Asmir Begović

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

JasminAgic
Postovi: 263
Pridružen/a: 08 jan 2023, 10:31
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la JasminAgic » 22 feb 2023, 16:16

Begovic nije nikad bio top golman ali je tv u boji za rupcagu Sehica kojem su turski davljenici vrhunac karijere.
Sad smo izgubili i Kovacevica koji se odlucio za Srbiju.

Avatar
unitarista
Postovi: 203
Pridružen/a: 27 nov 2022, 03:38
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la unitarista » 22 feb 2023, 22:18

JasminAgic je napisao/la:
22 feb 2023, 16:16
Begovic nije nikad bio top golman ali je tv u boji za rupcagu Sehica kojem su turski davljenici vrhunac karijere.
Sad smo izgubili i Kovacevica koji se odlucio za Srbiju.
Nikad ga nismo ni imali, čovjek ne voli BiH.
nisam čiko sa avatara.

Avatar
PointBlank
Postovi: 675
Pridružen/a: 21 apr 2019, 15:52
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la PointBlank » 23 feb 2023, 15:24

habuba je napisao/la:
22 feb 2023, 04:36
Dugo, pa i predugo sam radio neke poslove koji su me svrstavali tu negdje oko repke kada god igraju. Imao sam priliku da budem oko svih igraca ukljucujuci i Asmira, i mogu ruku na bilo koju svetu knjigu da stavim da je tip najprofesionalniji od svih nasih igraca sa kojim sam imao kontakt. Kod njega je sve uvijek bilo po PS-u, od odnosa sa navijacima, treninzima, utakmicama, novinarima, trenerima i saigracima.

Mada ne znam tacne razloge zasto ga nema u repki, misljenja sam da mu je pun klinac bio javasluka, i razno raznih dilova sa strane.
Zato nasima i ne valja, jer hoce profesionalnost od pocetka do kraja.
Sta reci… bolji su nam oni sto su se tukli na svjetskom prvenstvu, bolji su nam ovi sto dernece i piju, pa meda protiv gibraltara ne mogu itd itd.. sramota majke mi

Avatar
hurem
Postovi: 8638
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la hurem » 23 feb 2023, 15:57

Ne prdite vise...jeste profesionalac (bio do određenog trenutka), svaka mu čast na tome.
Ali birao je utakmice i tačka.
Birao je novac prije "igranja" i tačka.
Proradio mu ego nakon što se "pomirio" sa selektorom i tačka.

Profesionalac je odlučio progovoriti nakon što je završio s reprezentacijom. Krajnje pic..... (da se ne izrazavam jer nisam takav)


Hvala mu za doprinos ali na kraju se pokenjao u taj doprinos.
Totalno nebitan lik u kontekstu reprezentacije vec nekoliko godina, danas pogotovo.
Ne znam koji vrag se vise spominje.

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8287
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la baboedindzeko09 » 12 jul 2023, 03:48

Potpisuje za QPR.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Horoz
Postovi: 1669
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Horoz » 12 jul 2023, 09:12

Opštepoznato je pravilo, da igrači nemaju pravo javno komentarisati i kritikovati rad u reprezentaciji/klubu. Logično postoji hijerarhija kojom se problemi delegiraju i rješavaju, jer kad bi svako govori javno šta misli nastao bi haos.
E sad, reprezentativac nema pravo komentarisati rad u reprezentaciji dok je aktivan, a kada se penzioniše i počne govoriti o problemima, onda ga svi popljuju. Pi.čka je jer je šutio dok je bio aktivan.
Tako se pljuje i Begović, I Lulić, i Ibišević, i Medunjanin. Po toj logici kritike ne može biti.
Tim prije jer su naši dugogodišnji kapiteni Spahić i Džeko, koji bi po autoritetu imali pravo da donekle komentarišu, uvijek šutili i slagali se sa savezom.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Avatar
Pereira
Postovi: 395
Pridružen/a: 28 apr 2023, 21:42
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Pereira » 05 avg 2023, 16:56

Ministar rezerve primio 4 za poluvrijeme. Rupa bio, rupa ostao :yawn:
Stone hands👊

19vendetta87
Postovi: 4751
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la 19vendetta87 » 05 avg 2023, 18:02

Primio 4 gola, a dobio skoro najvecu ocjenu na utakmici. Svaka cast, dosta zicera je izgleda odbranio
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
hurem
Postovi: 8638
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la hurem » 07 okt 2023, 19:15

I danas poker.
Bolje da mu FA nije poništio crveni karton iz prošle utakmice. Bar ne bi primio 4 komada.
Sada je na 20 komada u 11 utakmica.

Nije ni čudo što je godinama birao da sjedi na klupi. Bar nije primao.

Naravno, nije mi cilj nikakvo ismijavanje ili dokazivanje nečega.
On je nas najbolji golman kojeg smo imali.
Samo šteta, jer je mogao vise.

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4574
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la MoodyHank » 07 okt 2023, 19:47

Njegov potez da s 28 godina i na vrhuncu karijere pređe u Chelsea i grije klupu govori sve o njemu što se treba znati.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Avatar
Pereira
Postovi: 395
Pridružen/a: 28 apr 2023, 21:42
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Pereira » 07 okt 2023, 19:51

Jedan od najlosijih ikad koji su odjenuli sveti dres repke :yawn:
Stone hands👊

Avatar
hurem
Postovi: 8638
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la hurem » 24 okt 2023, 23:06

E sto ga buse u Championshipu. Najviše primljenih golova od svih golmana (24 tima se takmice). Nije to mala stvar.
Trebalo je da svojim iskustvom vodi tim a ne da budu u zoni ispadanja nakon 13 kola - 21.na tablici.

Treba ga vratiti na gol reprezentacije. :)
Lahko bi se uklopio jer nam je reprezentacija u njegovom fazonu. Luzerskom i primajucem. :)

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la jasmin10 » 25 okt 2023, 06:01

Nakon Sehica, svaki golman nam je Lav Jasin.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10163
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la invincible1921 » 25 okt 2023, 11:02

jasmin10 je napisao/la:
25 okt 2023, 06:01
Nakon Sehica, svaki golman nam je Lav Jasin.
Seha jeste u padu forme jer i godine su ga stigle..al de odvadite malo

Covjek je bio najbolji igrac nas u onoj LN i kvalfikacijama...i to ubjedljivo. Cak je bio i u timu citavog turnira LN ak se ne varam...dok je Begovic grijao tribine ne cak ni klupe...covjek nas spasavo gdje god mogo..u grckoj nas spasio bruke

Ovo zadnje sto igra ..treba nac nekog novog slazem se
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8287
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la baboedindzeko09 » 25 okt 2023, 23:19

Šeha je tarabetina. Begović je grijao klupe u Evertonu i Chelseaju, što je duplo veći uspjeh od prve postave Inshallahspora i Tobejarabbispora.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
Sveti
Postovi: 10218
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Sveti » 26 okt 2023, 00:36

Insalahspor :rol:
naprijed rejal

Avatar
hurem
Postovi: 8638
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la hurem » 26 okt 2023, 08:48

Besicu, bolje ti je da sjediš sezonama na klupi nego da igraš negdje kao starter.

Demirovicu.
Bolje ti je da sjediš cijelu sezonu na klupi Bayerna i nikako ne igraš, nego da igraš u Augsburgu redovno.

Sehicevo branjenje u Qarabagu, Konji je 10x bolje od sjedenja Begovica na klupi Evertona, Chelsija i Milana. Nek se po.sere na takav CV gdje je imao ulogu kao i vodoinstalater - tj.u fudbalskom smislu nikakvu.
Tek kad je klupiran u Bournemouthu, sjetio se da je važno braniti pa otišao u Qarabag.

Mislim, prvi sam nekada govorio kako je bolji trening u Milanu nego utakmice Sehica u Qarabagu...ali to je smiješno...i ne znam da li sam to ozbiljno mislio ili iz zezancije govorio...ali je bolji da igrač/golman redovno igra pa makar u kukuruzsporu nego da presjedi čitave sezone na klupi, ali bukvalno presjedi.
Pa ti si u tom slučaju samo inventar. Ništa više.
Bolje biti bilo kakav igrač nego inventar.

19vendetta87
Postovi: 4751
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la 19vendetta87 » 26 okt 2023, 09:19

hurem je napisao/la:
26 okt 2023, 08:48
Besicu, bolje ti je da sjediš sezonama na klupi nego da igraš negdje kao starter.

Demirovicu.
Bolje ti je da sjediš cijelu sezonu na klupi Bayerna i nikako ne igraš, nego da igraš u Augsburgu redovno.

Sehicevo branjenje u Qarabagu, Konji je 10x bolje od sjedenja Begovica na klupi Evertona, Chelsija i Milana. Nek se po.sere na takav CV gdje je imao ulogu kao i vodoinstalater - tj.u fudbalskom smislu nikakvu.
Tek kad je klupiran u Bournemouthu, sjetio se da je važno braniti pa otišao u Qarabag.

Mislim, prvi sam nekada govorio kako je bolji trening u Milanu nego utakmice Sehica u Qarabagu...ali to je smiješno...i ne znam da li sam to ozbiljno mislio ili iz zezancije govorio...ali je bolji da igrač/golman redovno igra pa makar u kukuruzsporu nego da presjedi čitave sezone na klupi, ali bukvalno presjedi.
Pa ti si u tom slučaju samo inventar. Ništa više.
Bolje biti bilo kakav igrač nego inventar.
Zavisi s kojeg aspekta gledaš. Bešiću se daleko više finansijski isplatilo sjediti na tribinama u Evertonu, nego da je igrao npr.u Ferencvarošu.
Tako je vjerovatno i Begoviću bolje bilo grijati klupu u Chelsea i Milanu, nego braniti u champsionshipu
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
hurem
Postovi: 8638
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la hurem » 26 okt 2023, 10:00

Govorim s fudbalskog aspekta.
Sehic se mogao boriti za jedinicu u Parmi (tada Serija A) ali je izabrao sigurnu jedinicu i novac u Turskoj.
Mogao je i u Galati ali je izabrao siguran put (jedinica u Konji).
Voli Sehic novac, ali voli i da brani, pa gleda da koliko toliko to dvoje ukomponuje.
Begovic više voli novac.

Besic je propao jer više voli novac. Da je manje trčao za novcem mozda je mogao oživiti svoju karijeru i zaraditi više novca nego u Evertonu.

Cijenim igrace koji žele da igraju.

Muslera je Neuer za Begovica pa provede život u Galati (jedinica + novac). Begovic očito nije imao sluha. Isti profil kao i Besic, samo sto se Besicu spočitavalo redovno i nazivalo svakakvim imenima, a Begovica nije. Dupli aršini. Nije da nismo navikli.

Begovic sve zaslužuje, ali pohvale najmanje.
On da je profesionalac u pravom smislu te rijeci, on bi igrao a ne inventar bio.

HarisZe
Postovi: 1960
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la HarisZe » 26 okt 2023, 10:07

hurem je napisao/la:
26 okt 2023, 10:00
Govorim s fudbalskog aspekta.
Sehic se mogao boriti za jedinicu u Parmi (tada Serija A) ali je izabrao sigurnu jedinicu i novac u Turskoj.
Mogao je i u Galati ali je izabrao siguran put (jedinica u Konji).
Voli Sehic novac, ali voli i da brani, pa gleda da koliko toliko to dvoje ukomponuje.
Begovic više voli novac.

Besic je propao jer više voli novac. Da je manje trčao za novcem mozda je mogao oživiti svoju karijeru i zaraditi više novca nego u Evertonu.

Cijenim igrace koji žele da igraju.

Muslera je Neuer za Begovica pa provede život u Galati (jedinica + novac). Begovic očito nije imao sluha. Isti profil kao i Besic, samo sto se Besicu spočitavalo redovno i nazivalo svakakvim imenima, a Begovica nije. Dupli aršini. Nije da nismo navikli.

Begovic sve zaslužuje, ali pohvale najmanje.
On da je profesionalac u pravom smislu te rijeci, on bi igrao a ne inventar bio.
Auu brate seres ko foka auu, toliko si gluposti i neistine napisao da bi treba sam sebe 7 dana ohladit s foruma
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.