http://www.premier-kladionica.com/QR/28 ... _462541139" onclick="window.open(this.href);return false;
zivili!
// ja ne mogu bez doubla pa sam tako kombinirao parove 1. i 3.
Moderatori/ce: Monolog,insider,bodi123,Puma
http://www.rezultati" onclick="window.open(this.href);return false; . comSagittarius je napisao/la:može li mi neki reci postoji li stranica gdje mogu saznati koliko bude zutih kartona na utakmicama ?
kako ovo uradis bgt ?j00k3r je napisao/la:eo momci, malo sam izanalizirao cijeli dan i nije mi se nist svidilo toliko da idem sa jacim ulogom, nekako sam ovo nasao pod "najsigurnije" za jacu kvotu, neda mi se bome pisat sada kilometarski post pa cu okacit listic, ako ko zeli pratit, sretno i njemu skupa sa mnom,
http://www.premier-kladionica.com/QR/28 ... _462541139" onclick="window.open(this.href);return false;
zivili!
// ja ne mogu bez doubla pa sam tako kombinirao parove 1. i 3.![]()
u premieru 147,5 1,95 kv :OBABADZO je napisao/la:Moram i ovu bombu podjeliti Efes-Milano 2 i vise od 147,5 koseva 3,75 (Sportplus).
u sportplusu je 2i148+HaHu1x2 je napisao/la:u premieru 147,5 1,95 kv :OBABADZO je napisao/la:Moram i ovu bombu podjeliti Efes-Milano 2 i vise od 147,5 koseva 3,75 (Sportplus).
aha nisam to primjetio ..Pity1900 je napisao/la:u sportplusu je 1i148+HaHu1x2 je napisao/la:u premieru 147,5 1,95 kv :OBABADZO je napisao/la:Moram i ovu bombu podjeliti Efes-Milano 2 i vise od 147,5 koseva 3,75 (Sportplus).
kao u fudbalu 1i3+
inace ja sam igrao manje poena
Skenira QR kod s listića na mobitel i taj link prebaci ovdje, pisao sam već neki dan...HaHu1x2 je napisao/la:kako ovo uradis bgt ?j00k3r je napisao/la:eo momci, malo sam izanalizirao cijeli dan i nije mi se nist svidilo toliko da idem sa jacim ulogom, nekako sam ovo nasao pod "najsigurnije" za jacu kvotu, neda mi se bome pisat sada kilometarski post pa cu okacit listic, ako ko zeli pratit, sretno i njemu skupa sa mnom,
http://www.premier-kladionica.com/QR/28 ... _462541139" onclick="window.open(this.href);return false;
zivili!
// ja ne mogu bez doubla pa sam tako kombinirao parove 1. i 3.![]()
ispraceno...nek nam je sa srecomj00k3r je napisao/la:eo momci, malo sam izanalizirao cijeli dan i nije mi se nist svidilo toliko da idem sa jacim ulogom, nekako sam ovo nasao pod "najsigurnije" za jacu kvotu, neda mi se bome pisat sada kilometarski post pa cu okacit listic, ako ko zeli pratit, sretno i njemu skupa sa mnom,
http://www.premier-kladionica.com/QR/28 ... _462541139" onclick="window.open(this.href);return false;
zivili!
// ja ne mogu bez doubla pa sam tako kombinirao parove 1. i 3.![]()
za ovo se slažem i još bi dodao FRA-ŠPANJ br.sedmeraca Fra.(3.5) VIŠE jer španjolci prave dosta sedmeraca pogotovo u ovako važnim utakmicamaarelinho je napisao/la:Danska - Hrvatska
Tim sa više sedmeraca : 1 - 2,15 kvota
Ovo je po meni jedan veoma siguran par za danas jer Danci su domacini.Svi znamo da se u rukometu "šilji" za domacina takmicenja,a veceras je 1/2 finale znaci jedna stepenica do finala.Danci su jedina repka na EP koja ima 100 % ucinak i misljenja sam da ce i nakon ove utakmice imati 100 % ucinak.Ako kojim slucajem Hrvati odigraju veoma dobru utakmicu,a volio bih i da prodju tu su sudije koje ce suditi na stranu domacina sve i svasta.Svaki malo jaci kontakt na liniji 6 metara sudije ce iskoristiti da dosude faul pa cak i 7 metara.
Sto se tice ovog para bih jos i preporucio da se igra
zbroj sedmeraca 7,5 preko- 1,85 kvota
tim sa vise iskljucenja - 2- 1,85 kvota
sretno ako ko sta isprati


Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.