavo isto tako će biti sa njim
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
forgempp
Postovi: 6568
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la forgempp » 04 mar 2024, 20:10

DamirT je napisao/la:
03 mar 2024, 11:02
Nekadašnji reprezentativac Bosne i Hercegovine, seleckija do 18 i 19 godina Vladimir Arsić, govorio je za ukrajinske medije.


Na pitanje novinara ukrfootball.ua, o baražu za odlazaka na EURO 2024 između BiH i Ukrajine, rođeni Banjalučanin je odgovorio:

“Mislim da Bosna nema šanse protiv Ukrajine. Imaju dosta problema u reprezentaciji. Da budem iskren, ne pratim reprezentaciju Bosne. Više pratim reprezentaciju Srbije”.
I ovakvi su mjesto nekome uzimali u reprezentaciji. Pisam mu se na Srbiju...
Reprezentaciju treba bazirati iskljucivo na Bosnjacima.
1 u milion Hrvat/Srbin osjeca ono sto mi osjecamo kad je u pitanju reprezentacija.

Pazi tog imbecila, pa sto si prihvatao poziv kad te vise zanima Srbija? Muka mi je od ovakvih likova, nije jedini naravno, vec jedan od hiljadu.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
DamirT
Postovi: 15145
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DamirT » 04 mar 2024, 20:23

forgempp je napisao/la:
04 mar 2024, 20:10
DamirT je napisao/la:
03 mar 2024, 11:02
Nekadašnji reprezentativac Bosne i Hercegovine, seleckija do 18 i 19 godina Vladimir Arsić, govorio je za ukrajinske medije.


Na pitanje novinara ukrfootball.ua, o baražu za odlazaka na EURO 2024 između BiH i Ukrajine, rođeni Banjalučanin je odgovorio:

“Mislim da Bosna nema šanse protiv Ukrajine. Imaju dosta problema u reprezentaciji. Da budem iskren, ne pratim reprezentaciju Bosne. Više pratim reprezentaciju Srbije”.
I ovakvi su mjesto nekome uzimali u reprezentaciji. Pisam mu se na Srbiju...
Reprezentaciju treba bazirati iskljucivo na Bosnjacima.
1 u milion Hrvat/Srbin osjeca ono sto mi osjecamo kad je u pitanju reprezentacija.

Pazi tog imbecila, pa sto si prihvatao poziv kad te vise zanima Srbija? Muka mi je od ovakvih likova, nije jedini naravno, vec jedan od hiljadu.
Mogu ostala 2 naroda sr.ati koliko hoce i govoriti da nece navijati za BiH dok ne bude vise igraca iz ta 2 naroda, ali je realnost da Bosnjaci jedini priznaju BiH kao svoju domovinu i igraju koliko-toliko iz ljubavi prema njoj. Ima izuzetaka i kod ostalih, ali od 5000 ljudi, jedno 2-3 osobe je vole i priznaju.

Sa ovim tvojim se slazem definitivno. Bazirati reprezentaciju oko Bosnjaka. Eno ti Srbija/Hrvatska pa ih prati od malih nogu. Ne iskoristavaj BiH jer ne mozes njima primirisati.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
theKuPuS
Postovi: 1147
Pridružen/a: 23 avg 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la theKuPuS » 04 mar 2024, 21:23

vi i četnici se odlično slažete, i oni isto smatraju da Bosna nije država Srba i Hrvata


gadite mi se i vi i oni

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.