Pulisic je igrac u ozbiljnom padu, tolikom da sa AC Milan u mrtvoj Italiji nije izborio Ligu Prvaku. Ima 28 godina, i od velikog talenta zavrsio je u Milanu sa statistikom od 8 golova i 4 asistencije. Statistika ok za krilnog igraca, ali taj lik u Engleskoj nije mogao povezati 4 dobre utakmice.viKK je napisao/la: ↑28 jun 2026, 16:12Pa s obzirom da je brat rekao da je Kerim "na papiru" bolji od Pulisica, to ti je dovoljno. Kerim je vanserijski talenat al moras bit odvojen od realnosti da kazes da je u ovom trenutku, po nekim objektivnim mjerilima, bolji od Pulisica.
A prije svega toga, cijela usporedba je totalno pausalna i nebitna. Isto kao da igraju vrijednosti igraca ili imena njihovih klubova na terenu a ne igraci kolektivno.
Ne kontam cemu ovo spamanje teme sa ovakvim informacijama, ko da je ikome ovdje novost da su amerikanci skuplja ekipa od nas? Je li vam vrucina udarila u glavu?
Usporedba je sasvim argumentovana. Kad bi zajednistvo igralo onda bi Iran bio prvak vjerovatno sad, jer sigurno su imali najveci motiv i zajednistvo. Ta prica ne prolazi o zajednistvu, prolazi cisti kvalitet i atmosfera u ekipi. Ja jos nisam vidio da Luksemburg na zajednistvo ode na svjetsko prvenstvo. Gdje je Hrvatskoj sad zajednistvo kad nema prime Modrica i Kovacica i jos nekih od vaznih igraca?
Zna svaka budala da iznenadjenja uvijek ima, i da nista ne mora znacit. Ne mora znacit ni da ces se sutra probudit, ali kad vidis gdje igraci igraju obje ekipe, apsolutno ne vidim razlog zasto se Amerika toliko dize. Za mene jesu favoriti, al nije to nikakva svjetska sila.


