02.07.2026. R32: USA - BiH

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
dedo26
Postovi: 666
Pridružen/a: 19 sep 2022, 12:56
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la dedo26 » 28 jun 2026, 17:28

viKK je napisao/la:
28 jun 2026, 16:12
JEDRILICA je napisao/la:
28 jun 2026, 15:56
Daduli je napisao/la:
28 jun 2026, 15:48


Gomilu gluposti frajer napisa. Plus nije pogledao ni jednu utakmicu SAD-a , garantujem ti.
Kada ste popljuvali čovjeka, možete li navesti kontra, argumente? 😁
Pa s obzirom da je brat rekao da je Kerim "na papiru" bolji od Pulisica, to ti je dovoljno. Kerim je vanserijski talenat al moras bit odvojen od realnosti da kazes da je u ovom trenutku, po nekim objektivnim mjerilima, bolji od Pulisica.

A prije svega toga, cijela usporedba je totalno pausalna i nebitna. Isto kao da igraju vrijednosti igraca ili imena njihovih klubova na terenu a ne igraci kolektivno.

Ne kontam cemu ovo spamanje teme sa ovakvim informacijama, ko da je ikome ovdje novost da su amerikanci skuplja ekipa od nas? Je li vam vrucina udarila u glavu?
Pulisic je igrac u ozbiljnom padu, tolikom da sa AC Milan u mrtvoj Italiji nije izborio Ligu Prvaku. Ima 28 godina, i od velikog talenta zavrsio je u Milanu sa statistikom od 8 golova i 4 asistencije. Statistika ok za krilnog igraca, ali taj lik u Engleskoj nije mogao povezati 4 dobre utakmice.

Usporedba je sasvim argumentovana. Kad bi zajednistvo igralo onda bi Iran bio prvak vjerovatno sad, jer sigurno su imali najveci motiv i zajednistvo. Ta prica ne prolazi o zajednistvu, prolazi cisti kvalitet i atmosfera u ekipi. Ja jos nisam vidio da Luksemburg na zajednistvo ode na svjetsko prvenstvo. Gdje je Hrvatskoj sad zajednistvo kad nema prime Modrica i Kovacica i jos nekih od vaznih igraca?

Zna svaka budala da iznenadjenja uvijek ima, i da nista ne mora znacit. Ne mora znacit ni da ces se sutra probudit, ali kad vidis gdje igraci igraju obje ekipe, apsolutno ne vidim razlog zasto se Amerika toliko dize. Za mene jesu favoriti, al nije to nikakva svjetska sila.

Avatar
Murga
Postovi: 2870
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Murga » 28 jun 2026, 17:30

Goalgetter je napisao/la:
28 jun 2026, 16:08
Dajte budite ozbiljni, head to head usporedbe ne znace apsolutno nista.
Mene najvise brine sto Infantinu samo stopala vire iz guzice od narandzastog.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Avatar
dedo26
Postovi: 666
Pridružen/a: 19 sep 2022, 12:56
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la dedo26 » 28 jun 2026, 17:32

Kaunas je napisao/la:
28 jun 2026, 17:23
Spahic98 je napisao/la:
28 jun 2026, 15:45
dedo26 je napisao/la:
28 jun 2026, 14:13
Ne znam meni nije jasno sto mi toliko podcjenjujemo sebe vazda, taj neki gubitnicki mentalitet imaju i navijaci, ne samo igraci.

Kao Ameri jaci od nas, pa hajd da idemo redom:

Golman Freese, New York City - Vasilj - St Pauli: Vasilj bez dileme.

Richards Crystal Palace - Muharemovic Sassuolo. Za mene nema dileme da je Tarik jaci stoper koji ce sl godine igrat Inter ili Juve
Ream MLS liga - Katic Schalke 04. Nema dileme da je Katic bolji
Freeman, Villareal - Dedic, Benfica - Freeman daleko od standardnog u Villarealu, dok Dedic vrijedi 4 puta vise i dosta je bolji igrac
Robinson, Fulham - Kolasinac, Atalanta - Ovo mi je malo dilema, al mislim da je to u par deka, dao bi mozda prednost ovom Robinsonu iako i on ima 28 godina i nema nekog prostora za progres. Mislim da je tu to, u par deka.

Vezni red, nasa najslabija karika, Adamas McKennie i Tillman su bolji od svakog naseg veznjaka trenutno.

Napad:

Dest, PSV - Esmir Bajraktarevic PSV- Dest standardan u PSVu, ali njegova pozicija nije krilo i ne vidim zasto bi strahovali od njega. Dajem Destu prednost kad je u pitanju prirodne pozicije, al ovako svakako Esmir

Pulisic, Milan - Kerim, Salzburg - Dajem prednost Kerimu, ne moram obrazlagat nesto.

Balogun Monaco (7 ekipa Francuske) - Demirovic Stutgart (4 ekipa Bundeslige) - Obojica po 13 golova u sezonu, dajem prednost Demirovicu

Klupa im je tanka, i jedino Pepi im moze napravit s klupe, a vjerujem da ce igrat od 1 minute on.

Ne znam zasto uvijek podcjenjujemo svoju ekipu, ko da smo mi na papiru losi. Kod nas je vise taj strah neki jer smo mala nacija, pa vazda sebe podcjenjujemo, ako imaju 3 igraca iz Werdera za nas je to strasna ekipa.
Al si objektivan svaka ti cast
I barbarez je tu negdje sa poketinom
Evo po ovome vala ne znam kako su i grupu prosli.

Dan te ne yebo u jednom trenutku sam se vratio na pocetak posta kontam lik analizira Capo Verde i njihov iznenadjujujuci prolazak grupe. :tokralju:
joj smorio s tim Y na svakom postu, ko ti drma kavez? analiza sasvim oke, napravio sam usporedbe ekipa gdje igraju nasi a gdje njihovi, kao objektivno mjerilo kvalitete ekipe. I sad ide onaj argument: NE MORA ZNACIT IMENA IGRACA NISTA, ne mora znacit moj k, to je glavno, ali normalno da postoje iznenadjenja u svijetu fudbala i uvijek ce postojat. Pricamo sad o objektivnom mjerili kvalitete igraca.

Avatar
rishovski
Postovi: 5019
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la rishovski » 28 jun 2026, 17:35

dedo26 je napisao/la:
28 jun 2026, 17:28
viKK je napisao/la:
28 jun 2026, 16:12
JEDRILICA je napisao/la:
28 jun 2026, 15:56


Kada ste popljuvali čovjeka, možete li navesti kontra, argumente? 😁
Pa s obzirom da je brat rekao da je Kerim "na papiru" bolji od Pulisica, to ti je dovoljno. Kerim je vanserijski talenat al moras bit odvojen od realnosti da kazes da je u ovom trenutku, po nekim objektivnim mjerilima, bolji od Pulisica.

A prije svega toga, cijela usporedba je totalno pausalna i nebitna. Isto kao da igraju vrijednosti igraca ili imena njihovih klubova na terenu a ne igraci kolektivno.

Ne kontam cemu ovo spamanje teme sa ovakvim informacijama, ko da je ikome ovdje novost da su amerikanci skuplja ekipa od nas? Je li vam vrucina udarila u glavu?
Pulisic je igrac u ozbiljnom padu, tolikom da sa AC Milan u mrtvoj Italiji nije izborio Ligu Prvaku. Ima 28 godina, i od velikog talenta zavrsio je u Milanu sa statistikom od 8 golova i 4 asistencije. Statistika ok za krilnog igraca, ali taj lik u Engleskoj nije mogao povezati 4 dobre utakmice.

Usporedba je sasvim argumentovana. Kad bi zajednistvo igralo onda bi Iran bio prvak vjerovatno sad, jer sigurno su imali najveci motiv i zajednistvo. Ta prica ne prolazi o zajednistvu, prolazi cisti kvalitet i atmosfera u ekipi. Ja jos nisam vidio da Luksemburg na zajednistvo ode na svjetsko prvenstvo. Gdje je Hrvatskoj sad zajednistvo kad nema prime Modrica i Kovacica i jos nekih od vaznih igraca?

Zna svaka budala da iznenadjenja uvijek ima, i da nista ne mora znacit. Ne mora znacit ni da ces se sutra probudit, ali kad vidis gdje igraci igraju obje ekipe, apsolutno ne vidim razlog zasto se Amerika toliko dize. Za mene jesu favoriti, al nije to nikakva svjetska sila.
Nisu svjetska sila ali naša sredina je toliko slaba da će Ameri na sredini izgledati kao da su Španija... To i jeste razlog zasto su oni veliki favoriti.
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
GoldenLilies
Postovi: 134
Pridružen/a: 26 mar 2025, 00:27
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la GoldenLilies » 28 jun 2026, 17:36

Kako sporo prolazi vrijeme dok se ceka ova historijska utakmica. Kao sto su mnogi rekli, nemamo sta izgubiti. Ovo nama moze samo biti slag na tortu ako bismo pobijedili i otisli u naredni krug. Mislim, aBd, da cemo se dobro braniti i cekati svoju sansu. :kafa: :bih:

Avatar
231983
Postovi: 2146
Pridružen/a: 25 sep 2020, 00:08
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la 231983 » 28 jun 2026, 17:43

'bla vas više ta sredina, naporni ste s njom. To ovaj imao onoliko dodavanja, te onaj vraćao nazad, te onaj trčao 4 km bla bla. Eto Argentina je pretrcala 106 km, a pogazili sve redom.
Imala je i Italija u sredini Tonalija, Barellu i Locatellija, po imenima deset puta bolje od Adamsa, McKenniea i Tillmana, pa?? Dnevna forma, motivacija, razvoj događaja na utakmici su puno važnije od imena, barem u situaciji kada su ekipe približne kao što je ovdje slučaj. To hocemo li igrati 442, 4231, 541, hoce li igrati Šunjić ili Amir... ne mora nužno ništa značiti. U jednoj utakmici je sve moguće.
Ne mogu da vjerujem da isti likovi uporno, pred svaku utakmicu pišu kako nemamo šansi. I svaki put ih propisno ljudi popišaju, ali oni, mazohisti, nikako ne odustaju. Strašno.

nastrojeni21
Postovi: 1274
Pridružen/a: 21 jul 2023, 00:28
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la nastrojeni21 » 28 jun 2026, 17:47

Momak analizira klubove i na osnovu toga kako je klub prethodnu sezonu zavrsio, izvuce zakljucak koji je igrac bolji, maestralno. :bih:

Skoro svaka usporedba ti je toliko pogresna da je smijesno i citati. Ako je tebi lakse da sebe uvjeravas u to da smo mi sa njima bara bara sto se tice igrackog kvaliteta, samo nastavi, al daleko je to od istine.

Daduli
Postovi: 1066
Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Daduli » 28 jun 2026, 17:55

nastrojeni21 je napisao/la:
28 jun 2026, 17:47
Momak analizira klubove i na osnovu toga kako je klub prethodnu sezonu zavrsio, izvuce zakljucak koji je igrac bolji, maestralno. :bih:

Skoro svaka usporedba ti je toliko pogresna da je smijesno i citati. Ako je tebi lakse da sebe uvjeravas u to da smo mi sa njima bara bara sto se tice igrackog kvaliteta, samo nastavi, al daleko je to od istine.
Veze on nema.
Glory Glory Man United

Kaunas
Postovi: 13536
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Kaunas » 28 jun 2026, 18:18

Ma taj je govorio da imamo bolje napadace od Hrvatske
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
dedo26
Postovi: 666
Pridružen/a: 19 sep 2022, 12:56
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la dedo26 » 28 jun 2026, 18:21

Kaunas je napisao/la:
28 jun 2026, 18:18
Ma taj je govorio da imamo bolje napadace od Hrvatske
Jbg onda nemas pojma o fudbalu ako ti je Kramaric i Budimir bolji od Demira i Dzeke, sta dalje da raspravljam

Rio12345
Postovi: 68
Pridružen/a: 21 maj 2026, 19:33
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Rio12345 » 28 jun 2026, 18:26

Ma ništa ovi amerikanci nisu puno bolji od kanade, nemojte dzaba pricati. Naš problem je samo kompleks niže vrijednosti, što da je se naših "stručnjaka" pitalo ne bi prošli ni wels a kamoli došli do toga da igramo knockout fazu sa amerikom. Mi nismo nešto u sredini ali igramo relativno dobru odbranu, imamo potentna krila, dobru igru u tranziciji, skok igru itd. Sve nam to daje dobre šanse da ako nista mozemo igrati sa njima ravnopravno. To ravnopravno ne znaci da moramo imati posjed ali imat cemo sigurno svojih prilika na meču. Eh sad imat ce amerikanac poguranac od sudija sigurno, takodjer su domacini, trebat ce se izboriti s tim. Ali vjerujem ako nista da cemo ih napatiti lijepo.

Avatar
JayCatwright
Postovi: 9515
Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la JayCatwright » 28 jun 2026, 18:32

Švicarska je jedno sedam puta jača od amera, a s njima smo se drzali do 75 minute

eaglebvb09
Postovi: 1017
Pridružen/a: 28 avg 2021, 20:08
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la eaglebvb09 » 28 jun 2026, 18:35

Nema branjena ni pod razno , citam sta ovi gore pisu !
Kakvo crno branjenje , tek smo onda pusiona , idemo napasti od prve minute , mi nemamo vise sta izgubiti da li smo maksimum i trebamo igracima i strucnom stabu biti zahvalni !
Mi smo vec ispisali historiju , ova repka je mlada tek u stvaranju je i svaki dan , svaki mjesec .. svaku godinu biti ce boljai bolja i iskusnija.
Zato tipa komentari braniti cemo se , pa sta bude ne piju vodu od te ljubavi nema nista!
Realno ljudi su bolji , igraju kuci sudije ce biti na njihovoj strani , oni jednostavno moraju proci dalje.
Ne mojte me pogresno shvatiti , niko ne bi bio sretniji da izbacimo Amere , ali na nasu zalost to se nece desiti!
Budimo jednom u zivotu realni , jedno su nadanja i zelje a drugo je realnost .
Hvala nasim momcima , Barbi i strucnom stabu na svemu podarili su nam bajku skoro mjesec dana i uzivali smo.
Mi nemamo sredinu terena , tu ce njihova najveca prednost biti , oni su brzi , okretni mogu da trce koliko hocete.
Nisu se iscrpili 2 godine kroz kvale kao mi pripremali su se maksimalno!
Samo se plasim potopa , potuci se posteno pa sta bude bar se sa mudima oprostiti od svjetskog !
Idemo Bosno idemo Herzegovino vi ste za nas vec sada svjetski sampioni 💙💛🇧🇦🙏

Avatar
DamirT
Postovi: 31123
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la DamirT » 28 jun 2026, 18:43

https://sportsport.ba/fudbal/muharemovi ... iku/524876

Nasi se vec nalozili. Sta ce tek biti do pred sami mec... :mrgreen:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Rio12345
Postovi: 68
Pridružen/a: 21 maj 2026, 19:33
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Rio12345 » 28 jun 2026, 18:45

eaglebvb09 je napisao/la:
28 jun 2026, 18:35
Nema branjena ni pod razno , citam sta ovi gore pisu !
Kakvo crno branjenje , tek smo onda pusiona , idemo napasti od prve minute , mi nemamo vise sta izgubiti da li smo maksimum i trebamo igracima i strucnom stabu biti zahvalni !
Mi smo vec ispisali historiju , ova repka je mlada tek u stvaranju je i svaki dan , svaki mjesec .. svaku godinu biti ce boljai bolja i iskusnija.
Zato tipa komentari braniti cemo se , pa sta bude ne piju vodu od te ljubavi nema nista!
Realno ljudi su bolji , igraju kuci sudije ce biti na njihovoj strani , oni jednostavno moraju proci dalje.
Ne mojte me pogresno shvatiti , niko ne bi bio sretniji da izbacimo Amere , ali na nasu zalost to se nece desiti!
Budimo jednom u zivotu realni , jedno su nadanja i zelje a drugo je realnost .
Hvala nasim momcima , Barbi i strucnom stabu na svemu podarili su nam bajku skoro mjesec dana i uzivali smo.
Mi nemamo sredinu terena , tu ce njihova najveca prednost biti , oni su brzi , okretni mogu da trce koliko hocete.
Nisu se iscrpili 2 godine kroz kvale kao mi pripremali su se maksimalno!
Samo se plasim potopa , potuci se posteno pa sta bude bar se sa mudima oprostiti od svjetskog !
Idemo Bosno idemo Herzegovino vi ste za nas vec sada svjetski sampioni 💙💛🇧🇦🙏
Kakvo crno napadanje kad nemaš sredine. Mogu te ljudi samo nabušit sa jedno pet komada a i sam kazes fa je to najgori scenarij. Igrati pametno, na njima je pritisak, a gol moraju dati nekako, otvorit ce se i bit ce prilika i za nas.

Kaunas
Postovi: 13536
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Kaunas » 28 jun 2026, 18:50

dedo26 je napisao/la:
28 jun 2026, 18:21
Kaunas je napisao/la:
28 jun 2026, 18:18
Ma taj je govorio da imamo bolje napadace od Hrvatske
Jbg onda nemas pojma o fudbalu ako ti je Kramaric i Budimir bolji od Demira i Dzeke, sta dalje da raspravljam
Svemoguci Demir i Dzeko sa 41 godinom na ledjima :salut:
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Halix131
Postovi: 159
Pridružen/a: 09 jun 2025, 23:59
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Halix131 » 28 jun 2026, 18:50

Rio12345 je napisao/la:
28 jun 2026, 18:26
Ma ništa ovi amerikanci nisu puno bolji od kanade, nemojte dzaba pricati. Naš problem je samo kompleks niže vrijednosti, što da je se naših "stručnjaka" pitalo ne bi prošli ni wels a kamoli došli do toga da igramo knockout fazu sa amerikom. Mi nismo nešto u sredini ali igramo relativno dobru odbranu, imamo potentna krila, dobru igru u tranziciji, skok igru itd. Sve nam to daje dobre šanse da ako nista mozemo igrati sa njima ravnopravno. To ravnopravno ne znaci da moramo imati posjed ali imat cemo sigurno svojih prilika na meču. Eh sad imat ce amerikanac poguranac od sudija sigurno, takodjer su domacini, trebat ce se izboriti s tim. Ali vjerujem ako nista da cemo ih napatiti lijepo.
Tako je kompleks nize vrijednosti, **** te sto ga nema Kap verde ili Kongo. Pa ljudi losi skroz protiv evropljana. Australija je isto u nekim drugim sportovima nesto, kao i Amerika. Niti je američki fudbal ni kosarka, mi se nismo bojali reprezentacija poput Francuske, Spanija, Danske, Belgije inace. A ni Argentine ili Nigerije. U zadnje vrijeme znate Italija Austrija... Pa i Kanada je domacin, pa smo izvukli x mogli i povesti 2 nula. Kad moze kap verde tri x-a sa jakim ekipama i cak dva svjetska prvaka onda ne vidim koji kuracoh dizete u nebesa sto su dobili predstavnika okeanije,znam da igraju sad u Aziji i **** trecerazrednu reprezentaciju Paragvaja. Jednu od najlošijih iz juzne amerike i onda i ako u nebitnoj utakmici izgubili od Turaka koji opet imaju kompleks vise vrijednosti.

**** te Amerika bakraci i dizanje njihovo, da su jaki jesu i da su slabi jesi i to. Slicno ko i mi ali taktika je na našoj strani tako nek pobjedi bolji innshAllah.

Nek pobjedi i ide dalje BOSNA I HECEGOVINA ! :bih:

Ljudi bili divljaci kad smo mi bili kraljevina i kad smo divanili samo jako momci **** njih.

Daduli
Postovi: 1066
Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Daduli » 28 jun 2026, 18:57

Kaunas je napisao/la:
28 jun 2026, 18:50
dedo26 je napisao/la:
28 jun 2026, 18:21
Kaunas je napisao/la:
28 jun 2026, 18:18
Ma taj je govorio da imamo bolje napadace od Hrvatske
Jbg onda nemas pojma o fudbalu ako ti je Kramaric i Budimir bolji od Demira i Dzeke, sta dalje da raspravljam
Svemoguci Demir i Dzeko sa 41 godinom na ledjima :salut:
Kramarić je bolji od Demirovića uvijek bio, "ovaj" sad Džeko nisam siiguran da je ni bolji ni korisniji od Budimira.
Glory Glory Man United

Avatar
Ozymandias
Postovi: 936
Pridružen/a: 12 okt 2013, 17:20
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Ozymandias » 28 jun 2026, 18:58

Ocekujem da odigramo najbolju partiju na ovom prvenstvu. Imamo momentum nakon Katra i sumnjam da ce bit teskih nogu kao protiv recimo Kanade gdje smo uprkos tome zamalo upakovali 3 boda. Alajbegovic je procepio i odsad imamo plan B spreman s Mahmicem ako stvari ne idu kako treba.

Rodju
Postovi: 1885
Pridružen/a: 25 jun 2018, 10:42
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Rodju » 28 jun 2026, 18:58

eaglebvb09 je napisao/la:
28 jun 2026, 18:35
Nema branjena ni pod razno , citam sta ovi gore pisu !
Kakvo crno branjenje , tek smo onda pusiona , idemo napasti od prve minute , mi nemamo vise sta izgubiti da li smo maksimum i trebamo igracima i strucnom stabu biti zahvalni !
Mi smo vec ispisali historiju , ova repka je mlada tek u stvaranju je i svaki dan , svaki mjesec .. svaku godinu biti ce boljai bolja i iskusnija.
Zato tipa komentari braniti cemo se , pa sta bude ne piju vodu od te ljubavi nema nista!
Realno ljudi su bolji , igraju kuci sudije ce biti na njihovoj strani , oni jednostavno moraju proci dalje.
Ne mojte me pogresno shvatiti , niko ne bi bio sretniji da izbacimo Amere , ali na nasu zalost to se nece desiti!
Budimo jednom u zivotu realni , jedno su nadanja i zelje a drugo je realnost .
Hvala nasim momcima , Barbi i strucnom stabu na svemu podarili su nam bajku skoro mjesec dana i uzivali smo.
Mi nemamo sredinu terena , tu ce njihova najveca prednost biti , oni su brzi , okretni mogu da trce koliko hocete.
Nisu se iscrpili 2 godine kroz kvale kao mi pripremali su se maksimalno!
Samo se plasim potopa , potuci se posteno pa sta bude bar se sa mudima oprostiti od svjetskog !
Idemo Bosno idemo Herzegovino vi ste za nas vec sada svjetski sampioni 💙💛🇧🇦🙏
Kakav gubitnički stav.
Nedaj bože, da smo 1992 o takvima bili ovisni.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: DnevnaDozaPklata, Goalgetter, random11, Shevko, soccerfan i 73 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []