Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ANTIFA ! » 01 apr 2018, 19:14

let3 je napisao/la:ANTIFA
Ma ne igraju Moses i Alonso bekove u pravom smislu. Previše visoko ih je Conte gurnuo, zapravo igraju u srednjoj liniji, više u napadu nego odbrani, ne mogu stici nazad zatvarati.
To je talijanština i odraz 3-5-2 formacije. Postavi 3 stopera (Azpilicueta je apsolutno lijevi stoper, nije više bek), gurne visoko bocne igrace, da bi dobio na boku i širini, ali zato izgubi igraca u samoj....zato je igra Chelsea dosta bazirana po boku, a trpi u sredini.
Slažem se da je Cesc dao svoje u ovoj ligi, baš je grohno....ali i nema neke kreativne opcije u alternativi. Bakayoko ili Drinkwater :? fali tu pravi veznjak sa idejom i znanjem.

Slazem se mada ne da ne mogu nego ne znaju ispadaju kao djeca u pionirima.
Ma draze mi je gledati nekog omladinca nego Fabregasa kojem je radius kretanja k'o u šestara, covjek ne postoji na terenu protiv jacih protivnika.
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

aqarius
Postovi: 3912
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la aqarius » 01 apr 2018, 19:14

Moj najdraži igrač..Eva Carneiro..smotani ni nju nisu znali sačuvati..bila bi puno korisnija od Fabregasa.

Avatar
darker10
Postovi: 10810
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 01 apr 2018, 19:14

5 pobjeda u zadnjih 19 utakmica :D

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2600
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 01 apr 2018, 19:17

Svaka mu cast za titulu,ali od titule tj. od finala fa cupa sve radi lose,slazem se i uprava je kriva,ali dobio je on pojacanja koja je zeleo,hteo je bakajoka i oterao matica zbog njega,hteo je rudigera,zirua,emersona,upravin je drinkwater verovatno,vadi se on mnogo na upravu,dosta para je potroseno.Otkaz nije dobio koliko sam procitao ne znam dal je tacno zato sto ima u ugovoru veliku klazulu u slucaju otkaza u ovoj sezoni od 30 miliona.

Dorcol
Postovi: 867
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dorcol » 01 apr 2018, 19:23

Posto se doslo u situaciju da 2-3 utakmice odlucuje i da se moraju dobiti, a onda u takvoj situaciji posle vodjstva od 1-0 izgubis 1-3 iako protivnik igra bez najboljeg igraca, onda je jasno da nismo pravi i da smo takmo gde nazalost po prikazanom i pripadamo. Ono sto me dodatno boli osim pozicije jeste gomila utakmica koje smo ispustili nakon vodstva:

Arsenal u Kupu 1-0
Arsenal u PL 2-1
Barcelona 1-0
Tottenham 1-0
Atletico Madrid 1-0
Roma 2-0
Man Utd 1-0

Da se ne ljubimo...

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dena94 » 01 apr 2018, 19:49

BluesForever je napisao/la:
ZOGLI je napisao/la:Da je gospodin ali nije otisao bi sam,a ovako ce da izadje i da kaze ovo je nas maximum uprava je kriva dovela mi debile koje ne mogu koristim do 85 min.Stvarmo je dosta Konte,bas je foliranat,mislio sam da je bolji ali nije,svako mu je ocitao lekciju,on ostao tvrdoglav.
Čovjek je prošle sezone osvojio titulu nemoj ga pljuvat nakon jedne neuspješne sezone,i uprava je kriva u neku ruku.
Pa isto kosto ga ti dizes nakon jedne dobre sezone, sto ga on ne bi pljuvo nakon jedne lose. Pa on je talijan 90% ekipe nam spanjolci i latino amerikanci i igramo u engleskoj. Covjek nije za velikh utakmica jer je uporan i tvrdoglav, i svaka malo ozbiljnija ekipa ce ga rijesit lagano (ima dokaza koliko oces). Ako osovoji FA Cup to ce biti puka sreca, mada nevjerujem. Covjek jos od supre kupa protiv Arsenala kvoca svaku press konferenciju na upravu i igrace, a sastav i formaciju nije pormjenio od pocetka karijere, jbm ga tvrdoglava. U kratkim crtama, on zeli da se klub prilagodi njemu, a on bi se trebo prilagodit klubu i igracima.
The Nobles ⚔

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la joker90 » 01 apr 2018, 20:36

Strasan igrac ovaj Christiansen.. :lol:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la leorey » 01 apr 2018, 20:43

Ja ne mogu da vjerujem da vama ekipa tako oscilira svake sezone, od sampionske sezone pa do "amaterske".

Nema teorije da je ovdje do trenera. Jer ne treba biti posebno pametan i pratiti mnogo nogomet da vidis da nije normalno da :

Mourinho dovede igrace do titule pa sljedecu sezonu dobije otkaz. Conte onda dodje uzme titulu i sad ispusi i LP. Ovo je do igraca i nikog vise. Jer skoro da su isti igraci zadnje 4 godine.

Mislim svakom se moze desiti losija sezona, ali jednom biti toliko dobar ( mislim da je Conte ostvario najvise pobjeda u Ligi prosle godine u historiji) pa onda za pola godine toliko los. :roll:
27.10.2020

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9113
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 01 apr 2018, 20:56

leorey je napisao/la:Ja ne mogu da vjerujem da vama ekipa tako oscilira svake sezone, od sampionske sezone pa do "amaterske".

Nema teorije da je ovdje do trenera. Jer ne treba biti posebno pametan i pratiti mnogo nogomet da vidis da nije normalno da :

Mourinho dovede igrace do titule pa sljedecu sezonu dobije otkaz. Conte onda dodje uzme titulu i sad ispusi i LP. Ovo je do igraca i nikog vise. Jer skoro da su isti igraci zadnje 4 godine.

Mislim svakom se moze desiti losija sezona, ali jednom biti toliko dobar ( mislim da je Conte ostvario najvise pobjeda u Ligi prosle godine u historiji) pa onda za pola godine toliko los. :roll:
Ima i toga ali ima i do kvalitet igraca koji su zamijenili kljucne pojedince od prosle sezone. Matica je uprava prodala a ne Conte. Recimo da smo danas sa njim i kanetom igrali na sredini mislim da bi mozda cak i dobili. Doveden je bakayoko koji je toliko mentalno grohnuo da izgleda da ne bi mogao u skolsom sa nekom djecom drzati sredinu. Morata bljesnuo u pocetku pa i on lagano grohnuo i direktno nass kostao jedo 3 4 5 utakmica svojim promasajima sa dva metra. Dalje hazard svaku utakmicu ima flastera i redovno po tri igraca oko sebe cim primi loptu isto i sa willianom i to je to nemamo vise koga kreativnog. Bekovi vise ne pruzaju sirinu a nazad propuh. Realno ekipi fali dosta vrhunskih igraca. Nemamo igraca na sredini terena koji moze kontrolisati igru davat pasove naprijed ubrzati tempo imamo samo kantea za defanzivne zadaatke moze on prenijeti loptu sve to stoji al da je pirlo nije. Odbrana Od pocetka ove godine smusena toatalno. Christensena mozete napadati al on se po meni samo uklopio u sivilo ekipe. Za mene je momak strasan talenat i vecinu sezone je odigrao fenomenalno ali 2018 je citava ekipa goli ****. Jednostavno fale nam bekovi i jedan vrhunski igrac na sredini i jos jedan dobar igrac na sredini za rotacije. Isto tako Courtouis prima redovno neke smijesne golove jednostavno kad nece nece. Ima tu kvalitete i danas se to vidjelo i protiv vas i ligi prvaka i protiv uniteda ali ima dosta i smijesnih igraca.

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Valencia » 01 apr 2018, 20:57

Konte nije glavni krivac.

Uprava je zatvorila kasu i nisu dosla prava pojacanja.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la leorey » 01 apr 2018, 21:03

wadethegreat je napisao/la:
leorey je napisao/la:Ja ne mogu da vjerujem da vama ekipa tako oscilira svake sezone, od sampionske sezone pa do "amaterske".

Nema teorije da je ovdje do trenera. Jer ne treba biti posebno pametan i pratiti mnogo nogomet da vidis da nije normalno da :

Mourinho dovede igrace do titule pa sljedecu sezonu dobije otkaz. Conte onda dodje uzme titulu i sad ispusi i LP. Ovo je do igraca i nikog vise. Jer skoro da su isti igraci zadnje 4 godine.

Mislim svakom se moze desiti losija sezona, ali jednom biti toliko dobar ( mislim da je Conte ostvario najvise pobjeda u Ligi prosle godine u historiji) pa onda za pola godine toliko los. :roll:
Ima i toga ali ima i do kvalitet igraca koji su zamijenili kljucne pojedince od prosle sezone. Matica je uprava prodala a ne Conte. Recimo da smo danas sa njim i kanetom igrali na sredini mislim da bi mozda cak i dobili. Doveden je bakayoko koji je toliko mentalno grohnuo da izgleda da ne bi mogao u skolsom sa nekom djecom drzati sredinu. Morata bljesnuo u pocetku pa i on lagano grohnuo i direktno nass kostao jedo 3 4 5 utakmica svojim promasajima sa dva metra. Dalje hazard svaku utakmicu ima flastera i redovno po tri igraca oko sebe cim primi loptu isto i sa willianom i to je to nemamo vise koga kreativnog. Bekovi vise ne pruzaju sirinu a nazad propuh. Realno ekipi fali dosta vrhunskih igraca. Nemamo igraca na sredini terena koji moze kontrolisati igru davat pasove naprijed ubrzati tempo imamo samo kantea za defanzivne zadaatke moze on prenijeti loptu sve to stoji al da je pirlo nije. Odbrana Od pocetka ove godine smusena toatalno. Christensena mozete napadati al on se po meni samo uklopio u sivilo ekipe. Za mene je momak strasan talenat i vecinu sezone je odigrao fenomenalno ali 2018 je citava ekipa goli ****. Jednostavno fale nam bekovi i jedan vrhunski igrac na sredini i jos jedan dobar igrac na sredini za rotacije. Isto tako Courtouis prima redovno neke smijesne golove jednostavno kad nece nece. Ima tu kvalitete i danas se to vidjelo i protiv vas i ligi prvaka i protiv uniteda ali ima dosta i smijesnih igraca.
Ma sve to stoji, ali jednostavno je preeeeevelika oscilacija. Jer uredu je ako se i ne osvoji titula, ne moze svake sezone, nisu se dovela adekvatna pojacanja, a klub je napustilo par dobrih igraca ali cak i sa ovim imenima ( po meni kvalitetniji od Liverpoola sigurno) cak i mnogo losiji trener od Contea i Mourinha bi MORAO da uhvati top 4 za LP.
27.10.2020

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9113
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 01 apr 2018, 21:07

Ne znam stvarno nisam pametan ono sto se meni cini je da ova ekipa nema neki pobjednicki mentalitet nemaju nekako damu da stisnu pa na snagu uzmu neke rezultate izledaju mlohavo. Murinjo je bio bojkotovan to je ocito bilo ali evo opet sa conteom ista prica nije bojkot al su opet katastrofa. Ima neke igre ali amaterske greske ispadi i generalno propuh na par pozicija i dobijes ovo.

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 01 apr 2018, 21:14

ja sam ocekivao barem top4, ali ni to


pogledajte samo trenutnih prvih 11, ko od navedenih ima kvalitetu da nesto napravi, osim hazarda i kantea, pored toga, dovoljno je vidjeti klupu i skontati da je ovoj ekipi vrhunac mjesto na kojem se nalazi.


Morata zabio gol, ja kontam, evo ga zabio gol, ide samopouzdanje, borice se lavovski, nedugo nakon gola, lik pada na centru, trazi faul, a istovremeno, vraca mu se lopta, on naravno lezi na zemlji okrenut ka sudiji.

naravno nije samo morata tu, vec duze vrijeme laprdam o mosesu, alonsu, FABREGASU, i jos pojedincima, ne da mi se vise spominjati.


ekipa je istrosena, nema se kvaliteta za nesto vise, na papiru zvuce kao neka jaka imena, dok u realnosti ni blizu toga


neki misle ako je ovakva ekipa osvojila ligu prethodnih sezona, ne mozes stalno osvajati, u medjuvremenu konkurencija se pojacava.



kod nas je po obicaju trener kriv, bez obzira sto taj trener osvoji ligu prethodne sezone, i kad treba dovesti dobre igrace, e onda tu uprava zakaze, na kraju krajeva, upravo najlakse je krivicu prenijeti na trenera, a takvih je danas slucajeva mnogo.


treba znati koliki ti je kapacitet i priznati jednostavno da ova ekipa ne moze puno toga postici, sto prije pomiriti se sa ovim.


sve u svemu, ja stojim iza toga da su potrebne velike izmjene u klubu, prvo sto se tice uprave, drugo sto se tice igraca u ekipi.

kako stvari stoje, klub nema ni glavu ni rep, zato i ovolike oscilacije.

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 01 apr 2018, 21:18

evo sta Gianluca Vialli kaze

“Conte can’t wait to leave Chelsea,” Vialli told Sky Sport Italia in his role as a pundit on the match. “He can’t stand that they sell or buy players without consulting him. The truth is, Chelsea would like a manager who is more of a club man.”

http://www.deeplookers.com/antonio-cont ... ca-vialli/

Dorcol
Postovi: 867
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dorcol » 01 apr 2018, 21:37

Kicma tima nije bila iste snage kao prosle sezone, sto zbog forme, sto zbog odlaska, sto zbog povreda, sto zbog motivacije, za mene je to glavni razlog.
Courtois - David Luiz - Kante - Hazard - Diego Costa

Koliko god da je neprijatna situacija, treba profesionalno i 100% izgurati sezonu do kraja. O Conteu necu reci jednu ruznu rec. Jedna fenomenalna, jedna losa sezona, neka Roman presece...Nadam se da ce, ako bude oprostaj, biti uz trofej.

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2600
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 01 apr 2018, 21:45

Neka ide vise moze se i bez njega,ja mislim da je glavni krivac on,malo uprava,najmanje igraci,forsira ih,izvodi na neka liga kup takmicenja,fa cup od prve runde izvodi najbolji tim,ne rotira,izbacio luiza iz tima,bacio u vatru kristansena,koji je zbog umora vracen iz danske reprezentacije,kejhil kakav god da je mora cesce da igra,drinwater je po meni solidan fudbaler,i moze dobro da odigra ako mu se nadje prava pozicija u timu,ali ne kod kontea.Jos mu daju novu sansu i on opet sve po starom,dali su mu i strucni stab da prosiri,ma uprava mu je verovala moze on da lupeta i prica sta hoce.

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ANTIFA ! » 01 apr 2018, 22:03

@Dorcol
Koliko god da je neprijatna situacija, treba profesionalno i 100% izgurati sezonu do kraja. O Conteu necu reci jednu ruznu rec. Jedna fenomenalna, jedna losa sezona, neka Roman presece...Nadam se da ce, ako bude oprostaj, biti uz trofej.


Slazem se, najbitnija stvar na ljeto nam je zadrzati kostur ekipe i rijesiti se igraca koji nemaju sta vise ponuditi klubu, a ima ih dosta na tom spisku.
Smak svijeta nije, a nije ni prvi put da poslije sampionske titule u narednoj sezoni ne idemo u LP.
Zbiti redove probati osvojiti Fa Cup, pa na ljeto uraditi remont ekipe na svim poljima. :thumbup:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
BluesForever
Postovi: 12695
Pridružen/a: 31 jan 2011, 19:01
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la BluesForever » 01 apr 2018, 22:06

ZOGLI je napisao/la:Neka ide vise moze se i bez njega,ja mislim da je glavni krivac on,malo uprava,najmanje igraci,forsira ih,izvodi na neka liga kup takmicenja,fa cup od prve runde izvodi najbolji tim,ne rotira,izbacio luiza iz tima,bacio u vatru kristansena,koji je zbog umora vracen iz danske reprezentacije,kejhil kakav god da je mora cesce da igra,drinwater je po meni solidan fudbaler,i moze dobro da odigra ako mu se nadje prava pozicija u timu,ali ne kod kontea.Jos mu daju novu sansu i on opet sve po starom,dali su mu i strucni stab da prosiri,ma uprava mu je verovala moze on da lupeta i prica sta hoce.
Sljedeći trener koji dodje i kad osvoji neki trofej vi ćete ga hvaliti i dizati u zvijezde,narednu sezonu ako ništa ne osvoji vi ćete ga pljuvati u tjerati,sto puta vidjeno :D ,ako ovako nastavimo tjerati trenere pitanje je koji će veliki trener htjeti vise da vodi klub koji nakon jedne dvije sezone ga otjera,uglavnom ako Conte ode volio bi da Ancellotija vratimo.
Champions League Winners 2012

1954-55,2004-05,2005-06,2009-10,2014-15,2016-2017...

Avatar
BluesForever
Postovi: 12695
Pridružen/a: 31 jan 2011, 19:01
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la BluesForever » 01 apr 2018, 22:23

Je li istina da je Conte dao otkaz
Champions League Winners 2012

1954-55,2004-05,2005-06,2009-10,2014-15,2016-2017...

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2600
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 01 apr 2018, 22:27

BluesForever je napisao/la:
ZOGLI je napisao/la:Neka ide vise moze se i bez njega,ja mislim da je glavni krivac on,malo uprava,najmanje igraci,forsira ih,izvodi na neka liga kup takmicenja,fa cup od prve runde izvodi najbolji tim,ne rotira,izbacio luiza iz tima,bacio u vatru kristansena,koji je zbog umora vracen iz danske reprezentacije,kejhil kakav god da je mora cesce da igra,drinwater je po meni solidan fudbaler,i moze dobro da odigra ako mu se nadje prava pozicija u timu,ali ne kod kontea.Jos mu daju novu sansu i on opet sve po starom,dali su mu i strucni stab da prosiri,ma uprava mu je verovala moze on da lupeta i prica sta hoce.
Sljedeći trener koji dodje i kad osvoji neki trofej vi ćete ga hvaliti i dizati u zvijezde,narednu sezonu ako ništa ne osvoji vi ćete ga pljuvati u tjerati,sto puta vidjeno :D ,ako ovako nastavimo tjerati trenere pitanje je koji će veliki trener htjeti vise da vodi klub koji nakon jedne dvije sezone ga otjera,uglavnom ako Conte ode volio bi da Ancellotija vratimo.
Pa normalno ako kao konte zasluzi to,pa pogodice se jedan trener da valja vise od 1 sezone,anceloti je dobar ali ne bi koristio opet mlade igrace,sto je ja mislim prioritet konacno za narednog trenera,a ne da kukaju na upravu i mali budzet od 300 miliona.

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.