Moja neka skromna procjena gledalaca je da ce biti oko 3-4000 plafon sa obzirom da je nocni termin i kako mi igramo i to je dobro.
FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
@ Armala sto 300 ljudi pa ne igramo protiv Unisa ne razumijem cemu odmah neki pesimizam?
Moja neka skromna procjena gledalaca je da ce biti oko 3-4000 plafon sa obzirom da je nocni termin i kako mi igramo i to je dobro.
Moja neka skromna procjena gledalaca je da ce biti oko 3-4000 plafon sa obzirom da je nocni termin i kako mi igramo i to je dobro.
04.10.2009 !!
-
bordobijeli
- Postovi: 18319
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
2000 maxsarajlija je napisao/la:@ Armala sto 300 ljudi pa ne igramo protiv Unisa ne razumijem cemu odmah neki pesimizam?![]()
Moja neka skromna procjena gledalaca je da ce biti oko 3-4000 plafon sa obzirom da je nocni termin i kako mi igramo i to je dobro.
Re: FK Sarajevo
Ma ja sam dao svoju neku procjenu, vrlo lahko da bude i toliko boze dragi kako nece kad igramo ocjano.
Pa kad se sjetim samo protiv vukova bilo bas raje, a poslije toga rezlutati ravnoj nuli i posjeta ce biti kakvu nasi igraci i zasluzuju u ovom trenutku.
Pa kad se sjetim samo protiv vukova bilo bas raje, a poslije toga rezlutati ravnoj nuli i posjeta ce biti kakvu nasi igraci i zasluzuju u ovom trenutku.
04.10.2009 !!
Re: FK Sarajevo
Nije loše. S njim bi već moglo ''upaliti''. Za Jarnija se manje-više znalo to da neće dugo biti na klupi našeg kluba. Hvala Bogu pa je Bog dao internet, te se tako možemo informirati o mnogo čemu. Na skoro svim forumima su ga opisali kao nekoga ko nije iskusan, ko nema znanje, ni autoritet. Autoritet koji je mogao iskoristiti na osnovu svojih igara nekada - bar to. Iskren da budem, obraćao sam pažnju na te komentare većine iz Hrvatske o Robertovom iskustvu i znanju, autoritetu i sl. u onom periodu kad je ovaj najavljivao duple krune i šta sve ne. Ljudi su bili realni i sada se vidi da smo im mogli vjerovati - ništa nisu slagali. Novi trener će, budimo realni, biti sušta suprotnost u odnosu na ovoga. Kako god, nek je sretno obojici.
Zvijezdu bismo trebali pobijediti, a uvjet za to će biti pozitivna atmosfera koju će, nadam se, Petrović moći ''uvući'' u naš tim, iako i nema previše vremena. U srijedu neka bolji pobijedi i neka izvuče novi trener maksimum, iako njegov prethodnik i nije postavio dobre temelje u prvoj utakmici za prolaz u finale.
Zvijezdu bismo trebali pobijediti, a uvjet za to će biti pozitivna atmosfera koju će, nadam se, Petrović moći ''uvući'' u naš tim, iako i nema previše vremena. U srijedu neka bolji pobijedi i neka izvuče novi trener maksimum, iako njegov prethodnik i nije postavio dobre temelje u prvoj utakmici za prolaz u finale.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.
Re: FK Sarajevo
Zvijezdu cemo dobiti sigurno jedno 2-0 i onda se maximalno spremit za revans utakmicu polufinala kupa u Mostaru. 
04.10.2009 !!
Re: FK Sarajevo
Sta je on uradio toliko u zadnjih cca 10 godina pa da je dobar trener? Samo cu reci da Jarnija niste ni trebali otpustat ako cete ovog dovodit. Ali vidjet cemo...
"Last time they count me out, what I do Game 6?"
Re: FK Sarajevo
TROFEJI I USPJESILillard je napisao/la:Sta je on uradio toliko u zadnjih cca 10 godina pa da je dobar trener? Samo cu reci da Jarnija niste ni trebali otpustat ako cete ovog dovodit. Ali vidjet cemo...
LJUPKO PETROVIĆ
1987. osvajač Svjetskog prvenstva U18 sa Jugoslavijom u Čileu
1988. viceprvak Evrope sa reprezentacijom Jugoslavije U21
1989. šampion Jugoslavije sa Vojvodinom
1991. šampion Jugoslavije sa Crvenom Zvezdom
1991. osvajač Kupa šampiona Evrope sa Crvenom Zvezdom
1995. šampion Jugoslavije sa Crvenom Zvezdom
1995. osvajač Kupa Jugoslavije sa Crvenom Zvezdom
1996. osvajač Kupa Jugoslavije sa Crvenom Zvezdom
1999. jesenji šampion Bugarske sa FC Levski Sofia
1999/2000. viceprvak Kine sa FC Schenhua
2001. šampion Bugarske sa FC Levski Sofia
2000/2001. viceprvak Kine i osvajač Kupa Kine sa FC Beijing Gou’an, proglašen za trenera godine
2003. šampion Kine sa FC Beijing Gou’an
2004. osvajač Kupa Bugarske sa FC Litex Lovech
2005/2006. učesnik osmine finala Kup UEFA sa FC Litex Lovech
2006/2007. finalista Kupa Bugarske sa FC Litex Lovech
2013. trener godine u Kazakhstanu
2014/15 osvajac BiH premijer lige sa Sarajevom
Zadnja izmjena: amypitar, dana/u 08 apr 2014, 19:43, ukupno mijenjano 1 put.
Re: FK Sarajevo
Ja rek'o zadnjih 10 godina, pa se vidi.. Kazem opet, vidjet cemo, ali mislim da je vasa uprava mogla naci boljeg.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"
Re: FK Sarajevo
kaze trener poznajem premijer ligu bih pogledao sam nekoliko utakmica 
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac
Nova sezona nova nafaka
Nova sezona nova nafaka
Re: FK Sarajevo
Mislim da je neumjesno uopšte porediti Ljupka Petrovića i Roberta Jarnija, jer to su dvije potpuno različite dimenzije kada govorimo o trenerima. Jarnija možemo nazvati trenerom u pokušaju, da li će i hoće li izgraditi neku trenersku karijeru ostaje da se vidi, ja mu želim svu sreću i mislim da smo mu trebali pružiti šansu, ako ništa do polusezone. Mislim da se o Ljupku nema šta puno pričati, njegovi uspjesi, edukacija, biografija i lista velikih klubova koje je vodio govore sami za sebe. Jedino mi nije jasno zašto ga (ili nekog drugog dokazanog trenera) nisu doveli odmah na kraju polusezone? Ako ste eksperimentisali sa Jarnijem i dali mu poziciju, trebali ste mu bar ostaviti prostora da se pokuša dokazati, ali eto, dosta stvari kod nas ne štima. Ne bi me iznenadilo kada bi i Ljupko dobio nogu na kraju sezone, jer nema trenera na svijetu koji je donio sistem, igru i uspjehe u jednoj polusezoni, da ne govorim o nekoliko kola. Kada bi uspjeo napraviti ekipu u kojoj će svaki igrač cijediti dres nakon 90 minuta ja bi mu skinuo kapu do poda, a sve ostalo dolazi s tim. Kako god bilo, dobrodošao u Sarajevo Petroviću !
U Sarajevu sve ima svoju priču i u Sarajevu ništa nije slučajno.
- adriano_leite
- Postovi: 5910
- Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Covjek ima iskustvo, a ima vala i znanje. Ima i taj strasan rezultat sa Crvenom zvezdom, iako je bio prije vise od 20 godina. Kako god okrenes, taj covjek treba da ima autoritet u svlacionici i van nje, to je najbitnije za nasu ligu. Dakle, da imas trenera koji ce igrace natjerati da daju 120%. Ako ne budu ginuli za nekog ko je bio na tronu Evrope, onda ih sve treba rastjerati. Ja sam prezadovoljan njegovim angazovanjem, jer je jako malo kvalitetnih trenera koji bi dosli u nasu ligu.Lillard je napisao/la:Ja rek'o zadnjih 10 godina, pa se vidi.. Kazem opet, vidjet cemo, ali mislim da je vasa uprava mogla naci boljeg.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND
Mes Que Un Club!
Mi smo Horde Zla sa Sjevera...
Mes Que Un Club!
Mi smo Horde Zla sa Sjevera...
Re: FK Sarajevo
Jarni je trebao ostati do kraja prvenstva,ali su mu igraci okrenuli leđa,poceli ga minirati ,te su ga šetanjom u Prijedoru otjerali sa klupe.Petrovic je jedan iskusan trener,koji ima celicnu disciplinu,a to u ovom trenutku treba igracima Sarajeva,jer kvalitet kod istih nije upitan.Kad zele iole da trce izbace malene u kup-u ,ta odigraju utakmice na koje se loze za deset, kao npr.protiv Olimpica te Zrinjskog na Koševu,koje smo realno po prilikama i igri rasturili.
Sad protiv Zvijezde odirati dobro utrpati 2-3 gola za samopouzdanje ,a onda uz dobru motivaciju i borbu u Mostaru mozemo do finala.
Sad protiv Zvijezde odirati dobro utrpati 2-3 gola za samopouzdanje ,a onda uz dobru motivaciju i borbu u Mostaru mozemo do finala.
Zadnja izmjena: amypitar, dana/u 08 apr 2014, 20:12, ukupno mijenjano 1 put.
Re: FK Sarajevo
Samo da ga zdravlje posluzi,covjek je prosao pola svijeta ima znaje,vjerovatno i autoritet.
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,2024
“In peace, may you leave this shore. In love, may you find the next. Safe passage on your travels, until our final journey to the ground. May we meet again.”
“In peace, may you leave this shore. In love, may you find the next. Safe passage on your travels, until our final journey to the ground. May we meet again.”
Re: FK Sarajevo
Meni baca na Limenog

DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".
Re: FK Sarajevo
Miloše, Miloše do Bilbije, jao 'bem ti lebac krvavimiky_hz je napisao/la:Meni baca na Limenog![]()
- Baja_Zvjerka
- Postovi: 4370
- Pridružen/a: 09 jul 2009, 20:20
- Lokacija: Grbavica
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
amypitar je napisao/la:Jarni je trebao ostati do kraja prvenstva,ali su mu igraci okrenuli leđa,poceli ga minirati ,te su ga šetanjom u Prijedoru otjerali sa klupe.Petrovic je jedan iskusan trener,koji ima celicnu disciplinu,a to u ovom trenutku treba igracima Sarajeva,jer kvalitet kod istih nije upitan.Kad zele iole da trce izbace malene u kup-u ,ta odigraju utakmice na koje se loze za deset, kao npr.protiv Olimpica te Zrinjskog na Koševu,koje smo realno po prilikama i igri rasturili.
Sad protiv Zvijezde odirati dobro utrpati 2-3 gola za samopouzdanje ,a onda uz dobru motivaciju i borbu u Mostaru mozemo do finala.
Po meni, trener koji je zavrsio sa svojim poslom, angazmani u posljednjih 7,8 godina dovoljno o tome govore...Ljupko više nije onaj stari
– Ljupko Petrović je važio za trenera koji je znao da „uhvati igrača za vrat” kada ne ispunjava zadatke. Bio je stručnjak koji je tražio gvozdenu disciplinu. Ali ovaj Petrović nije više onaj stari. Omekšao je i to je bolje, jer strogoća, kažnjavanje i tortura ne daju željene rezultate. Današnje generacije su potpuno drugačije – kazao je Miodrag Pantelić, iskusni fudbaler Vojvodine koji je s njim prethodno sarađivao u Zvezdi i bugarskom Liteksu.
Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !
ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM
ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM
Re: FK Sarajevo
Dobar potez sa novim trenerom. Samo je frka sto on sad ne moze izjaviti da od malih nogu navija za Sarajevo kad je stariji od kluba
ako to izjavi onda se nikada nece rijesiti dilema sta je starije koka ili jaje
Sta kaze Ibrakovic moja familija je uvijek bila privrzena bordo boji
Sta kaze Ibrakovic moja familija je uvijek bila privrzena bordo boji
- Blek_Stena
- Postovi: 341
- Pridružen/a: 04 maj 2010, 13:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Gotovo je! prekucat ce te ligu sa ovim čičom 
Bosna i Hercegovina, Željeznicar, Grbavica, Ivica Osim, Sergej Barbarez, Edin Džeko, Miralem Pjanić, Nenad Marković, Mirza Teletović
Re: FK Sarajevo
Pocinjem vjerovati u to da bi vam ispadanje u nizi rang najbolje stimalo. Rijesite se trodimenzijalnih faca tipa Ibrakovic i ostalih bilmeza koji vas blamiraju.
Zadnja izmjena: Cepi1981, dana/u 08 apr 2014, 20:35, ukupno mijenjano 1 put.
"Mi Bošnjaci njekad slavni narod sad jedva da smo živi nas samo kao očenutu glavu od stabla slavjanskog gledaju priatelji naukah i žale nas.... Vrime je da se i probudimo od dugovične nemarnosti.."
Fra Ivan Franjo Jukic aka Slavoljub Bosnjak
Fra Ivan Franjo Jukic aka Slavoljub Bosnjak
- Crni gavran
- Postovi: 1018
- Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
- Lokacija: ZENICA
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Moje misljenje, najbolji trener za vas klub i za vase uslove bi bio Almir Turkovic
Jarnija ste trebali otjerati vec poslije remija sa Olimpicom
Jarnija ste trebali otjerati vec poslije remija sa Olimpicom
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor
