Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Moderatori/ce: KK_Bosna,nerminh74,CashMan

Avatar
Ethel
Postovi: 5201
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Ethel » 24 jan 2017, 15:04

Meni je odvratno da neko u reprezentaciji igra za dnevnicu uopste.
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la KK_Bosna » 24 jan 2017, 15:13

nerminh74 je napisao/la:Nije platio hotel nego je dnevnice, meni to kao nije g.ovno nego se pas posr.o
prica kruzi: nihad platio hotel u sloveniji (30.000 KM)
harun kaze: nihad nije platio hotel
nermin kaze: harun laze da nihad nije platio hotel
nihadova zena kaze: nihad nije platio hotel
harun kaze: nihad je platio dnevnice igracima 10.000 KM

nerminov zakljucak: nije g.ovno nego se pas posr.o

:tokralju:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la dino-92 » 24 jan 2017, 17:16

a teletovic kaze da je nihad platio hotel :D

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la nerminh74 » 24 jan 2017, 22:47

KK_Bosna je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:Nije platio hotel nego je dnevnice, meni to kao nije g.ovno nego se pas posr.o
prica kruzi: nihad platio hotel u sloveniji (30.000 KM)
harun kaze: nihad nije platio hotel
nermin kaze: harun laze da nihad nije platio hotel
nihadova zena kaze: nihad nije platio hotel
harun kaze: nihad je platio dnevnice igracima 10.000 KM

nerminov zakljucak: nije g.ovno nego se pas posr.o

:tokralju:
Kada, gdje?!
Nermin kaze harun rekao nihad posudzivao pare, harun kasnije to negira, nermin kaze licemjerno
Nermin nikada nije pisao sta je ko placao niti je isao u ikakav detalj, samo gore navedeno
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
emil02in
Postovi: 3749
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la emil02in » 31 jan 2017, 18:59

A novi selektor?Senad Muminovic,Pandža,Lukajić ili ...?
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2201
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la BenjooJutub » 31 jan 2017, 20:11

Ne smijem ni zamislit kakva bi mi moćna reprezentacija bili da su nam savez i država uređeni kao npr. u Sloveniji...

Bez obzira na sve malverzacije, lopovluke i nezainteresovanost mi imamo respektabilnu reprezentaciju.

Hajmo bit pozitivni, možda ipak na kraju Sabita Hadzica izaberu :lol:

Avatar
bhsport
Postovi: 11343
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la bhsport » 01 feb 2017, 00:31

BenjooJutub je napisao/la:Ne smijem ni zamislit kakva bi mi moćna reprezentacija bili da su nam savez i država uređeni kao npr. u Sloveniji...

Bez obzira na sve malverzacije, lopovluke i nezainteresovanost mi imamo respektabilnu reprezentaciju.

Hajmo bit pozitivni, možda ipak na kraju Sabita Hadzica izaberu :lol:
Tad bi savez bio Neno, Firke, Mutapčić, Hukić, a ne političari i marketing zvijezde.
To od početka govorim, niko nikad nije napravio sistem.
Jedni ne znaju, drugi znaju donekle i zatim sve razvale.
Košarka će se i dalje igrati ovdje nekad više nekad manje uspjesno.
Treba biti pozitivan ali ako nas Senad bude vodio ključ u bravu drugari i drugarice
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Karlo » 01 feb 2017, 15:04

svetislav pesic novi selektor bih .
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Avatar
farenhajt
Postovi: 474
Pridružen/a: 01 feb 2015, 13:45
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la farenhajt » 01 feb 2017, 15:47

Karlo je napisao/la:svetislav pesic novi selektor bih .
izvor ?
Za uspjeh je potrebno raditi drugacije od drugih, a ne truditi se uraditi to bolje

Avatar
TrollsRoyce
Postovi: 417
Pridružen/a: 08 nov 2016, 17:43
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la TrollsRoyce » 01 feb 2017, 18:08

Sta je, niko ne smije objaviti nista za lopova ?

B..... zelim svakome, ko god je zaradio marku uz njega.

Vidim i ovdje vecina nista ne pise, 360 000 KM je ukrao, gdje su one pare za koje se ne zna.

Lafo place za djecom, a hoda po Wimbledonu, hebem li mu ....

Avatar
TrollsRoyce
Postovi: 417
Pridružen/a: 08 nov 2016, 17:43
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la TrollsRoyce » 01 feb 2017, 18:10

Al' nam je Harun radan bio, svaka cast.

slika


filip13
Postovi: 38379
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la filip13 » 01 feb 2017, 18:36

KSBiH duguje preko dva miliona KM: Ugroženi nastupi svih reprezentacija!
Autor: S. Šišić

Košarkaški savez Bosne i Hercegovine duguje preko dva miliona KM, zbog čega su ugroženi nastupi svih reprezentacija, uključujući i A tim!

Ovo je za Faktor potvrdio Aleksandar Fulurija, predsjednik KSBiH, nakon današnje sjednice Upravnog odbora koja je održana u Sarajevu.

- Prema zadnjim izvještajima Savez je dužan preko dva miliona KM i ovo je vrlo ozbiljan problem – potvrio je Fulurija, upozorivši na ono najgore:

- Pravit ćemo finansijski plan za 2017. godine, a moguće je da dođe do velikih restrikcija. Moguće je da 'ugasimo' pojedine reprezentacije, a nije isključeno ni da A reprezentacija odustane od takmičenja ukoliko ne izvršimo plaćanje, odnosno ako budemo blokirani.

Prvi čovjek naše košarke objasnio je da KSBiH najviše duguje Federalnom ministarstvu finansija (oko 450.000 KM) i Upravi za indirektno oporezivanje BiH (između 300 i 400.000 KM).

- Ukoliko ove dvije institucije blokiraju Savez, teško da ćemo se izvući i moći nastaviti sa egzistencijom. Upravni odbor KSBiH zatražio je hitan sastanak u Predsjedništvu BiH, vladama oba entiteta, te OKBiH. Država se mora uključiti u rješavanje ovih problema, jer ih sami ne možemo prevazići. Naše mlađe selekcije proteklih godina donijele su mnogo radosti svima i smatram da je košarka od državnog interesa - apeluje Fulurija.

Prije sjednice UO, održana je i sjednica Stručnog savjeta KSBiH na kojoj se razgovaralo o selektoru A tima. Jedan od kandidata je Svetislav Pešić...

- Još nismo dobili prijedloge Stručnog savjeta, tako da ne mogu komentarisati ništa oko selektora. Izvjesno je da Stručni savjet predlaže, a da Upravni odbor donosi odluku o imenovanju selektora - naglasio je Fulurija.
Zadnja izmjena: filip13, dana/u 01 feb 2017, 19:34, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Karlo » 01 feb 2017, 19:22

kao i uvijek faca mnogo govori o licnosti osobe ,instikt me nikad nije prevario ,u ovoj zemlji je nemoguce naci postena covjeka ali bukvalno ......znao sam ja da je mahmutovic lopov ali ovoliki.**** ovu zemlju... :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer


lumani
Postovi: 14974
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la lumani » 01 feb 2017, 20:14

Ne treba sve vjerovati...Sigurno da Harun nije bio cist,ali kako ce biti kada je Dino bio upetljan...Ja samo cekam kada ce postaviti na F.B kako je spasio KK Bosnu.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la kobe24 » 01 feb 2017, 20:19

Znao sam da ni njegovo maslo nije za Ramazana, ali tesko je bilo i zamisliti da se on u ovolikoj mjeri ugradio u taj lopovluk. Vjerovatno je znao sta ga ceka i da ce se ovo objelodaniti, pa je iz tog razloga nedavno pisao one romane na svom fb profilu. I veceras ga ocekujem, jer ne vjerujem da ce izostati odgovor na ovo. Hvala njemu za sve sto je uradio, bilo je tu pozitivnih stvari sigurno (sto je uostalom bila i njegova duznost), ali kad se sve sabere i oduzme, tesko je reci da li se njegov rad u globalu moze ocijeniti pozitivnim. I on je ocigledno kao i njegovi prethodnici dizao pare kad i kako je htio, a ovamo je ljudima zamazivao oci svojim cmizdrenjem. Jasno je da oni sad prebacuju loptu jedan na drugog i zato definitivno necu stati ni na ciju stranu dok ne vidimo sta ce sud u konacnici odluciti, ali postenjacine ovdje sigurno nema.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la nerminh74 » 01 feb 2017, 20:53

kobe24 je napisao/la:Znao sam da ni njegovo maslo nije za Ramazana, ali tesko je bilo i zamisliti da se on u ovolikoj mjeri ugradio u taj lopovluk. Vjerovatno je znao sta ga ceka i da ce se ovo objelodaniti, pa je iz tog razloga nedavno pisao one romane na svom fb profilu. I veceras ga ocekujem, jer ne vjerujem da ce izostati odgovor na ovo. Hvala njemu za sve sto je uradio, bilo je tu pozitivnih stvari sigurno (sto je uostalom bila i njegova duznost), ali kad se sve sabere i oduzme, tesko je reci da li se njegov rad u globalu moze ocijeniti pozitivnim. I on je ocigledno kao i njegovi prethodnici dizao pare kad i kako je htio, a ovamo je ljudima zamazivao oci svojim cmizdrenjem. Jasno je da oni sad prebacuju loptu jedan na drugog i zato definitivno necu stati ni na ciju stranu dok ne vidimo sta ce sud u konacnici odluciti, ali postenjacine ovdje sigurno nema.
Ovo ja odavno pisem, a zadnji pasus sam napisao prije nekoliko mjeseci
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la kobe24 » 02 feb 2017, 01:22

Pešić će biti selektor i ja im dugujem ogromne pare :D :D
Da sam Bog do za 6 godina zaradio 360.000 KM :D
Kakve sam finansijske rezultate a i košarkaške imao u odnosu na ove šupljikatore trebao sam godišnje toliko zarađivati :D

- Prvo afera SIPA istražuje kriminal, pa ništa od kriminala :)
- Pa onda afera oko 1 mil KM PDV a sad ima rješenje da KSBiH nije PDV obveznik (nakon moje objave) i predsjednik misli da niko nije odgovoran :)
- Sad ide nova afera da SIPA nije našla nikakav kriminal ali jesu oni, pa će oni tužiti :)
- Afera su i moja primanja za 6 godina i porezi na njih - 360.000 KM i sve trebam vratiti jer nisam radio u savezu :)
- Nema mog ugovora i nisu ga prilozili inspekciji a sve su novine objavile moj ugovor i tvrdnju iz saveza da je laziran potpis :)

- Mozda je svo ovo vrijeme i nisam radio u savezu mada inspekcija kaže da sam prema evidenciji u Poreskoj upravi FBiH bio zaposlen u KSBiH :)

Elem moj dobri narode afera za aferom... držite Lopova... šuplja za šupljom...
Ne primjetiste da opet ne govore sta su oni uradili, gdje su sponzori koje su oni doveli, kako su oni poslovali, koje su rezultate imali...

Ne primjetiste samo kratko izreceno da ce se savez smanjivati broj reprezentacija i da ce se KS BiH gasiti!!!!

A oni će Svetislava Pešića dovesti za selektora :D :D :D

Vrijeme će sve pokazati na zalost svih navijaca BiH!
Kako sam i pretpostavio, upravo se oglasio gsn Mahmutovic na facebooku. :)
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
bhsport
Postovi: 11343
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la bhsport » 02 feb 2017, 09:18

Suze vrijedne stotine hiljada KM, pa za te pare bi svaki gradjanin ove drzave plakao 24 sata ni spavao nebi. :urnebes:
Treba istjerati mak na konac, pa vidjeti koliko je ko uzimao, a ovo sto je postavljeno je zvanicni dokument inspekcije koja je radila kontrolu KS, hoce li Harun reci da je to plagijat?
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.