FC Internazionale Milano

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

miki09
Postovi: 444
Pridružen/a: 25 jun 2019, 19:11
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la miki09 » 05 dec 2023, 12:00

Ne znam bas da li bi broza nazvao stetocinom, posto nam je valjao itekako pogotovo kad nismo imali kako treba veznjaka ni za lijeka, ali definitivno je tacno da hakan puno bolje igra tu poziciju od njega i napadacki, a pogotovo defanzivno. Vrlo cesto se desavalo da ostaju rupe u veznom jer je broz tu poziciju igrao bas lezerno, i to ne u smislu trcanja, on je odradjivao maraton u svakoj utakmici ali je sve to nekako bilo u istoj brzini. Hakan to radi puno inteligentnije, zna kad treba ubaciti u brzinu vise, kad treba uletiti klizeci, kad treba napraviti neki cinican faul... Plus ono njegovo peglativno vodjenje lopte, usporavalo nas je dosta...

Ali za ovu nasu trenutnu igru mislim da je glavni preokret bio pocetkom ove godine kad nam je visila liga prvaka i inzaghi bio pred otkazom. Tu se nesto promijenilo da li kod igraca, trenera ili oboje, gdje na kraju odigrasmo zavrsnicu sezone gotovo bez greske. Tad smo dobili taj neki defanzivni balans, gdje jako tesko primamo golove, koji se pretocio i u ovu sezonu, i to je mislim kljuc svega. Gol razlika nam je dupla bolja od drugoplasirane ekipe, to dovoljno govori kakav fudbal igramo u odnosu na ostale.

Avatar
arminz
Postovi: 5429
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la arminz » 15 dec 2023, 17:43

Cuadrado ide pod noz, vuce neki problem sa ahilovom tetivom izgleda. Nece ga bit 3 mjeseca. Kako bezvezan transfer ispade

Za zamjenu se nude tri opcije, da se dovede Djalo koji je planiran da dodje na ljeto a da se Darmian koristi na desnom beku, Buchanan iz Anderlechta(preskupa opcija za januar) ili Nahitan Nandez kojem isto istice ugovor na ljeto i trebalo bi da ga se moze dovest za malu cifru
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

miki09
Postovi: 444
Pridružen/a: 25 jun 2019, 19:11
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la miki09 » 15 dec 2023, 20:13

Evo ausilio potvrdio da nam dolazi desno krilo u januaru. Po meni i nandez a pogotovo buchanan ako ga kako uspijemo dovesti su super opcije.

Avatar
TheTruth34
Postovi: 2469
Pridružen/a: 01 jun 2016, 00:29
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la TheTruth34 » 17 dec 2023, 21:47

Sutra izbačenje za LP, samo da se City i Real izbjegnu.

NoDi80
Postovi: 4061
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la NoDi80 » 18 dec 2023, 14:00

Ako ovako nastave ocekujem nekih 3-0

slika
Yugoslav First League: ⭐️
BiH Republic League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
European competitions
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists (1)
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)

GG3
Postovi: 2765
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la GG3 » 18 dec 2023, 14:28

Nekako sam prizeljkivao Dortmund al i ovako je OK
Samo da se nije dobio Real ili City
Moze se sa At.M igrat sigurno sanse su 60-40 na Nasoj strani samo ako svi budu tu.
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

NoDi80
Postovi: 4061
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la NoDi80 » 21 dec 2023, 16:14

Reprezentativac BiH i igrac RB Salzburga
Amar Dedic (21) novo moguce pojcanje Intera
Yugoslav First League: ⭐️
BiH Republic League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
European competitions
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists (1)
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)

GG3
Postovi: 2765
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la GG3 » 21 dec 2023, 16:25

NoDi80 je napisao/la:
21 dec 2023, 16:14
Reprezentativac BiH i igrac RB Salzburga
Amar Dedic (21) novo moguce pojcanje Intera
Pisao sam na njegovoj Temi, bilo bi odlicno.
On, Denzel i Darmian polako zavrsava karijeru
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

Avatar
Huska
Postovi: 3153
Pridružen/a: 05 jul 2010, 13:10
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Huska » 21 dec 2023, 18:17

Skup igrac za klupe...

NoDi80
Postovi: 4061
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la NoDi80 » 21 dec 2023, 18:53

Najbolji desni bek na Balkanu i jedan od najboljih ma svijetu
Huska dusman stari ovako je i Dzeku pljuvo
Yugoslav First League: ⭐️
BiH Republic League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
European competitions
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists (1)
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)

Avatar
Huska
Postovi: 3153
Pridružen/a: 05 jul 2010, 13:10
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Huska » 21 dec 2023, 19:58

Ako ce prodavati Dumfriesa, onda je on top, ali obojica nemaju smisla, ustvari ima smisla da Inter ima para da drzi obojicu :D

miki09
Postovi: 444
Pridružen/a: 25 jun 2019, 19:11
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la miki09 » 24 dec 2023, 17:31

Guarro je dosta pouzdan u vezi ovih stvari, navodno smo vrlo blizu dovodjenja zielinskog naredne godine samo zelimo da da obecanje u januaru sto ce vjerovatno i uraditi sudeci po zadnjim izjavama laurentisa.
Po meni savrsen vezni za inzagijev sistem. Tesko je povjerovati da bi smo mogli imati i jaci vezni red naredne sezone :crazy:

Takodjer napisa da bi deal za buchanana mogao pasti vrlo brzo. Nadam se da dolazi odmah na pocetku januara inace bi darmian mogao preseliti koliko igra u zadnje vrijeme pokrivajuci citavu desnu stranu :mrgreen: Uglavnom fantastican se posao radi u i oko kluba :clap:

Avatar
TheTruth34
Postovi: 2469
Pridružen/a: 01 jun 2016, 00:29
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la TheTruth34 » 24 dec 2023, 18:12

:Samo da ovo ne označi odlazak Barellica ili Hakana.. Jer ako će biti dovedi džaba a prodaj sve što valja, opet sistem neće valjati..

Zielinski je strašan igrač :thumbup:

neroazzurni
Postovi: 908
Pridružen/a: 27 jul 2010, 13:01
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la neroazzurni » 24 dec 2023, 18:31

ja se samo "bojim" da bi nas Mister mogao napustiti na kraju sezone tako da oko tih transfera na ljeto bi se moglo i sacekat te konsultovat sa novim trenerom(Motta nadam se :cool: )
nekako mi je logican slijed dogadjaja, ako nastavi sa ovim igrama i uzme Scudeto to je to diplomirao je Seriu A, tesko da ce odoliti parama iz engleske ili cak pozivu Reala/Barce a realno i nebi trebao, ako uzme Calcio i odradi opet fin posao u LP hvala mu za sve i neka ide dalje, zasluzio je :salut:
naravno da ga mi svi vidimo narednih deset godina u Interu i pregrst trofeja medjutim treba biti realan

inace, sve necu da pisem da ga ne ureknem :mrgreen: ali fakat je Simone utegao ekipu pa to je ludilo, bas bas gustam u tekmama Intera, cijelu ovu godinu, pa to je poezija na talijanski nacin, kontrola igre tempa sredine terena, pozicije na terenu svak svoj zadatak zna i radi to svih 90 min, nema zurbe nema srkleta mirno se ide ka cilju, pa ono finale lige prvaka pa ono je braco doktorska disertacija na temu "kako vs Pep Guardiola dream team" ali yebiga zakon brojeva nas je pojeo

uglavnom, sretni praznici drugovi i uzivajte u Interu dok traje :wave:
Zvjezdan Misimović

"Kod nas je reprezentacija kao kad dođeš malo na odmor. Kolači, porodica, pokloni i onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas"

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Tritolone » 24 dec 2023, 19:04

Mislim da sam prije koji tjedan citao njegovu izjavu da on zeli ostati jos dugo godina na klupi Intera, sta se mene tice neka tako i bude, iako sam sredinom prosle sezone zelio da ode.

Dok je nama Marotte nema straha, zna covjek namamiti ove besplatne igrace, vrlo je izgledno da sljedece ljeto dodju Zielinski, Djallo i Taremi, svi besplatno. Vrlo vjerojatno to znaci odlazak nekog od stozernih igraca ali jbg. navikli smo.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 15 jan 2024, 23:21

Jel vama kome jasno zašto Hakan suspenziju ne odrađuje sada u Super Kupu? Ako se žuti iz super kupa prenosi na ligu zašt one važi i obratno. Ako Barella dobije žuti u Super kupu nema ga u narednom kolu u ligi. Nadam se da će Inzaghi biti pametan pa izrotirat ekipu i pokazat srednji prst ovim očito pro-Juve koji su donosili ova nova pravila od ove sezone.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

GG3
Postovi: 2765
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la GG3 » 17 jan 2024, 22:32

Sta Kaze Frey?
Benzema 😁
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

Avatar
arminz
Postovi: 5429
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la arminz » 18 jan 2024, 09:01

GG3 je napisao/la:
17 jan 2024, 22:32
Sta Kaze Frey?
Benzema 😁
:lol:

da nisu ukinuli onu poresku olaksicu reko bi da ima neke male sanse
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 18 jan 2024, 23:02

Daj ga na posudbu na 4 mjeseca dok je pauza u Saudiji da bude joker s klupe, osvojili bi i CL možda :mrgreen:
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Felixians4 » 19 feb 2024, 20:53

„Ja da postanem Interov Dijego Simeone? To je veoma teško u Italiji. Za tri nedelje ljudi promene mišljenje o trenerima i igračima.
Simone Inzaghi

Inter-Atletico, poseban dvomeč

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.