NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
redbull93
Postovi: 14409
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 17 avg 2018, 12:41

Mislim da ce i ovo oko prava nastupa se rijesiti, dok su doveli ove senegalce. Do sada sve cekali da se rijesi pa da ih dovedu.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 17 avg 2018, 12:42

firefirefirely je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Al nije mi jasno zasto sada samo potpisuju na dvije godine, treba neko na 3-4, da nam za dvije godine ne bi bio kompletan raspad ekipe.
Pa jbg brate, prije nisi mogao igraca dovesti na duze od 6 mjeseci, kad potpise na godinu dernek. Mi ove afrikance mozemo namamiti jedino kao odskocna daska dalje u Evropu, znaci kao prilagodba na evropski fudbal i kao neki 'izlog', mada i to na prevaru vise :mrgreen:
Tako da i ovo na dvije godine je dobro jbg, polako, ko to u BH premijer ligi potpisuje ugovore na 4 godine, kada je svima cilj da bjeze odavdje. Super je ovo sad i na dvije godine.
Drug razumijem, al taman za ove Afro dok prodje period adaptacije, otici ce za djaba :D ako budu nesto valjali. A mogli bi biti dobri, ocigledno je.

Sljedece godine cemo biti najvjerovatnijr ekipa koja je najmanje promjenila sastav.
Ja stvarno ne znam kada se to kod nas zadnji put desilo :D i mozda vec od janura po dva-tri ciljanja pojacanja i to je to.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

nickiZe88
Postovi: 1334
Pridružen/a: 08 feb 2018, 10:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nickiZe88 » 17 avg 2018, 12:42

20 000 ljudi ce krenuti ka stadionu, cim krenu karte u prodaju otici uzeti da ne bi nestalo :mrgreen:

Jucer sam dva covjeka nagovorio da dodju protiv Sarajeva, iako su prestali pratiti Celik odavno.

Avatar
avenija
Postovi: 13648
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 17 avg 2018, 12:50

DDixon je napisao/la:Bojim se i pomisliti sta ce biti protiv Sarajeva ako dobijemo kojim slucajem obje sljedece tekme. :crazy: :crazy:
15 000 bi se natrpalo glat ma kolike god cijene ulaznica bile. :D

A i sutra je mnogo vazna utakmica nemoj da zakazemo sutra da sjebemo i prosjek gledanosti a i atmosferu koja je u prve dvije domace prebacila ocekivanja ..

Ovi iz Zvijezde sigurno nisu igrali pod takvim pritiskom pa je bitno da nas sto vise bude a da ne ponavljam kolika je to i finansijska injekcija klubu.

Razumijem ove sa gostovanja gledati na streamu ili TV ali ovdje u Zenici ko je nema opravdanja za nedolazak.

Steta sto klub jos nema marketing sluzbu da promovise utakmicu siguran sam da bi i to dalo rezultate..
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 17 avg 2018, 13:02

kinder_jaje je napisao/la:
ZenickiLC je napisao/la:
Konzerva je napisao/la:Ima li onih crnaca, hoce li potpisati za Celik??
Hoce
Otkud sada to da ce doci zar to sve nije propalo?
:salut: :salut: :salut:
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Avatar
redbull93
Postovi: 14409
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 17 avg 2018, 13:22

Sa ovim svim igracima koji trebaju doci, bit cemo dobra ekipa i imati dobre igrace na rasploganju.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Petroley
Postovi: 35
Pridružen/a: 28 jun 2018, 18:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Petroley » 17 avg 2018, 14:30

Prenosi li sutrasnju tekmu ko? Nmg naci onaj spisak prenosa koji je neko objavio nedavno.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 17 avg 2018, 14:36

Petroley je napisao/la:Prenosi li sutrasnju tekmu ko? Nmg naci onaj spisak prenosa koji je neko objavio nedavno.
Prenosi BHT.
Napravit cu loslije temu,ovdje Celik prijenosi, i napisati sve prijenose, da ne bi uvijek trazili.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

zenica159
Postovi: 1049
Pridružen/a: 06 jan 2016, 21:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenica159 » 17 avg 2018, 14:51

Mislim da je od zadnjih 30 prenosa barem 25 bilo sa Bilinog, snimajte nas i vani supci.

Avatar
avenija
Postovi: 13648
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 17 avg 2018, 15:05

prisonbreak je napisao/la:
Petroley je napisao/la:Prenosi li sutrasnju tekmu ko? Nmg naci onaj spisak prenosa koji je neko objavio nedavno.
Prenosi BHT.
Napravit cu loslije temu,ovdje Celik prijenosi, i napisati sve prijenose, da ne bi uvijek trazili.
bolje da nema sutra prenosa :D yebo vas prenos kuci kad igramo :lol:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

brasileiro8
Postovi: 209
Pridružen/a: 01 jun 2018, 16:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la brasileiro8 » 17 avg 2018, 15:14

Ako rijese Zahu, Hajrovica i ove crnce mi cemo biti medju pet ekipa po kvaliteti kadra u ligi. Namir nam zaista ne treba jer vec imamo losih napadaca i bez njega.

Nije slucajno da trener govori da je sutrasnja utakmica najvaznija do sada jer bi pobjeda znacila i nasu definitivnu kandidaturu za gornji dio tabele. Vjerovatno bi apetiti i same Uprave porasli jer niko nije bio siguran koliko zaista moze ova ekipa.

Znam da smo svi, barem vecina, govorili da je cilj opstanak i stabilizacija ali uz sutrasnju pobjedu nema razloga da se ne pocne vrebati sansa za Evropu vec ove godine. Sigurno da i Ornek tako razmislja ali ne zeli podgrijavati velika ocekivanja i stvarati pritisak ekipi.

Sutrasnja pobjeda nam je nevjerovatno bitna.

Avatar
avenija
Postovi: 13648
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 17 avg 2018, 15:23

brasileiro8 je napisao/la: Sutrasnja pobjeda nam je nevjerovatno bitna.
prelomna utakmica sto bi rekli
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 17 avg 2018, 15:23

brasileiro8 je napisao/la: Znam da smo svi, barem vecina, govorili da je cilj opstanak i stabilizacija ali uz sutrasnju pobjedu nema razloga da se ne pocne vrebati sansa za Evropu vec ove godine. Sigurno da i Ornek tako razmislja ali ne zeli podgrijavati velika ocekivanja i stvarati pritisak ekipi.

Sutrasnja pobjeda nam je nevjerovatno bitna.
Eh, upravo. Ne trebamo stvarati pritisak. Bice vjerovatno jos oscilacija. Lahko nam se naviknuti na bolji rezultat od ocekivanog :D

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la rob do bagro » 17 avg 2018, 15:24

Nemojte vise tih "prelomnih", znacajnih ili biti i ne biti, ospem se kad to cujem :lol:
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

bukvaljista
Postovi: 24
Pridružen/a: 12 jun 2018, 12:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la bukvaljista » 17 avg 2018, 15:36

Ne zelim da baksuziram, ali nagledao sam se protivnika koji prvi put dozive Bilino i atmosferu, veliki broj gledalaca... Obicno se ne prepadnu nego uzivaju i igraju lopte... znaju iskusniji navijači o čemu govorim. Zato oprez sutra!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4901
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 17 avg 2018, 15:46

Sve u svemu zadovoljan sam al sam jos zadovoljniji kad citam ove bivse pesimiste koji su vazda nesto neke mane trazili ,nesto napadali da i oni pocinju bit optimisti i da se itekako vidi napredak u Celiku u svim segmentima,organizacijski,igracki i jos malo treba taj marketing dignit na veci nivo .
Ova pojacanja seneglaci to znaci da je to dje tu je reprogram i sve ostalo a to m je jedna osoba rekla da ide uplata rate i ostale rate uredno sve e jos Zahirovic kad i doso koliko god mi mrzak bio volio bi itekako da potpise za Celik.
Sutra kakav prenos bolan nego svi na Bilino polje navijat i nadamo se pobijedi bez podcjenjivanja na terenu a veliki pritisak odmah na jugu pogotovo napravit da e ak moze sto prije gol da i oni ce s sigurno n pocetu malo pogubit jer ce im ovo bit prva utakmica pred zezscim navijacima u gostima i akobogda pobijedit pa u Kakanj ne uzgubit i eto nam protiv Sarajeva pun zapad ,istok i jug a to je 10 000 navijaca i plus SIjever Hordi bicce skoro pa pun stadion .Al prvo sutra prepreku proc i uzet 3 boda ....ČELIK IZNAD SVIH I NEMA IZGOVORA SUTRA NEDOLASKA KO GOD MOZE DA DODJE A KO JE SPRIJECEN BOZE MOJ STA CES i nadam se sutra opet oko 5000 navijaca..
Cilj samo sredina tabele i toga se drzat nista vrh ,ako sta bude vise odlicno ak ne bude opet odlicno uz reprogram sezona iz snova

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la firefirefirely » 17 avg 2018, 15:56

bukvaljista je napisao/la:Ne zelim da baksuziram, ali nagledao sam se protivnika koji prvi put dozive Bilino i atmosferu, veliki broj gledalaca... Obicno se ne prepadnu nego uzivaju i igraju lopte... znaju iskusniji navijači o čemu govorim. Zato oprez sutra!
Ljudima je praznik gostovanje na Bilinom ;)

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 17 avg 2018, 16:24

Misljenja sam da smo se malo zaletili sa ovom euforijom, sto je i opravdano s obzirom u kakvoj smo rezultatskoj dubiozi bili zadnjij godina, ova sezona je nesto novo. Ali tek je pocela sezona, par kola ne znaci nista, ima se jos puno igrat.
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Avatar
HerrEngelbert
Postovi: 301
Pridružen/a: 02 mar 2017, 21:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HerrEngelbert » 17 avg 2018, 16:56

Dajte ljudi, kakva Evropa, tek je odigrano pet od 33 kola, glupo je i na tabelu pogledat dok se ne odigra barem deset-dvanaest kola, a kamoli pricat o ishodu na kraju sezone.
"U životu postoje ljudi koji mogu i koji ne mogu, ja mogu!"

Celtic-Rangers 0:2
Inter-Milan 1:2
17.oktobar 2020.

Avatar
redbull93
Postovi: 14409
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 17 avg 2018, 17:04

Ja mislim da imamo kvalitet za 5-6 mjesto i na kraju ce tako i biti. Sasvim dovoljno ove sezone.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.